Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

това е някакво природно недоразумение Публикувано изображение

тая жена огледало в гримьорната няма ли? Публикувано изображение

Явно няма :)

И явно много го е закъсала с имиджа, та се е съгласила да си прави на палячо Публикувано изображение

Не, че това, което показва е в нейна полза де Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Искаме бой, искаме бой Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Световната федерация по кеч ви предупреждава - "Моля ви,не пробвайте това у дома си" Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Световната федерация по кеч ви предупреждава - "Моля ви,не пробвайте това у дома си" Публикувано изображение

2 кофи сълзи пред зрителите и тотална излагация на Аня Пенчева :P;):P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
+ още толкоз кофи и от мутресата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, браво - 44 хиляди, събрани от Ивайла :):P:yanim:

И за Гала съм накефена, вечно беше недоволна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, браво - 44 хиляди, събрани от Ивайла :):P:yanim:

И за Гала съм накефена, вечно беше недоволна :)

Поправка-

Браво на мутрите

Да се изръсят още-там вълци и други животни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2 кофи сълзи пред зрителите и тотална излагация на Аня Пенчева :clap:;):blink:

Абе тая Аня Пенчева и дъщеря и (Пипи) да си събират "чукалата" и да се изнасят от къщата... Долни скандаладжийки! Публикувано изображение Някой от съквартирантите да вземе да им удари някоя "тупалка", че да се свестят малко! :down:Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тая Аня Пенчева и дъщеря и (Пипи) да си събират "чукалата" и да се изнасят от къщата... Долни скандаладжийки! Публикувано изображение Някой от съквартирантите да вземе да им удари някоя "тупалка", че да се свестят малко! :clap:Публикувано изображение

Саша излезе пич в тая заформена интрига ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй,аман от лигли. Премного ми дойдоха и чакрите и аурите и самохвалството. Жалко за Гала. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еййй,аман от лигли. Премного ми дойдоха и чакрите и аурите и самохвалството.

Жалко за Гала. :speak:

Жалко и за тези,които не виждат стойностните и качествени хора и аплодират кухи лейки и мутреси

Тотално деградира народа,шефке,това е

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и се чудя, то може, то бива... ама чак пък като кифладжийки да се излагат тия жени ;):blink: :blink:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mоже, може...всичко може в тая нашата държава....

Ама и на 19 години да си любоница на Илия Павлов / Бог да го прости човека / ;) Как пък да не станеш Мис България.

Публикувано изображение

И тази се сравнява по красота с Жени Калканджиева и Наталия Гуркова Публикувано изображение

Няма друго такова същество, като тази миска... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тази вечер скандал не видях. Но виждам тук доста скандални писания. Защо отричате красотата у една жена, която именно е доказала, че е красива.Неуместно е да бъркате качествата й с нейните любовни авантюри. Тук ще кажете, че красотата е относително понятие и всеки различно я разбира.Не, естетиката е константа.Nec plus ultra е красотата у хората, затова и намирам за леко абсурдно да сравнявате Ивайла Бакалова с други нейни колеги.Вие сте на принципа на Прокрустовото ложе.Като сте решили да давате оценки и да сте компетентни, сложете си очилата за естетическо виждане.Май погледите ви бързичко прескачат съвършеното тяло на тази жена, която забележете, е раждала.Прескачат, за да нахлуят като нравствена полиция в личния й живот. И още нещо...понеже волничко лепнахте етикет "мутреса".Ок, let it be.А да си мутреса лесно ли е? Но Бакалова е надживяла тези "блюстители" на морала, затова е Ивайла Бакалова!

Редактирано от wertyusa (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тази вечер скандал не видях.

Но виждам тук доста скандални писания.

Защо отричате красотата у една жена, която именно е доказала, че е красива.Неуместно е да бъркате качествата й с нейните любовни авантюри.

Тук ще кажете, че красотата е относително понятие и всеки различно я разбира.Не, естетиката е константа.Nec plus ultra е красотата у хората, затова и намирам за леко абсурдно да сравнявате Ивайла Бакалова с други нейни колеги.Вие сте на принципа на Прокрустовото ложе.Като сте решили да давате оценки и да сте компетентни, сложете си очилата за естетическо виждане.Май погледите ви бързичко прескачат съвършеното тяло на тази жена, която забележете, е раждала.Прескачат, за да нахлуят като нравствена полиция в личния й живот.

И още нещо...понеже волничко лепнахте етикет "мутреса".Ок, let it be.А да си мутреса лесно ли е?

Но Бакалова е надживяла тези "блюстители" на морала, затова е Ивайла Бакалова!

Сектантско ми прозвуча...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като оставя настрана плиткоумието на някои родни звезди се чудя някакси на акъла на тези хора. Дори и да имах някаква положителна нагласа към цялата инициатива малко по-малко започнах да се разочаровам. И им се чудя на тези хора с какъв акъл по Великден пускат инциатива За чиста България. :) - Първо- аз плащам доста висока такса смет. - Второ -подобна инициатива би могла да бъде осъществена по друг начин, който да провокира желанието и помоща на хората. - Трето-свършиха ли тежко болните, безплодните, сираците и все в този ред хора в затруднено и тежко положение, та трябва да дарявам пари за да ми чистят. Потресана съм още повече, че вместо да се ползва един светъл празник, за да се провокира добротата и щедростта в хората, те пускат инициатива, която по никакъв начин не ме трогва. Идиоти. П.П Поправка: За разделно сметосъбиране. Позицията ми продължава да е непромена.

Редактирано от dindi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправданията са просто жалки :wors:

Диди, то и каузата остава по-назад със сеира... Манталитетът :wors:

Едит: Манипулация, манипулация Публикувано изображение

"Ще стана и ще си тръгна"... "Искам това, искам онова..."

Гротеска :wors:

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужассссссс... :wors: Тая Аня Пенчева е баси истеричната лелка... Много ми падна в очите. Тая нонстоп играе роли...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голяма излагация,Аня,много си смешна с този цирк

Мутресите си ги знаем какви са

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много й бърка тая Ивайла в очите, многоооо! Евала, точно й го каза Ивайла! "Събрали сме се да видим коя е по-по-най..." Сега пък и дуелче с sms-чета, после и циркове.. И те така, до безкрайност...

Редактирано от diadia (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много й бърка тая Ивайла в очите, многоооо!

Евала, точно й го каза Ивайла! "Събрали сме се да видим коя е по-по-най..."

Сега пък и дуелче с sms-чета, после и циркове.. И те така, до безкрайност...

И на мен също - ми бърка в очите мутресата

Те нямат име - за мен всички са безименни

Просто мутреси - без капка морал и стойности

Да не пиша друго име,това пак е много културно наименование за такива

Публикувано изображение

А ти да ми кажеш с какво тая е повече-

държанка е на милионер,нещо друго

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен също - ми бърка в очите мутресата

Те нямат име - за мен всички са безименни

Просто мутреси - без капка морал и стойности

Да не пиша друго име,това пак е много културно наименование за такива

Публикувано изображение

А ти да ми кажеш с какво тая е повече-

държанка е на милионер,нещо друго

Публикувано изображение

Ами факт е,че каквато и да е Ивайла,в къщата тя се държи много по-естествено и човешки,за разлика от превзетата и истерична Аня... Пък и не смятам,че тя е без "капка морал и стойност". Без значение на кого е държанка, на мен лично поведението и във Вип Брадър ми харесва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без значение на кого е държанка, на мен лично поведението и във Вип Брадър ми харесва.

Eййй, обичам, когато не сме на едно мнение ;)

Не я харесвах преди Вип Брадър, пък след него, нищо няма да ме накара да променя мнението си. Напротив ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че едната ми харесва повече от другата. Факт е, че кифладжийката в случая е Аня Пенчева Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване