Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Big Brother / Биг Брадър

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Значи е време да вкарат в шоуто и двойка педали за да се балансира :D Например Евгени Минчев и някоя негова дружка :wub:

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

абе, ако тоя Пацо забремени тризначките - дали ще се родят тримата глупаци ?

Юлиан също е изключително противно и комплексирано същество, не мога да го нарека мъж... Не очаквах да е чак такъв противен...

Злобен, надут, върти подли номерца в стил "детската градина", обижда и се държи надменно... Малко ли е? Лично мен много ме издразни като нарече Къци "цървул"...

Публикувани изображения

как как -

за пустия рейтинг и смс-и да си избият парите по Памела най-вече, ще изкарат бельото на хората

някъде четох че и настоящата на Багата се натискала да влиза, щото ревнувала та...

Чакай, чакай... който иска да си показва "бельото" по телевизията не му е виновна телевизията, продуцентите и т.н. Това си е частна продукция, частно финансирана и респективно търси печалба, на не знам на някого да са опрели пистолет в главата и да го заставят да влиза в играта или за зрителите да е задължително гласуването.

Някоя клюка от снощи :rolleyes: , че пропуснах.

Нищо интересно не си изпуснала. Тъпкаха се, за да си заслужат седмичния бюджет, Бони се прави на интересна в безсмислен разговор с Николай, като постоянно се опитваше да го накара да говори против циганите, ама не успя, после се сдърпа с Мариана за пушенето вътре в къщата... в общи линии - нищо смешно, нищо затрогващо, нищо заслужаващо съжаление за пропуснатато(като "Дързост и красота"-пропускаш 100 епизода и разбираш, че Рич пак се е оженил за Брук, или обратното :))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така. Аз мисля, че Бони няма да си иде. Мое лично мнение дее :D Обаче не мога да предположа, кой от другите ще изгърми - еднакво кухи са ми :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

владко шматко и ирен кр. ще си ходят.Миризливци.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бони е уникален глас,но много се превъзнася като всяка ромка.Умря циганката дето я хвалеше и взе самичка да се изтъква.Гладна въшка като се наяде,излиза на челото. Аксиния се опитва да прелъсти Благой.Явно не може да измисли друго. Най-ярките фигури са Фънки,Криси,оперния певец и Ники. Марияна нещо се задушава от ситуацията.Не и харесва вътре. Николай е хитър,ще измисля нови неща,за да оцелее.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Влади лицето му беше скрито като номинираше. Може би някой го е гримирал. Аз искам Бони да излезе, но вероятно ще е Влади.

Не, избръснал се е и се е подстригал. Много прилична на баща си, направо Стефан Данаилов на млади години
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи е време да вкарат в шоуто и двойка педали за да се балансира :D

Например Евгени Минчев и някоя негова дружка :wub:

Е тогава Фънки ще трябва да ги избива. BTW, вече че чуват от доста места, че е нагласен. Вярно ли е според вас?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма Brother който да не е нагласен - поне в БГ !!! Все още ли има наивници които вярват , че техните смс решават нещо :D

Редактирано от iliev72 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, избръснал се е и се е подстригал. Много прилична на баща си, направо Стефан Данаилов на млади години

Току що видях статията. Останах изумена.

Дали не е имал някаква мисия в началото :rolleyes:

Публикувано изображение

Няма Brother който да не е нагласен - поне в БГ !!!

Все още ли има наивници които вярват , че техните смс решават нещо :D

Илиев, това някаква нова мода ли е да харесваш сам собствените си постове ? На мен малко нарцистично ми изглежда :D

Колкото до смс-сите, аз никога не съм пращала такива :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Илиев, това някаква нова мода ли е да харесваш сам собствените си постове ? На мен малко нарцистично ми изглежда :D

Колкото до смс-сите, аз никога не съм пращала такива :D

не ;) натиснах го по погрешка ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники Кънчев на няколко пъти спомена, че довечера ще гледаме грандиозен сблъсък с Влади и Ирен, заради хигиената му. Вероятно това е причината за приличния му външен вид.

Няма Brother който да не е нагласен - поне в БГ !!!

Няма реалити шоу в света, което да не е нагласено, Илиев. Има сценарий с куп интрижки, които се създават в движение, има критерии за предварителен подбор, има варианти за гъвкаво реагиране по време на самото шоу и те са свързани с интереса на публиката. Отделно всеки влизащ решава сам за себе си дали ще използва нещо от личния си живот, за да "прелъсти" публиката.

А този сезон така е замислен, че едва ли ще имаме един победител(много ме съмнява един човек да събере медалионите на всички).

Дали злоупотребяват със смс-ите на хората, не мога да твърдя, но е ясно, че много зорко следят интереса на публиката точно от смс-ите.

Мисля, че Аксиния ще си тръгне в понеделник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да си заминава, такова безлично същество като нея отдавна не бях виждала
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Грандиозния сблъсък" може да се окаже само мисия на БайБрадъра към съквартирантите да изкъпят мърльото.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се питам, дали това с не къпането не е било някаква мисия, но...ще поживеем и днес, ще видим :)

Апропо, може би Аксиния ще излезе...

не ;) натиснах го по погрешка ;)

Че той бутона има и обратно действие :D
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Грандиозния сблъсък" може да се окаже само мисия на БайБрадъра към съквартирантите да изкъпят мърльото.

може да е мърльо, но поне Душата му е чиста -

за разлика от много други

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да е мърльо, но поне Душата му е чиста -

за разлика от много други

Абе чиста, не говори смешки! Той самият не знае каква му е теорията и постоянно се оплита. Само повтаря като някой папагал това е истина, онова лъжа и само той е правият.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе чиста, не говори смешки! Той самият не знае каква му е теорията и постоянно се оплита. Само повтаря като някой папагал това е истина, онова лъжа и само той е правият.

е и какво от това -

пътя и истината всеки цял живот си ги търси

някъде да видя омраза като при Николай а

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се питам, дали това с не къпането не е било някаква мисия, но...ще поживеем и днес, ще видим :)

Апропо, може би Аксиния ще излезе...

Че той бутона има и обратно действие :D

не бях обърнал внимание и вече всичко е наред :P

Има си други начини за следене на зарителски интерес , Нел ;)

Има много идиоти които гледат без да цъкат смс-и ;)

А , че гласуването е манипулирано е ясно ;)

Само кръгъл идиот би вярвал , че може да влия на това кого ще изгонят с смс ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Владо ми изглеждаше доста чист и спретнат за човек, който не се къпе, когато влизаше в Къщата. Забелязах как с всеки изминал ден става все по-мазен... Дали е мисия или някаква негова непонятна стратегия, не знам, но Владо ме дразни с всичко, което чух от него и за него. Пушачите в Къщата са безпардонни. Ще пушиш по 1 кутия в затворено пространство и после ще роптаеш, че Владо бил пръднал... :P (Пушачка съм)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще пушиш по 1 кутия в затворено пространство и после ще роптаеш, че Владо бил пръднал... :P

така е, не виждат себе си изобщо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Илиев, ти жал нямаш ли към тази смигаща емотка?! :) Не знам за вас, но аз снощи научих нещо, което не знаех досега, а именно, че съкращението ВИП идва от руски език - весьма именитая персона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преслава влиза във Vip Brother

Публикувано изображение

Този сезон на Vip Brother ще е препълнен със звезди, научи MegaLife.bg.

Едни излизат, други влизат – и така ще е до финала.

Наред с многобройните си участия, както и журирането в „Гласът на България“, Преслава също ще влезе в Къщата за няколко дни като специален гост, издаде сигурен източник за MegaLife.bg.

Единственият проблем е прекалената заетост на певицата.

Очаква се да влезе в къщата до две седмици, но ако успее да разреди малко участията си, нищо чудно да я видим и по-рано.Влизането й със сигурност ще вдигне още повече рейтинга на формата.

Припомняме ви, че Преслава влезе в къщата на Vip Brother и през изминалия сезон, но отново само за няколко дни. Певицата сподели, че шоуто й допада, но няма време за да се впусне в битка наравно с останалите участници.

megalife.bg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От кога курвите на Митко Пайнера влязоха в категория VIP ?! И крайно време да вкарат и Ватманчето за да натъпи баланс в къщата :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване