Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

156 гласували потребители

1. 1. Следите ли "Биг Брадър" ?

• да
      31
    • не
      64
    • от време на време
      45
    • не гледам телевизия изобщо
      16

Препоръчан отговор

Изпратете SMS с текст "7" на телефон 17406 и гласувайте за Орлин Павлов за победител във Vip Brother 2012. Защо? Победителя трябва да бъде лъчезарен, неконфликтен, да не е арогантен, да не псува, да не е дразнещ за околните, да е възпитан, да е интелигентен, защото само така ще покажем че сме европейци.

Орлин - нямал е конфликт с никого. Лъчезарен е. Не е арогантен. Много е възпитан, изключително интелигентен. Изключителен пример за европеец, който може да представи България достойно!

Златка - половината от думите и са кръсяци. Присмива се на по-слабите хора. Много е арогантна, не е възпитана и не знае елементарни неща (изключвам столиците). Нима чрез нея ще покажем че сме европейци?

Фънки - всяка втора дума му е псувня. Също се присмива на по-слабите от него и е изключително арогантен.

Никол - изключително лъчезарна и интелигентна. Но и тя почна да се драпа с Къци, а и все още не е готова да спечели такъв голям формат.

Къци - прекалено претенциозен. Дразнещ е и е готов на всичко за победата. Точно затова не трябва да печели. Прави се на жертва в името на победата. Прави се на това което не е!

Багата - световен шампион е, това му стига. На ринга е добър, но не и за победител във Vip Brother. Почти нищо интересно около него нямаше в къщата.

Камелия - може би най-безличния участник. С нищо не се запомни. Да не говорим, че накрая и тя почна да се заяжда с Къци, само защото другите го правят.

Точно затова победител трябва да е Орлин Павлов, ако наистина искате да сме истински европейци.

Нека все пак всеки изкаже мнението си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
има, той да си рекламира фаворита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темите са различни, защото са различни брадърите.

Да си намери темата да си рекламира Орлин - кво ще ми бие тъпана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На финала трябва да са Къцака и Фънки и един екип лекари (ако някой от тях вдигне кръвното и припадне - да го спасяват). На мене ще ми е много интересна реакцията на който и да е тях двамата, че трябва да си подари медальона на победителя.

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ми да взема и аз да пусна отделна тема за фаворита си а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всеки изкаже мнението си!

По скоро ще си изям телефона отколкото да пратя SMS за тази простотия. Тъпо предаване, изгуби смисъл още след първия сезон.

Дори не знам кои точно е в "къщата" .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори не знам кои точно е в "къщата" .

:) Това се казва коментар: "Не знам, ама да си кажа..." :)

Че Къцака го готвят за финал си пролича още от анонса на Ники при влизането им в къщата. Никак не ме учуди, че си отиде точно Люси, а не Орлин. Очакваше се реакция от "милата и добричка" Камелия, която по най-милия начин нарече публиката си "тъпите българи" :) (предсказуема реакция и екипът на шоуто го знае)

А Люси е достоен човек и има невероятна нервна система!

Хареса ми представянето и на тримата снощи. Създадоха много настроение въпреки екстремните условия, в което пееха.

Шоу е все пак!

На финала трябва да са Къцака и Фънки и един екип лекари (ако някой от тях вдигне кръвното и припадне - да го спасяват).

На мене ще ми е много интересна реакцията на който и да е тях двамата, че трябва да си подари медальона на победителя.

Споделям любопотството ти. Снощи чак съжалих Фънкара като видях как му увисна ченето на милия, когато разбра, че Къцан остава поне още три дни.

Впрочем... те май не знаят, че в сряда ще има полуфинал и двама ще напуснат къщата преди събота?

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой още да харесва Багата а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе Къци подви опашка и се ската във фитнеса, а Люси тръгна да му оправя бакиите на Багата и колкото може да защити другите момичета. Тея снощи където оставиха тази слива Къци в предаването дано са доволни, че ще вземе 10 бона и ще направи холивудска продукция .. :ph34r:

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже пък дебелака Фънки не се ската, а преди това голям побойник го раздаваше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Багата е казал кой ще е победителя?

Това нещо съм го пропуснал. Кога е било, някакви кадри има ли онлайн?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Багата е казал кой ще е победителя?

Това нещо съм го пропуснал. Кога е било, някакви кадри има ли онлайн?

Може и да е нагласено, но аз на такива новини с ? в заглавието не вярвам. Жълтите вестници нарочно слагат ? с цел да избегнат евентуални съдебни дела.

ПП: А и честно казано не виждам смисъл да е нагласен. "Голямата" награда ще е 10 000 - 30 000

Редактирано от ┌(-.- )┘└( -.-)┘└(-.- )┐ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе Къци подви опашка и се ската във фитнеса

кат съсел у дупка се завря и покри, даже забрави да си иска пъстървичката, гроздето...

алоууу, шоумена, толкова хора пъстърва не могат да си помечтаят, ти и само ти от цялата Къща ще ми парадираш близо два месеца с търбуха си специален и с егоизма си баси

съжалявам, ама такова грозно и низше духом същество като това скоро не бях виждала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тъпа овца Камелия как ме издразни само с нейните изказвания...

Може и да е нагласено, но аз на такива новини с ? в заглавието не вярвам. Жълтите вестници нарочно слагат ? с цел да избегнат евентуални съдебни дела.

ПП: А и честно казано не виждам смисъл да е нагласен. "Голямата" награда ще е 10 000 - 30 000

Посочи ми един Big Brother, който да не е нагласен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма такъв - и Къцкото си е шарил доста добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за това питах дали има тези репортажи, където Багата се е изпуснал в живото предаване, че се знае вече победителя. Това след днешната вечер е наистина по-скоро достоверно. Багата до сега се държеше, обаче разбира, че шоуто е нагласено и в следващия момент става тоя бълкоч, който видяхме тази вечер. А специално Багата може да разполага с такава външна информация, защото постоянно има хора около него да го преглеждат, да го лекуват, треньора и т.н.

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл да го нагласят този специално. Голяма награда няма. Дали някой ще е първи или 6ти няма голямо значение. Това ще го забравим преди края на следващия Биг Брадър. Аз не пращам СМСи

Харесайте да вкараме Стамбини (Краси) в следващия :D

http://play.novatv.bg/play/288697/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам смисъл да го нагласят този специално. Голяма награда няма. Дали някой ще е първи или 6ти няма голямо значение. Това ще го забравим преди края на следващия Биг Брадър. Аз не пращам СМСи

Харесайте да вкараме Стамбини (Краси) в следващия :D

http://play.novatv.bg/play/288697/

Това, че не виждаш, не означава че не е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че не виждаш, не означава че не е!

Пак с тези конспирации и заговори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак с тези конспирации и заговори.

Какви конспирации, к'ви пет лева?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
е и сега Къцкан ако не излезе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...