Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Пацо е най-големия. Интересен беше и последния VIP (колкото и неуместно да е това съкращение) с Кацамун,Фънки

Не бих употребила "най-голям", но определено споделям твоята емоция. И на мен Пламен(предполагам него наричаш Пацо) ми е фаворит. Много интересен персонаж.

Великолепен подбор на участниците и сблъсък на различно оцветени светове.

Снощи толкова изпъкна фюрерско кафявото на Ваня, че направо "осмради" ефира. И на този фон виталното лилаво на Ирина, червената усмивка на Пламен, убитото сивото на Йоана... Може би най-силния лайф досега във всички сезони на биги... поне за мен.

Дълбоко се надявам зрителите да запазят Пламен и Фюрерката. Много съм гадна, знам. :D

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

BIG Brother изпраща на феновете своите All Stars репортери

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Броени дни преди старта BIG Brother All Stars 2013 на 18 ноември от 20:00 часа по Нова ТВ, едни от най-емблематичните лица на шоуто ще се превърнат в истински репортери, получавайки възможността да срещнат десетки фенове из софийските улици. От понеделник до петък в ролята на All Stars репортери ще влязат: една от звездите на VIP Brother 2013 – певицата Йоана, представителите на първия BIG Brother и участници в All Stars сезона миналата година – „пипирудата“ Стойка и Нед, както и красивата водеща на Времето по Нова ТВ Никол Станкулова, която е бивш участник от миналия VIP сезон. Тяхната главна задача ще бъде да „съберат“ възможно най-голям брой Мисии от феновете, които тази година имат шанса да дадат свои лични предложения за игри и предизвикателства в Къщата на BIG Brother All Stars 2013. Пред атрактивните репортери всеки почитател на предаването ще има възможност също така да сподели какво иска да види от бъдещите Съквартирантите и да опише най-смелите си очаквания за новата Къща.

В продължение на цяла седмица Йоана, Никол, Стойка и Нед ще се превърнат в „ловци на Мисии“, отразявайки най-интересните предложения и очаквания за BIG Brother All Stars 2013. Най-нестандартните идеи на феновете, зрителите ще могат да видят от вторник до петък в рубриката на Павел Владимиров в „Здравей, България“. Новият сезон на BIG Brother All Stars започва на 18 ноември в ефира на Нова ТВ, непосредствено след големия финал на VIP Brother 2013.

Кои известни личности ще се присъединят към двете Златки? От кои предавания ще има участници? Как ще изглежда Къщата и какви изненади им е подготивил Big Brother, ще стане ясно на 18 ноември, понеделник от 20:00 часа по Нова ТВ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Big Brother All Stars 2013 е на старта! Виж кои са участниците:

http://www.kliuki.net/big-brother-all-stars-2013-e-na-starta-vij-koi-sa-uchastnicite-snimki/

Лияна е била с Мариан след финала на “ВИП брадър”!

http://pravda.bg/razkriti-liyana-e-bila-s-marian-sled-finala-na-vip-bradar/

Видео визитки - http://free-webcambg.com/VIP-Big-Brother-2013-BG-Bulgaria-webcam-live-online-camera-NOVA-TV-kameri-na-jivo-video-show.htm

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Единствените сигурни участници са двете Златки и тая със синьото кукуригу.

Евентуално приятеля на русата Златка също може да го оставят макар че не виждам за какво.

Big Brother All Stars 2013 е на старта! Виж кои са участниците:

http://www.kliuki.net/big-brother-all-stars-2013-e-na-starta-vij-koi-sa-uchastnicite-snimki/

...

Тея да нямат къртица в шоуто? Не е нормално да познаят толкова участници ако нямат вътрешна информация. Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая Пенка не знам какво повдига, ама е егати тъпата циганка - иска да и викат Кариби щото имала "карибско тяло" - ши взема да повърна....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продуцентите на ВИП Брадър няма да изплатят обещаната награда на Станка Златева,

която според слуховете е в размер на 200 000 лева.

http://pravda.bg/strashen-skandal-producentite-na-vip-bradar-otkazvat-da-izplatyat-nagradata-na-stanka/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Райна ми е фаворита

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златка Димитрова – Черната Златка, е победителят в „Биг Брадър ол старс 2013 година”. Първото място ѝ донесе и чисто нов автомобил "Хюндай". По-рано в шоуто приятелят на Златка – Миро, намекна, че тя ще се откаже от наградата – скъп автомобил, в полза на каузата си за Боби. .На второ място остана италианецът Лео Бианки. Третото място остана за Денди, а четвъртото - за фолк певицата Райна. Челната петорка допълва другата плеймейтка - Златка Райкова.

Резултатът от гласуването е 40,1% на 59,9% за Златка.

Публикувано изображение

„Боже, Господи, не мога да повярвам”, редеше на колене плеймейтката.

„За теб е наградата, Боби”, проплака тя. „За тебе и за паметта на баща ми”, 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 8 месеца по-късно...

Първият епизод на “ВИП Брадър” Нова тв ще излъчи на живо довечера от 20 ч.

7072_767378593319708_500088734997523919_

Ето кой влиза във „ВИП Брадър"     http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4306253

10392294_766207366770164_700859861303231

Вижте къщата на "ВИП брадър" отвътре     Играта за феновете на VIP Brother продължава до 30 септемдри

Редактирано от agr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво да коментирам....пълни ненормалници, жадни за слава и пари. И тая Кучкова ...леле, леле....достатъчно  ми беше. Ще си гледам Сървайвър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледах го някога, вече не

наситих се на простотия, злоба, лицемерие... за много животи напред

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да и не, в резиденцията общо взето тъпотия - някакви гейове и бабички, но в общежитието мисля че ще е доста интересно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах вип-ове - хората, които заслужават тази титла, никога няма да слязат на ниво печалбарство, евтина реклама и шумотевици около името им.

Питате кои са тези хора ли - ами всеки един достоен, стойностен, полезен с нещо за обществото човек за мен е вип. Разбрах че Йорданка Христова също е в къщата тъй като аз тая помия не я гледам - та за мен е просто неразбираемо защото я ценя като изпълнител и творец - кво прави там, що ли питам, пари няма, криза е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам гости та ма изнасилиха да го гледат тва нящо

тия випове същите като Док леле мале от всичко пият баси

:lol6:

ко има по масите тва коктейли бири водка розе уски... от сичко ко докопат наливат

баси смешните мажленценца випове

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам гости та ма изнасилиха да го гледат тва нящо

тия випове същите като Док леле мале от всичко пият баси

ко има по масите тва коктейли бири водка розе уски... от сичко ко докопат наливат

баси смешните мажленценца випове

Може и да ти е смешно, ама за тази си "дейност" ще получат 5 цифрен хонорар, а балъците да лапат мухите и да пускат SMS-и

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да ти е смешно, ама за тази си "дейност" ще получат 5 цифрен хонорар, а балъците да лапат мухите и да пускат SMS-и

естествено че циркаджиите трябва да са добре заплатени

пък кой изобщо праща смс-и не мога да си обясня

мен ми е смешно че умрели за пиене

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хохо имало шамарена фабрика

Извънредно положение в Къщата!
29-09-2014 11:32

img_1411979117.jpg

img2_1411979140.jpg

Номинациите тази вечер се отменят! Тачо зашлеви Зорница и веднага бе изкаран от Къщата, тъй като насилието е против правилата на шоуто.

Довечера се решава дали Тачо ще остане, а гласуването за останалите Съквартиранти се отменя!

vipbrother.novatv.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Евгени Минчев е по-скъп от Йорданка Христова с 10 000 лева, пише "Телеграф".

Светският хроникьор ще вземе 80 000 лв. хонорар от "ВИП Брадър", а Данчето - 70 00

Камелия Тодорова обаче няма да вземе повече от 20 000 лева за участието си в риалитито.

Лили Иванова не се навила на 200 000 за три дни, а Васил Найденов отказал 70 000 за същия период.

pik.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че печелят пари от СМС-и. По-скоро от реклами. До колкото помня в повечето случаи даже даряват парите от СМС за благотворителност. Ама на един live 3 часа като ти пуснат 50 минути реклами в най-гледаното време. Май около 4000 лева за 30 секунди реклама по това време вземат (четох ги някъде. Може и да не е така).

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4262436

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя сезон вместо "VIP Brother" трябваше да го кръстят "В Къщата с Евгени Минчев" - защото по-голяма част от времето е заето с гейските му лигавщини.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хохо имало шамарена фабрика

Тачо зашлеви Зорница и веднага бе изкаран от Къщата, тъй като насилието е против правилата на шоуто.

Ето откъде са милионите на Зорница Линдарева

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста от зрителите останаха с впечатление, че Жени Калканджиева  ("Мис България 1995") разиграва театър във „ВИП Брадър“. Но тези, които познават Шестата в света "Мис Свят" по красота знаят, че това, което показа, че представлява, е истинската й същност. Дори считат, че грубостта й е повлияна от дългогодишната й дружба с емблематични подземни фигури . 

Научете мръсните тайни на Жени Калканджиева!    Вярно ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване