Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

...Анита тантричен секс прави ...

Не знам, ама кат гледам кви разпоретини влизат, ако и тоя път не се изплющат кат хората за пред хората, ша отида и ша им запаля къщата :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Не знам, ама кат гледам кви разпоретини влизат, ако и тоя път не се изплющат кат хората за пред хората, ша отида и ша им запаля къщата :D

хаха убу ша гори туй сено на покрива оф майко

ша изпечем и кокошките таман и патките

:lol6:

тантричен секс искаш а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъсаха им парцалките :)

голям кеф умрях от кеф

Кристиан им такова мамата

е те им цели куфарите се оказа де ама те не знаят

хахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коментара ми не е персонализиран към Вас, но колко тъп трябва да е човек, че да им се върже на простотиите, преди да разкрият че куфарите не били техни, ми много ясно че няма да са, та нали после ще ги съдят до дупка! А и съм сигурен, че дори самите участници го подозират това!

голям кеф умрях от кеф

Кристиан им такова мамата

е те им цели куфарите се оказа де ама те не знаят

хахаха

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някъде да се гледа онлаин

да, на Нова плей

http://play.novatv.bg/programi/big-bradur/645870?autostart=true

Коментара ми не е персонализиран към Вас, но колко тъп трябва да е човек, че да им се върже на простотиите, преди да разкрият че куфарите не били техни, ми много ясно че няма да са, та нали после ще ги съдят до дупка! А и съм сигурен, че дори самите участници го подозират това!

някои се вързаха

както и да е, Кристиян вече го мразят, не ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да, на Нова плей

http://play.novatv.bg/programi/big-bradur/645870?autostart=true

някои се вързаха

както и да е, Кристиян вече го мразят, не ли

Благодаря мисълта ми беше дали сега има излъчване от къщата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря мисълта ми беше дали сега има излъчване от къщата.

не откривам, нямат

аз и само страница във фейса им намерих туй то

https://www.facebook.com/Big.Brother.Bulgaria?pnref=lhc

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ау не думай въй въй аз пък много обичам цирка във всичките му проявления

бе не баш тъй Анита тантричен секс прави пък тука има ли такъв а

Мисля, че ти беше вече отговорено. Не знам дали ти липсва сексът в личен план, че толкова ентусиазирано говориш за чуждият.

Едни бълват л*йна, други ги ядат с удоволствие.

Толкова ли си го закъсал и загорял, че не можеш дори да се пресегнеш до дистанционното и да превключиш на някой еротичен канал на кабеларката, че с такава гордост коментираш тая помия Биг Простотия? Аз бих искал да им запаля къщата, както и централата на Нова Телевизия, за да се отърва от апогея на човешката глупост по българските медии. Като послание за това какво се случва като си такъв олигофрен като Нова, че чак природата не търпи такава глупост и се стреми към естествено прочистване. Да бяха пуснали един научно популярен филм през това време всеки ден, да направят някаква услуга на бг аудиторията, която все повече се превръща в интелектуални помияри. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

симтечката ползвай твойто дистанционно

нашите кво ще си ги правим не им бери грижа

айде лека спи у кош

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скучен шъй тоя сизон без мени. Трябваши пак да мъ поканът, за дъ им дигна малко пиш... тъй де  - рейтингити.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

симтечката ползвай твойто дистанционно

Проблемът е, че на която бг програма включа - все помия. Благодарение на многото, които с радост консумират каквото им се налее като помия в коритото. За мен това е жестока липса на вкус. Най-малкото. По същата причина, по която слушам Радио1 Рок никога не бих гледал помия като Биг Брадър. И по същата причина, по която харесвам Нешенъл джиографик пред ПланетаТВ и Радио1 Рок пред радио ФЕСелина. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не са влезли всички участници , а вече ще ги съдят http://www.dnes.bg/big%20brother/2015/08/18/palaviiat-bojinov-zaplashi-sys-syd-big-brother.273610

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още не са влезли всички участници , а вече ще ги съдят http://www.dnes.bg/big%20brother/2015/08/18/palaviiat-bojinov-zaplashi-sys-syd-big-brother.273610

ми прав си е Божинов

съд до дупка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го дават в 20:00 по НОВА ТВ (официален тв канал)...И е пълно с някви си компексари,хомо-та,ку*ви и т.н... Това си е лично мое мнение и е най-голямата простотия която съм гледал през ЦЕЛИЯТ си ЖИВОТ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не я гледай като не ти харесва.

Между другото на съквартирантите им идва в повечко "натуралното"

опушвайки се на огъня облечени с официалните дрехи от влизането  :)

http://vbox7.com/play:6878ab5825

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото на съквартирантите им идва в повечко "натуралното"

опушвайки се на огъня облечени с официалните дрехи от влизането   :)

ти да видиш как ша са къпят гъзарчетата

чакам с нетърпение

и нужника у дворо да се ползва също така

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти да видиш как ша са къпят г*зарчетата

чакам с нетърпение

и нужника у дворо да се ползва също така

Имат си душ те, да бяха им сложили една кратунка.

Редактирано от Blue ':^) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Душа им изобщо не е добре замислен. Колкото е по-голям казана съотношението обем/площ е по-голямо и дори и да пече слънце му трябва повече време да се загрее, а слънчевите дни ще стават все по-малко. Така, че  ако искат да се къпят ще трябва или да си топлят вода на огъня или бай Брадъра да изкара някое скрито бойлерче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Душа им изобщо не е добре замислен. Колкото е по-голям казана съотношението обем/площ е по-голямо и дори и да пече слънце му трябва повече време да се загрее, а слънчевите дни ще стават все по-малко. Така, че  ако искат да се къпят ще трябва или да си топлят вода на огъня или бай Брадъра да изкара някое скрито бойлерче.

той точно поради тази причина е замислен така

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че на която бг програма включа - все помия. Благодарение на многото, които с радост консумират каквото им се налее като помия в коритото. За мен това е жестока липса на вкус. Най-малкото. По същата причина, по която слушам Радио1 Рок никога не бих гледал помия като Биг Брадър. И по същата причина, по която харесвам Нешенъл джиографик пред ПланетаТВ и Радио1 Рок пред радио ФЕСелина.

Напълно съгласен.Все едно аз съм го казал.

Редактирано от hristo58 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен.Все едно аз съм го казал.

и ко прайте у тая тема като не ви интересува бе да тролите а

смешковци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и ко прайте у тая тема като не ви интересува бе да тролите а

смешковци

Ми темата е такава.Всеки има право на мнение.Нали?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предаване е обида за човешката интелигентност като цяло. От година на година все по-големи уроди канят, и толкова явно гласят и предизвикват скандали, че чак е смешно. Идеята е "българите са идиоти и им дай сеир и псувни, за да са щастливи", и май май има нещо вярно... Пълна гнус...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване