Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://www.molten-wow.com/ тук се опитвам да си направя регистрация , но ми показва това There was an invalid symbol or space in your supplied password. Сменях 20 пароли пак не става :line dance:

Ох, как така българското население толкова му се е намалило IQ-то... Ми значи паролата ти съдържа странен символ (от сорта на запетая, точка, маймунка и други такива). И недей лъга с тея 20 пароли, 2 изчанчени си пробвал и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.molten-wow.com/ тук се опитвам да си направя регистрация , но ми показва това There was an invalid symbol or space in your supplied password. Сменях 20 пароли пак не става :line dance:

Както ти е казал моят приятел Sydie , спри да лъжеш ! Да беше използвал поне Гугал преводача щеше да разбереш че паролата ти съдържа непозволен символ или празно място !

И това е последното ми предупреждение ... бъди по културен !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли какво ви казвам ? Не използвам забранен символ .. дори цифри не използвам :line dance:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли какво ви казвам ? Не използвам забранен символ .. дори цифри не използвам :rolleyes:

Your account has been successfully created!

Please check your email for an activation link!

А :О , за 10 секунди си направих акаунт а ти 20 пароли си сменил и не си успял...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще може ли да ми направиш 1 по мой избор ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, напиши ми на ЛС account name, password, e-mail и ще ти направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие не разбрахте ли какво ви казвам ? Не използвам забранен символ .. дори цифри не използвам :rolleyes:

Абе ... ние разбираме ! Ама ти май НЕ ... що не вземеш да си по културен ! Или като видя зор стана !

Archy , ще си докараш наказание ... бъди по отзивчив и културен !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле културен и какво ми е "некултурното" "професоре" .... Ако можете да ми кажете как да играя в този сървър , какво се прави ще съм ви много благодарен https://www.molten-wow.com/ . Нещо тегли ли се и тем подобни .. Ако някой иска да ми обясни лС :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле културен и какво ми е "некултурното" "професоре" .... Ако можете да ми кажете как да играя в този сървър , какво се прави ще съм ви много благодарен https://www.molten-wow.com/ . Нещо тегли ли се и тем подобни .. Ако някой иска да ми обясни лС :ph34r:

Пачваш играта до 3.3.5 и след това намери в директорията на играта файла realmlist.wtf, след което го отвори с Notepad и въведи следното: set realmlist logon.molten-wow.com. Регистрирай се в сайта, след това влез в играта и с регистрацията си от molten-wow влизаш и играеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След последния пач 4.0 както и няколко дни преди да излезе (, когато се теглише) не мога да се логна Изписва ми connect и до там - някакви идеи? Играя на Neptulon

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз спрях да играя преди няколко месеца и не съм пачвал 4.0.0, но един приятел си го сложи и няма никакви проблеми... Видях, че си писал на 15.10.2010, значи от 5 дена ти излиза "connecting" и до там ? (Също така видях, че си писал, че играеш на нептулон, значи си на близард нали (питам, защото може и да има някой пиратски с това име :angry: )).

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адриане , и аз не съм по "болестта " наречена WoW . НО гледам че колегата я играе ... даже си е платил за новият пач , от него чух че официално излиза на 7 декември . Утре ще го попитам за решение на проблема ти !

Успехи !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тръгнах да тегля пача ама 3 часа да тегля нещо,което не ми трябва... затова потърсих малко и ето какво намерих: http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=21477 http://eu.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_GB&articleId=19459 Дано да съм помогнал :angry: . Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го в замунда - теглете го от там, като усетите, че следващя пач, който се тегли е 4.0.1. И аз имам 1 познат, който го слижи и няма проблем, но на др ми приятели им нямам чатовете. Все още не съм разбрал каква е причината но ми дава ''Success'' при вход и до там след това като кликна на бутона излизат реалмите и при тях е съсщото положение. Когато избера 1 реалм от менюто изписва "Logging in the game server". Понеже нямах месец нет, когато го пуснах и влязох в играта няколко дни преди пача да излезе това се случваше, но не винаги. След, като стана задължителен е непосилно да се логна. Windows смених от 7 на XP Играта преинсталирах папки трих Нортан сложих оправих и защитната стена. Наистина не знам от къде е причината. Мисля че има и др като мен като чета в форума им но няма адекватен отговор нито на мен нито на другите потребители от съпорта им. През декември излиза играта тя ще дойде през лаунчера Сегашния пач е подготвителен и от него явно проблемите. Както играеш и от време на време се тресе земята под, която е този дракон Текстурата е на много с добро ниво с новата подръжка на DirectX 10 и 11 има сенки, ефекта от магиите изглежда различно и т.н. Логнах се едва вчера само за 3 часа и не знам как стана

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с WoW-а до сега нямах никакъв проблем...Изчезват ми тези неща от героя и играта спеква маркираните работи на снимката изчезват и WoW-а спеква пробвах да я минимизирам и пак да вляза но само мишката се показва и екрана остава черен и нищо немога да направя освен от Диспечера за задачи да я спра... от какво може да е проблема ?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-онзи ден случайно, като се логнах нямах такива проблеми, но играта зареждаше бавно. В форума им четах че имало проблемни зони на места. Моя проблем иначе още не мога да разбера от какво е, а и не са излязли нови пачаве и скоро ме съмнява да се оправят нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някъде бях чел, че заради пач 4.0.0 (или беше 4.0.1) може да има проблеми (като да изчезват някои неща, името на героя да е Unknown нещо си и някои инстанции не работили) ,но не съм сигурен тъй като вече не играя и не се интересувам толкова, колкото преди .

Редактирано от tinker (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След последния пач 4.0 както и няколко дни преди да излезе (, когато се теглише) не мога да се логна Изписва ми connect и до там - някакви идеи? Играя на Neptulon

Малко късно пиша, но вчера си пачнах wow-a и имах същия проблем :) и един приятел ми каза, да си рестартирам интернета(рутер, модем незнам как му се вика ;d ) и се оправи :) , сега вече нямам никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших да си сваля WOW. Направих го с 1-вата, защото компа направо ми е щайга. За моя най-голяма изненада тръгна. Пуснах я започнаха MPQ-тата(клиповете в началото). Стигнах до Term of use, но имам проблем и то голям. Не мога да натисна, че приемам, защото нямам мишка. Много ви моля помогнете. Тово е единствената яка игра, която ми тръгва. Ще съм много благодарен http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif :cheers:

http://www.zamunda.n...p?id=4884&hit=1 това е линка

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така нямаш мишка :( ??? И защо се мъчиш , кой мислиш че ще намериш в сървърите на този стар WoW ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има предвид, че в играта му мишката я няма т.е няма как да цъка насам и натам.. ако можеш му помогни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има предвид, че в играта му мишката я няма т.е няма как да цъка насам и натам.. ако можеш му помогни.

Мисля, че Hanibal_Lektar разбра проблема му, но имаше предвид защо изобщо да се мъчи при положение, че има много малко сървъри, които са на classic wow ... То след по-малко от месец излиза Cataclysm-a, а ти classic си тръгнал да играеш... + wow вече не е интересна игра... по-добре си намери друга ;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи...имам един проблем много искам да намеря тая шапка на гнома като "Super Mario" :ph34r: ето линк кам клипа http://vbox7.com/play:02ecf6e7 на 00:59 сек

Редактирано от tarzan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...