Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

за офицялния сървър ли питаш или някое аматьорско изпълнение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за обикновен сървър в който играех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така става като използваш hax0r3z, неможе да те баннат без причина..а ако е наистина така, значи не си заслужава мизерния сървар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих искал да знам дали мога да си сменя IP, така че да мога да играя.... все пак имам 80 lvl герой играл съм 1 месец докато го направя. Трябва реалното си IP да променя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сам не можеш да го смениш - твоят интернет доставчик трябва да го смени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,когато включа wow(version 3.1.3) и когато се впиша и ми покаже кои герой да избера долу в левия ъгъл трябва да има едно бутонче дето да иизбера кои адони да включа и кои не.Това бутонче при мен го няма помощ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой тук може ли да даде линк към някой хубав гайд за играта може и на английски че за времето което аз дигнах 30 левел братовчет ми дигна 80-ти и ме е много яд ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой тук може ли да даде линк към някой хубав гайд за играта може и на английски че за времето което аз дигнах 30 левел братовчет ми дигна 80-ти и ме е много яд ...

кхъм...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

питам защото преди малко ме питаха дали занам буговете на класовете които помагат за ПвП

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различен емулатор - различни бъгове. Друг е въпроса, че по-хубавите сървъри /ако може така да ги наречем/ използват собствен емулатор, така че... И между другото, използването на бъгове за лична облага се наказва с бан в повечето от тях, та да знаеш да си правиш сметката. Но винаги съм се чудел - защо просто не се научите да играете, ами гледате да го карате ламерската, използвайки бъгове или хакове?

ти да Публикувано изображение

:eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:headphones:

Блясъка в очите ти, ако ме разбираш ;)

Уууу аз скоро ходих на една врачка. "Брат ли имаш?" "Не, сестра" "Даааа, защото и аз така виждам" Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,когато включа wow(version 3.1.3) и когато се впиша и ми покаже кои герой да избера долу в левия ъгъл трябва да има едно бутонче дето да иизбера кои адони да включа и кои не.Това бутонче при мен го няма помощ!!!

Провери дали имаш адони... ако нямаш адони - няма копче - http://wowinterface.com/find.php / http://www.curse.com/

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам дали новия WoW wrath of the lich king върви на XP с SP2 или само на SP3 :?: Защото при параметрите пише XP SP3 (Vista SP1)...не пише SP2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ставаше да играеш WOW онлайн там с куестовете и качването на левели че съм забравил, от 5,6 години не съм го играл и сега не мога да се сетя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирах българска гилдия на Neptulon, ако някой има желание може да ми пише за да бъде поканен.

http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=N...ndrian%20Ivanov

Основната идея е за PVP прогрес, но в последствие и цялостен. Желателно е серизни играчи 80 левел или най-малко редовно присъстващи.

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ставаше да играеш WOW онлайн там с куестовете и качването на левели че съм забравил, от 5,6 години не съм го играл и сега не мога да се сетя.

OWNED!!!

П.П. инсталирай си играта, така става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че преди 5-6 години играта още не се е била играела. Или по-точно - излезе някъде зимата на 2004-та, та представям си колко пиратски сървъри е имало и още повече пък ти колко си я играл. Излагация... А и друг е въпросът, че колкото и отдавна да е било, това е нещо, което трудно може да се забрави, по простата причина, че е кажи-речи елементарно. Тъй де, все е щяло да ти остане нещо в кратуната. В отговор на въпроса ти:

• Намираш си сървър.
  • Правиш си акаунт.
  • Инсталираш играта с експанжъните.
  • Пачваш до необходимата версия.
  • Слагаш си риълмиста на сървъра.
Голяма философия, нали? Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че преди 5-6 години играта още не се е била играела. Или по-точно - излезе някъде зимата на 2004-та, та представям си колко пиратски сървъри е имало и още повече пък ти колко си я играл. Излагация... А и друг е въпросът, че колкото и отдавна да е било, това е нещо, което трудно може да се забрави, по простата причина, че е кажи-речи елементарно. Тъй де, все е щяло да ти остане нещо в кратуната. В отговор на въпроса ти:

• Намираш си сървър.
  • Правиш си акаунт.
  • Инсталираш играта с експанжъните.
  • Пачваш до необходимата версия.
  • Слагаш си риълмиста на сървъра.
Голяма философия, нали?

Е не си спомяням точно кога е било но все пак играех.И брат не за друго питам ами по простата причина аз играех в интернет клуб и бях играл около 5, 6 месеца и после спрях.А сега мисълта ми е друга как да играя от нас.За това не ми е ясно как става.

Редактирано от fakira1990 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой ги е писал, но реших да постна някой смешни имена на гилдии ;P Намерих една тема и избрах по-готините. Някой наистина са култови ^^ <I crit my Pants> <Relax, It's a Gnome> <She Said She was Lvl 18> <Dont Daze Me Bro> <Jesus had a Soulstone> <is a noob> <Duck My Sick> <Locks Only> (everyone but warlocks can join) <I Don't Gnome> <very horny> all tauren guild =) <Sap It Before You Tap It> <Sapped girls dont scream> <Nine inch unbuffed> <rollin with my gnomies> <Gnome's Gone Wild> <We Pee in Moonwells> <Fat Kids Lag IRL> <Sapped Girl's Can't Say No> <Rider's of Lohan> <Food and Drink Vendor> <Exalted With Your Mom> <Pwnstar's> <Tea Bag Vendor> <I Vampiric Touch Myself At Night> <I'd Crit That> <Hand's Up, Pant's Down> <Goat Girl's Gone Wild> (Female Dreanei Guild lol) <Angry Duck Seck's> <I Want To Peon You> <Priapism> <STD's are BOP> <It's Usually Bigger> <Hordecore Pwnography> <set sail for epic phail> <Allys PP When They C Me> <A Gnome stole my dignity> <wants a beer> <YourMumIsMyEpicMount> <We Surrender> All French guild XD <Beef Stew> All Tauren guild. <i dont speak english> <wats under ur armor> <Touch my totem> <More HK's than Hitler> <Taste Good In Your Mouth> Why its funny? G Leader's name was Parts. And he had the title Private. So it was: Private Parts <Taste Good In Your Mouth>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте някои може ли да ми даде директен линк за да сваля куест хелпар за 3.2Х и за 3.1.3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте някои може ли да ми даде директен линк за да сваля куест хелпар за 3.2Х и за 3.1.3

http://wowinterface.com/find.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой ги е писал, но реших да постна някой смешни имена на гилдии ;P Намерих една тема и избрах по-готините. Някой наистина са култови ^^

<Gnome's Gone Wild>

<wants a beer>

<YourMumIsMyEpicMount>

<We Surrender>

<Beef Stew>

<i dont speak english>

<wats under ur armor>

<More HK's than Hitler>

Уникати! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...