Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Срамота... От 3 години никой не е писал в темата за World of Warcraft... Вчера беше първият ден от Blizzcon и обявиха доста интересни неща за бъдещето на играта. Ето клип ако някой се интересува - 

Както сами виждате от заглавието, ще има сървър (най-вероятно не в най-близкото бъдеще) на класик УоУ и някакъв нов експанжън. До ден днешен аз играя класиката на различни пиратски сървъри и тази новина ме зарадва доста, така че с нетърпение очаквам пускането на тези сървъри. Бих искал да чуя мнението на другите, намирате ли идеята за добра или не? Близард според вас ще пуснат ли 1:1 класик сървър или по-скоро ще бъде базиран на класическата версия, но ще има куп промени, които ще развалят всичко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Даа, доста добре звучи. Макар че на мен не ми допада автоматичното наблягане на PvP в новия адд-он. Иначе за Ванила трудно мога да изкажа адекватно мнение - аз съм първо покление BC играч. Старите инстанции ги свързвам само с киснене по цяла нощ като абсолютни нубове в blackrock и в оная в калимдор с цветята и "принцесата" накрая(не знам английските имена аз играя на немски). А старите рейдове само с фармене на предмeти за могване и съотвено прегазване с висок левъл герой. Иначе би имало тръпка да се влезе 40 човека и да ни изкъртят в MC. Обаче аз лично не бих бил съгласен да пуснат Ванила както си е било. Аз играя паладин дд и ако трябва да ме взимат както е било едно време само да давам бъфове и да седя в ъгъла докато трябва да ги подновя, не съм изобщо фен...Най-малкото трябва да има балансиране както е новите експанжъни. Ок ,малки разлики да, но не и да те взимат само да бъфиш. То и сега хънтърите и шаманите ни нямат стигане по дмг,но не е така брутално. А и аз не бях ходил няколко месеца на рейд и оня ден като ме взеха на последния на HC само дрехите ми бяха 30 точки назад от на гилдията. Ще видим сега в сряда след като разликата вече е само 5-6 точки и събрах и аз четворен сет,дали ще ми опъват такива ластици. Да не говорим и че едни поне 20% повече дмг идват от познаването на боса и предварително позициониране. Особено като меле, кастърите не ги интересува. Той набива крак и пуца докато аз тичам като ненормален насам-натам...

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да се лъжем, класик УоУ си има доста недостатъци, които близард в по-късни експанжъни са оправили. Такова нещо като хибридни класове в класик УоУ няма, всички роли са разпределени, който се е радвал на интересните билдове до 60 ниво - се е радвал, който не - лошо. ПвП-то не беше добре измислено и още куп неща, които дойдоха с по-късни експанжъни. Въпреки всички недостатъци, това беше първият път, когато играх и всичко беше ново и вълнуващо, сега, когато играя ванила на пиратски сървъри, отново всичко е вълнуващо, въпреки че не е ново.Това е единствената причина, поради която ми харесва класическия УоУ ( и предполагам има още доста доста като мен, които се радват на класическия уоу само поради тази причина), иначе без спор ТБЦ и Уотлк са двата най-добри експанжъна до сега и силно се надявам близард да направят сървърите прогресивни и някой ден да пуснат другите експанжъни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично на мен и Легиона много ми харесва. Определено вкарва играта в крак с времето. Развитието на оръжието и реликвите донякъде компенсира постния избор на таланти и го прави малко в стил класик. Още помня как се бълбуках тогава с талантите, кой за какво е, и в началото всеки шляпаше каквото му дойде. Сега даже точно идвам от рейд за алтове на гилдията. 2 часа само простеене и майтапи. ДАже се чухме с една позната ,дето още от TBC играем заедно и се беше загубила. За мен поне социалния аспект на WoW е не по малко важен от игралния. Има толкова хора с които се знаем от по 10 години. Имаме даже такива които се хареса, ожениха и деца имат покрай играта. Определено е преживяване ,което остава. Затова и толкова хора още я играят. Иначе нито графиката е нещо особенно,нито е най-добрата във всеки един аспект. Но просто е най-добрия пакет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...