Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Е,не може да се спори кой е приятен и противен-всеки има различен вкус.на вкус и цвят приятели няма.На мен ми е приятен Къци,Багата,Златка,Никол,Орльо и Николай.За Патрашка нямам мнение.Марияна щеше да развали семейството на един Човек.Фънки-горе долу става за разговор,добродушен е но няма да вземе наградата.Юлиян нека си пее,не става за друго.Нека прославя България.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Предпочитам той да прославя България, вместо типажи от типа на Златка и Бонка!

Ако изричането на „цървул“ от нечия уста е критерий за противност, то какви трябва да са Мариана и Бони, имайки предвид техните лицемерни игрички и, неприсъщ за една дама, груб език?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако изричането на „цървул“ от нечия уста е критерий за противност, то какви трябва да са Мариана и Бони, имайки предвид техните лицемерни игрички и, неприсъщ за една дама, груб език?

Че има ли разлика?

Все комплекси са. Натрупвания.

При Юлиан си е направо мания за величие. При дамите е зле скрита злоба, първосигналност и простотия, които при най-малкия "вятър" изкачат зад маската.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да видим кои ще са двамата заминали си довечера.

Иначе цирка продължава - тризначките ще влизат, оф майко

:D

http://vipbrother.bg/?module=news&method=read&id=1528

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бай Брадър сигурно иска да пробва дали с тризначките и черната Златка може да събере мозък за един средностатистически човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не гледах няколко дни, но след видеота, което Хайдукпикасо е пуснала....занемях. :eek: Ако до сега бях разочарована от Мариана, то сега вече съм отвратена. Няма друга такава злоба и жлъч по белия свят. От Юлиан също съм малко разочарована. На първо четене, интелигентен, начетен и самоуверен човек - обаче на няколко пъти си изпусна нервите. И това с непрекъснатите подигравки, също не го разбирам. Патрашкова е ясна, тя си е и клюкарка и хиена. При нея нищо нова под слънцето. Фънъки ми е малко странен. В други формати съм го виждала да беснее до неузнаваемост, сега по нисък от тревата - странно е. Яд ме е, че Николай ще си отиде тази вечер. За него мнението ми не се е променило по никакъв начин. Той и в Сървайвър си беше абсолютно същия. Гледам го за втори път, във втори формат и абсолютно никаква разлика не виждам в поведението му. И го харесвам де, това исках да кажа :D Айде да заложа че Николай и Патрашкова са аут тази вечер :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде да заложа че Николай и Патрашкова са аут тази вечер :rolleyes:

Патрашкова ясна мда, а двубоя ще бъде между Николай и Фънки, но кой ще излезе...

Защото Багата остава със сигурност, така мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Патрашкова ясна мда...

Защото Багата остава със сигурност, така мисля.

С това съм съгласна, но мисля, че Николай вече е нарочен от хората, които не харесват победителите / защото той веднъж вече е бил победител....та по нашенска си българска логика, що пък да побеждава пак, примерно. Що да не победи един Къци, който ни жив, ни умрял години наред, ама сега може да му се съживи имиджа, покрай победата. Може пък да го викнат пак да води нещо /, от феновете на Бони също / нали е расист /. Николай си тръгна тази вечер, според мен.

За Протокола, никога не съм харесвала Къци, не го харесвам и сега. Но историята показва, че ревливите в този формат - побеждават :D

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз споделям мнението, че ще са Патрашкова и Николай, макар да ми се иска да са Николай и Багата(много харесвам Николай, но това не е неговия формат, на Багата - също). Ще обясня защо ми се иска Патрашкова и Фънки да останат. Защото ще е много интересен "мача" между Патрашкова и Мариана, от друга страна Мариана и Златка и дуото Зла-Пат срещу останалите, а ако наистина вкарат и тризначките... няма такова грандиозно представление. А Фънки е много забавен, бих казала най-атрактивният от всички. Да ви кажа... хем се смея като ги гледам, хем ми е тъжно какви сме ние-хората...

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обичам Николай Мартинов!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам само една единствено желание, след като изгонят Николай, така и нямам фаворит сред другите...но ми се ще, поне веднъж да изкарат Мариана на номинации, просто за да видя, какво ще се случи след това !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви кажа... хем се смея като ги гледам, хем ми е тъжно какви сме ние-хората...

Нали?! Може би тук се крие отговора за ползата от подобни предавания - да ни се напомни, че понякога имаме нужда да се погледнем отстрани.

В първия миг, в който боговете получиха възможността да виждат и чуват, реагираха нормално. Помислих си, че това е момента на осъзнаването. Пет минути след това забравиха, че докато те гледат простосмъртните, ние гледаме тях и че в нашите очи те са толкова недостойни с гадните си обсъждания, колкото са простосмъртните в техните очи.

Ефектът трая точно пет минути! Колкото и да се старае, колкото и да играе, човек в крайна сметка си остава такъв, какъвто е.

В този момент ми стана тъжно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво ще бъде да изгонят Ники горския, нали на сбогуване им дават комплект Рефан продукти, а дано се сети да измие тия кирляви крака ^^ поне да не си показва краката с пъпките и раните, един анцуг да сложи, ама къде ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

направо ни е бедна фантастиката от тая вечер

:lol6:

http://vbox7.com/play:889e068b

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, кога и по какви причини Фънки премина при Боговете ? Това ми се губи някъде или най-вероятно пак нещо не съм разбрала :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже, кога и по какви причини Фънки премина при Боговете ?

Това ми се губи някъде или най-вероятно пак нещо не съм разбрала :rolleyes:

По време на задачата всеки съквартирант да дари нещо на боговете, след мисията боговете трябваше да изберат този който е жертвал най-много и избраха него ...., в предаването ще го покажат най-вероятно .....

Редактирано от Jokerface (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По време на задачата всеки съквартирант да дари нещо на боговете, след мисията боговете трябваше да изберат този който е жертвал най-много и избраха него ...., в предаването ще го покажат най-вероятно .....

Да, току що го дадоха и го споменаха. Благодаря !

Николай Матинов колко е остаряяял! Уау!

Ама пак е готин :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама пак е готин :shy11:

Да. Готин е. Просто ми стана едно гадно... Нали помниш мъжкаря от Сървайвър... А сега видя ли лицевите му опори...

Годините минават и ни разказват играта, но такива пичове изведнъж рухват и драстично им личи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега видя ли лицевите му опори...

Това и мен ме жегна :mad:

Ама и тия Богове са едни Боговееее...Как прецакаха Патрашкова, после се вайкат. А Мариана пак се опита да реве, до колкото зърнах...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
интелигентните нямат място никъде, мда, Кристина вън - да вкараме тризначките да се образоваме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо умно не видях от лелката, само клишета и празни приказки. Все едно някакъв политик гледахме, бахти скукаката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз трябва да взема да пусна едно тото, току виж ми върже, като тази вечер. :D Айде, дайте си ми бонбоните Лакта :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лактата за Шефката иде

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че влязоха тризначките в къщата да вдигнат малко интелектуалното ниво :D Избухванията на Златка ме дразнеха, но в сравнение с тризначките тя е агънце. Ще трябва да гледам Вип Брадър с дистанционно/мишка в ръка за да намалям звука от време на време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...