Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Просто никъде не си ми отговорил. Престани да се правиш на интересен и просто замълчи, защото критикуваш Попова и знанията и по английски език(да, „английски“ не се пише с главна буква тук), но и ти не блестиш с някакви особени познания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто никъде не си ми отговорил. Престани да се правиш на интересен и просто замълчи, защото критикуваш Попова и знанията и по английски език(да, „английски“ не се пише с главна буква тук), но и ти не блестиш с някакви особени познания.

Отворен - сляп ли си, к'ъв си, аре погледни два-три реда по-нагоре и вземи най-после да виждаш!

P.S. Но като гледам и ти не пращиш от знания, ами само празни приказки!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отворен - сляп ли си, к'ъв си, аре погледни два-три реда по-нагоре и вземи най-после да виждаш!

P.S. Но като гледам и ти не пращиш от знания, ами само празни приказки!

До тук!

За да ме обвиниш в нещо, то трябва да има за какво да се хванеш, трябва и да структурираш поне една-две сентенции, в които да лежат твоите аргументи, подкрепящи първоначалната ти теза. Аз такова чудо от теб не съм видял! Само откровено заяждане, инфантилни подобия на отговор и нито една обосновка, с която да подкрепиш тезата си, че английският ми език не е на ниво.

П.П. Поне мога да употребявам правилно личните местоимения и да образувам правилно глаголи в PST.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До тук!

За да ме обвиниш в нещо, то трябва да има за какво да се хванеш, трябва и да структурираш поне една-две сентенции, в които да лежат твоите аргументи, подкрепящи първоначалната ти теза. Аз такова чудо от теб не съм видял! Само откровено заяждане, инфантилни подобия на отговор и нито една обосновка, с която да подкрепиш тезата си, че английският ми език не е на ниво.

П.П. Поне мога да употребявам правилно личните местоимения и да образувам правилно глаголи в PST.

С Вашите думи, по Вашата глава - до тук!

Видях, колко трудно е да се върнете малко по-назад в темата или достатъчно бе само да скролнете до ето този коментар http://www.kaldata.c...20#entry2368458

но явно това бе голяма трудност. Първо, искаш да ти дам обосновка за нещо написано на друг език, защо е вярно, а ти твърдиш че е грешно - така ли?

Няма да стане. Аз не се заяждам, по-скоро ти се заяждаш и досега не си показал къде точно сбърках, при положение че се коригирах за неправилно написано изречение...

P.S. Сега да не вземеш да ме критикуваш че едновременно се обръщам към теб на "ти" и на "Вие"?

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но явно това бе голяма трудност. Първо, искаш да ти дам обосновка за нещо написано на друг език, защо е вярно, а ти твърдиш че е грешно - така ли?

Не, искам да ми дадеш обосновка за ниското ми познание(каквато ти е тезата) по английски език.

Няма да стане. Аз не се заяждам, по-скоро ти се заяждаш и досега не си показал къде точно сбърках, при положение че се коригирах за неправилно написано изречение...

Отправих лека градивна критика, относно познанията ти по английски език, а ти реши да се направиш на афектиран и започна да твърдиш, че аз нямам познание по езика. Аз не се заяждам, защото заяждането по определение е дразнене, заинатяване и безпричинно каране, дори противоречене. Аз отправих една забележка към теб(и то не безпричинно), а оттам започна твоето заяждане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, искам да ми дадеш обосновка за ниското ми познание(каквато ти е тезата) по английски език.

Отправих лека градивна критика, относно познанията ти по английски език, а ти реши да се направиш на афектиран и започна да твърдиш, че аз нямам познание по езика. Аз не се заяждам, защото заяждането по определение е дразнене, заинатяване и безпричинно каране, дори противоречене. Аз отправих една забележка към теб(и то не безпричинно), а оттам започна твоето заяждане.

Не искаш да четеш написаното дори от последния пост.

Смятам че коментарите между мен и теб са изчерпани и аз няма да взимам повече отношение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...аз няма да взимам повече отношение.

Това е мъдро решение, такова, което трябваше да вземеш отдавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нарочно оставиха най-простоватите хора в Б.Бр.,за да се открои по-ярко този,чиято победа е нагласена предварително.И накрая всички ще бъдем изненадани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нарочно оставиха най-простоватите хора в Б.Бр.,за да се открои по-ярко този,чиято победа е нагласена предварително.И накрая всички ще бъдем изненадани.

така е, нарочно ги вкараха тризначките, то и пари нямат горките продуценти да ги ожалиш, за тях обаче посъбраха малко де - от глупаците дето се набутват със смс-и да гласуват

а и то не бе Жан-Клод ван Дам ще влиза, не бе Индира Радич...- ама те да не са без пари я

:D

последни напъни, и последни циркове, мисии за заключените им деликатеси

аре хляб и сол яжте да видим дали ще оживеете 48 часа пфуу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И коя победа е нагласена - тази на Къци?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И коя победа е нагласена - тази на Къци?

аз не мога да кажа само за един -

Къци - ако вземем образа на плачещия Мариан от другия Брадър, Мариана - като Христина на Здравко...

не знаем на какво са заложили този път

мислите ли че различните могат да победят, мен ме съмнява де, но Люси ми е фаворитката

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не мога да кажа само за един -

Къци - ако вземем образа на плачещия Мариан от другия Брадър, Мариана - като Христина на Здравко...

не знаем на какво са заложили този път

мислите ли че различните могат да победят, мен ме съмнява де, но Люси ми е фаворитката

Лицата, които биха спечелили са Къци, Орлин или Никол.

Относно коментарите в самото предаване за Багата, не знам каква е тази мания той да спечели и какъв предтекст е, че е шампион...Ами то хубаво, но тук не се оценява допринесеното преди ББ, а показване на самия образ в къщата на фона на останалите. На мен лично Багата ми е най-тихия и безинтересен образ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен победителят ще е мъж. Къци или Фънки. За Багата нямам представа. Доста гласове събра като беше на елиминации, но не вярвам да спечели. Никол е умно и красиво момиче. Това не е печелившо в такива формати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лицата, които биха спечелили са Къци, Орлин или Никол.

Относно коментарите в самото предаване за Багата, не знам каква е тази мания той да спечели и какъв предтекст е, че е шампион...Ами то хубаво, но тук не се оценява допринесеното преди ББ, а показване на самия образ в къщата на фона на останалите. На мен лично Багата ми е най-тихия и безинтересен образ!

то тихите води нали знаеш...

Фънки също може да е победителя, оспорвано е вече че малко остана

аз си мисля какви ли образи ще ни вкарат веднага после с другия Брадър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам късния епизод. На война са. Мерят се с разни неща. Фънки вика, че щял да се изтропа в плик и да го метне върху Къци

то тихите води нали знаеш...

Фънки също може да е победителя, оспорвано е вече че малко остана

аз си мисля какви ли образи ще ни вкарат веднага после с другия Брадър

Вероятно тези, които гостуваха в Горещо. Едва ли ще изпуснат Нед и Гроши. Здравко със сигурност, а ако не намерят желаещи и Тишо ще е там. Пеньо и Панайот може би.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам късния епизод. На война са. Мерят се с разни неща. Фънки вика, че щял да се изтропа в плик и да го метне върху Къци

Вероятно тези, които гостуваха в Горещо. Едва ли ще изпуснат Нед и Гроши. Здравко със сигурност, а ако не намерят желаещи и Тишо ще е там. Пеньо и Панайот може би.

То, ако не вкарат Нед и Гроши, няма да е пълна веселбата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моят фаворит е Къци.Въпреки,че малко преиграва и той,но нека да възкръсне като феникс от пепелта. И тази гавра с художествената гимнастика.Ужас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щооо?! Фънки кърти. При това искрено се забавлява, не се взима насериозно и го прави от душа и сърце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То, ако не вкарат Нед и Гроши, няма да е пълна веселбата!

е тризначките нали вкараха, още ли стари муцуни ще гледаме

иначе за Нед и Гроши съм ЗА, само да не ми вкарат семейство Василеви ужъс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е тризначките нали вкараха, още ли стари муцуни ще гледаме

иначе за Нед и Гроши съм ЗА, само да не ми вкарат семейство Василеви ужъс

То това ще е концепцията, един вид завършека на шоуто завинаги, като вкарат всички стари участници от предишните сезони. Сега обаче се сетих, че само победителите от предните сезони плюс може би още някои хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съвсем изгубих следите на това, какво се случва в къщата. Дали поне ще имам късмета Мариана да си иде утре :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Къци пробутва нездравословни хотдоци на софиянци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златка мноо ме кефи, може да е тъпичка, но инъче е много нахакана и казва всичко директно в очите, веднъж бях я гледал в "Споделено с Камелия" и мноо ме изкефи :D

след 15-тата минута Редактирано от gig93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...