Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Тва е нагласено. Вече няма човек във вселената, дори извънземно, което да ме убеди, че Къци може да събере най-много гласове от 7-те останали, защото първи него казаха. Пълен абсурд. Не може в нета и на улицата всичко да гласува против него (доказано) и да го смята за олигофрен, а реално винаги да е с най-много смс-и. И между другото бабите харесват Никол, а не Къци.. и това разпитах днес. Бахти проваленото предаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече разбрахме, че Багата си пада по Николчето. Вчера епизода беше супер доста се смях на Багата като беше пиян.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златка или Фънки, за първи път не знам на кого да си заложа бонбоните :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако шоуто е нагласено, би трябвало Фънки да остане, за да се дразни с Къци и да има много смс-и на финала. Ако не е нагласено, Къци трябваше да го няма до сега. От тук следва логичния извод, че Фънки остава :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаех си....що не заложих :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е нагласено. Вече няма човек във вселената, дори извънземно, което да ме убеди, че Къци може да събере най-много гласове от 7-те останали, защото първи него казаха.

Пълен абсурд.

Не може в нета и на улицата всичко да гласува против него (доказано) и да го смята за олигофрен, а реално винаги да е с най-много смс-и.

И между другото бабите харесват Никол, а не Къци.. и това разпитах днес.

Бахти проваленото предаване.

доказано дръжки ^^

a Kъцката е на финаl, пъпчивият травестит Златка с образование 1 клас е вън xexe

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабаков каза "Фънки срещу Къцамун" Това Къцамун, ми прозвуча като някое страшилище. :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера епизода беше супер доста се смях на Багата като беше пиян.

Аз пък не видях нищо смешно в този епизод. Видях една Люси, която си беше доста изплашена, но успя да сложи в малкия си джоб иначе много "големите" мъже... Ама то да покажеш характер и да реагираш хладнокръвно не е като да се подиграваш на някой безпомощен мухльо... и тя го направи, за разлика от мъжете...

А това, че всичко е нагласено, е ясно изначално. Самият факт, че това напиване на Багата се е случило преди излизането на Люси, а го дадоха след това, вече е нагласяване. Защото ако този епизод беше преди миналото изгонване, нямаше да остави и грам съмнение, че Люси заслужава да остане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слабаков каза "Фънки срещу Къцамун" Това Къцамун, ми прозвуча като някое страшилище. :D :D :D

Е то си е страшно, к'во :) Аз се плаша от факта, че Къцко, ще е победител :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само дано Багата да не спечели. Той през цялото шоу нищо не направи (като изключим предпоследния епизод) Всички други ми харесват. Доста казват, че шоуто е нагласено. Заради монтажите или цялата история със смс-ите мислите така. И щом е нагласено кой е нагласен за победител според вас? Според мен ако е нагласено това ще е Багата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това, че всичко е нагласено, е ясно изначално. Самият факт, че това напиване на Багата се е случило преди излизането на Люси, а го дадоха след това, вече е нагласяване. Защото ако този епизод беше преди миналото изгонване, нямаше да остави и грам съмнение, че Люси заслужава да остане...

Да, определено щеше да наклони везните в полза на Люси и тя да остане в къщата. И щеше да се види как Къци спинка през глава У фитнеса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тва е нагласено.

Личеше си и по физиономията на женка му -

Мегито така самодоволно и присмехулно гледаше, само дето не каза дреме ми кво ще говорите за моя Къцку ний сме си омесили питката

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста казват, че шоуто е нагласено. Заради монтажите или цялата история със смс-ите мислите така. И щом е нагласено кой е нагласен за победител според вас? Според мен ако е нагласено това ще е Багата.

Никога не съм се съмнявала, че в подобни предавания има нагласеност. И не конкретна нагласеност кой ще спечели, а принципно да има шоу. И не само тук, но и в чуждите такива. Разчита се на моментната силна емоция у зрителя, достатъчно силна, за да го накара да пуска есемеси. което само по себе си вече е достатъчно глупаво /имам предвид конкретната кауза/. Но пък емоцията за това е емоция, за да е трудно контролируема. :)

Та... принципно няма лошо в това... На който не му харесва, може да отиде в библиотеката и да чете, докато слуша Моцарт. Лошото е, че нашето нагласяване е грубо и в името на това да има шоу на всяка цена... А че понякога се губи естетика, етика и най-обикновена човещина - това не е важно. И в крайна сметка, точно това в един момент отблъсква зрителя и концепцията става губеща.

Жалкото е, че този български начин на мислене е относим за всяко нещо, което се прави на парче. Прави се една крачка, без да се мисли за последиците от нея. Всеки ден виждаме подобно мислене и в политическия ни живот, и в средствата за масова информация, и в най-близкото ни работно обкръжение. А там вече не е шоу... или поне не би трябвало да е... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще драска по масата помияр пфуууу

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това дебело прасе Фънки няма ли да го изгонят най-накрая, егати и лоената топка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жената Къца, трябваше да си натроши шоколада, а не само да вади чесъна, че така можеше да му заседне в кривото гърло и да ритне камбаната преди да загуби в събота и да се самонакаже :clown::help wanted4: ПП: Тея от тотото имат егати неграмотните програмисти. Трябва им повече от час, за да нагласят числата :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама снощи кой като него - да отворят склада че имало повод за черпене

отврат, а се завря у фитнеса през глава

тва не е мъж бе, тя жена му е мъж на тоз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз изобщо нямаше да ги ям. Не си заслужава да ядеш нещо ужасно само за да гледаш филм. Още повече, че след няколко дена излизат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз изобщо нямаше да ги ям. Не си заслужава да ядеш нещо ужасно само за да гледаш филм. Още повече, че след няколко дена излизат.

о да, това беше последната простотия дето успяха да изсмучат от не знам си къде продуцентите

пък тия кат се напънаха малииии зер живота им зависи от това

някакъв тъп филм дето и за теглене не става

:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не знаеха кой ще е филма. Каква е тази невероятна премиера на Ван Хелсинг? Аз по едно време помислих, че са му направили продължение/римейк за който не знам. Този филм е на 8 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не знаеха кой ще е филма.

Все тая, преритали за кино ги изкараха и юруш на чесъна за последен сеир.

Със змиорките повече ме кефеше.

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За стандартите на българските телевизии, това си е направо пускане преди да излезе лентата в кината дори. Като знам ефир две какви премиери пуска, само черно бяла не е имало до сега. Иначе им казаха в началото името на филма, ако не се лъжа. Аз само като го чух си помислих как никой не ги попита за каква премиера става въпрос, като Никол по това време може и още да е сукала :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:m01bc53b89 Как съм го пропуснал това с есетата. Къци се изразява като автор на детска книжка с приказки, а Камелия толкова механично прочете есето си. Google Translator щеше да го прочете с повече чувство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре беше Орлин, а най-зле дебелата свиня Димитър Ковачев. Тоя репертоар негов отдавна се изтърка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Дебелата свиня" Димитър Ковачев е себе си 100% и затова не го харесваш, затова и още много други не го харесват. Показваш себе си и или те харесват или не. Орлин, Никол, Багата показват себе си и или ти харесват или не. Къци играе театър в реалити шоу (като чака някой да му повярва, че с 10 бона ще направи холивудска продукция), някаква обидена накърнена мома, изнасилена от съдбата, безащитна търсеща закрила под полата на майка си. Тази клюкарка ходи и дърпа жените една по една, за да я защитават и всяка се опитва да я вкарва във филма си. Аз това, ако искам мога да го гледам по Д.Фемили, но съм блокирал този канал, както много други са направили също. Този никой не го харесва, всеки го познава само и единствено като човекът с изкривено подобие на хумор, а софиянци и с частната детска градина. Дори и актьори и тем подобни, които гостуваха на Кънчев казаха, че нещо му е прехлопала дъската като е започнал или като му махнаха предаването (забравих вече). Може ли да обясниш за какво пропагандираш, за това извратено подобие на мъж, който на 50 години и повече ходи да се крие под полите на някакви деца на по 25-30 години и иска да го закрилят? Когато възникне проблем, бяга в ъгъла и се заравя под килима!?! Същите тези жени, които той иска да го закрилят, ги удря зловещо (Люси), за да натисне един бутон, до който така или иначе е достигнал втори. Въпроса е съквартирантите да се нагодят едни спрямо други, да се интегрират, а той като ги няма вече жените, търси адвокат и биг брадър за най-малкия проблем. Ако още не сте разбрали, за бившия шоу режисьор, гласуват само родителите от детската градина и семейството му. Как е все първи по вот - загадка. Честно ви казвам разпитвам бабите харесват Никол, разпитвам младите - не дават да чуят за жената - Къца.

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...