Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Мерил, в този си пост, който е отговор на мой пост пишеш "Ще подмина с усмивка изводът, че щом гледам предаването, непременно съм простак".

Това ти изречение ме наведе на мисълта, че съм те засегнала, защото доколкото съм забелязала (може и да греша) си доста чувствителна.

п.п. Не съм и помисляла че спориш с мен.

Да, Мойра. Изводът от това, което си казала е мой за това и съм го подминала с усмивка. А чувствителността ми, поне за сега, не ме е лишила от способността да мисля.

Ясно ми е, че си коректна и не обиждаш никого.

Искрено благодаря за загрижеността ти. Съжалявам, ако това е станало причина за недоразумение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Днеска става интересно, ще влезе "Мама Божка" (майката на Панайот) с тайна мисия да се прави на

избрания фен. Май няма да влезе никой от тея фенове дето пращаха клипове или ако го пуснат ще

трябва да си мълчи че знае коя е другата "фенка"

на оня Здравко женка му вкараха, тоя пък с мамата си

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хубави момчета са влезли в къщата-Боби и Миро.Високи,снажни,с хубави очи и усмивки.Най-после нещо по-красиво да дадат в Биг Брадър. Омръзна ми гъзестия Фънки ,изпуления Юлиян и ородопченият п---к Ники,който се изложи с картината Семейство бели нахут. ВИП-овете се оказаха по-невъзпитани от обикновените брадър. Лили ми харесва,както и близнетата.Стойка е помъдряла. Сани Алекса не ми допада.Мяза на нещо средно между Бони,Ивана и Еми Стамболова.Все отбор юначки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сани да си пее навън, нямаше място в Къщата и не го и намери Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквах още на първите елиминации да излезе, но те я оставиха за да си направят шоуто с Пацо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Нико Тупарев любимеца е Пацо ейййй няма отърване

сега обаче Пацото каза че щял да бъде лош - демек да чакаме да плюе

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да не ни е скучно с Пацата вкараха някакъв си Стоян -

секс да гледаме

избора на зрителите ли - да бе да - избора отново на Никото Тупарев

пък и тоя един смешник, само не у ред женка може да го ареша, па и да си легне с него

:lol6:

http://vbox7.com/play:720b535bae

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е нагласено! Тоя щеше да се пръсне от надуване вчера-и на това ако му викат обикновен човек от народа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че тоя Дудов може да кляка и става на един крак няма да му помогне в Къщата където повечето играчи имат вече отработени стратегии за победа, че и отборни такива се оказа че има. Ако сценаристите не решат да го подкрепят, Дудов просто няма никакъв шанс и ще бъде изхвърлен обратно навън като мръсно коте.

Ако се вярва на това Стоян Дудов преспал с Радо Тушев за Биг Брадър обаче, май Дудов има доста солидна подкрепа отвън и току виж станал "избора на България" - да бе, да и един мармот ще го завие в станиол.

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
лошо лошо взеха им манджата заради Пацо
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стоян си събра харесванията в къщата, но не очаквах продуцентите да изберат него. Имат си Борислав, Никола. Този за какво им е? Щял да прави секс в къщата. Много важно. Ще чуваме пъшкания под завивки. Много интересно. Панайот ако си бръкне в носа ще е по-интересно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оф майко нема спасение от тоя Къцамун

пфууу рекох ша спрат да ми го навират и с тоя Брадър - ама не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:ohmy: И защо изгониха Стоян. Не, че беше много интересен, ама то говоренето около влизането беше по-голямо от престоя му.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обеща че ще прави секс и нищо не свърши :) В интерес на истината изобщо не беше интересен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо им казват "риалити герои" като 97% от тях играят не театър,а ролята на живота си.....Какво му е "риалити" да си артист в нечия смс-адвертайсинг кампания....

Редактирано от djuvko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нема секс, нема Пацо пфууу скука

ко ша гледаме сега - Стойка как яде принцеси ли

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, ще гледаме записи с Пацо до края на седмицата. И другата седмица финал :D

съгласна

ти Нико Тупарев да не си а

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никаква връзка с него :D Но долу-горе има създаден сценарий. Ще дават Пацо, малко скандали с тризначките, някоя простотия с Найден и Лестер, Боби и Цеце евентуално. То няма да остане време за другите. Гледах Стоян в господари на ефира. Има 3-4 клипа с поп-фолк певици, кандидат за Мистър София и дори е бил на живото предаване като асистент на Люси в една от мисиите. Определено е "един от нас" обикновените зрители.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам никаква връзка с него :D Но долу-горе има създаден сценарий. Ще дават Пацо, малко скандали с тризначките, някоя простотия с Найден и Лестер, Боби и Цеце евентуално. То няма да остане време за другите. Гледах Стоян в господари на ефира. Има 3-4 клипа с поп-фолк певици, кандидат за Мистър София и дори е бил на живото предаване като асистент на Люси в една от мисиите. Определено е "един от нас" обикновените зрители.

майтап бе

:wink12:

то изсмукано от да не казвам от къде тва брадъра, и сценария са си написали и количката си има собственик

не разбрах ква тая таратайка дет ша я дават ама нема значение

и нали за цирк се плаща та дрънкай народе смс-и

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пълен цирк, моите съболезнования на всички тия дето пращаха клипове с надеждата да ги изберат, след като се оказа че Дудов си е бил там в Нови Хан още от времето на Vip Brother (разконспириран от Господарите на ефира) :)http://www.vbox7.com/play:d0eb4436e5

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биг Брадър крие: Боби вкаран в болница

Ръгбистът се напил, паднал и си цепнал веждата

Публикувано изображение

Боби Ръгбиста е бил извън Къщата на Биг Брадър за 8 часа. Той е бил на скенер в болница, разкри Пацо, след като беше изгонен от шоуто. Такъв запис все още не е излъчен по Нова телевизия. Пацо се учуди искрено и допълни, че това е станало на 30 ноември, пише БЛИЦ.

"Как, не знаете ли. Само мен ли са дали, че съм се напил. Боби също се напи. Падна и си цепна окото, шили са го в болница. Нямаше го от 8 сутринта до 16 ч. Как така не са го давали. Окото му е подуто", обясни Панайот пред Нова телевизия.

"Боби е изкуствен човек, на всяка манджа мерудия. Навън не е такъв. Здравичък е, но такива като него съм ги оправял много. Фалшив човек е Боби", каза още Пацо от Гълъбово. "Като ги гледам, никой не заслужава да спечели БИГ Брадър", заключи мъдро най-омразният съквартирант.

------------------------------------------------

Почти 100% съм сигурен че даваха въпросното падане в анонсите на предаването, ама нямам спомен да съм го гледал по време на предаването от 20:00, може би в късното издание са дали нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти 100% съм сигурен че даваха въпросното падане в анонсите на предаването, ама нямам спомен да съм го гледал по време на предаването от 20:00, може би в късното издание са дали нещо?

не, и в късните не са го давали

кво им изнася това ни пускат, зер не знаем какви са цветя всичките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване