Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На много места чета, че играта World of Walkingcraft била най-популярната интернет игра и дъра-бъра. Но не можах да разбера точно какво представлява играта. Имало някакви битки- добре тези битки от FPS тип ли са (като в Call of Duty) или като в някоя военна стратегия? Имало някакви предмети за събиране- какво точно представляват? И въобще някой може ли да ми изясни основите на играта, защото от това което си представям е някаква супер тъпа и пропаднала игра и не мога да си обясня как изобщо някой я играе?

Обяснено много ама много накратко: в началото си избираш раса и клас. Всяка раса си има някакви бонуси естествено и пренадлежи или към Алианса или към Ордата. От класа зависи какъв тип единица ще си - dps( damage per second), хийлър или танк.А и всеки клас може да се развие по доста начини, тъй като има 3 панела с "таланти", като можеш да си правиш различни комбинации. Почваш от 1-во ниво като изпълняваш различни куестове, за да качиш ниво. Целта общо взето е да станеш максимално ниво и да имаш колкото се може по-добри айтеми, за да си по-силен съответно. След това вече почва само PVP, което си е и най-готиното на играта ^^ Не че не могат да те убиват като си 10-ти ниво де xD Ходи се на рейдове т.е. събирате се 5 човека и биете бос, който пуска някакъв доста добър айтем...ии това е пак с цел да си по-добър на PVP. Изисква се обаче да познаваш различните магии и скилове на всички класове, за да можеш да се биеш. А те са доста... Трябва да знаеш твоя клас срещу какво е силен, срещу какво е слаб, как може да го победиш, точно с кои магии и коя ще е най-добрата стратегия. Да си комбинираш така нещата, че да не могат да те убиват лесно : )

На мен лично не ми харесва да вдигам нива, затова предпочитам да си играя във фън сървър, където те пуска направо 80 лвл. Готиното е, че си пишеш с хора от цял свят, при това не са само лапета на 13-14 : ) Хората, с които аз играех бяха супер забавни и беше много готино. За съжаление затвориха сървъра, а и нямам много време вече.

Като цяло не мисля, че е за всеки : ) И ако ще търсиш някакъв дълбок смисъл...откажи се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснено много ама много накратко: в началото си избираш раса и клас. Всяка раса си има някакви бонуси естествено и пренадлежи или към Алианса или към Ордата. От класа зависи какъв тип единица ще си - dps( damage per second), хийлър или танк.А и всеки клас може да се развие по доста начини, тъй като има 3 панела с "таланти", като можеш да си правиш различни комбинации. Почваш от 1-во ниво като изпълняваш различни куестове, за да качиш ниво. Целта общо взето е да станеш максимално ниво и да имаш колкото се може по-добри айтеми, за да си по-силен съответно. След това вече почва само PVP, което си е и най-готиното на играта ^^ Не че не могат да те убиват като си 10-ти ниво де xD Ходи се на рейдове т.е. събирате се 5 човека и биете бос, който пуска някакъв доста добър айтем...ии това е пак с цел да си по-добър на PVP. Изисква се обаче да познаваш различните магии и скилове на всички класове, за да можеш да се биеш. А те са доста... Трябва да знаеш твоя клас срещу какво е силен, срещу какво е слаб, как може да го победиш, точно с кои магии и коя ще е най-добрата стратегия. Да си комбинираш така нещата, че да не могат да те убиват лесно : )

На мен лично не ми харесва да вдигам нива, затова предпочитам да си играя във фън сървър, където те пуска направо 80 лвл. Готиното е, че си пишеш с хора от цял свят, при това не са само лапета на 13-14 : ) Хората, с които аз играех бяха супер забавни и беше много готино. За съжаление затвориха сървъра, а и нямам много време вече.

Като цяло не мисля, че е за всеки : ) И ако ще търсиш някакъв дълбок смисъл...откажи се.

Значи според теб играта е само PvP ?!? А PvE-то ? И защо пък PvP-то ще е най-интересната част от играта о0... След като вдигнеш максималния левел има raid dungeons (събирате се 10 или 25 зависи на каква трудност...) а не 5 човека... И според теб предметите от raid-овете и dungeon-ите са само за PvP ? Значи Resilience-а не ти трябва ? или предметите от raid dungeon-ите дават Resilience ? Писал си: "Изисква се обаче да познаваш различните магии и скилове на всички класове, за да можеш да се биеш." Ти като играеш на "Фън" сървъри как се учиш при положение,че до като дигаш левели ти опознаваш героя,а ти почваш с 80 левел герой...

Query играта е много интересна (разбира се зависи какви игри харесваш :angry: ) Аз започнах да я играя преди почти 5 години и чак сега взе да ми писва ... Когато започнах да играя,играх на пиратски сървъри около 2-3 седмици и след това разбрах,че това там не е wow... (то половината неща не работят..)Изтегли я от замунда намери някой сървър и я пробвай вече ако ти хареса - купувай :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи според теб играта е само PvP ?!? А PvE-то ? И защо пък PvP-то ще е най-интересната част от играта о0... След като вдигнеш максималния левел има raid dungeons (събирате се 10 или 25 зависи на каква трудност...) а не 5 човека... И според теб предметите от raid-овете и dungeon-ите са само за PvP ? Значи Resilience-а не ти трябва ? или предметите от raid dungeon-ите дават Resilience ? Писал си: "Изисква се обаче да познаваш различните магии и скилове на всички класове, за да можеш да се биеш." Ти като играеш на "Фън" сървъри как се учиш при положение,че до като дигаш левели ти опознаваш героя,а ти почваш с 80 левел герой...

Query играта е много интересна (разбира се зависи какви игри харесваш ;) ) Аз започнах да я играя преди почти 5 години и чак сега взе да ми писва ... Когато започнах да играя,играх на пиратски сървъри около 2-3 седмици и след това разбрах,че това там не е wow... (то половината неща не работят..)Изтегли я от замунда намери някой сървър и я пробвай вече ако ти хареса - купувай :)

Еми за мен pvp е най-интересно, затова играя във фън сървъри. Да, и дънджаните стават, даже имаше и world boss, който не можеш да убиеш с поо-малко от 30 човека, но за мен pvp си е най-готино. И знам всички магии и таланти на класовете, с които съм играла. Научила съм ги точно от pvp и от рейдовете. Просто pve не ми харесва толкова. : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, всеки с интересите си, на мен пък ми харесва да дигам левели :clap: . Просто ме подразни,че не спомена PvE-то .. и че веднага след 80 е pvp... А за World Boss-овете в Vanilla (това е преди The Burning Crusade) се биеха с 40 човека :clap: (те и повечето raid-ове бяха за 40 човека...),но вече в Wrath of the Lich King 5-10 са достатъчно да свалят някой World Boss :clap:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начи докато играя , изведнаж ме изварга от играта сас следния проблем ... http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be%d0%b1%d1%89%d0%b8/81a6f99ef352ba2edd17a096f52821c3/313m/ някои да знае решението на проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте !!! немога да влеза в сервара на Dragoon-fire.. Пиша си акаунта и паса и ми изписва само "Connecting" :@ Пиша друг реалм лист за друг сервер и ми влиза без никакви проблеми. Има ли ли някаква връзка с нета ??? Заштото ми изписва " Limited or no connectivity " долу при Local Area Connection 2 ?????? PLS HElp me !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ами, не мисля, че има връзка с нет връзката, а мисля, че има връзка с пачовете. Поне преди така беше(и съм 98% сигурен, че и сега е така), има eu сървъри и us сървъри.Така че трябва да видиш какво си изтеглил :) ( ако си го теглил от замунда, там пише :) ). Дано да съм помогнал :) :) .

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://wow-multimedia.org

Type: Blizzlike, EXP: 2x, All quest,talents,raids,monsters scripted and working perfectly.

Server is online 24/7.

Хаха, не стига че рекламира, ами че и на английски :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е кратък. В момента съм с правилния 3.3.3 пач, след като тръгна да влизам ми пише, че сваля нов. На практика следващия пач е 3.3.5 който не ми върши работа. Въпроса ми е как да спра тези ъпдейти? :fishing3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е кратък. В момента съм с правилния 3.3.3 пач, след като тръгна да влизам ми пише, че сваля нов. На практика следващия пач е 3.3.5 който не ми върши работа. Въпроса ми е как да спра тези ъпдейти? :yanim:

Като НЕ пускаш играта от ланчера :mad:

Редактирано от zeleto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора видях един hunter с ето този pet ,ще сам много благодарен ако ми кажете от каде е и аз да си взема на hunterz :)http://kaldata.com/forums/uploads/monthly_07_2010/post-110131-046384600%201278169038_thumb.jpg

post-110131-046384600 1278169038_thumb.j

Редактирано от tarzan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зравейте !!!

Аз съм фен на World of Warcraft: Wrath of the Lich King !!!

Играл съм много и изведнъж преди около 2 седмици изниккна некакъв ПРОБЛЕМ http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif . Както си играх в сървара "DragonFire" и ми излезе от играта !! После се пробвах да вляза в сървара и ми пише само "Connecting" . A при други сървари ми влиза и играя само при http://www.dragonfire-bg.net/home/ нестава.Иначе сървара е много як и искам да продалжа там да играя !!

Моля помогнете !!!

Редактирано от Hanibal_Lektar
т. 2.1 от правилата на форума (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TelnetGaming

високи рейтове (х20 убийство, х25 за куест, х4 професии, х5 злато)
скриптнати инстанции, Line of Sight (скоро), 24/7 Linux отдаден само за сървъра, няма лаг (хостнат на машина на нет провайдър), ниска (все още) популация, риълма е нов (от днес е), който иска може да играе в български сървър, нека да не пълним джоба на румънци, китайци и тнт - изберете българското.

Надявам се да има желаещи да продължавам каузата, а не да работи напразно!

http://wow.telnet.bg/ - 3.3.5a

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Име на сървъра.

Tyringe-Wotlk

2.Страница на сървъра.

http://tyringe-wotlk.com

3.Страница за регистрация.

http://tyringe-wotlk.com/register.php

4.XP and Gold rate.

High Rates

5.Задължително с коя версия е съвместим.

Game Version 3.3.3a

6.Ако искате можете да напишете нещо допълнително за сървъра.

Сървъра няма бъгове възобновява се редовно. Не се спира, постояннo GM присъствие.

Сървъра е пуснат отново след 6 месечна почивка заради смъртта на предишния му собственик.

Бележка: Регистрацията в сайта на сървъра е и регистрация за игралния сървър.

Realmlist: login.tyringe-wotlk.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора видях един hunter с ето този pet ,ще сам много благодарен ако ми кажете от каде е и аз да си взема на hunterz :ph34r:http://kaldata.com/forums/uploads/monthly_07_2010/post-110131-046384600%201278169038_thumb.jpg

виж тук http://thottbot.com/c5828 :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора видях един hunter с ето този pet ,ще сам много благодарен ако ми кажете от каде е и аз да си взема на hunterz :lol6:http://kaldata.com/forums/uploads/monthly_07_2010/post-110131-046384600%201278169038_thumb.jpg

Това си е обикновено коте :) има стотици от тях в STV :) даже има и едно по-красиво (бяло е) пак в STV http://www.wowhead.com/npc=731. (STV= Stranglethorn Vale :) )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, ще ви помоля, ако някой знае какво се прави за да пуснеш WOW The Burning Crusade офлайн да каже.:) Защото никъде не мога да намеря как се прави, а съм чувал че го правят.:)Публикувано изображение Благодаря ви, предварително!

Редактирано от karama_300 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един проблем с WOW. Проблемът ми за пръв път се появи преди около 3-4 месеца и се изразяваше в изчезването на текстури по време на игра. Текстурите ми изчезваха след като мина през Даларан. Понеже играя в пиратски сървър и сме малко хора, реших че няма да се застоявам в Даларан много много и всичко ще е окей. Мина извесно време и проблема почна да става по-сериозен и от преди около месец-два вече не можеш да стъшя в Даларан без да ми крашне. Реших че проблема ми е от windows-a или от някой вирус и за това го преинсталнах и форматирах по-малкия ми хард на който ми е операционната система. След като преинсталнах се пяви един друг проблем, който мисля че е свързан с първия. Проблема се изразява в следното нещо http://yfrog.com/0fwowscrnshot080310120602j - това се появява като си стартирам Wow-а. Репеарнах го - не се оправи. Качих го наново (същите дискове които съм използвал преди 1-2 години като го качвах и тогава работеше супер) - не се оправи. Проверих си видеото (Radeon 9600) и се оказа че вентилатора не ми работи, смених я с на един приятел (Radeon 9600 SE) , но пак нищо не стана. Някой може ли да даде предположения от кво може да е и как да го оправя. Благодаря предварително и моля да ме извините за дългото описание на проблема, и евентоално правописните грешки които съм допуснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един проблем с WOW. Проблемът ми за пръв път се появи преди около 3-4 месеца и се изразяваше в изчезването на текстури по време на игра. Текстурите ми изчезваха след като мина през Даларан. Понеже играя в пиратски сървър и сме малко хора, реших че няма да се застоявам в Даларан много много и всичко ще е окей. Мина извесно време и проблема почна да става по-сериозен и от преди около месец-два вече не можеш да стъшя в Даларан без да ми крашне.

Реших че проблема ми е от windows-a или от някой вирус и за това го преинсталнах и форматирах по-малкия ми хард на който ми е операционната система. След като преинсталнах се пяви един друг проблем, който мисля че е свързан с първия.

Проблема се изразява в следното нещо http://yfrog.com/0fwowscrnshot080310120602j - това се появява като си стартирам Wow-а.

Репеарнах го - не се оправи. Качих го наново (същите дискове които съм използвал преди 1-2 години като го качвах и тогава работеше супер) - не се оправи. Проверих си видеото (Radeon 9600) и се оказа че вентилатора не ми работи, смених я с на един приятел (Radeon 9600 SE) , но пак нищо не стана.

Някой може ли да даде предположения от кво може да е и как да го оправя.

Благодаря предварително и моля да ме извините за дългото описание на проблема, и евентоално правописните грешки които съм допуснал.

Така. Повече ме съмнява, че проблема е софтуерен и ти липсва някой софтуер. Да почнем от тук:

Инсталирал ли си най-новите драйвъри на ATI? С най-новия DirectX от Юни ли си (последния)? Имаш ли vc_redist 2005/2008/2010 +sp1 инсталиран? WoW ръчно ли си го инсталираш или просто си го имаш на втория дял и т.н.?

Пробвай да инсталираш новия горе-посочен софтуер, ако го нямаш. Пиши дали резултатите са същите и отговори на последния въпрос. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео драйвъри - 10-2_legacy_xp32-64_dd_ccc - до колкото знам последните (дръпнах ги онзи ден от АТИ ) ДиректХ - 9.0с (4.09.0000.0904) незнам точно от коя дата са vc_redist - незнам каде да го търся Със Сервис пак 2 WOW-a съм го инсталирал от дискове ( виртуални с даемон тулс) П.п: Принципно и аз не мисля че проблема е точно с WOW-a, а по-скоро с някой др драйвер, но понеже само с WOW имах този проблем, реших така да го кажа. Вече не е само с WOW (или така си мисля). Преди малко си качих Старкрафт 2 (на ръба на минималките изисквания са ми параметрите на компа) и като влзена да играя ( туториалите ) ми е по следния начин http://yfrog.com/3o72010508j Незнам до колко това засяга другия проблем или е просто заради слабата видео карта, но реших да го спомена. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как WoW, да спре изведнъж ей така да ти даде това нещо. Та...

ATI-то е последното за 9600 серийте - да.

DirectX Run Time

Visual C++ 2005/sp1/2008/2008 sp1/2010 Redistributable Package

За всеки случай си пусни ъпдейти на Windows. Щом се появява същото нещо и на други игри, работата става сериозна...

В случай, че не стане нищо ми остави скайп на лично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, продавал съм, но беше в The Burning Crusade и си беше успешно :) .Пуснах обява в един форум и бързо стана :) ,но само да кажа,че ако героите ти не са на Blizzard,няма шанс да го продадеш... никой няма да купи герои на пиратски сървър :bday19: .

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...