Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здр на всички.Искам да попитам някой може ли да ми даде high rate сарвар на wotlk на който да има най малкото 1000 човека и да нее някакав дет да си земеш айтами единствения начин да е да гласуваш.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо в твоята молба не ми харесва... Хай рейт значи убиваш 2 гадинки и але хоп - 80левел. Тва са омразните ми фън сървъри, обаче ти не искаш да си купуваш итеми... Че какво значи това? Фън сървър, на който да ходиш на райдове ли търсиш? Не се бъзикам с тебе, просто не разбирам въпроса ти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди играх на един сарвар казва се mmorpg4all.Сарвара беше хайт рейт дигаше се герой за една седмица и после райдове и пвп.Босовете кастваха почти всичките си магии и бяха доста трудни тайче ако имаш някакво предложение давай го да си го кажа чесно марзима да дигам лвл

Редактирано от Mariqn Nikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ае хора начи ше си прая сарвар и нали тегля "AC Web Utimade Rapack 8.0" и нали инсталлвам в "C" и там трябва на копна папката Maps and ad.exe и нали като ги гопирам ги слагам в WOW директорията ми и трябва да стартирам ад.ехе за да почна да правя сарвара като го натисни ми излиза "This application has failed to start because the application configuration is incorrect. Reinstalling the application may fix this problem" и писах в дата на един човек тои ми каза .. Цитирам: bugnato e qdroto shtot ne go kompilirah az a go dripnah ot nqkade za tova ima problem. potursi iz google za download na nekoe stabilno qdro .. След това тои ми даде линк с ядрото и тфа е АрЦему някфо дето го има и в папката AC Web Utimade Rapack която е в "C" замествам го и пак саштото става питам защо.. отговора му е Цитирам:emi vij nai veroqtno kato si paste-nal novoto qdro si pastnal i config-a (demek si slojil toq koito e v ppakata na novoto qdro i ne e nastroen s tvoq mysql) za tova napravi config-a pak Smile ... Така тфа не го разбрах много и оттам вече ни вест ни нищо от тоя човек .. Това е с което разполагам до момента ! Много ви се моля помогнете щото направо нз ако някои знае кфо да правя да пише в темата ;] Какво да тегля как да слагам друн друн.. Please Help :S Ае Бай и Мс предварително .. ;]]]

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип хабер си нямам от тези неща ама да не би да е от версията на WoW .Защото те са доста enUS,enGB,ruRU и т.н

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mystery-Project

* Core Version : Private MP

* Database Version : Private MP

Mystery-Project Blizzlike Realm

* Server Version : WoW WOTLK patch 3.1.3

* Server Type : Blizzlike PVP-PVE

* Max level : 80

* Starting Level: 1

Server Rates:

* Skills Discovery: 10x

* Item drop: 5x

* Legendary drop: 1x

* Money Drop: 7x

* Experience gained: 7x (15x on weekends)

* Honor Rate: 8x

* Reputation Rate: 10x

- Working Wintergrasp, siege machines

- Arena points every day

- Ulduar working

- 99% оf all spells and talents are working

- all DK quests are fully scripted

Единствения проблем в момента е популацията (не повече от 100-120 човека онлайн в пиковите часове)

Днес сървъра премина на 3.2.2а. Рядко лагва и крашва (днес ми ккрашна за пръв път от 4-5 дена). Onyxia (10-man и 25-man) работи идеално. ToC работи само 10-man версията засега (до седмица се очаква и 25-ман версията). Много от магиите, които неработят в други сървъри, си бачкат в Мистери. Лошото е че за няколко дни е спрян Уинтърграсп понеже когато таймера стане на 0:00:00 и понякога сървъра пада.

Заради преминаването на нова версия има промоция: безплатен Starter Pack за новите играчи. (важи до неделя)

Promotional Time!

We have been made aware that recently several private servers recently closed down, with little or no warning to its players. As a result of having no warning, many of these players are not even able to file for a proper restoration because they wont have the criteria we ask for.

In light of this, for one week we are opening a promotional starter pack. this starter pack will consist of

-a level 80 with gear of up to item level 200 (armor, accessories, weapons)

-2 mounts

-4bags

-1.1k gold for skills

Those that would like full riding skills training we would ask to write a ticket, and a GM will summon you to our private riding instructor.

This promotional is meant for new players only.

Елате, няма да съжалявате.

Site: http://www.mystery-project.com/

(повече инфо за стартер паковете можете да намерите в ShoutBox-a на форума)

Enjoy!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер,Искам да ви питам как се прави сървар на wow?Ако може да ми обиясните подробно.Моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся сървър на wow с пач 3.3.0.Търсих много сървъри ама или са без играчи или са някакви бъгави ако някой знае добър сървър нека пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един сървър от мен сървърат е нов,набираме играчи версия:3.2.2а сайт:http://ihtwow.ath.cx/ set realmlist ihtwow.ath.cx mid-rate и high-rate 24/7 :wors:

Редактирано от energy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да питам имам сървар на wotlk 3.2.2a искам да нарпава сайт за дирекна регестрация в сървара от сайта.Знам че може и затова ви питам.Имам реално IP,платени хост и домейн.Моля помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми да де линк за таланти на пвп маге за пач 3.2.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите дбес си купих лол батал чест с лол и барнинг крисеид дадоха ми и някаква кара треил не като тази от саита има си диск с лол и код струваше 5 лв на мен ми я дадоха без пари та са се чуда дали да си инсталирам 1-вия лол и да ми се активират 30 дни или парво да инсталирам траил версията и като ми сваршат 15 дена да използвам кода от оригиналния диск та вапроса ми е ако инсталирам 1 траила и като сврши и упгреидна лола с оригиналния код дали ще имам още 30 дена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май не,но не съм сигурен...Най-добре сложи играта не се занимавай с триал... то с триал-а неможеш почти нищо да правиш(неможеш да си в група, неможеш да пращаш поща и е само до левел 20..). За да си сигурен сложи оригинала направо, но най-добре изчакай още някой да даде мнение :speak:.

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте висчки. По гугъла търсих, но нищо интересно не намерих. Търся сървър лол рейт със повечко хора все пак да е забавно. Също така ще е хубаво да се говори и на англииски, но това мисля, че го има само при големите сървъри, не че ще се разсърдя ако предложите. Благодаря предварително. Приятна вечер :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябваше да прочетеш предишните мения преди да питаш :) . Но от тук можеш да си избереш сървър http://wowstatus.net/serverlist.php

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моляви помогнете ми като вляза в акаунта na world of warcraft ми пише world of warcraft is censeled в саита мога да си влизам в акаунта имам 5 героя 80лвл сървара е SERVER E NEVERENDLESS! Благодаря ви предварително

Редактирано от Akrobatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моляви помогнете ми като вляза в акаунта na world of warcraft ми пише world of warcraft is censeled в саита мога да си влизам в акаунта имам 5 героя 80лвл сървара е SERVER E NEVERENDLESS! Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моляви помогнете ми като вляза в акаунта na world of warcraft ми пише world of warcraft is

censeled в саита мога да си влизам в акаунта имам 5 героя 80лвл сървара е SERVER E NEVERENDLESS! Благодаря ви предварително

ами аз преди докато играех одживелицата ЛоЛ играх в този сървар.Имах подобен проблем и Гм то ме посъветва да истрия папките

чаче и ЛТФ.Ако непомогне даи репеар.АКо и това нестане реинстал ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно играх на някакъв си в който на накс последния бос само улдулар неработеше. За последния рейд има ли работещ? Да не се заяждаме за правописа в правилата го пише неспазвам срокове за книга нито пък ти си редактор на издателска къща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора моля ви помогнете..... много ми се играе тая игра ама пак имам проблем с инсталацията... значи говоря за 1-вата http://######/details.php?id=4884&hit=. Значи слагам 1 видя диск на даемон тоолс инсалира се известно време и иска втория. Слагам го инсталира се около 5 мин. и ме дава това което съм прикачил към мнението ми... Ще съм много благодарен ако някой ми помогне.

post-175215-1264093779,34_thumb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...