Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

airfen

Колко типа хора различавате?

Препоръчан отговор

Различавам толкова типа хора, колкото хора познавам. Не познавам само добри или само лоши хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен хората не се делят на добри и лоши,просто защото лоши хора няма.Има такива,които са преживели повече нещастия,живота ги е поочукал малко повече и вече не им пука за останалите.Но не са "лоши"!Тва си е моето мнение все пак де:) А иначе за мен хората се делят на песимисти, оптимисти и реалисти :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен има "лоши" хора. Има завистли, гадни, злобни, пиявици, които търсят вечно някаква изгода и не могат да надскочат собствения си егоизъм. Не смятам, че те имат оправдание ееееее може би, смекчаващи вината обстоятелства, но само толкова. Бягам от подобни паразити, защото отдавна съм разбрала, че колкото и да търсиш все доброто у хората, има и такива при, които просто такова няма. Единствената "доброта", която изпитват е само към самите себе си и към никой друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен са 3 типа: - с чувство за хумор - без чувство за хумор - със странно чувство за хумор Първите два типа са ясни в общи линии, това са предвидими хора като различните степени чувството за хумор, съответно и безчувствието към него определят и съответното поведение от страна на останалите в най-разнообразни ситуации. Третият тип е този, който е почти изцяло непредвидим, а следователно и по-интересен като обект за наблюдение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен има "лоши" хора. Има завистли, гадни, злобни, пиявици, които търсят вечно някаква изгода и не могат да надскочат собствения си егоизъм. Не смятам, че те имат оправдание ееееее може би, смекчаващи вината обстоятелства, но само толкова. Бягам от подобни паразити, защото отдавна съм разбрала, че колкото и да търсиш все доброто у хората, има и такива при, които просто такова няма. Единствената "доброта", която изпитват е само към самите себе си и към никой друг.

Напълно съм съгласна. Но мога да добавя, че има добри хора. А познавам такива :) Иначе може по много начини да определиш хората, но няма смисъл. По-добре е да си жвеем живота и да прекарваме повече време с хора, които са ни приятни и знаем, че не търсят само изгода от нас. А тези, които го правят (търсенето на изгода от някого), да се заврат някъде си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лелей, някои постове, от рода "слабите са храна за силните", направо ме уплашиха. Насилието е плоскостта, според която би трябвало да се делят хората? Аз не знам как точно можеш да определиш кои хора са добри и кои лоши, затова бих ги разграничила така - хора, които смятат, че е важно да си добър, и хора, които смятат, че е важно да си прав. Колкото и странно да звучи, тези две тези са противоположни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-общо казано:

I вид - добри (изчезващ вид)

II вид - лоши (преобладаващ вид)

III вид - пишещите тук (търсят в кой от горните два се вписват) Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора тип столове. Някъде съм го чела, но не помня къде. :) Хора тип дивани-такива, с които ти е приятно да общуваш и искаш да прекараш възможно повече време с тях. Хора тип стол и удобни и не не толкова, приятели, всеки има такива. Хора тип табуретки, не са удобни, но ни се налага да общуваме с такива хора. Хора тип трикрако столче – не са удобни, всеки гледа да ги избяга, но все някога се сблъскваме с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

По принцип са много и все различни.Но в форума преобладават 4 основни типа. 1.Обикновени потребители които са се осетили навреме и не пълнят джобовете на ******. 2.Потребители които не искат да си отворят очите за истината и ще продължават да пълнят джоба на същите тези ******. 3.Модератори които понякога са справедливи, понякога не.(не е разрешено да се обсъждат и затова само 2 думи писах за тях). 4.Администратори с които на глава не се излиза без значение кой е прав, кой е крив. Ако има и още моля допълнете ме. Само да поясня, че разликата между първите и вторите е висооооокото самочувстие които вторите притежават.

Редактирано от ice_lion__01 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип са много и все различни.Но в форума преобладават 4 основни типа.

1.Обикновени потребители които са се осетили навреме и не пълнят джобовете на ******.

2.Потребители които не искат да си отворят очите за истината и ще продължават да пълнят джоба на същите тези ******.

3.Модератори които понякога са справедливи, понякога не.(не е разрешено да се обсъждат и затова само 2 думи писах за тях).

4.Модератори с които на глава не се излиза без значение кой е прав, кой е крив.

Ако има и още моля допълнете ме.

Само да поясня, че разликата между първите и вторите е висооооокото самочувстие които вторите притежават.

Мнението ти е пълен офтопик и не разбирам защо използваш всеки повод да мърмориш относно екипа и потребителите на Kaldata...След като толкова неща те дразнят тук,защо просто не си вземеш довиждане със сайта...Тъпо е да коментираш кой на кого пълни джоба,нали не взимат от твоя джоб.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мнението ти е пълен офтопик и не разбирам защо използваш всеки повод да мърмориш относно екипа и потребителите на Kaldata...След като толкова неща те дразнят тук,защо просто не си вземеш довиждане със сайта...Тъпо е да коментираш кой на кого пълни джоба,нали не взимат от твоя джоб.

Поздрави.

Не мърморя за нищо никога просто пояснявам.Ако се замислиме всеки спада към една от тези 4 групи.Аз съм към първата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мърморя за нищо никога просто пояснявам.Ако се замислиме всеки спада към една от тези 4 групи.Аз съм към първата.

не си ти този, който ще се самоопределя, а околните. и се замисли как ще те определят като мъж, като мрънкаш постоянно като п*тка за дреболии. нямаш ли си по-важни лични проблеми за разрешаване? "log off, shut down, go run" - Nike

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе така е,ама разводняваш темата...Твоята закачка с екипа е още от темата "VIP Потребители" и това няма да доведе до нищо хубаво...

Между другото не спадам към нито една от групите ти...ха сега де? Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе така е,ама разводняваш темата...Твоята закачка с екипа е още от темата "VIP Потребители" и това няма да доведе до нищо хубаво...

Между другото не спадам към нито една от групите ти...ха сега де? Публикувано изображение

Това са основни групи.Винаги има и други но става прекалено сложно и дълго за описване и обяснение.Характери всякакви.

Не съм имал никаква закачка никой от екипа.А и те не разбират от майтапи и закачки.Имаше едно-две здърпвания на интереси но нали по-умния отстъпва и аз отстъпих.А и нали с тези от четвъртата група на глава не се излиза без значение кой греши и кой не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо наистина тази тема отиде в съвсем безсмислена посока...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аии, тема сиер - как не съм се включила до сега Публикувано изображение

Аз мнението за типовете хора, ще си го кажа, но първо нека изясним възникналният офф-топик.

ice_lion__01, стига се излага, като не друго покажи, че имаш капка достойнство и стига си мрънкал за дреболии. Не знам на колко си години, но се държиш като 6 годишен хлапак, на който майка му отказва да му купи шоколад. Баси.

Комунизма си отиде и вече няма равнопоставени - катериш се по йерархията на живота ако не със знания и умения, то с пари. Безплатен обяд няма - в тоя живот всичко си го плащаш. Екипа създаде услуга, от която някои от нас се възползват, защото им трябва или защото им е кеф. На мен ми трябваше за съобщенията, на друг заради табелката, на трети заради не знам и аз какво. Примири се - ако искаш дай ще ти купя един абонамент, барем поне да спреш да спамиш. Макар, че има къде къде по-лесен и евтин вариант спамът ти да бъде спрян.

Нека да се върнем към темата.

Я сега да видим колко типа хора различавам аз. Хмм...няма да кажа добри и лоши, защото за мен няма такова понятие. Кое ни прави добри и кое лоши? Има изключения и за двата типа. Отделно всички сме шизофреници - всеки в себе си има добра и лоша страна. Това, че някои от нас сме успели да подтиснем качествата, които биха ни определили като "зли" или "лоши" хора, не ни прави добри.

Трудно бих казала колко типа хора различавам, защото този свят е прекалено пъстър, а и аз с прекалено много хора съм имала досег.

Има хора със скрупили и такива без, има корпоративни акули и добри чиновинци, има овци и свободомислещи. Типовете хора са много - поне тези, които аз съм различила, не мога да ги побера в един пост.

Лично аз имам два фаворита - интелигентни и не-интелигентни, сиреч - тъпаци.Тъпак, не е еквивалент на прост (според мен). Ти можеш да си тъпак и с 3 висши. Можеш да има обширна обща култура, да си образован, да знаеш няколко езика. Смисъла, който аз влагам в думата тъпак е съвсем различен. Тъпаците са хора, които са лесно манипулирани, нямат лична позиция и дори да имат, са прекалено големи страхливци за да я защитят. Хора без ясно структурирана ценностна система - хаотични и нелогични в действията си. Това са за мен тъпаците - хаотични и нелогични.

Преди месеци се убедих, че това са едни от най-опасните типове хора по света. Именно, защото лесно могат да бъдат манипулирани и им лиспва логика на мислене и действие. Имах един приятел - изключително свестно и добро момче, но абсолютен тъпак. Като казвам, имах, означава, че вече го нямам. Именно, защото се остави да бъде манипулиран, отказа приятелски съвет и липсата му на логика в мисленето, я докара до ръба, тормозейки семейството си и близките си.

Голяма част от хората в капиталистическият свят са тъпаци - вижте само резултатите от гласуването. Хора, които никога не задават въпроси, а сляпо се доверяват. Не, те не са наивни, а са просто тъпаци.

Learn to question things. Беше казал Карлин преди години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а ти като толкова знаеш да питаш , задаваш ли си въпроса какъв тъпак трябва да е човек че да обяви

че :"Голяма част от хората в капиталистическият свят са тъпаци".(ние в кой свят попадаме???)

Най-ми е кеф като чуя някоя си блондинка , на 19-20 години

да прави ГЕНЕРАЛНИ изводи за ЦЯЛА ЕВРОПА и човешкото развитие.

смешна си - не мислиш ли(ако въобще имаш представа от мислене) Публикувано изображение

ти блонди си мозъчно увредена !

Гледайки ти правописа и начина на изразяване, си ми ясен.

Аз съм наясно в кой свят попадаме - и не, не правя генерални заключения. Това, че твоят ограничен начин на мислене чете генерални заключения, за цяла Европа, пък даже и за цялото човечество е твой проблем. ;)

Няма нищо по-лесно от манипулирането на една маса тъпаци - било то по отношение на гласуване, започване на безмислена война и прочие. Лошото на този свят е, че много тъпаци се надъвиха - много хора, които не влагат и капка логика в мисленето си. Ти си ярък екзепляр - не знам дали си генетично обременен или просто сам си избрал да бъдеш такъв.

Попадаш точно в този тип хора, които откровено презирам - тези, на които им лиспва качеството за водене на цивилизован разговод (дискусия), но не им лиспва качеството да говорят.

Може и да не съм права в изводите си - за разлика от теб, аз не съм на принципа, че всеки има право на мнение, ама мойто е правилното.

Но ти сам показа, що за ограничена форма на живот си, с този си отговор и реакция. Точно както казах - хаотичност на действие и липса на грам логика.

Сега, драги ми мой, благодарение на екипа, в този форум има опция "игнорирай потребител", което означава, че аз няма да си губя времето, да чета неграмотни излияния на злоба и гнеч. Не съм аз виновна, че жена ти не ти е пуснала снощи - пийни нещо и се успокои.

Айде със здраве.

П.П: За протокола - естествена брюнетка съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещастнико малък, няма да изкараш дълго време в тоя форум, както си ми започнал с такива прекрасни първи мнения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

никога не съм комуникирал със същества, които седят по-ниско от мен в социалната йерархия, някак не ми е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я обяснете социалната йерархия и как определяте кой стои по-високо от друг като предполагам не се познавате изобщо? П.П Много обичам да гледам сеир и караници без значение в коя тема.Но трябва да спрете за да не си изпати някой с наказание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ice_lion__01, стига се излага, като не друго покажи, че имаш капка достойнство и стига си мрънкал за дреболии. Не знам на колко си години, но се държиш като 6 годишен хлапак, на който майка му отказва да му купи шоколад. Баси.

Комунизма си отиде и вече няма равнопоставени - катериш се по йерархията на живота ако не със знания и умения, то с пари. Безплатен обяд няма - в тоя живот всичко си го плащаш. Екипа създаде услуга, от която някои от нас се възползват, защото им трябва или защото им е кеф. На мен ми трябваше за съобщенията, на друг заради табелката, на трети заради не знам и аз какво. Примири се - ако искаш дай ще ти купя един абонамент, барем поне да спреш да спамиш. Макар, че има къде къде по-лесен и евтин вариант спамът ти да бъде спрян.

На 16 съм имам ясно изразена теория която както се видя много пъти не позволявам да ме манипулират и имам принципи които никой не може да промени колкото и да ми се обяснява че съм бил не знам си какъв.Така че според твоето разделение на тъпаци и не тъпаци предполагам, че не съм от тъпаците.

Имам достойнство и не мрънкам за дреболий, а само за важни работи.Безплатен обяд никога е нямало но преди имаше безплатно изпращане на съобщения без чакане, а сега няма.Относно табелката само да спомена че бях си сложил такава табелка за аватар но ми я изтриха и заплашиха защото съм нарушил несъществуващо правило и от тогава ми стана ясно че не всички са равни.Ти си втората която ми предлага абонамент.Не искам никакви випове а дори и да исках щях да взема телефона ей сега на една ръка разстояни е и веднага пращам съобщение за един месец.Но не искам.Искам всички да са равни.Ако ще има права за едни то поне да са за всички.Все пак някои може да нямат възможност да си платят абонамент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мдам, достатъчно пъпчиви импотенти, заминаваш в ignore

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора тип дивани-такива, с които ти е приятно да общуваш и искаш да прекараш възможно повече време с тях.

Хора тип стол и удобни и не не толкова, приятели, всеки има такива.

Хора тип табуретки, не са удобни, но ни се налага да общуваме с такива хора.

Хора тип трикрако столче – не са удобни, всеки гледа да ги избяга, но все някога се сблъскваме с тях.

Хареса ми това разделение! И аз имам нещо запаметено в компа (жалкото е, че не знам кой е автора), което бих искала да споделя:

1.Хора незнаещи и неможещи

2.Хора незнаещи, но можещи

3.Хора знаещи, но неможещи

4.Хора знаещи и можещи

Естествено последната групичка са най-малобройни...

В последствие е добавена и точка 5.Аутсайдерите-те могат да бъдат от всички категории, които под влияние на алкохол, наркотици и др. губят интерес към ценностите на тълпата и престават да се влияят от нея!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...