Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

тая Марияна има едни кръгли цигански очи,когато изпя песента на Евровизия отиде да представя страната ни с едни грозни засечени дрехи като от най-долнопробен магазин Втора употреба.Бони има по-европейски вид от нея и е с по-бистри черти от нейните.Като няма пари за прилични дрехи,по-добре да отиде в някой китайски магазин.По-прилично ще я облекат. Не може да пее,протеже е на Азис и бивше протеже на Дани Милев. Сваля се на политици и на Магърдичи.Но като я усетят колко е тъпа,всички бягат от нея.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

за музикант не знам как е с нотите, ама че е голяма недей, моля те

чак и Иван Ласкин я пита каква певица е

целта на Ласкин беше да я нарани

Не може да пее,протеже е на Азис и бивше протеже на Дани Милев.

Сваля се на политици и на Магърдичи.Но като я усетят колко е тъпа,всички бягат от нея.

това, че Мариана не може да пее го чувам за първи път

а има ли значение чие протеже е

и не е тъпа, а заядлива и т.н. има разлика :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И до колкото имам спомен Телевизията е създадена за да информира и образова !

А, също и да забавлява.

ей, живи да сте, че ме снабдявате с "ценна" информация за ВИП персоните в БГ.....ма колкото и да съм запознат със ВИП-овете у нас, тук виждам некои имена за първи път и се чудя тва "персони" ли са или некви коментатори от студиото....много се обърквам....ма карайте, не ми разяснявайте, определено нема да ги подирим и у Гугъла даже........

....и се пак си се чудим с моя си прос акъл: що имащи се за умни ора, глеат таа глупос и се праат на профайлъри :eek:

О, не! Акълът ти никак не е прост, след като, явно, знаеш , какво озночово думата "профайлъри".

Моят акъл е прост, защото не знае какво е това.

Ти знаеш, кажиии ... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и не е тъпа, а заядлива

Ласкин съм го гледала и в други предавания, той си е такъв - право куме в очи - за което шапка му свалям

той я постави на мястото й, но тя тъпата не разбра

защото само тъп човек може да мели едно и също, само човек без акъл може да прави сам себе си за посмешище - като нея, и само тъп човек не може да го разбере

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога курвите на Митко Пайнера влязоха в категория VIP ?!

И крайно време да вкарат и Ватманчето за да натъпи баланс в къщата :D

Иде ми да ти харесам поста, ама се въздържам, защото си твърде краен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иде ми да ти харесам поста, ама се въздържам, защото си твърде краен.

Бил краен :D В такова време живеем :)

И не знам как може да ви забавлява тази безвкусица :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, Ласкин е манипулатор. Не съм убедена в целта му, но в този формат той доказа как един човек може да направи много хора на маймуни(провалената мисия).

не е тъпа, а заядлива и т.н. има разлика :P

Обичам да наричам този тип заядливост "кокошо кълване", защото тя не просто се заяжда(спори) на някаква тема, а задължително някой е на прицела и, а и непрекъснато се стреми да увлече и други "кълвящи" след себе си(който е наблюдавал поведението на кокошките, ще разбере какво имам предвид)

Не ми допада този маниер, но е доста често срещано явление в живота.

И не знам как може да ви забавлява тази безвкусица :doh:

А аз знам защо на теб ти е забавно да лепиш етикети(меко казано), Илиев. :P Надявам се ти също знаеш. :rolleyes: Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ласкин съм го гледала и в други предавания, той си е такъв - право куме в очи - за което шапка му свалям

той я постави на мястото й, но тя тъпата не разбра

защото само тъп човек може да мели едно и също, само човек без акъл може да прави сам себе си за посмешище - като нея, и само тъп човек не може да го разбере

разбрах колко много те дразни Марияна, разбрах и любимата ти, обобщаваща думичка за обида :)

аз не се вживявам толкова в развлекателни предавания, ...а и в чуждото мнение..., защото, в противен случай щях да напиша отговор и за края на изречението ти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хайде на номинациите - Мариана вън !
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам причина поради която човек със здрав неувреден разум да гледа VIP Brother. Цялата поредица на Брадърите са пошли и просташки предавания. Все по-пошли предавания се пускат, за да се спечели вниманието на хората по някакъв начин и в крайна сметка те водят до изкривяване на представите на самите хора, на представите и пределите/границите във възприятието на нещата. Това формира психическа апатичност към неща, при които трябва да има реакция, нормално от чисто човешка гледна точка. Но това се изкривява, а пошлото/вулгарното/злото се приема не като отклонение, а като нещо нормално, а границата минава в техни все по-висши степени... Отделно българският "елит" и "vip" издигнат и от народа на почитание няма нищо общо с това, което би трябвало да бъде - ерудирани, влиятелни, стойностни хора, а елитът ни е някаква гротеска от чалга мутреси, мутри и разни други гротескни индивиди, които нямат нищо общо с елит, а по-скоро антипод на "елит". Което ме навежда на мисълта - колко ли е "високо" интелектуалното ниво на хората, определящи тези мръфльовци като "елит" и какво е интелектуалното ниво на гледащите доброволно техните просташки и глупашки излияния на речеви бълвоч?

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам причина поради която човек със здрав неувреден разум да гледа VIP Brother.

хаха направо къртиш с изводите си

:lol6:

аз много обичам цирк, от малка обичам цирк, с клоуни и маймуни, тва е също цирк

айде че свърши антракта

:popcorn2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха направо къртиш с изводите си

аз много обичам цирк, от малка обичам цирк, с клоуни и маймуни, тва е също цирк

айде че свърши антракта

Toва, че ти обичаш да гледаш сеир, простотия, пошлост, вулгарност и глупост е показателно за интелектуалното ниво. Именно поради хора, които гледат подобни неща, подобни абсолютни дебилизми пребивават в нашите телевизии. Но имаше една картинка, руска карикатура - СМИ, толька нужная информация и отдолу семейство свине си похапва доволно от помията, която се излива от телевизора.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре съм интелектуално за разлика от тебе

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те вече имат тренинг, гърмяни зайци са

:D

жалко че Мариана беше в спечелилия отбор, ама и нейния час ще настъпи надявам се

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера simtech и другите като него защо си губят времето да коментират такива "просташки" предавания

които не гледат. Днешното предаване не беше нещо кой знае какво, имаше и интересни моменти, но най ме подразниха

фалшивите сълзи на Венета Райкова - "на виште ма колко съм чувствителна"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

фалшивите сълзи на Венета Райкова - "на виште ма колко съм чувствителна"

боли я крачето нея, контузена е, за това плаче

чак пък такава добра актриса ли да е

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера simtech и другите като него защо си губят времето да коментират такива "просташки" предавания

които не гледат.

За да изкажем мнение различно от масовката. Масовката не е еталон за реалност и обективност извън собственото си ограничено полезрение. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае отговора на моя въпрос?

На дали. Това ще си е събитие...в смисъл че от тази мисия ще си направят цял епизод. Няма да е сега в късния епизод, ако има такъв.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На дали. Това ще си е събитие...в смисъл че от тази мисия ще си направят цял епизод. Няма да е сега в късния епизод, ако има такъв.

Мен това ме издразни, че не разкриха мисията, иначе типично в стила на Big Brother ще се направи специален епизод и според мен той ще съвпада с изгонването в Понеделник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да изкажем мнение различно от масовката. Масовката не е еталон за реалност и обективност извън собственото си ограничено полезрение.

тук си коментираме шоуто, по-надолу има раздел Психология -

влез там да пишеш умозаключенията си

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен това ме издразни, че не разкриха мисията, иначе типично в стила на Big Brother ще се направи специален епизод и според мен той ще съвпада с изгонването в Понеделник.

Ами не знам дали ще е в понеделник или по скоро, чак във вторник, но ще има спец еизод със сигурност.

Мен пък ме дразни факта, че има какво дават за гледане и за 'храна' на зрителя, а не го правят. Аз си мислех, че този сезон ще е твърде вял и скучен, а те тука от първия ден почнаха да се плюят едни, други...А зрителите, кучетата ги яли...Да гледат Венета Райкова как реве...Ужас !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук си коментираме шоуто, по-надолу има раздел Психология - влез там да пишеш умозаключенията си

И аз коментирам шоуто - шоуто не струва! Пошлост и простотия в България си имаме достатъчно, стига толкова вече!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване