Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добро утро на всички бих искал за малко помощ относно играта или по точно за хостването на втори реалм...С 1 реалм нямам никакви проблеми опвям си се знам си вичко как и каде ми е но се мъча от няколко часа да вкарам и 2 но не ми се получава...Пробвам с програмата Multiream създава си реалма влиза в него но като си направиш герои и реалма автоматично приема настроиките на горния....Ако някои разбира и може да ми помогне мн ще съм му благодарен :blink: Сървъра ми е нов ! на 3.2.0 които иска да запозвяда за сега само с 1 реалм www.dangerwow.tk !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ascension е нов български WoW Private Blizzlike Server, поддържаме версия 3.2.0а. За регистрация - http://ascension.game-host.org . Разполагаме с действащи форум и сайт. В сървъра до сега не са открити бъгове работим по него от 1 месец ! Заповядайте да играем заедно :)

Редактирано от thedemonhunter
Час от поста бе на латиница. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ОМГ някои може ли да ми каже защо така става секи път като играя на арена и като свърши играта ми крашва http://img395.imageshack.us/content.php?page=done&l=img395/787/45942548.png&via=mupload

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. След като ъпдейтнаха сървъра в който играя до версия 3.2.2а започнаха и моите проблеми. Ъпдейтнах играта без проблеми, но след като се логна ето какво виждам:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Изтрих Cache, WTF, но без да помогне. Изтрих patch.mpq и препачнах цялата игра наново, пак без успех. Някакви идеи?

Редактирано от M1st3r_X (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. След като ъпдейтнаха сървъра в който играя до версия 3.2.2а започнаха и моите проблеми. Ъпдейтнах играта без проблеми, но след като се логна ето какво виждам:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Изтрих Cache, WTF, но без да помогне. Изтрих patch.mpq и препачнах цялата игра наново, пак без успех. Някакви идеи?

Според мен проблема не е от теб а от самия сървър.Почти винаги когато излезе нов пач има различни бъгове по сървъра.Скоро би трябвало да го оправят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в картите Intel 945. Оправя се като се добави SET fixedFunction "1" във файла Config.wtf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр на всички от известно врене насам немога да си намеря low rate servar на WOW до 80 лвл можете ли да ми кажете такав сарвар благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся low-rate сървър за patch 3.2.2. Моля само качествени и не бъгави сървъри за предложение. Ако сте играли в такива, моля споделете. Иначе ми е писнало да ровя из класации и търсачки и накрая - некачестен сървър! :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя в Spidernet Romania. Малко е румънски, ама иначе е добър. Blizzlike е. Е, понякога крашва, ама не е еднодневка като повечето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя в Spidernet Romania. Малко е румънски, ама иначе е добър. Blizzlike е. Е, понякога крашва, ама не е еднодневка като повечето.

Страхотен си! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр на всички.Искам да ви поптам 1 въпрос ... Не искате ли да играем само до 60 лв само на wow... Да и аз искам ама нз къде ... И ,ако някои може да ми даде насока ,ще съм му много благодарен!!!! Благодаря предварително :cool: Лично ,поне според мен ,повечето хора играят на 3... сървари защото просто нямат избор! Почти всички сървари са на ROTLK или на TBC ,но уви няма нито 1 на only World of warcraft ... За това ви мола нека хора ,които знаят да пишат и нека темите бъдат актуални ,а не от преди 2 години линкове ... благодаря ... пак

Редактирано от thetoxic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да играя pre-tbc,но няма как да накарам blizzard да върнат версията само заради мен...Доколкото си спомням www.q-gaming.org и www.truewow.net бяха pre-tbc сървъри.(Wotlk не Rotlk) :)

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам как да спра да се свалят автоматично пачовете в WoW? Благодаря предварително! П.С. Пробвах със Shortcut на .ехе файла - не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здр на всички. аз си намерих wow само до 60ти левел ... много се радвам - саита е truewow.net Пробвах го сърварчето ,бачка си има и забележки ,но все пак не е близ... има си админи има си постоянен поглед над неработещите неща ... ами идвайте ... truewow.net

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам как да спра да се свалят автоматично пачовете в WoW? Благодаря предварително!

П.С. Пробвах със Shortcut на .ехе файла - не става.

За това не съм много сигурен,но когато влезеш в wow, доло в ляво пише Show Launcher или нещо такова,сложи му един тик и би трябвало да стане :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това не съм много сигурен,но когато влезеш в wow, доло в ляво пише Show Launcher или нещо такова,сложи му един тик и би трябвало да стане ;) .

И това го пробвах и пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично съм голям фен на world of warcraft ,скоро ще излиза и World of warcraft Cataclysum.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам голямото предчувствие че следващото голямо разширение на играта ще бъде много благосклонна за шаманите :wors: носталгия по vanilla...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Български WoW - High rate сървър

Публикувано изображение

World of Warcraft - Wrath of The Lich King (patch 3.2.2a)

Характеристики на сървъра

-> Безплатен реалм.

-> Оптична свързаност.

-> Линукс хостинг (QuadCore Xeon).

* Realm type - PVP

* Supported patch - 3.2.2a

* Rates - High rate

Реалмът има солидна хардуерна основа и отлична Интернет свързаност (БГ/Int), които създават отлични условия за безпроблемна игра на голям брой потребители. Улеснено вдигане на левъл, но не прекалено, с достатъчно време да се насладите на играта, без да ви доскучава. Масивното съдържание на базите данни в комбинация с настройките на сървъра, правят реалм-а подходящ както за хора играещи PvP (Player vs Player) така и за тези които търсят соло игра PvE (Player vs Environment).

Дадена е почти пълна свобода на играчите по отношение на пребиваването им във света. Няма ограничения за героите със нисък левъл при влизане в "инстанции", подземия, рейдове, региони и т.н... напълно отворен свят за всички.

Приложени са хиляди скриптове във емулатора, които са двигателят на голяма част от мобовете и босовете във света.

Възможност да изучите и развивате няколко професии наведнъж и много други неща.

* Приложени хиляди Скриптове (mobs, dungeons, raids);

* LuaSpcripts & LuaHypArc engines;

* Level cap - вдигане на ниво над 80 левъл;

* Право на 14 професии за всеки герой;

* Премахнати ограниченията за минимален левъл и брой на героите за всички "Бойни полета" (Battlegrounds), "Подземия" (Dungeons) и "Рейдове" (Raids) и техните "Heroic" версии.

* Honor и Arena ъпдейти -> дневно;

* Moll;

* и други...

Свързване

* Уверете се че сте изтеглили и инсталирали версията на клиента (играта), която се поддържа от реалм-а.

Регистрация на акаунт във играта (или адрес http://warcraft.lachev.com).

- След като регистрирате свой акаунт изчакайте 5 минути преди да се "логнете" в играта, за да се зареди акаунта във сървъра.

- Имате право да регистрирате само 2 акаунта от IP адрес.

* Във папката "/World of Warcraft/Data/enGB/ или /enUS" отворете файла "realmlist.wtf" със текстов редактор и променете реалма на:

set realmlist wowlogon.servegame.com

и дайте "Save" на файла.

* Стартирайте играта.

Enjoy your stay :huh:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На world of warcraft cataclysum 4ух 4е таурена ще мои да бъде paladin,това е голяма глупост таурена няма вуаобще никавa holy magiq.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,правилно си чул.Всичко променят в играта... и на мен ми се вижда малко тъпо ама...Ето и другите промени при класовете ;) .

post-169123-1258449550,97_thumb.jpg

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...