Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

не им аресват мацетата ли

По-скоро не им аресва да ги правят на маймуни да не могат да отидат до кенефа с тези белезници. :P

Иначе Калинчето не е за връщане. :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Иначе Калинчето не е за връщане. :whist:

Калина Паскалева определено надмина Мара Отварачката, но сигурно си въобразява, че е далеч от нейния образ… Нейната мания е да подражава на Анджелина Джоли, така че мерилото в случая е друго, но това не променя нещата. Калина Паскалева има устни, които отблъскват мнозина, но пък тя си ги носи с гордост…

След като намира, че й отиват и огледалото й не дава друга обратна връзка, значи всичко е наред.

Калина Паскалева отдавна се бута здраво в светското пространство, може пък този път да изпъкне с нещо различно от пикантериите, за които все разказва.

Паскалева впечатли и с дълги, стегнати крака, към който трудно някой мъж ще остане безразличен. Скандалната Калина Паскалева е тв журналист по професия . Стана популярна по време на риалитито „Островът на изкушението“. Споделя, че откакто вече не е невинно момиче, сластта е нейната природа, подарък и наказание. Има сочни устни и още по-сочни истории, които разказа в книгата си „Дневниците на една к***а”, с която разтърси пазара.

Редактирано от agr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калина Паскалева определено надмина Мара Отварачката, но сигурно си въобразява, че е далеч от нейния образ… Нейната мания е да подражава на Анджелина Джоли, така че мерилото в случая е друго, но това не променя нещата. Калина Паскалева има устни, които отблъскват мнозина, но пък тя си ги носи с гордост…

След като намира, че й отиват и огледалото й не дава друга обратна връзка, значи всичко е наред.

Калина Паскалева отдавна се бута здраво в светското пространство, може пък този път да изпъкне с нещо различно от пикантериите, за които все разказва.

Паскалева впечатли и с дълги, стегнати крака, към който трудно някой мъж ще остане безразличен. Скандалната Калина Паскалева е тв журналист по професия . Стана популярна по време на риалитито „Островът на изкушението“. Споделя, че откакто вече не е невинно момиче, сластта е нейната природа, подарък и наказание. Има сочни устни и още по-сочни истории, които разказа в книгата си „Дневниците на една к***а”, с която разтърси пазара.

В Биг Брадърите хората много обичат да объркват това, че даден човек може да има някакви качества и таланти, с това, че може да има тъмно минало или сбъркана ценностна система. Иначе форумният дявол не би отказал за нищо на света нито на Калинчето, нито за Женито от вип-а, щото са хубави гаджета, пък нека да са скандални. Сега, то че при тях кинтите стоят в основата на нещата, е друг въпрос. :P

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

научихме вече истината за Азис и Китаеца

можем спим спокойни

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

научихме вече истината за Азис и Китаеца

можем спим спокойни

Че то винаги си е било ясно, че това е имидж стратегия.

Мен ми хареса, че не си обръсна брадата, за да папкат пържолчици, пък и другите го подкрепиха. Тука веднага можем да направим аналогия с виповете - представям си как в една такава ситуация Wosh MC изпада в нервна криза, че не са се възползвали да се наплюскат, ама то само той да беше. А и това, че се съгласиха да сменят Петя Буюклиева да не мръзне, също трябва да се оцени. Дано продължат да се държат в този дух и не се поддадат на тъпия сценарий на продуцентите да се чудят как да им вземат храната, за да се правят на маймуни, да не седят гладни.

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо пък това сега също да не е имидж стратегия?! Нов начин да се заговори за позабравения Азис. Той никога не е подбирал средствата. Аз лично не бих се учудила.

Иначе не мисля, че сегашните участници реагират по-различно от предишните заради някакви техни качества, с които да ги превъзхождат. Просто доста от тях вече са били в предаването и си играят играта. Аз например много се дразня от Петя Буюклиева и това, че Катето Евро още не й е издрала очите, като я нарече двулична, е точно, защото вече е участвала в играта и знае, че това би било и в неин ущърб. Остави я да си се доизложи до край в собствения си нескопосан опит да се измъкне от тъпата ситуация, в която се постави. И пак всичко заради едната леща - дали да се сложи в тенджерата изчистена или не.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов начин да се заговори за позабравения Азис. Той никога не е подбирал средствата. Аз лично не бих се учудила

Азис към Китаеца: Ще си платиш, Ники!

http://www.kliuki.bg/330192/%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%B5%D1%86%D0%B0-%D1%81%D0%B8-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BB-%D1%81%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%81-%D0%B8%D0%B7%D0%BB/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е необходимо да ме цитираш, ако няма какво да кажеш. Поредната жълта статия, без значение за какво точно става въпрос и в коя точно тема се намира, всеки от нас може да си я намери и прочете и сам.

Още повече, че и написаното в линка, който си дал, точно затвърждава мнението ми като правилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фактът на гледане или негледане на предаването сам по себе си не ни прави умни или глупави, но пък за много хора е приятно оправдание за определени дефицити...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калина целунала котлона и написала разкази за една курва

:lol6: 

бисери има, спор нема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето за това гледам този Биг Брадър. Номинират Петя Буюклиева за изгонване. Спасяват я, защото искат да прави сеир и да гледат цирк, наричайки я клоуна на предаването, а тя си мисли, че феновете й са се активизирали и са я спасили, защото я харесват. Жалка картинка!

Колко наистина живота в къщата е представителна извадка на реалния живот и колко Пети живеят до всеки един от нас. Та дори и във форума. Не знам дали това, че не се виждат от страни е по-жалко за тях или по-добре, защото ако се видят, може резултата да е депресиращ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катето Евро на финала

:yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък Петя ми харесва - тя е истински човек на изкуството, а те са си по-нестандартни хора.

Ако човек се поразрови в нета, може да намери доста хубави нейни песнички, което мен доста приятно ме изненадаха, тъй като никога не съм й бил някакъв фен, който да я слуша. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи петя, не знае как да си пусне печката и е най-голямото мрънкало ...

Видяхме на номинациите колко са лицемерни всичките. Голям тошко се беше напил като свиня, даже и малък тошко видяхме и то не един път и накрая никой не му стисна да го номинира за това.

И даже Тошето беше събрал 51% от гласовете ... леле на къде отива този свят извратен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен ме кефи петя  и е най-голямото мрънкало ...

... леле на къде отива този свят извратен.

Тежка драма с певицата от "Биг Брадър" Петя Буюклиева

Май е подходящо за сценарий на Съдби на кръстопът

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че трябва да спечели Тодор.. Макар че след такива изпълнения едва ли ще спечели, но според мен е най-истинският, защото не му пука за нищо.. Смисъл такъв показва истинската си реалност, докато някои други се правят на такива, каквито не са.. Предполагам и в реалния живот Тодор се държи така..Всъщност така като се замисля много хора заслужават да спечелят този формат като : Катето,Христо и т.н..  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това била наградата - Форд Куга 4х4

dizelnyj-ford-kuga-avtomobilnyj-zhurnal-

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кукуруку Петя вън

:party4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо го махнаха, доволна съм

ама много готино клипче за Коледа са направили

от 42-та минута

http://play.novatv.bg/programi/big-bradur-all-stars/506321?autostart=true

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито, Тошко

:party4::clap: :clap: :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама вие верно ли избрахте това пиянде като победител? Направо съм разочарован колко боклуци в тази държава има.

Много хубав пример давате на децата: "Влизаш, напиваш се всеки ден, показваш си оная работа, побеждаваш."

Направо всеки който го е подкрепил и го подкрепя за мен е пълна измет. Може отвън да е друг ама в къщата показа друго ... ай сиктир!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

той беше най-стойностния

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване