Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Хайдуче, оставам с впечатление, че гледаме два различни формата :) Ами не, той не интриганства. Просто манипулира. :wink12: И не клюкари, просто обсъжда другите. :wink12: Да споменавам ли, че и двамата с Мариана се бият в гърдите как ги казват нещата "право куме у очи"... което може да е достойно, ама да го кажеш на близък човек по повод негова поведение, действие и т.н., ама едва ли е най-правилното поведение към друг, непознат човек, особено ако съдържа обидни квалификации. Това не е геройство! Но за съжаление в обществото ни има много "герои", които наистина не осъзнават, че всъщност са... масовката.

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи ме разплака изповедта на Иван към Алекс, а в нея и капка обич към никой и нищо не виждам.

Но въпрос на лично разбиране и мнение

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но въпрос на лично разбиране и мнение

Абсолютно съм съгласна със съждението.

Мен не ме разплакаха думите на Иван. Мисля, че е напълно нормално мъж да обича жената, с която живее и с която има дете. По-ненормално ми изглежда да живееш(или да си живял) с някого, да имате общи спомени и да го оплюваш. Но... пак е въпрос на лично разбиране и най-вече на избор как точно да представиш този човек.

Не ме разплаква и непрекъснато ревящата Златка. Защото винаги огромните количества мелодрами са имали обратен ефект върху възприятията ми и съвсем не предизвикват съчувствие у мен, напротив...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Златка не може да ми стане симпатична колкото и да реве, сценката колко се обичат Ласкин и Алекс - добре режисиран етюд, не много добро изпълнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се тея актьори колко вземат на епизод.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък се чудя дали това, което получават/взимат може да компенсира неминуемото сриване на имиджа, който са имали до влизането си в предаването /доколкото са го имали/. Имам предвид тези, които до влизането си са имали някаква относително приемливо добра позиция в обществото. В едно такова реалити неминуемо се вижда, че и най-умният си е малко прост и най-толерантния си има своите криви краставици. С две /или повечко/ думи - не разбирам каква е мотивацията на участниците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са актьори,имат сценарий,играят си ролите и получават тлъсти хонорари.Няма как един актьор да загуби имиджаси или добрата позиция в обществото с роля. "С две /или повечко/ думи - не разбирам каква е мотивацията на участниците." -с една дума ПАРИТЕ.:) Аз не следя това предаване,не съм изгледал нито един епизод.Само отвреме на време попадам на някои новини и им хвърлям по едно око.Последното което четох е че Данаилов щял да съди сина си.?И тоя не беше политик и какво подяволите търси там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се тея актьори колко вземат на епизод.

Слаби актьори и още по-слаби сценаристи дето нямат да ги вземат и в треторазрядна сапунка - колкото и да вземат все ще им е много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яд ме е, че Мариана пак се спаси. Тя все между капките минава и в един момент ще стигнем до реалната опасност, тя да е ред финалистите. Поне пет пъти гледах видеото от скандала, че и преди малко го пуснаха пак при Гала. Аз никъде не видях да целят Мариана с вафли. Вафлите бяха запратени по Орлин. А когато Мариана вече крещеше като истерична на вън, Николай хвърли над нея и замери Бони. На нея абсолютно никой не и обърна никакво внимание, докато не започна да вряка. И тъй, като тя навсякъде го изтъкна като довод това, че нея замерили - мисля, че твърде много преигра. Каза, че няма да разговаря с хората от външната група, тъй като била обидена и наранена .Вчера си бъбреха сладко, сладко с Юлиян за албумите и :D / след обяд в предаването на живо / За номинациите нямам какво да кажа. Моя фаворит ще си отиде по всяка вероятност в понеделник, таааа...ще залагам на някой друг, като го натирят. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са актьори,имат сценарий,играят си ролите и получават тлъсти хонорари.

Всичко това ми е ясно. Всъщност не зададох въпрос, а изразих недоумението си във вид на констатация. И това защото аз, с моята си ценностна система и личният ми житейски натюрел, не съизмервам имидж/реноме/добро име/достойнство/авторитет/позиция в обществото и прочие категории с пари. Човек получава акуратно ниво на уважение, ако успява да третира себе си с достатъчно самоуважение.

За мен по-скоро влизането в подобен формат е свързано с надценяване и недооценяване на възможностите на влизащия… Там изпъква характера такъв, какъвто е, а не такъв, какъвто влизащият си мисли, че е.

А относно гледането или негледането на предаването – не мисля, че е необходимо да се правят такива уговорки. Гледането на определен тип предавания не е фактора, който ни вкарва в категория умни или по-малко умни. Човек трябва да види и вкуси от това, което отрича, за да го отрече аргументирано.

Както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледането на определен тип предавания не е фактора, който ни вкарва в категория умни или по-малко умни

А-а-а, не си права! Умните в България не гледат(или гледат, ама лъжат, че не гледат :)). Друго си е като се изтипосаш в някоя тема за такъв формат и започнеш да обясняваш на гледащите колко са: тъпи, посредствени, малоумни, прости и т.н. няколко реда епитети, докато изразходиш натрупаната си жлъч, после спокойно заявяваш: "Аз този боклук не го гледам, но знам..." :)

Аз пък се чудя дали това, което получават/взимат може да компенсира неминуемото сриване на имиджа, който са имали до влизането си в предаването /доколкото са го имали/

Не се чуди. "И най-лошата реклама е добра реклама." Това е достатъчно.

Все пак е шоу. А имената на тези хора така или иначе в по-голяма или по-малка степен вече са известни. И си носят кръста.

От снощният епизод ми хареса играта и коментарите на Любен Дилов-син.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"И най-лошата реклама е добра реклама." Това е достатъчно.

Така е. Явно и Херострат го е знаел. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам лайфа в момента или по точно ми дудне на главата, докато си върша мойта работа. Седмичната им мисия, пак ги е разделила на отбори и се чудя на какъв принцип е този път. Разделили са ги на Богове и простосмъртни. Боговете са Мариана, Люси, Камелия, Орлин и Никол - доколкото успявам да различа по дрехите...

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда, голяма гавра е тая мисия

:popcorn2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този Бага взе да говори бе,иначе се бях притеснила за неговото психично състояние.Добро момче.Стискам палци да остане.Жал ме е за него. Ама Златка стана банална с мъката си.Що не се отказа навреме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благой говори малко, но точно и смислено, просто е по-тежичък :)

Марияна вече ме дразни с нейните интриги, бива някой да й пусне записите да се види отстрани.

Последното което четох е че Данаилов щял да съди сина си.?И тоя не беше политик и какво подяволите търси там?

Синът му не е политик, бащата да.

И всички с тия слънчеви очила :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благой говори малко, но точно и смислено, просто е по-тежичък :)

Марияна вече ме дразни с нейните интриги, бива някой да й пусне записите да се види отстрани.

Синът му не е политик, бащата да.

И всички с тия слънчеви очила :no-no:

Да де за Данаилов ставаше дума.Като е политик имали право да участва в тая простотия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой още да каже нещо добро за Мариана а -

след като напсува Златка публично.

Пък тоя Орлин Зевсчото така се вживя в ролята на мъж че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

марияна е грозновата и превзета,Орлин изобщо не го отразявам.Манекен.Кога е напсувала Златка? Е,Златето може да е невежо и глупаво,но поне е по-хубавко от Марияна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

марияна е грозновата и превзета,Орлин изобщо не го отразявам.Манекен.Кога е напсувала Златка?

Е,Златето може да е невежо и глупаво,но поне е по-хубавко от Марияна.

"Бургаска парантийо, ша та*** у миндила скапан..."

:(

на 35-та минута

http://play.novatv.b...?autostart=true

http://vbox7.com/play:93bad2c169&r=emb

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ме извинявате Патрашква е най-зле. Тази жена е абсолютна фурнаджийска неадекватна лопата. А Мариана си личи, че е със самочувствие (нещо, което ние българите хич не обичаме да се демонстрира), но е естествена. Тя най-вероятно си е такава и в живота. Не съм и фен, но определено не съм съгласна с това да бъде плюта постоянно. Жената просто смее да си каже мнението без да се скатава. То за тов толкоз харесват Багата щото мълчи и не говори. В крайна сметка печелят тези, които говорят най-малко. Иначе мен ми се ще Орлин да спечели или Къци, който ми стана изключително симпатичен.

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

А каква ти е аргументацията, щом правиш такива кардинални констатации с лекота? В какво се изразява неговата противност и комплексарство? Кои негови деяния са израз на тези качества?

Редактирано от ftpkid (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клюна е изключително противен, държи се като разглезено мамино синче, това не мога, онова не мога, костюма на прасенце не мога да облека, искам да съм принц... само ходи като петел и мрънка зад гърба на останалите. То заради това по някаква ирония го завързаха точно с другата кокошка в къщата Патрашкова^^ На всички състезания като пукъл мълчи и се провали, със златка са най-противните, то човек не знае кой е жената, кой е мъж от тях двамата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А каква ти е аргументацията, щом правиш такива кардинални констатации с лекота? В какво се изразява неговата противност и комплексарство? Кои негови деяния са израз на тези качества?

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...