Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Точно пък тези не ме радват особено... По-яки са например: <I crit my Pants> <She Said She was Lvl 18> <Jesus had a Soulstone> <Sap It Before You Tap It> <Sapped girls dont scream> <Nine inch unbuffed> <We Pee in Moonwells> <Sapped Girl's Can't Say No> <Pwnstar's> <Tea Bag Vendor> <I Vampiric Touch Myself At Night> <It's Usually Bigger> <Hordecore Pwnography> <A Gnome stole my dignity> <Touch my totem> И не на последно място: Private Parts <Tastes Good In Your Mouth> Тъй де, не бих кръстил гилдията си така, но за PvP Team са перфектни xD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради тва ми отложиха StarCraft-a? :) :) Изглежда добре, но ми се струва че след като 90% от хората си направят върколаци, пак ще излизат пачове за балансиране (на вече дебалансираната игра). Само ми стана интересно за тази археология какво ще представлява, ще я видим когато излезе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работата с пачовете е пределно ясна. Иначе се съмнявам StarCraft-а да са го отложили заради това. Работата е, че вече почват да ни зариват с глупости. Къде в играта е имало върколаци?! Също и тия гоблини са ми леко тъпи. И сега щяло да има прегрупиране между раси и класове... Прецакват я малко по малко тая игра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради тва ми отложиха StarCraft-a? :) :) Изглежда добре, но ми се струва че след като 90% от хората си направят върколаци, пак ще излизат пачове за балансиране (на вече дебалансираната игра). Само ми стана интересно за тази археология какво ще представлява, ще я видим когато излезе...

* Secondary profession: Archeology (researching ruins gives archeological notes, used in Path of Titans questline)

Няма да превеждам, щото ако играете wow се предполага, че знаете английски.Ето още какво ще има:

In short:

* Secondary profession: Archeology (researching ruins gives archeological notes, used in Path of Titans questline)

* Deathwing has returned

* Path of titans questline (has multiple paths)

* Alliance gets Worgen Horde gets Goblins

* new Class / Race combinations

* Flyable mounts in azeroth

* Kalimdor and Eastern Kingdoms revamped

* Guild leveling system

* Heroic version of Deadmines and Shadowfang Keep

* Rated battlegrounds

* Path of the Titans questline

* Lich King is still alive

* Goblins get roadsters as mounts

* Goblin racial: rocket belt (reverse disengage) , Worgen Racial: Darkflight (sprint)

* Seven new zones

* Sunken City of Vashj'ir will be an underwater zone (with 2 dungeons)

* Worgen/Goblin do start at level 1

* There will be underwater cities

* Still 51 talent point trees but 5 extra talent points and talent mastery system

* Cheaper repairs and mass resurrection (rezzing entire raid after whipe)

* Guild leveling system (20 levels) will provide higher level guilds with perks and guild talent trees, more info on this later at another Blizzcon Panel

Raids, dailies, battlegrounds all grant a guild experience

* All major cities reconstructed for flying mounts

* Underwater mounts; will be like flying mounts with normal flying speed

* Deepholme with be the center zone of the expansion with teleports to other zones, also it is the largest zone.

-Some of the new features of World of Warcraft: Cataclysm include:

* Two New Playable Races: Adventure as one of two new races--the cursed worgen with the Alliance or the resourceful goblins with the Horde.

* Level Cap Increased to 85: Earn new abilities, tap into new talents, and progress through the path system, a new way for players to improve characters.

* Classic Zones Remade: Familiar zones across the original continents of Kalimdor and the Eastern Kingdoms have been altered forever and updated with new content, from the devastated Badlands to the broken Barrens, which has been sundered in two.

* New High-Level Zones: Explore newly opened parts of the world, including Uldum, Grim Batol, and the great Sunken City of Vashj'ir beneath the sea.

* More Raid Content than Ever Before: Enjoy more high-level raid content than previous expansions, with optional more challenging versions of all encounters.

* New Race and Class Combinations: Explore Azeroth as a gnome priest, blood elf warrior, or one of the other never-before-available race and class combinations.

* Guild Advancement: Progress as a guild to earn guild levels and guild achievements.

* New PvP Zone & Rated Battlegrounds: Take on PvP objectives and daily quests on Tol Barad Island, a new Wintergrasp-like zone, and wage war in all-new rated Battlegrounds.

* Archaeology: Master a new secondary profession to unearth valuable artifacts and earn unique rewards.

* Flying Mounts in Azeroth: Explore Kalimdor and the Eastern Kingdoms like never before.

Новите комбинации:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста по-добре ще е от лича, според мен... Поне са се усетили, че трябва да може да се лети из Азерот и че 10 нива на експанжън са много. Надявам се след 80 е по-интересно, че лича ми омръзна още не 77 ниво и го зарязах Публикувано изображение

Редактирано от DarknessChild (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@shadow_skill @gogo_velev @thedemonhunter , ако някой от цитираните потребители визира моята гилдия ще му кажа, че когато може да направи такава на платен сървър ще има честа да дава забележки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@shadow_skill @gogo_velev @thedemonhunter

, ако някой от цитираните потребители визира моята гилдия ще му кажа, че когато може да направи такава на платен сървър ще има честа да дава забележки!

В какви филми се вкарваш? оО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

, ако някой от цитираните потребители визира моята гилдия ще му кажа, че когато може да направи такава на платен сървър ще има честа да дава забележки!

Викаш съм в състояние да давам забележки, така ли? Не се мислете за голяма работа, само защото ми играете в кирливия Retail сървър. 50лв не са чак толкова много, още повече че са на два месеца... Друг е въпроса, че ако се навия, пак мога да направя и без да плащам. Та, така и така сме го подхванали тоя тон, аре като вдигнеш 80-ти и си събереш някой сносен сет да ми се обадиш :P

Едит: Сега като се замислих малко, наистина стигнах до извода, че не бих могъл да кръстя гилдия на себе си. Но ми е още по-чудно, що за човек ще влезе в гилдия наречена Borislav Anchev /нарочно използвах моите имена, за да не има обидени/

Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не зацевпвам накъде биеш.... :) :) ;):sobbing:

просто обсъждахме имената на смешниет гилдий нито те знам в коя си нито нищо....

Редактирано от gogo velev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обсъждайте ги колкото си искате никой не Ви е спрял... Лично аз не виждам нищо смешно Оцелих болното място на някои @thedemonhunter и започнах ме да убижда ме още повече. Така играта не е 80 лвл и ако е на сървъра си който правиш и този Achievements Epic не е всичко. До тук показа всичко за което в една гилдия няма да влезеш Идиоти бол навсякъде

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да видиш нещо смешно, трябва да имаш поне малко познания в областта на английския език и някакво наличие на чувство за хумор. Иначе не става. =/ Болното ми място е човешката простотия. Неведнъж съм го казвал. Останалото няма да го коментирам, тъй като просто не го схванах. Поправете ме, ако греша, но по-неграмотно написан пост не бях виждал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а бе тук не съм за да се заяждам ако още веднъж келеш се опиташ да ме коментираш ти репортвам постовете Седнал да ми дава съвети нито от играта нито от език разбираш

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адриане , Малчо , Гого , Shadow_skill ... ха се успокойте малко и най вече ТИ Адриане ... като най - голям , вместо да да даваш пример ти ... с рогата на пред !

Не ме карайте да трия постове и после да има сърдити !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а бе тук не съм за да се заяждам ако още веднъж келеш се опиташ да ме коментираш ти репортвам постовете Седнал да ми дава съвети нито от играта нито от език разбираш

Замълчи и не се излагай повече.

Адриане , Малчо , Гого , Shadow_skill ... ха се успокойте малко и най вече ТИ Адриане ... като най - голям , вместо да да даваш пример ти ... с рогата на пред !

Не ме карайте да трия постове и после да има сърдити !

Аз пък какво съм писала Публикувано изображение А ние сме спокойни, даже се смеем тука с Демона ахахах Просто някак си така и не разбрах Andrian Ivanov къде се сложи изведнъж, нито сме казали нещо за него, нито нищо. Липса на внимание ли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Публикувано изображение

Направих си WoW Public Server, версия 3.0.9. Въпросът ми е как мога да го патчна до 3.1.3 или поне как да го ъпдейтна до по-нова версия.

Мерси предварително :):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа се сменяше самия емулатор, като преди това трябваше да се направи Backup на DB-то. За ъпдейти не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа се сменяше самия емулатор, като преди това трябваше да се направи Backup на DB-то. За ъпдейти не знам...

Пич, това за смяната на емулатора го схванах, ама другото ми беше малко на китайски. Обясни по-подробно, че не зацепвам бързо Публикувано изображение

Ако може ще задам и още един въпрос, ДФ с кой емулатор са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за база данните, в които се пазят героите. Повечето емулатори си имат опиция за автоматичен Бекъп през определено време. Правиш един на ръка, копираш го някъде, слагаш новия емулатор и след това зареждаш Бекъпа. Поне така беше, доколкото помня, на този емулатор, с който бях последно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окей, доста неща ми се изясниха, мерси :down:

Чудя се, обаче, как се оправят бъговете и как се поправят куестове, таланти и т.н. Ако можете да ми кажете много ще съм ви благодарна Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички БГ PvP Маниаци ето един хубав български сървър:

1. Име на сървъра: HeLLGaTeS-WoW PvP Server

2. Страница на сървъра: Натисни ме

3. Страница за регистрация: Натисни ме

4. XP and Gold rate: Instant 80, Fun

5. С коя версия е съвместим: 3.1.X

6. Допълнителна информация: Сървърът е истински PvP сървър. Има 2 създадени мола, които се намират в Outlands. Намират се близо един до друг, но се пазят от силни пазачи. Всеки нов играч може да си купи Tier 7 или Season 5 айтъми веднага щом започне. Има вендори за Tier 8 и Season 6 сетове, но те изискват емблеми от босовете в Улдуар или от убийствата на играчи(за Tier 8), и батълграунд марки и арена точки (за Season 6) , които получавате щом спечелите батълграунд или арена. Арените, Warsong Gulch, Arathi Basin, Eye of the Storm и Wintergrasp, заедно със обсадните превозни средства и сградите работят. Сървърът си има свой собствен емулатор и 90% от магиите и талантите на всички класове работят (Примери за работещи неща: Mirror Image, Постоянен пет на Death Knight, Killing Spree и много други) Професиите могат да се научат в моловете и също работят. Въпреки PvP ориентацията на сървърът, се рейдват и скриптват и инстанции (най-вече Улдуар). Екипа е много добър и всяка седмица се организират различни видове евенти с различни награди. Сървърът има работеща Vote System, с която получавате награди, които не могат да се намерят в моловете ако гласувате за него. Няма никакви изкуствени мощни айтъми и магии, които да развалят забавлението на играчите. Заповядайте и няма да съжелявате

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...