Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Не се научих да премълчавам.

Кали

Поздравления, Кали

Аз съм същата като теб, тук редовно ям банани

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Според мен, Влади Въргала трябва да победи. Другите са си е..ли майката отвсякъде. Да, интересни са и ги гледам с интерес, но не са достойни за победа след толковата много излагации.

Даже Албена Вулева на финал, майчице мила ... Пък да не говорим, че повечето са прости като патъри а имат:"Образование: висше"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наско Месечков доста интересно висше образование има. Не знаех, че и за танцуване дават такова. Иначе и аз съм за Влади. Този сезон ми харесват повечето финалисти. 

Редактирано от bluecell (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

още малко остана, останаха още 4

аз гласувах за Влади

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честита заслужена победа, Влади !

:clap: :clap: :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е,че публиката съжали Въргала.А "..ще продължавам да пея.."да ходи да пее на Кастро-изложи се с неувереноста и анонимната неувереност.И както ватмана каза навярно комунизма си е утишъл...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влади Вългала спечели ВИП Брадър (VIP Brotherтази вечер.

Съпругата и двете му деца също присъстваха при обявяването на наградите и дойдоха на сцената при него след награждаването му с плакета на шоуто.

http://vbox7.com/play:73de5b0395

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой и защо влиза в Big Brother “All Stars”?

865c0c0b4ab0e063e5caa3387c1a8741512c5cad

Сезонът, който събира бивши риалити величия, започва в сряда.

Понеделник вечер завърши тазгодишния „Образцов Дом” на Вип Брадър, къщата обаче ще утихне само за два дни, защото още в сряда ще посрещне участниците в “All Stars” сезона.

В него по традиция продуцентите събират съквартиранти от различни риалити формати включително и Биг Брадър. Престоят на кандидатите за поредна доза показност ще бъде само месец, което ограничава и бройката им като цяло.

Спряганите за участие имена на мъжете са Тодор Славков, Люси Иларионов, Боби Турбото и Ники Китаеца, а за останалите можем само да гадаем.

Списъка със женското присъствие в Къщата е може би малко по-обстоен, за зарибени участнички се спрягат имената на Петя Буюклиева, Катето Евро, певиците Бони и Пламена както и скандалните и провокативни Калина Паскалева и Анжелика Петрова, освен това усилено се заговори, че майката на Албена Вулева също ще участва като равноправен състезател в предстоящият сезон.

http://www.bulgaria.utre.bg/blogs/2014/11/17/1410-koy_i_zashto_vliza_v_big_brother_all_stars

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е доста интересно:

http://petel.bg/Pik--Pobeditelyat-Vladi-Vargala-e-besen--Pravih-se-na-shut-na-2-mesetsa--a-nakraya-ostanah-bez-nagrada__90832

Днеска се скъсах от хилене. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лорд Минчев излезе най-тарикат от виповете - за един месец си тръгна с 250 хилки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лорд Минчев излезе най-тарикат от виповете - за един месец си тръгна с 250 хилки

Т'ва може той да си го е написал, за да се прави на тарикат. :D

Цялата работа показва, че нашите "звезди" са бая евтини - този сезон направо си се подиграха с тях. Неслучайно има една приказка, че гладна мечка хоро не играе, ама това не се отнася за нашите випове.

Мен ми е чудно друго, дали като дължи пари, Въргала ще види нещо от хонорара, който са му дали. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги гледах колко са закъсали за зрителски SMS-и, нещо не ми се връзва да са давали такива пари. Особено пък Линдарева за вземе 75 хиляди...

Добре, че вкараха Захажаева в къщата, че иначе нямаше да има какво да дават. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че вкараха Захажаева в къщата, че иначе нямаше да има какво да дават. :D

дано утре пак да влезе в Къщата

много ме кефи тая шматка

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десет  риалити герои влизат в Big Brother All Stars  тази вечер в 20.00 по Нова телевизия

img_1416262973.jpg

http://vbox7.com/play:d3a1cae843

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах тоз цирк с белезниците не е за пропускане честно

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хах тоз цирк с белезниците не е за пропускане честно

Явно тук ще го ударят на още по-голям сеир от този при виповете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно тук ще го ударят на още по-голям сеир от този при виповете.

ми да си заслужат пералнята на пари - каквото е тва шоу

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз гласувах за малък Тошко то излезе че бил Емо

баси

:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха нека ви

останаха на леща само щото са лигльовци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха нека ви

останаха на леща само щото са лигльовци

Абе Ицката и Тошко са прави. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Ицката и Тошко са прави. ;)

не им аресват мацетата ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване