Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Имам проблем с играта ! когато вляза в играта и вляза в селекция на герои, ми показва еррор 132 и ме изхвърля! не е от видео картата ми имам съмнения да не е от RAM паметта? Този ерор се появи когато пачнах от 3.2.2 на 3.3.2... ПОМОГНЕТЕ ПЛС !!! БЛагодаря! Moята RAM е 1024 но в момента е 800 защото моята видео карта взема от нея....

Редактирано от HouL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с играта ! когато вляза в играта и вляза в селекция на герои, ми показва еррор 132 и ме изхвърля! не е от видео картата ми имам съмнения да не е от RAM паметта? Този ерор се появи когато пачнах от 3.2.2 на 3.3.2... ПОМОГНЕТЕ ПЛС !!! БЛагодаря! Moята RAM е 1024 но в момента е 800 защото моята видео карта взема от нея....

провери тук http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=108323600&sid=1

дано да сам ти помогнал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се мъча да подкарам wow на (Toshiba двуядрен по 1.7 . 2 gb ram . Mfbile intel 965 express chipset family).Пускам го върви си всичко му е наред ,но единствения проблем е с текстурите.Няма ги картинките на скиловете ,няма пътеки и тем подобни (текстурите на земята е на големи квадрати и немога да се ориентирам).Бутоните не се виждат ,а само един текст.Не се разбира нищо по картата.Може да се играе ама текстурите са много ръзбъркани и няма никаква ориентация. Ако някой знае как да оправя проблема ще съм му много благодарен да сподели в тази тема ... благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е във видео драйвера, пробвай да го обновиш, ако има по-нова версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся БГ WOW Server High Rate x30 и нагоре ако знаете такъв Линк плс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел ми разказа, как в Blizz имало някакъв с ник Inthebut. А друг в същия гилд с ник Toomuch. Представете си гилда като се събере на рейд и тия двамата се окажат заедно какво става :wors: :wors: :wors:

Редактирано от bgmitko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся БГ WOW Server High Rate x30 и нагоре ако знаете такъв Линк плс

заповядай в winterflames.com хоста е българин high rate е по 30 на моб и 50 на клест

и е от създателите на Mmorpg4all(един от най добрите прайвет сарвари).Сарвара е добар само дето няма много хора

заповядайте :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, Менкам аклан в TBC сървар Acolytes за аклант в всъщия сървар.Акланта който давам има рогуе(фул s5),друит(фул s5),паладин(фул s5),маге(фул s5),шаман(фул s5),лариор(фул s5),ларлок(фул s5).Давам го за друк аклант който има 2-3 героя 255 левал,да има t7.Ако има желаещи да менкаме акланти да ми пише на скайп cs-sf.eu

Редактирано от foko85 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам как се прави сървър на wow 3.3.2 enUS щото търсих ама нищо не намерих само за по старите версии има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти напрва сървар на wow какъвто пач искаш ако искаш пиши ми на скайп:cs-sf.eu или на ймеал:[email protected] да се разберем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи от известно време имам проблем когато вляза в wow ми показва това Публикувано изображение ,чат пат се логвам но не ми показва героя едно много гадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=4mcHe06ASlg&feature=player_embedded Изпращам Recruit-A-Friend Покана по e-mail Същата е валидна за нови играчи, който още няма акаунт и желаят да играят Получавате: World of Warcraft Акаунт с безплатна 10 дена игра по програмата от Blizzard + Прогресивен експириънс до 60 лвл Bonus oт мен: + Членство в моята гилдия на Neptulon + Достатъчно Gold от Dungeon's и Raid's на които ще ходим Условието за да се възползвате е от това е да си закупите Clasic играта и да бъде активирана в рамките на Trial периода. П.П. Може да вземете още : +още 10 дена безплатна игра Burning Crusade Trial +още 10 дена безплатна игра Wrath of the Lich King Trial при активиране на първият експанжън За повече информация се свържете с мен в форума или на Skype: andrian.ivanov

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ хора ... изтеглих си уоуа от ТУК и немога да влеза в НИКОЙ сървър , а пробвах 3-4 (след като се ъпдеитва до 3.3.3а ) ! СЪРВЪРИТЕ КОИТО ПРОБВАХ РАБОТЕХА С 3.3.3а ! ХЕЛП!

post-250867-1273084601,65_thumb.jpg

post-250867-1273084609,13_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помощ хора ... изтеглих си уоуа от ТУК и немога да влеза в НИКОЙ сървър , а пробвах 3-4 (след като се ъпдеитва до 3.3.3а ) ! СЪРВЪРИТЕ КОИТО ПРОБВАХ РАБОТЕХА С 3.3.3а ! ХЕЛП!

Има си тема за WoW... И не пиши с такива луди шрифтове... Можем да четем... :)

А нали знаеш, че си има файлове за някои сървъри, които трябва да се сложат в играта? Поне преди време имаше...

А дали не си забравил да сложиш адреса на съвръра в realmlist.wtf?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си тема за WoW... И не пиши с такива луди шрифтове... Можем да четем... :)

А нали знаеш, че си има файлове за някои сървъри, които трябва да се сложат в играта? Поне преди време имаше...

А дали не си забравил да сложиш адреса на съвръра в realmlist.wtf?

Абе всичко съм сложил , и реалмлиста съм го сменил ама ништууу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням има сървъри, които са EU и сървъри,които са US... (с EU игра и пачове неможеш да играеш на US сървъри и обратното...) Не съм 100% сигурен ( не съм играл WoW от почти една година и съм забравил някои неща...)Също така провери дали си активирал акаунта си :) .

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Аз и приятели си направихме сървър на WOW и търсим хора http://power-wow.info на пач 3.3.3а Всеки е добре дошъл.Първите 50 алианса и 50 хорди печелят сет от Ulduar.Доста спелове работят естествено има такива и които не паботят ама са малко.Инстантите са скрипнати доста добре Come and join us :wors: set realmlist 193.68.209.168

Редактирано от Mariqn Nikolov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали някой ги е писал, но реших да постна някой смешни имена на гилдии ;P Намерих една тема и избрах по-готините. Някой наистина са култови ^^

<I crit my Pants>

<Relax, It's a Gnome>

<She Said She was Lvl 18>

<Dont Daze Me Bro>

<Jesus had a Soulstone>

<is a noob>

<Duck My Sick>

<Locks Only> (everyone but warlocks can join)

<I Don't Gnome>

<very horny> all tauren guild =)

<Sap It Before You Tap It>

<Sapped girls dont scream>

<Nine inch unbuffed>

<rollin with my gnomies>

<Gnome's Gone Wild>

<We Pee in Moonwells>

<Fat Kids Lag IRL>

<Sapped Girl's Can't Say No>

<Rider's of Lohan>

<Food and Drink Vendor>

<Exalted With Your Mom>

<Pwnstar's>

<Tea Bag Vendor>

<I Vampiric Touch Myself At Night>

<I'd Crit That>

<Hand's Up, Pant's Down>

<Goat Girl's Gone Wild> (Female Dreanei Guild lol)

<Angry Duck Seck's>

<I Want To Peon You>

<Priapism>

<STD's are BOP>

<It's Usually Bigger>

<Hordecore Pwnography>

<set sail for epic phail>

<Allys PP When They C Me>

<A Gnome stole my dignity>

<wants a beer>

<YourMumIsMyEpicMount>

<We Surrender> All French guild XD

<Beef Stew> All Tauren guild.

<i dont speak english>

<wats under ur armor>

<Touch my totem>

<More HK's than Hitler>

<Taste Good In Your Mouth>

Why its funny?

G Leader's name was Parts. And he had the title Private.

So it was:

Private Parts

<Taste Good In Your Mouth>

Преди няколко дена видях някои интересни имена на Гилдии и Арена отбори:

<Slizzard Bucks>

<Pony Slaystation>

<Futtbucking Laygords>

<Come Honor Face>

<IHAVECANDYGETINTHEVAN>

И други имаше, но предпочитам да не ги казвам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Supports 3.3.3a version! Stable and security host, 24/7 uptime, dedicated linux with uptime almost a year. Server rates - kill 5x, quest 10x, reputation 3x, money 5x, auction time 3x, die res sickness 3 minutes. Server options - auction house bot, line of sight, scripted instances. Server address - http://wow.telnet.bg/ Welcome to every new player!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта от много отдавна е цялата в готовност и е ная-яката игра която сам играл някога!!!СУПЕР! :cool::cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой които играе уърлд ъф уаркрафт да е срещал проблема където като влезеш в някой сървър върху всички герои пише unknown,неможе да вижда главата на героя си и го дискънектва 10-20 сек след като е влязъл? от горе долу 1 година се опитвам да играя играта защото много ми харесва,но за съжаление където и да пиша никой незнае как да оправи този проблем http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif покривам минималните изисквания за играта,интернета ми е достатъчно бърз ако може някой да помогне ще съм му много благодарен :) на който му се занимава да ме намери на скайп: Diablo121. за да му пратя 1-2 снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Posted Image Сървър: - LizzardGaming - Страница: http://www.lizzardgaming.com/ Реалмлист: set realmlist logon.lizzardgaming.com Пач Версия: 3.3.3а Рейтове: Drop rates: Items: 15x Money: 20x EXP rates: Quests: 20x Kills: 15x Reputation: 5x Сървъра е един от най-старите в България, съществува още от времето на 1.12.1. Друго мисля, че няма какво да се каже, елате и преценете сами. :8) Единственото нещо от което имаме нужда е по-голяма популация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам къде трябва да си напрва регистрация да цъкам WOW мн ми се играе ама нз как? плс помогнете. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то има тема за WoW вече... и в нея има поне 1000 коментара със сървъри, а ако не ти харесват www.wow-status.net...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На много места чета, че играта World of Walkingcraft била най-популярната интернет игра и дъра-бъра. Но не можах да разбера точно какво представлява играта. Имало някакви битки- добре тези битки от FPS тип ли са (като в Call of Duty) или като в някоя военна стратегия? Имало някакви предмети за събиране- какво точно представляват? И въобще някой може ли да ми изясни основите на играта, защото от това което си представям е някаква супер тъпа и пропаднала игра и не мога да си обясня как изобщо някой я играе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...