Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Надявам се състезанието довечера да е забавно(ще рече да е нещо, свързано с обща култура), все пак Златка е капитан.

Е точно защото Златка беше капитан та загуби отбора нали ?

В интерес на истината аз дори и да знам нещо, блокирам - ако ми е зададено време и срок.

Адмирациите ми към г-н Любомир Дяковски -

ако всички стигнат това ниво на мислене, светът ще е по-хубав.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

Ми да, това е самата истина, ако Златка не беше капитан отбора щеше да спечели :)

Никол много ми хареса този път закопа Бонка за секунда, с нейните камъни по нейната глава, а Бонка и да се изкъпе още 10 пъти циганския си манталитет и характер не може да измие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да.

Стана ми тъжно за Къци, да ви призная. Багата и Орлин са ми доста по-безинтересни от Къци, особено Орлин - кам го? де го? - Те го - клюкари с жените. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Индира Радич влиза във ВИП Брадър

Публикувано изображение

Сръбска попфолк звезда ще е последният участник във воайорското шоу ВИП Брадър.

Това е Индира Радич, която вече е в България уж само заради концерта си на 25 октомври.

Сръбкинята е добре запазена секс бомба, макар и на 46 години, а задачата й била да разбуни мъжките духове в Къщата. До този момент нито Памела Андерсън, нито Черната Златка успяха да се въплътят в еротичен блян за Ласкин, Фънки, Юлиан Константинов и Ники Сървайвъра и това принудило продуцента Нико Тупарев да заложи на надарена гърла от Сърбия.

Първата оферта била отправена към Цеца Величкович, но исканият от певицата хонорар бил в пъти по-голям от този на Памела Андерсън. Освен това тя трябвало да дойде у нас само и единствено за риалитито. Това накарало Тупарев да заложи на резервния вариант – Индира Радич, която просто трябвало да цъфне тук две седмици преди концерта си.

novini.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, тия съвсем откачиха. От сутринта чета заглавия с глупости от сорта "Памела се връща във ВИП Брадър", "Преговарят с Жан Клод за ВИП Брадър", "Цеца Величкович влиза във Вип Брадър" Тия много ни взеха за опитни мишки. Айде сега да видим, коя от всичките клюки ще излезе вярна :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, тия съвсем откачиха. От сутринта чета заглавия с глупости от сорта "Памела се връща във ВИП Брадър", "Преговарят с Жан Клод за ВИП Брадър", "Цеца Величкович влиза във Вип Брадър"

Тия много ни взеха за опитни мишки. Айде сега да видим, коя от всичките клюки ще излезе вярна :D

ти за кого залагаш 2 бонбона - аз за Индира, макар че мечтая за Жан-Клод ама едва ли ще влезе

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти за кого залагаш 2 бонбона - аз за Индира, макар че мечтая за Жан-Клод ама едва ли ще влезе

Знам ли. Да прежаля два бонбона и да заложа, че кака Пами ще се върне, ммм :D

Айде, това ще да е. :whist:

Що не пуснаха някой слух и за Бандерас, та да ми стоплят поне душичката :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съвсем изперкаха тия-Индира може само да пее.Какво ще прави в къщата?Просто ще вземе пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

съвсем изперкаха тия-Индира може само да пее.Какво ще прави в къщата?Просто ще вземе пари.

е как какво - ще дразни Николай, като се разпеят двете с Бони

:singer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ах този подъл кърджалиец Николай-прекарал нощта с обратната Люси-спали в едно легло след изгонването на Влади-той,за да се направи на интересен,а тя- за да прикрие любовта си към София. Правят вс.възможно да задържат интереса на зрителя.Може и да си го сложат накрая-тя,София няма да ревнува,и бездруго използува Люси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тя,София няма да ревнува,и бездруго използува Люси.

поне така я изкарват

"Любовната биография на кръчмарката показва, че тя обича да се закача за богати дами и да харчи наготово от спестяванията им.

Предишната „благодетелка“ на Веселинова е една от най-заможните столични лесбийки, която след раздялата си с нея теглила чертата на разходите и с ужас установила, че е прахосала повече от 150 000 лева за жената, която днес мачка чаршафите с Дяковска.

Именно заради това Камелия отново е обвинена в интересчийство във връзката си с Люси Дяковска , която макар да не е на голямата сцена повече от 5 години, продължава да трупа милиони в банковата си сметка, благодарение на добре уреденото авторско право в Германия.

Нашенската милионерка определено не се стиска, щом става дума за „милото й“.

Веднага след като двете започват връзката си, Камелия напуска столичния ресторант и остава изцяло на издръжката на новата си жена.

С парите на къдравелката дамите обикалят цял свят и не спират да плануват коя да е следващата им дестинация. След Бора-Бора, Малдивите и Сингапур година те отмаряха и на родното Черноморие."

http://senzacia.net/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8/%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D1%81%D0%B8-%D0%B4%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BB-23854

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бони сигурно отново ще остане в понеделник.

Къци и Златка едвам дишат и двамата.

Пък Къци малко го унижаваха ами сега и 5 Извинявай ще трябва да си проси.

:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъките на Къци и Злати продължават, ама никой не ги държи насила нали -

могат да си тръгнат когато поискат.

Това за мен си е жив мазохизъм - единия го подиграват, другата се спъва нонстоп у бившия си и реве

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъките на Къци и Злати продължават, ама никой не ги държи насила нали -

могат да си тръгнат когато поискат.

Това за мен си е жив мазохизъм - единия го подиграват, другата се спъва нонстоп у бившия си и реве

Ние българите мъки искаме да гледаме. . . Дано поне има развитие със Златка и Багата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано поне има развитие със Златка и Багата

e какво развитие - той не я иска, пък тя като се запънала приятели та приятели

няма среда в Любовта

http://vbox7.com/play:9eae62c6

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е мазохизъм, спокойно. Ще ги видиш след някой и друг епизод колко им е добре, а и двамата снощи се зарадваха като разбраха, че не са те изгонените.

Багата ме изкефи с отказа си за вечерята в ефир. Правилно. Има моменти в живота на всеки човек, които не е необходимо да бъдат развявани като прани гащи. Било то по телевизията или Интернет, всъщност където и да било...

Някой разбра ли на кого Бони връчи медалиона си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой разбра ли на кого Бони връчи медалиона си?

На Люси го даде

:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С право си отиде Бони, вече беше почнала да ми лази по нервите с този театър. Не,че Къци не ме влудява. И неговото не го разбирам...А пък мисиите и на тримата си бяха с цел, тотално да ги изложат. Поне не оставиха само Николай в махалата. Нещо тотално го сбъркаха това 'Училище за звезди' - с една идея почнаха, в последствие друго стана :rolleyes: Пълна режисьорска безвкусица. Ама пък нали народа сеир чака :D

Дадоха и възможност на Бони да покаже, че не е злобен човек - тя и пропиля шанса :whist:

Само не разбрах на кой си остави медальона :rolleyes:

На Люси го даде

:)

Аааа, мери...Това съм го пропуснала.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
тая Мариана полудя, то не че са я пускали лудите де
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, как вампиряса тая жена :D Не е истина просто. Тя съска, тя злобя, тя уби всичко детско в мен просто :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жалко че Иван излезе - е той и само той й го казваше ачик ачик

браво за което

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

жалко че Иван излезе - е той и само той й го казваше ачик ачик

браво за което

Мдам... И за кое браво?

Вярно не разбирам какво в поведението на Ласкин ти допада? Той е същият като Мариана - вижда другите, не вижда себе си, което(знам) е твърде трудно, но не и невъзможно. Типичен пример на "Крадеца вика: дръжте крадеца"

Не ме кефят хора с такъв комплекс. А комплекси имаме всички, но този е фрапантен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ласкин нали точно за това го вкараха като специален гост, да разединява съквартирантите, да вдига скандали, да проваля мисии, да вкарва напрежение и интриги - това вдига гледаемостта и рейтинга на предаването.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ласкин беше гост и не се бореше за всенародната любов, но Мариана определено се изложи, като кифладжийка. Самата репликата с която започна, като излезе 'Само Багата ли е в тази къща ?' доказа, колко много е разочарована тя, че на нея никой не и се радва. Значи за Багата може, за нея не може. Хаха. И после 'селяни и комплексари' ще ги нарича, че пък и един тон сълзи. И за какво рева, че не ми е ясно ? Милата жертва тя...Ужас !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам... И за кое браво?

Вярно не разбирам какво в поведението на Ласкин ти допада? Той е същият като Мариана - вижда другите, не вижда себе си, което(знам) е твърде трудно, но не и невъзможно. Типичен пример на "Крадеца вика: дръжте крадеца"

Не ме кефят хора с такъв комплекс. А комплекси имаме всички, но този е фрапантен.

същия друг път същия - да го видя да клюкари и интригантства като тая - не

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване