Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

От момента на влизането на трите близначки, спрях да го гледам. И напълно споделям мнението, че Юлиян е нещастен комплексар, с поведение на непораснал пубер, което не му прави чест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извика ли някоя от тризначките,ще се жените? Или никой нищо не знае и няма сценарии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
предпочитам тризначките пред Мариана - да излиза да се жени кво ще да прави, не и да обижда в Къщата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юлиян е леко гнусен с тая мазна коса.А за красота и дума да не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От момента на влизането на трите близначки, спрях да го гледам.

Гооляма грешка! :)

Как се смях когато Вяра изтърси: "Пък нас ни наричат трите мисирки", не е истина просто. Беше в момента, в който се обсъждаше "Що е "миндил"?, тогава пък някоя от мацките(май беше Люси) спомена за приказката "Миндил-пиндил"("Циндил-пиндил) :) Беше си върховен скеч без сценарий. И сега като се сетя, не удържам смеха си.

Снощи пък разбрах от Надежда, че в нервозните кюфтета се слага... майонезааа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гооляма грешка! :)

За мен тризначките са олицитворение за простащина с високо самочувствие и тотално незачитане на всичко и всички наоколо. Стъпили са не Евереста на простотията и си се чувстват чудесно, преценявайки света от там.

Толкова се дразня, че наистина не съм гледала нито секунда след тяхното влизане. По-скоро ми е жалко, че доста, доста млади хора имат подобно мислене като тяхното и… а бе гадно ми е.

Даже ме е яд, че заради тези три патици не разбрах нищо по повод влизането на Любен Дилов, а той все още ми е интересен и успява да ме впечатлява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще имаме възможност да гледаме неговото пребиваване след довечера, когато ще излъчат подробности от предложението за брак на Мариана. А трите благоеврадчанки приемам точно като "Тримата глупаци" - с много смях и никаква лоша мисъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...По-скоро ми е жалко, че доста, доста млади хора имат подобно мислене като тяхното и… а бе гадно ми е.

...

какво мислене :no-no: , те имат само усещания :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво мислене :no-no: , те имат само усещания :)

Верно! :*

Питай ме що се дразня... ама наистина се дразня пък... от душа и сърце... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жал ми е за тях, от време на време усещат, че нямат нищо в главичките си и хората им се подиграват как да ги напълнят тия главички като не знаят от къде и с какво да започнат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да са им празни главите, но носят души и сърца.

В тях няма злоба за разлика от Мариана, Юлиан и тем подобни.

Айде пуснете си Петър Вучков като не ви изнася шоуто и стига сте ги обсъждали - като вие сте пък толкоз умни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ханес и Мариана заедно в Къщата до понеделник

http://www.vipbrother.bg/?module=video&video=1297

Тъкмо с Марианка заедно ще напуснат къщата. Не трябва да разделяме влюбените отново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо с Марианка заедно ще напуснат къщата. Не трябва да разделяме влюбените отново

о не, в никакъв случай, че виж ква е луда като нема секс тая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж ква е луда като нема секс

Това обяснява не само поведението на Мариана. :)

А тризначките ги обсъждаме както обсъждаме всички останали участници в предаването и това, че на теб не ти харесва, не е причина да спрем да го правим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тризначките ги обсъждаме както обсъждаме всички останали участници в предаването и това, че на теб не ти харесва, не е причина да спрем да го правим.

Ти нали не гледаш - какво обсъждаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля те, не го превръщай отново в лична кавга. Дали гледам, дали обсъждам, какво обсъждам и с кого обсъждам стои в постовете ми и не дължа обяснения. Просто се замисли защо ти да имаш право да обсъждаш тези, които на теб не ти харесват, а ние да нямаме право да правим същото. Толкова е простичко, че чак е изумително, че отново е повод за дразги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам на идея как може да обсъжда някой нещо, което не е гледал и не гледа

:D

„България достатъчно смела ли е за връзка като нашата?”

„Да видим дали България ще се окаже достатъчно смела, за да приеме връзка като нашата”, заяви Люси.

Много хора нямат смелостта да разберат нещо като еднополовата любов, да я приемат, смята певицата.

Нейното желание е чрез Биг брадър колкото се може повече хора да разберат, че обичайки човек от собствения си пол, това не те прави странен.

http://vipbrother.bg/?module=news&method=read&id=1905

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако вложиш и грам мисъл в това, което пишеш, ще си наясно, че не обсъждам конкретно поведение или случка от пребиваването на тризначките в къщата понастоящем, а изразявам мнението си за тях, формирано от всичко, което съм видяла в сезона на предното им участие. Анонсът преди сегашното им влизане, ми беше достатъчен, за да разбера, че не са се изместили ни на йота от котата на простотията, която си е тяхна за вечни времена. Четеш ли изобщо или просто гониш тринадесетхилядния си пост?! Спирам се... Просто нямам думи. Дано поне ти доставя удоволствие!

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами гледай добре, след малко почва

:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стъпили са не Евереста на простотията

не са се изместили ни на йота от котата на простотията, която си е тяхна за вечни времена

Сбъркала съм! :D

Вече са една педя над Еверест! Алеее!

Както каза Нел по-горе, оправят настроението на човек.

Благодаря, че ме накарахте да гледам тази вечер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбъркала съм! :D

Вече са една педя над Еверест! Алеее!

Както каза Нел по-горе, оправят настроението на човек.

Само низш духом може да се смее над сълзите на други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми страх ме е да се кача на вашата висота. Пазете си я! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много ли ти е смешно че плачат те питах

кеф ли ти е че страдат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша последен пост в отговор на твоите интерпретации, щуротии и провокации. Просто това, което правиш е гадно и нечестно. Повече от ясно е, че не ме разсмива нечие страдание или плач, а причината за това. Ако някой си измисли грандиозно тъп повод, който сам да превърне в своя трагедия и да плаче за това, не само, че не е коравосърдечност ако не им съчувствам, а е тъпо, ако го правя.

Но понеже каквото и да кажа, ти го преиначаваш и го разбираш със задника си, просто спирам да те чета.

Все още искрено се надявам, че го правиш, защото не се дишаме… Защото ако го правиш по принцип – толкова е жалко, че чак ми е тъпо, че ти се връзвам.

Радвам се обаче, че всичко, което пишем, се вмества в темата за простотията и поне не сме офтопик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не друго, тризначките имат най-заслужения прякор. Като заговорят всичките в един глас-едно към едно с мисирките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...