Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Възможно най-добрия развой :wink12: Орли спечели, Фънки също спечели на 100%, съквартирантите спечелиха, Къци си вярва, че загуби и май той е единствения губещ в края на това шоу. Евала, ще я бъде държавата, започнахме да се ориентираме перфектно, сега само трябва да го докажем и на управническо ниво, че ние избираме и можем правилно както стана и тук! :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Веднъж да изхвърлим боклука, браво, България !

:clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

забавлявах се тези два месеца, но и се уморих ... едва ли ще гледам следващото шоу..., е, не се заричам :ph34r: доволна съм от класирането не съм сигурна дали това е вота на България..., когато става въпрос за SMS-и, нещата са недоказуеми :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

доволна съм от избора на народа-чак се просълзих от радост-Орлин е перфектен млад мъж с хубави зъби и добродушен. Но защо чак толкова го хвалите този Фънки-кво толкова му е великото. Аз пък харесвах Ники повече с тия тъжни очи. Защо Фънки така унижаваше Къцамун-все пак жена му и децата го гледат.Б-я гледа.И го унизиха толкоз пред близки и далечни. Какъвто и да е Къци,нямаха право така да се гаврят с него. Не одобрявям лошото отношение. Но народът си знае работата. Сега Орльо ще се пъчи за победител.Така трябваше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не спечели Къци, това е добре. Аз бях за Фънки / с уточнението, че до сега никога не съм го харесвала /, но пък с всеки друг избор бях съгласна, ако не е Къци, така че - честито на победителя !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се на победителя Орлин и ме е яд, че едва след излизането на Любен Дилов(син), който заяви, че Орлин е голям купонджия, започнаха да дават кадри и с него, но... явно другите интриги бяха по-важни за продуцентите и телевизията. Николай не пропусна да осмее семейството на Къци в картината, която подари на Люси(???), Юлиан и Фънки също докрай не съобразиха, че този човек има семейство, което е там и гледа. Не харесвам подобни демонстрации на елементаризъм и още веднъж съжалявам, че именно Юлиан и Николай бяха мои фаворити в началото, поне си въобразявах, че тях познавам най-добре. Направи ми впечатление, че Багата много се изненада когато съобщиха името му, явно настройката му беше да остане поне в тройката. Не знам дали ще гледам новия сезон и аз като Еви като че ли се изморих от чужди емоции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, "бъзиците" минаха границата на шегата и се превърнаха в обиди. Независимо дали са основателни или - не, независимо дали "мишената" има семейство или - не. Отношението към другия трябва да е премерено! Не харесвам поведението и характера на Къци, но уважавам професионалното и духовното му развитие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почва след малко, настанявайте се с пуканките и чипсовете и да видим кои ще са следващите луди

Нед и Гроши се надявам да влязат

:popcorn2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази вечер започна Big Brother All Stars 2012

Публикувано изображение

За първи път Big Brother Аll Stars събира под един покрив звезди от различни риалити формати като X Factor, Survivor, Music Idol и разбира се, предишни издания на Big Brother. Подобен микс от предавания и участници не е правен досега. В Big Brother: All Stars 2012 има и още един прецедент в историята на формата – в Къщата влиза един-единствен фен, който ще бъде избран чрез кастинг и който има реалния шанс да се превърне в най-новата риалити звезда на България.

Излъчва се в:

Понеделник: 20:00;

Вторник: 20:00; 23:45; 13:30;

Сряда: 20:00; 23:45; 13:30; 19:00;

Четвъртък: 20:00; 23:45; 13:30; 19:00;

Петък: 20:00; 23:45; 13:30; 19:00;

Събота: 20:00;

Коментари http://www.facebook....ulgariaAllStars и Инфо

За сега не виждам нищо интересно, но ми е любопитно как ще се представи гълъбчето Панайот Кючуков (Пацата)

Редактирано от agr (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[EDIT] След съвсем основателната забележка на kaldataforumuser трия "новината" от в-к "Всеки ден" и

слагам друга която поне звучи доста по възможно макар и не толкова сензационно.

Къци ще съди VIP Brother

Публично извинение и рекордно обезщетение иска Къци Вапцаров от продуцентите на VIP Brother, пише hotnews.bg.

Залязващият водещ е решен да заведе дело срещу шоуто и Нова телевизия. Причината е организираната гавра, на която беше подложен в риалитито, а жертви на конспирацията станаха и жена му и децата му.

Гневът окончателно завладял Къци, когато разбрал, че продуцентите помогнали на Фънки да се изгаври за последно с него от сцената. По време на изпълнението на песента "Къцамун" на сцената около Фънки се кълчеха две девойки, скрили лицата си зад маски с образа на Вапцаров. Подигравката обаче не приключила с това. На сцената българският Шрек драскаше с маркер снимките, на които Къци вместо очи имаше големи дупки. Фънки обаче постигна друго - разплака едно от децата на Къци. Малкият Йоан, когото всички наричали галено Йоки, се разстроил, когато видял снимките на баща му с избодени очи. За да го успокои го гушна по-големият му брат Асен. 19-годишният младеж също трудно понасял подигравките от шоуто. В училище му се налагало да отговаря на тъпи въпроси от рода на "белите ли в петък нахут". На самия финал, изживяващият се като интелектуалец с мръсни крака Ники Мартинов, подари картина озаглавена "Семейство бели нахут". На нея е изобразен Къци, който си мери кръвното, докато трите му деца и жена му белят нахут.

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един "парцал" като този на Патрашкова :huh: Ако има някаква подмяна на вота, то тя е месеци по-рано и продължи до самия край - това е оставането на Къци. Ако станете от компютъра и излезете на улицата, сами може да се уверите, че за този човек никой не е гласувал, камо ли 5 пъти (вкл. финала) да си пръска парите за него. Казах го и по-рано, мислех само, че по-възрастните хора ще гласуват за него, но като поразпитах тук там, почти всички харесваха Никол. По младите и познати и непознати пък не даваха да чуят за Къци и само му се присмиваха и съжаляваха, че има такива мъже. За да бъде запазена интригата в шоуто, е по-вероятно оставането на Къци както казах да е манипулирано, иначе ако не беше останал, трябваше да ги гледаме само как ядат, пият и спят останалите, а продуцентите ни занимаваха 2 месеца само с интригите покрай Къци и какъв нещастник е. Да каже и някой тук, 70 страници тема, дали е пуснал смс, дори един за Къци. Всички онлайн вотове бяха против него, като го определиха за най-дразнещия, антипатичен и всичко лошо, което се сещате. И някакъв жълт парцал като горния, ще ми обяснява, че на хората чавка им е изпила акъла и са си пръснали надниците за Къци :clown: ПП: @ined не е прието по форуми да се трият новини/постове. Остави хората да гледат и да зная какви парцали има по будките и да четат за какво става въпрос. Иначе сега, ако влезне някой да чете поста ми, ще каже тоя кви ги плямпа? Колкото до редакцията ти, не е много по-различна. Отново се опитват да ни товарят емоционално с провала на Къци и винаги е по-лесно да съжалиш човек, когато се заговори за разплакано дете и семейство. Айде стига толкова, че нямаме други проблеми, 2 месеца цялата държава ще се впрегне да съжаляваме човек, който знае къде отива и какво го очаква - получил си е хонорар още на влизане, останалото е бонус. Освен това, се върна на екран по единствения възможен начин, което също продуцентите на шоуто му го предоставиха на тепсия.

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къци ще съди VIP Brother

хаха ей няма край тоз Къцамунски филм -

ще ги съди че не са манипулирали вота на зрителите ли и не са го направили него победител

смешник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

За не разбралите и тези, които се чудят на какво съм отговарял по-горе, ето мнението, което беше заместено/изтрито - цитат от в-к "Всеки ден".

хаха ей няма край тоз Къцамунски филм -

ще ги съди че не са манипулирали вота на зрителите ли и не са го направили него победител

смешник

Да, а той имаше един по-голям в устата и два месеца не каза нито дума на нито един от съквартирантите, за това че има семейство и тези неща ще повлияят на децата му. Това е поредната му пошла продукция. Жена му гостува на полуфиналите и казва, че няма никакъв проблем относно подхода на съквартирантите към него и това е само игра, той също казва 100 пъти, че това е игра.

Жалко, че не съм на живо, а във форум, за да се изкажа малко по-вулгарно и цветущо за това какво всъщност ни показа, че е това "същество" - Къци.

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

недейте да спорите-вотът наистина е подменен-щом 4 пъти не успяха да изгонят Къци от къщата,значи болшинството го обича, и наистина за него е имало най-много гласове. На Фънки не му прави чест да се гаври с човека през цялото време. А и този дебелан не може да изпъкне с нищо друго,освен с пръдливия си гъз.

И аз обичам хеви метъл и слушам,но не изливам злоба към по-слабите.Фънки употребява паразитни думи,"хей мен" и прочие той е един псевдоинтелектуалец,късокрак и вмирисан,по-жалък е даже от Влади.Тромав,с торбички около очите и страшен.Истински "БАЙ ГАНЬО".

Ники Мартинов също ми падна ниско в очите с подкрепата към боклуците.

КЪЦАМУН Е ИСТИНСКИЯ ПОБЕДИТЕЛ!

ЩЕ УСПЕЕ ДА ОСЪДИ ВИП БРАДЪР И МАЗНИЯ ТУПАРЕВ!

ПРИЕМЕТЕ ГО!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то фани единия - удари другия та

ако и в тях така се крие по стаите и се завива през глава при опасност - баси "мъжа" нали

ама щом това ви е идеала за "мъж"

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

10 реалити звезди влязоха в Big Brother All Stars

След като реалити шоуто ВИП Брадър спечели вниманието на телевизионните зрители, вече стартира и следващото издание на предаването – Big Brother All Stars.

Тризначките Вяра, Надежда и Любов посрещнаха десет нови Съквартиранти в Къщата на Big Brother. Освен българските звезди от риалити формата, в Къщата влязоха и двама македонци, участвали във форматите “Fashion Stage” и балканското издание на “Big Brother”.

В първия All Stars сезон на Big Brother в България, двама Съквартиранти ще напускат шоуто всяка седмица по време на живите предавания в понеделник и сряда. Стойка Стефанова от Big Brother 1 получи специална тайна мисия.

Наградата за победителя в Big Brother All Stars e автомобил.

Eто ги и имената на новите участници:

http://showbusiness.actualno.com/10-realiti-zvezdi-vljazoha-v-Big-Brother-All-Stars-news_407435.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приключи онлайн кастингът на Big Brother All Stars

Приключи онлайн кастингът на Big Brother All Stars, благодарение на който зрители и фенове на шоуто имаха възможност да станат част от звездите в Къщата. За първи път в историята на шоуто у нас един от феновете ще получи уникалния шанс да се присъедини към участниците.

За 10 дни от началото на състезанието повече от 300 души са изпратили видеа, в които по атрактивен начин разказват защо именно те заслужават да са новите звезди на България.

Най-харесваните видеа ще бъдат оценявани от продуцентите от Old School Productions, като измежду тях те ще изберат най-талантливия претендент.

Той или тя ще прекара в Къщата две незабравими седмици в компанията на звездите от риалити формати от България и Македония, кaто името на победителя ще стане ясно до края на тази седмица, а самият той ще влезе в Къщата още следващия понеделник, на 26 ноември, по време на живото предаване.

bigbrother.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видим кой ще вкарат. Манекена, човека, който иска да си почине от работа, нестЪндатния или някой от вбоксерите. Между другото вчера на късната версия като пуснаха live се чу от тризначките, че мисията на Стойка е неуспешна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три месеца пост с минимален бюджет ще им се отрази доста добре на талиите, а и ще направи по интересно шоуто с доста повече скандали и скандалчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за тоя един месец май няма да видим ни секс, ни бой

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е ново за мене, почти 100% съм сигурен че в началото на шоуто бяха казали че Vip Brother ще е 2 месеца, а ALL Stars цели 3. Ама може би приходите от SMS-и и реклама да са доста под очакваните и продуцентите да са решили да ги опукат по съкратената процедура преди да са свършили парите, а и кола трябва да купуват на победителя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне два месеца да го бяха продължили - голяма глупост измислили няма що

вчера влезе днес ще излиза

днес и номинации и елиминации 2 в 1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване