Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

много тъп Биг Брадър-само мякащото селянче Панчо освежава със селските си изцепки-за тризначките-"омачкали са пижамата",предстои да видим какво е замислил Нед,но без Гроши няма да е същото,можеше да вкарат по-налудничави типове както Филип-Тошко и други откачалки и дебили. Определено ще се скучае.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

И аз си мислех, че ще е 3, но явно от НОВА няма да ги търпят толкова :D И наградата ще е автомобил. Доста са спестили от бюджет. Лиляна и Борислав не разбрах защо ги вкараха. Уж "да разпалят искрата между тях" ама ги вкарват за 1 месец и ще гонят по 2 на седмица. Дано поне вкарат Стамбини или Анди и да ги гледаме с Пацо. Много ще му се хареса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стойка загуби мисията, мислех че ще спечели бюджета

бе да си ядат ушите

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Биг Брадър иска от тризначките да определят Димитър с 3 епитета. Да им беше обяснил какво е епитет поне :D Още ги помня от Стани Богат. "Прилагателно, ами ... прилагаме име"

Редактирано от ┌(-.- )┘└( -.-)┘└(-.- )┐ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам Ани Владимирова, гледам Лили, гледам Райна и докато се опитвам да ги разпозная, че са те, се чудя - защо си мислят, че като си правят тези напълно излишни пластични корекции, стават по-красиви... Та те не приличат на себе си и... Неестествено е. Физически се стряскам... Сякаш, ако ги докосна, ще се спукат и ще се спихнат... Уау... Според мен, лично според мен, и трите не са по-красиви от предишния си естествен вид.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Райна ме разочарова много пфууу бетер Мария станала

:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо влезе, напи се и излезе :D ... и пак влезе. От Пацо отърване няма. Най-гоненият съквартирант в Биг Брадър, но още е там.

Редактирано от ┌(-.- )┘└( -.-)┘└(-.- )┐ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, ако вкарат и Пеньо с него :D

у Тайната стая светът е за двамааа

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацата полуде -

ша си ходя, няма да си ходя

Ръгбисто пак е в приключение с Любов

цирк цирк цирк

:biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацата е толкова тъп, че даже един пазарлък с бигбрадър не може да направи и затова винаги ще е прецакания. Стратегията да дразниш останалите си е доста печеливша и Къцамун доста добре го доказа - колкото и да го номинираха не можаха да го изгонят, проблема в ALL STARS обаче е че прекалено много играчи са решили да я ползват и зрителя/продуцентите не могат да решат кого да подкрепят. Наскоро разсекретени кадри от подготовката на Българската армия :)http://www.vbox7.com/play:c56e8b784a

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докога ще зяпаме тв простаци?

Има един човек от обществото на българските продуценти, който наистина, ама наистина не знае кога да спре. И това е Нико Тупарев. Да! Направи едно сравнително успешно ВИП издание на „Биг Брадър". Сбъдна мечтата си и най-сетне се отлепи от дъното на рейтинговата стълбица, където го беше запратила „Отплата". Но защо не спря дотам?

„Биг Брадър Ол Старс" („Всички звезди") явно всъщност означава „всички простаци" на едно място. От новия сезон на предаването, което за щастие ще продължи само месец, разбираме няколко неща. Първото нещо е, че в България има страшно много хора, които си „умиргат" да бъдат известни и да ги дават „по телевизора". Една от тях е Александра - Сани, която ни стана симпатична, след като пя, и то хубаво в „Х Фактор". Но защо му е на едно момиче, което наистина има талант, да се забърква с Къщата на ужасите - „Биг Брадър"? Още по-странно е присъствието на позастарелия лигльо и шоумен Нед. Да, преди 6 години ни забавляваше, правеше бели, простотии, че дори и секс в Къщата. Но сега е един улегнал чичко, с дете и пицария, и определено не му иде присърце да се напъва да измисля „оригинални неща". Отива му само да стои в леглото, завит до уши, и да се чуди какво всъщност прави тук. А, да, парите!

Второто нещо, което разбираме, е, че именно парите са причина много хора да се подложат на всякакви извращения. Левовете може би не са причина единствено за еманципацията на човешката простотия и за клиента на всички магазини за футболни екипи - Панайот - Пацо. Плейбоят, който се разплака само при мисълта, че ще бъде изгонен от своята мечта - „Биг Брадър", е един псевдо „герой", който определено трябва да бъде изхвърлен от всички телевизионни предавания, защото такива хора са наистина вредни. Мисля, че няма нужда да се обяснява защо е вреден един човек, който се гордее с това, че е „любимецът на поп-фолка" и с това, че видиш ли, много момичета си мечтаели „да се докоснат до члена му".

Най-тревожното е, че от екипа на Нико Тупарев се бият в гърдите, че техните риалита са нещо като поука за обществото, едно неподправено олицетворение на човешките характери, учебник за българския народ и че дори всеки от нас може да припознае себе си в персонажите от „Биг Брадър". И къде по-точно е поуката в това да гледаме 40 минути едни трима идиоти, които си палят пръднята или космите по ръката, или да гледаме как три квачки спорят помежду коя е по-умна и велика и дали думата „епитет" означава тежко заразно заболяване, предавано по полов път?!

Надявам се, че българинът няма да се припознае в никой от тези хора. Българският зрител е традиционно подценяван. „Биг Брадър" навсякъде в другите страни, където се излъчва, е уважавано предаване. Но защото там се залага на състезателния принцип, на интересните задачи и мисии и различни характери. Под покрива на Къщата на „Големия брат" трябва не да се съберат десет изроди и двама пълни идиоти, а хора, които наистина са постигнали нещо в живота си, хора, които се различават коренно помежду си, но трябва да свикнат едни с други и да живеят заедно въпреки различията си. Това е смисълът на „Биг Брадър" като идея. Ако Нико Тупарев досега не го е разбрал - жалко. Може би тази професия просто не е за него...

Илина Григорова

frognews.bg

Тъй като е невъзможно да отговоря на всички въпроси от анкетата, ще отговоря тук - не гледам предаването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не винаги разбирам идеята на подобни статии. Май пищещите ги не си дават сметка, че плюейки по това, което смятат за пошло, всъщност самите те яхат вълната му, в опит да се задържат на гребена й. Ясно е, че влизащите в този формат не са каймака на обществото, но те са извадка от това общество и за съжаление, вече са болшинство. Ако телевизионните предавания възпитават подрастващите, истинският проблем не е ли в това, че българските деца растат захвърлени пред телевизора и те /телевизионните предаванията/ са единствения възпитател. Ами ако е така - това вече е проблем. Ако зрителя няма нормална ценностна система, с която да прецени от кое да се поучи, кое да последва и кое да избягва - предаването ли е проблема?! Ако едно телевизионно предаване е фактора, който формира изцяло въприятията ни за красиво и пошло, дали то е проблема ни?! Какво излиза, че щом гледането на тъпи предавания непременно ни опростачва, гледането на Анатомията на Грей ще ни направи хирурзи?! Ми тъпо е. На мен поне ми звучи тъпо. Всеки път... Не защитавам предаването. Абсолютно съм съгласна, че може и без него. Но не то е изворът на проблемите ни. Просто подобни статии, написани точно по този начин, ме нервят.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво излиза, че щом гледането на тъпи предавания непременно ни опростачва, гледането на Анатомията на Грей ще ни направи хирурзи?!

Ми тъпо е. На мен поне ми звучи тъпо. Всеки път...

Не защитавам предаването. Абсолютно съм съгласна, че може и без него. Но не то е изворът на проблемите ни. Просто подобни статии, написани точно по този начин, ме нервят.

Търсенето определя предлагането.

У нас все повече хора желаят да гледат подобни предавания, което според мен е проблем и то голям.

Българинът изпростява все повече... :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето определя предлагането.

У нас все повече хора желаят да гледат подобни предавания, което според мен е проблем и то голям.

Българинът изпростява все повече... :(

Ще подмина с усмивка изводът, че щом гледам предаването, непременно съм простак.

Просто не споделям мнението, че подобни предавания са причината за изпростяването на българина.

Не споделям мнението, че парите и бедността са причина за влизане в такива формати. Болшинството от бедните хора с достойнство свързват двата края от месец до месец и това не е причината да се правят на маймуни.

Споделям това, че изначално изводите и проблемите, които се поставят в подобни статии са изкривени.

По тази логика на какво ни учи предването на Гала?! На нищо - просто сивее в корде балета на ежедневието, заемайки три часа от ефира, защото изкусно се пълнят три часа, в които няма нищо щикотливо... Защо тогава е на екран?! А защо като е на екран толкова дълго, без да ни дава нищо, на никого не пречи. Сиреч - екранното дълголетие може да се гарантира и с другата крайност - пълна тъпня, която обаче не пречи на никого, защото е толкова безинтересна, че даже не вдига пушилка. И какво излиза - може да се толерира тъпнята, но ако не ни бърка в пространството.

Е?! Тогава адекватни ли са изводите на госпожата?! Имам ли право да си помисля, че някой й е платил, за да оплюе Нико Тупарев...

Помилиончвам се - принципността на парче е чиста безпринципност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък не винаги разбирам идеята на подобни статии. Май пищещите ги не си дават сметка, че плюейки по това, което смятат за пошло, всъщност самите те яхат вълната му, в опит да се задържат на гребена й.

Старо правило: "Крадецът вика:Дръжте крадеца!". Не се нервирай, Мерилко, няма смисъл. Това е непоправима човешка черта. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще подмина с усмивка изводът, че щом гледам предаването, непременно съм простак.

Просто не споделям мнението, че подобни предавания са причината за изпростяването на българина.

Не споделям мнението, че парите и бедността са причина за влизане в такива формати. Болшинството от бедните хора с достойнство свързват двата края от месец до месец и това не е причината да се правят на маймуни.

Споделям това, че изначално изводите и проблемите, които се поставят в подобни статии са изкривени.

По тази логика на какво ни учи предването на Гала?! На нищо - просто сивее в корде балета на ежедневието, заемайки три часа от ефира, защото изкусно се пълнят три часа, в които няма нищо щикотливо... Защо тогава е на екран?! А защо като е на екран толкова дълго, без да ни дава нищо, на никого не пречи. Сиреч - екранното дълголетие може да се гарантира и с другата крайност - пълна тъпня, която обаче не пречи на никого, защото е толкова безинтересна, че даже не вдига пушилка. И какво излиза - може да се толерира тъпнята, но ако не ни бърка в пространството.

Е?! Тогава адекватни ли са изводите на госпожата?! Имам ли право да си помисля, че някой й е платил, за да оплюе Нико Тупарев...

Просто предаванията по телевизията като Биг Брадър създават прекалено много шумотевица и отклоняват вниманието на зрителя от проблемите в държавата....всички подобни риалити формати са с тази цел и бих написал много по темата и за X-Factor и близнаците му...

Гала също е част от този сценарии и предавания като на Гала...

Вид монопол над съзнанието на масата...освен за мачове за друго телевизора не го пускам от доста време насам...

Всеки сам си избира, а масата избира да е сляпа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което казвам аз повече от ясно, е че не предаванията създават проблемите в държавата. Или айде да се допълня, за да не омаловажа силата на четвъртата власт - предаванията, които коментираме, не създават проблемите, поставени в статията... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Биг Брадър" навсякъде в другите страни, където се излъчва, е уважавано предаване

Мен това изречение ме впечатли. :)

О, да! Разбира се, че чуждата публика е интелигентна, ние тук-простак до простака. Как да не му домилее на човек? Още една традиционна българска черта - липсата на уважение към самите нас и в крайна сметка май единственото, което постигат оплюващите е още по-големия интерес към форматите.

Защото(да ме извиняват уж негледащите форматите) ама как така хем не гледат, хем знаят какво става, хем и заключения правят, хем и акъли наливат... те това аз така и не успях да разбера толкова години. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Явно пак не съм се изразила добре.

Не гледането на простотии е причина за изпростяване, а изпростяването е причина за желанието да се гледат простотии.

Далеч съм от мисълта, че всички които гледат подобни предавания са простаци.

Някои ги гледат от любопитство, други от скука, трети просто за да имат тема на разговор с познати и колеги.

На г-жата може и да и е платено да оплюе Нико Тупарев, но това си е неин проблем.

Съгласна съм с това, че подобни предавания са обида за българския зрител.

п.п. Спирам дотук, защото не съм достатъчно компетентна по темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На който не му харесва - да не гледа, никой не го държи насила пред телевизора. Днеска става интересно, ще влезе "Мама Божка" (майката на Панайот) с тайна мисия да се прави на избрания фен. Май няма да влезе никой от тея фенове дето пращаха клипове или ако го пуснат ще трябва да си мълчи че знае коя е другата "фенка"

Редактирано от ined (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) Явно пак не съм се изразила добре.

п.п. Спирам дотук, защото не съм достатъчно компетентна по темата.

Ама ти защо си мислиш, че споря с теб? Разбрах те повече от добре. Изказвам мнението си по статията, която ти си постнала и по никакъв начин повече от това не те чувствам ангажирана с нея. Позицията ти е повече от ясна. Разбрахме и това, че не гледаш подобни предавания. Може да си спокойна за себе си.

п.п. Да не споделяш нечие мнение не означва непременно, че спориш с него... особено, когато не спориш... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерил, в този си пост, който е отговор на мой пост пишеш "Ще подмина с усмивка изводът, че щом гледам предаването, непременно съм простак".

Това ти изречение ме наведе на мисълта, че съм те засегнала, защото доколкото съм забелязала (може и да греша) си доста чувствителна.

п.п. Не съм и помисляла че спориш с мен.

Редактирано от Мойра (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На който не му харесва - да не гледа, никой не го държи насила пред телевизора.

абе мани - на всяко гърне задължително мерудия да има

е баси простаци ни изкараха -

да не би да ни стоите пред мониторите или да ни четете книгите а

:angry:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване