Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здр имам тази игра но незнам как да се регистрам,ако някой знае да каже моля.

Купил си я и искаш да играеш на сървърите на близзард (оригиналните) или си я изтеглил и искаш да играеш на пиратски сървъри ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе да питам има ли някои Cd Keys za RoC i TFT да ми даде.мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе да питам има ли някои Cd Keys za RoC i TFT да ми даде.мерси предварително

Е, супер е, че питаш за CD-Key за Warcraft III TFT и RoC в темата World of Warcraft, но ето...

TFT:

ZHG4JH - N4BE - RJ28FC - VWXN - YVHRKX

RoC:

JIXO9W-YWTV-KHL3JG-RLSM-CBURVU

GOI3HF-UE02-QWXTC8-X1VY-QZM5R4

RRSKH5-F01U-AC379G-EJM6-7J3HIG

3KMCP9-4TBJ-1NLFDA-72YE-XI96BT

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, супер е, че питаш за CD-Key за Warcraft III TFT и RoC в темата World of Warcraft, но ето...

TFT:

ZHG4JH - N4BE - RJ28FC - VWXN - YVHRKX

RoC:

JIXO9W-YWTV-KHL3JG-RLSM-CBURVU

GOI3HF-UE02-QWXTC8-X1VY-QZM5R4

RRSKH5-F01U-AC379G-EJM6-7J3HIG

3KMCP9-4TBJ-1NLFDA-72YE-XI96BT

Благодаря ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Видях, че няма основна тема за тази игра и затова я поставям тук. Ако има, но не съм я видял, моля да бъде преместена и се извинявам предварително. Искам да ми кажете вашите мнения какви са основните предимства на този клас герой (Undead Warrior), с какво той превъзхожда останалите и с какво не? Моля, пишете само за него, да не намесваме и други герои или класове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Видях, че няма основна тема за тази игра и затова я поставям тук. Ако има, но не съм я видял, моля да бъде преместена и се извинявам предварително.

Искам да ми кажете вашите мнения какви са основните предимства на този клас герой (Undead Warrior), с какво той превъзхожда останалите и с какво не? Моля, пишете само за него, да не намесваме и други герои или класове.

Има вече такава тема, но нищо, сигурно след малко ще ти преместят мнението в темата :rolleyes: . Така за Undead Warrior :), да започнем с това, че е undead:

Undead:

1.Имаш повече Shadow Resistance, което е добре срещу Warlock и Shadow Priest (то бонуса не е голям, ама ;) ).

2.Имаш магията Will of the Forsaken - http://www.wowhead.com/spell=7744 - работи почти като pvp trinket.

3.Имаш магията Cannibalize - http://www.wowhead.com/spell=20577 - много добра магия тъй като си warrior и не можеш да се лекуваш сам (като priest, paladin, druid или shaman). Ако First aid-a ти е на cooldown и нямаш храна това ще ти спести време :). (пък и мисля, че може да се използва в combat, така че може и в pvp да го ползваш :) ).

Мисля, че това са бонусите на Undead-a.

Warrior-a:

1.Носиш Plate, което означава, че имаш повече армор от другите(mele class-овете ти правят по-малко damage) :) (без paladin-ите и death knight-oвете, защото и те носят plate)

2.Когато си на Protection, можеш да бъдеш и танк :) (няма да обяснявам какво е танк, надявам се, че знаеш...), така че доста лесно ще си намираш групи за dungeon-и :).

3.Можеш да носиш всякакъв тип оръжия.

Еми мисля, че това са всичките бонуси на този герой, но чух, че с новия пач (говоря за сървърите на близзард) warrior-a претърпял голям nerf и в момента не е много интересен за игра. Надявам се, да съм помогнал, ако се сетя за нещо друго, ще пиша :) . Успех ! :)

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..играя wow 3.3.5 но има много хакери..затова ако може някой да ми даде голд хак,левел хак,или бот който дига вместо теб ще ми е много от полза защото ми омръзна от хакери :whist: Мерси предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не играеш в официалните сървъри, какво друго очакваш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..имам следните въпроси относно тази прекрасна игричка :wors: Въпроси: 1.С кой герой е най-добре да се играя на БГ и на дуели 2.Кое е по добре да кастваш или да биеш с оръжия 3.Кое е по добре ДК или Уорииор 4.Може ли да ми дадете добър билд за ДК :P Мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте искам да ви попитам кой сървър е по добър... Ево или Драгон фире :? Мерси предварително :)

Редактирано от Stanchevsz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте..имам следните въпроси относно тази прекрасна игричка :P

Въпроси:

1.С кой герой е най-добре да се играя на БГ и на дуели

2.Кое е по добре да кастваш или да биеш с оръжия

3.Кое е по добре ДК или Уорииор

4.Може ли да ми дадете добър билд за ДК ;)

Мерси предварително :cool:

Значи, не те знам от колко време играеш WoW, но явно едно нещо не си научил :cool: Няма такова нещо като най-добър герой... има такова нещо като с кой герой играеш най-добре, също ако не знаеш съществуват антигерои. А за билдовете.... работата не е да "откраднеш" билда на някой който знаеш, че играе добре, работата е да си направиш билд по собствения начин на игра. Ако приемеш съветите, добре, ако не... не те мисля как ти е кеф да играеш...

Здравейте искам да ви попитам кой сървър е по добър...

Ево или Драгон фире :? Мерси предварително :)

Molten,точка по въпроса :wors:

Не, сериозно, който най-много ти отговаря на изискванията. Толкова свобода има из избирането на сървъри, че сигурно има такива които отговарят и на най-изчанчените изисквания :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Понеже наскоро ми хванаха окото по-новите WoW-ове, реших да пробвам игричката ;)

Но ми трябва помощ, не знам откъде да изтегля читава, не знам кои са и последните пач-ове...

Разбирасе не знам и как да се оправя със сървърите, кой е най-добър и изобщо как да го подкарам за да мога да играя в него! :)

Ще съм много благодарен ако някой пожелае да помогне, по възможност с линк-ове :)

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте и аз играя wow cataclysm ,но искам да знам кое е максималното ниво на играта и как се отварят другите раси Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз играя wow cataclysm ,но искам да знам кое е максималното ниво на играта и как се отварят другите раси

Максималното ниво(левъл) е 85, а за расите, всичките са отворени и можеш(би трябвало да можеш) да избираш и от тях....

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Понеже наскоро ми хванаха окото по-новите WoW-ове, реших да пробвам игричката

Но ми трябва помощ, не знам откъде да изтегля читава, не знам кои са и последните пач-ове...

Разбирасе не знам и как да се оправя със сървърите, кой е най-добър и изобщо как да го подкарам за да мога да играя в него!

Ще съм много благодарен ако някой пожелае да помогне, по възможност с линк-ове

Благодаря предварителн

Ако може обясни дали искаш на Европейските Официални Сървъри на Близзард да играеш или искаш на пиратски сървъри?

Последният експанжън е Cataclism. От всеки торент можеш да го изтеглиш както и от официалният сайт. Когато теглиш гледай да завършват на EN. Те са за Европейските сървъри и повечето пиратски сървъри са на тази версия. US e другата версия тя е за Америка и Океания (разлика между двете освен регионите няма). Официалният сървър е до патч 4.1 а пиратските различно. Инсталирането е Като първо почнеш с World of Warcraft след това първият експанжън The Burning Crusade, след това Wrath of the Lich King и накрая Cataclism. След като ги инсталираш дърпаш патчовете. За пиратките не знам точно как седи въпроса с патчовете и тегленето така че в зависимост от пиратката трябва да гледаш на кой патч са и как да се инсталира точно.

Относно най-добър сървър предполагам че имаш предвид пиратски, не мога да ти помогна. Не съм играл от 3 години на пиратски и нямам информация как са в момента.

Редактирано от Kiril Nedyalkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Свалих си World of Warcraft - Wrath of the Lich King EU DVD от замунда.Как да си го Update-на до 3.3.5 сега ми е 3.0.1.Като пусна launcher.exe ми го update-на и ми стана cataclysm.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... :go ahead: може ли някой да ми даде много як сървър на WoW който е Blizzlike !!! :) Мерси предварително !!! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте... :) може ли някой да ми даде много як сървър на WoW който е Blizzlike !!! :clap: Мерси предварително !!! :clap:

http://wowstatus.net/serverlist.php - Избери си от тук :clap:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

World Of Warcraft това игра ли е и ако е кажете ми от каде мога да я сваля и кажете ми още дали има Chitove за нея и за WarCraft Frozen Thron дали има читове

За warcraft 3 The frozen throne мога да ти говоря много. Има чийтове, има хакове и кво ли не, но знаеш ли играта така е супер скучна! Предлагам ти да играеш в батълнет, там наистина е интересно и играта може да те зариби много. Ако нямаш оригиналната игра, можеш да играеш в безплатен европейски сървър, който е доста по-добре от нищо. Виж ето Тук В този сайт ще откриеш пълна информация за това с каква версия трябва да бъдеш, регистрация за евробатъл нета, как да си инсталираш файловете за да ти тръгне сървъра и т.н. Успех и приятна игра ;) Аз нямам време иначе тази игра е голяма краста, няма омръзване..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте в новия бг сървър Extreme-WoW. Той е 15x рейт. Арените и куестовете работят на 100%. Инстанциите работят на 98%, а магиите и талантите на 99%. ГМ-те са готови да окажат помощ по всяко време.Ето линк към сайта на сървъра: http://extreme-wow.ucoz.com/

Vote

Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора свалих си това http://www.######/details.php?id=4884 (маркирай за да видиш линка) и след инсталацията играта автоматично започна да ъпдейтва до cataclysm май и сега трябва да търся пач и да го инсталирам ли ?

Какво да направя за да играя да си избера сървар,да се регистрирам в сайта му и да въведа емайла и паролата от сайта в играта ли ? :biggrin:

Хич не я схващам тая игра... малко обяснение няма да е зле да дадете моля виии !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо си избери сървър (можеш от тук - http://wowstatus.net/serverlist.php). После от замунда теглиш всичките части (зависи от сървъра ти трябва да изтеглиш EU или US. След това пачваш играта, регистрираш се и оправяш realmlist file-a :baby:. Успех ! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...