Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Ще ти цитирам директно от тълковния речник синонимите, а ти ако искаш ми кажи кой от тях не се отнася до Златка.

Съжалявам, с нито един от тези епитети не бих могла да я окачествя.

Виж, с думата простонароден, мога да окачествя себе си, примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау, как не можеш, Шефи :D Май гледаме различни предавания или аз съм гледала повече. Въпросната персона има изключително вулгарен речник. Нещо си било като "изпразнен ***". Текстът в кавички е цитат на цветущата реч на Златка. То е ясно, че българите имаме богат подобен пасивен речник, но нейният е активен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау, как не можеш, Шефи :D Май гледаме различни предавания или аз съм гледала повече. Въпросната персона има изключително вулгарен речник. Нещо си било като "изпразнен ***". Текстът в кавички е цитат на цветущата реч на Златка. То е ясно, че българите имаме богат подобен пасивен речник, но нейният е активен.

Тази реплика ми е убягнала, признавам.

Но съм сигурна, че всеки един човек, поне веднъж в живота си, се е възползвал от подобен речник и ако някой ми каже, че не е вярно, ще му "повярвам" :)

Не защитавам Златка, не съм и адвокат, но не съм съгласна и с много от определенията и етикетите, които и се лепят. И това си е мое, лично мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не разбирам наистина злобните коментари-твоите и най-вече на Хайдука. Чак пък толкова да ви е разстроила Мариана...

не съм злобна - просто не ме кефи, така по-ясно ли е

със Златка мога да говоря и да й бъда приятелка, с Мариана не, такива като нея не понасям органически

та разни хора - разни идеали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах, че разбирам разочарованието ти от Мариана, но не разбирам наистина злобните коментари-твоите и най-вече на Хайдука. Чак пък толкова да ви е разстроила Мариана...

Я, това съм го пропуснала без да искам :D

Принципно, никой не иска от теб да ме разбираш, нито да се съгласяваш с мен, нито дори да ми отговаряш, но така като гледам, ти си тази, която лепи етикети на хората и ги определя като еди какви си, коментарите им също :D Похвално... :D

Апропо - Мариана не ме е разстроила ни най малко, Мариана ми направи лошо впечатление. За втори път днес бъркаш в твърденията си относно мен и моето отношение към нещата.

Знаеш ли, ако се разстройвах от подобни неща мисля, че доста отдавна трябваше да съм постоянен пациент в Карлуково, без право на пускане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм злобна - просто не ме кефи, така по-ясно ли е

Абсолютно ясно е от всички твои коментари за Мариана. Сигурна съм, че не само на мен ми е станало ясно. :)

но така като гледам, ти си тази, която лепи етикети на хората и ги определя като еди какви си, коментарите им също :D Похвално... :D

Правилна констатация. Да. Радостта от излизането на Мариана определям като ЗЛОрадстване, а Златка определям като вулгарна жена. Това виждам и чувам. Такъв е и етикетът ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно ясно е от всички твои коментари за Мариана. Сигурна съм, че не само на мен ми е станало ясно. :)

много ми дреме какво ти е ясно

гадина гадна е и това си е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Предпочитам лицемерна доброта, отколкото откровена простащина" Къци Е това уби всичко детско в мен. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спорите за неща които няма как да се променят-Бай Ганьо е подъл човек като цяло-и си има характерни черти,които се повтарят в различни вариации у всеки съквартирант.Всички имат за цел да спечелят и затова ги разбирам напълно- и Къци,и Фънки и останалите. Разберете ги и вие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Предпочитам лицемерна доброта, отколкото откровена простащина" Къци

Е това уби всичко детско в мен. :D

Че преиграва Къци, преиграва, но според мен е достоен да спечели след всички нападки по негов адрес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

„Big Brother All Stars” започва

Публикувано изображение

Нестандартният формат на риалитито ще започне веднага след края на скандалния ВИП Брадър, който приключва на 17 ноември.

Всички вече се чудят кои величия от Биг Брадър ще населят Къщата. Продуцентите обаче отказват да дадат информация, с цел да приковат зрителското внимание и интерес, пишат от razkritia.com

Засега се знае че тризначките Вяра, Надежда и Любов ще изпроводят до края виповете и ще останат в Къщата. След като стане ясен победителят във ВИП Брадър, триото ще посрещне стари участници. Новите стари съквартиранти ще се подвизават в Къщата 3 месеца.

Носят се слухове, че в Big Brother All Stars ще вземат участие и звезди от музикални риалита като Рафи, Богомил и Александра от „Екс Фактор", както и Ангел и Мойсей . Изтече информация, че главни действащи лица ще са добре познатите ни Пеньо и Панайот. Двамата брадъри са врагове и продуцентите няма как да изтърват скандалите и пикантериите, които тези двамата ще внесат.

Победителят Миро също може да се изяви в Къщата, както и Гроши и Нед, които станаха известни от миналите сезони на Биг Брадър с постоянните си простащини.

От „Биг Брадър Фемили" може да видим Давид Чехльото, за който пък се говори че е закъсал финансово и му трябват пари. Скандалната Ели Кузмова също е спрягана за съквартирантка.

Които и да се новите съквартиранти, със сигурност в Къщата ще стане интересно. Форумници обаче се надяват на едно - да не се наложи да гледат отново досадния Здравко и невротичната му жена Христина. На хората определено им омръзна от тези двамата.

lifestyle.bg

Ще има и един-единствен непознат участник - фен на предаването, избран чрез кастинг.

Желаещите да станат част от "Биг Брадър" и да влязат в Къщата за първи път трябва да започнат да се подготвят отсега, тъй като кастингът за зрители вече започна.

В първия етап претендентите трябва да изпратят до 21 ноември чрез http://play.novatv.bg/ свое любителско видео с оригинален отговор на въпроса "Защо искам да вляза в Къщата на Big Brother?".

Клиповете трябва да са с продължителност до две минути, като могат да бъдат заснети с мобилен телефон, любителска камера, дори лаптоп. За да преминат на следващия етап от кастинга, участниците трябва да съберат най-много харесвания на видеото си.

Петте най-гледани клипчета ще бъдат оценявани от екипа на продуцентите "Олд скул", а на финала най-талантливият ще получи покана за Big Brother All Stars и ще влезе в Къщата до края на ноември.

bulevard.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

взимайте пуканките и да гледаме как досадния Къцко ще си ходи най-после

:popcorn2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ако иска да влиза у телевизоръ да казва да го лайкнем

http://www.novatv.bg/play/bbcasting

да влеза да набия Панайот ли

:beat:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да влеза да набия Панайот ли

:beat:

Влизаш биеш го и излизаш. Тъкмо няма да се излагаш като останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а така, аз много мога да набия де

сега Орлин ще пее за Хайдук Пикасо йее

моя котарак на тая песничка е кръстен

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е не е истина - кои са тия идиоти дето оставиха Къцкото баси баси и пак баси

:angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много голяма излагация тази вечер. Люси не трябваше да си ходи. България не обича силни хора и не обича победители !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къци президент, але але але. Кифлите ги разделиха, а Фънки гледа като насран. Безценно да видиш този манипулиран цирк ^^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много голяма излагация тази вечер. Люси не трябваше да си ходи.

България не обича силни хора и не обича победители !

Ти гласуваш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти гласуваш ли?

Тцъъ, щот не мУ вЕрвам на гласуването :clown:

Ама мА ще падна от хилеж, като кажат Къци победи :D накрая !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тцъъ, щот не мУ вЕрвам на гласуването :clown:

Ама мА ще падна от хилеж, като кажат Къци победи :D накрая !

Аз не вярвам,някой да гласува.

Обаче страшно ме издразни това "Тъпия българин" на Камелия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ги гледам тия как преиграват се чудя аз на времето що ли си не теглих патрона в 10-ката като бях на границата за 18 месеца в дън горите тилилейски :) То бива поза ама тия направо се оливат. И тая реве се едно са я оставили на остров в океана и на 10 000 километра има само вода и медузи около нея. Вкарали са ги в един 5 звезден хотел за 2 месеца и от време на време им дават задачки закачки,че иначе ще изпукат от скука . Всяка седмица им идват близките да ги видят излизат всеки понеделник на сцена и това с реването и изолацията ми идва малко в повече. От всичките дето са сега най големия вип е червения манекен на двора май.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

България не обича силни хора и не обича победители !

Всъщност това изобщо не е така.

От номинациите тази вечер, може да видиш как се влияе на аудиторията с евтини трикове. Определено България обича и оценява Люси и реално си я избра.

Когато пуснаха първия път как върви вота, бях вече на 99999% сигурен, че Люси изхвърча, просто това си е изпитана методика и винаги работи.

Поддръжниците на първия се успокояват като видят, че техния човек е първи и спират с гласуването, докато тези на заден план се активизират сериозно и достигат лимита, който мобилния оператор им е сложил като себестойност.

След това вече доста трудно се отреагира при този шок.

Лесно е да си играеш с човешкия мозък, използвана, изпипана система. Също така това позволява повече приходи за брадъра след активизирането.

Ако не бяха показали вота, Къци изхвърчаше.

Според мен Къцката трябваше да си излезе, за мен не е човек за пример. Колкото и да си културен, трябва да може да се бориш, а не да стоиш под полата на момите и да се надяваш на съжаление. Да, българския народ съжалява слабите и може да ги подкрепя, но това го няма в реалността, когато народа го няма и си навън сам срещу другите, където човек за човека е вълк, защото тези, които те съжаляват по телевизора, навън са ти конкуренти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не бяха показали вота, Къци изхвърчаше.

Така е, Люси щеше да остане.

А и мисля че е написан сценария отвсякъде - различните да разделим, семейството с мюслито да запазим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...