Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

да ама аз искам и процента да се вижда нешто като този

http://195.149.248.189:8080/2009-03-22/6fa...e012a_920x0.jpg но само горе процентите

опитай XPerl тогава, но има доста донастройки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

опитах ама нз как се настройва може ли скрйиншот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хаха, на минимап-а си имаш иконка от която влизаш в настройките :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде линк към пач за World of Warcraf 3 Frozen Throne.Аз свалих последния 3.1.3, но не иска да се инсталира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама аз искам и процента да се вижда нешто като този

http://195.149.248.189:8080/2009-03-22/6fa...e012a_920x0.jpg но само горе процентите

Mobinfo-то ти показва процент, поне при мен показваше, ако не се лъжа.

опитах ама нз как се настройва може ли скрйиншот

Преди ти го казаха културно - бягай да играеш Симс

Някой може ли да даде линк към пач за World of Warcraf 3 Frozen Throne.Аз свалих последния 3.1.3, но не иска да се инсталира.

Хах, за пръв път разбирам, че е излязла такава игра. Иначе си тегли една по една трите и си ги инсталирай. Тия Rip-ове са пълна помия, не ви знам що ги теглите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе първият BG WoW TBC сървър :rolleyes:

Сайт http://wowmatrix-bgonline.tk/

High Rate

No Lag,no crash

Realmlist - set realmlist 78.83.195.142

Сърварчето си е супер на 2 дена е остава да се съберем хора Публикувано изображение

Може да видите кой е онлайн като щракнете на Create Acc и после най-долу :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не му трябва мобинфото принципно ... близард отдавна го пуснаха като опция в настройките :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама нз как се настройва :wors:

b0928, игра като за теб, моето момче -
. Само да излезе и ще ти направим една тема, специално за теб :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mobinfo-то ти показва процент, поне при мен показваше, ако не се лъжа.

От самия WoW може да се пусне да показва проценти, а от mobinfo-то да си го показва с цифри. Но става малко гадно, защото няма допълнителни настройки и процентите и хелта се виждат на едно и също място. Затова най-добре X-Pearl, но явно иска много скил за настройването. Един съвет към b0928, ако незнаеш дори как да си нагласиш интерфейса на играта да ти е удобен, няма смисъл да я играеш :) Ако играеш с някой приятел, той да може да ти обяснява, по-добре. И също ти препоръчвам, като за начало да не търсиш бързи сървъри, ако играеш още в началото на бърз, нищо няма да разбереш от играта. Почни някой сървър с рейтове отр х1 до х10 (даже х10 ще ти е много) Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
От самия WoW може да се пусне да показва проценти, а от mobinfo-то да си го показва с цифри. Но става малко гадно, защото няма допълнителни настройки и процентите и хелта се виждат на едно и също място. Затова най-добре X-Pearl, но явно иска много скил за настройването. Един съвет към b0928, ако незнаеш дори как да си нагласиш интерфейса на играта да ти е удобен, няма смисъл да я играеш :headphones: Ако играеш с някой приятел, той да може да ти обяснява, по-добре. И също ти препоръчвам, като за начало да не търсиш бързи сървъри, ако играеш още в началото на бърз, нищо няма да разбереш от играта. Почни някой сървър с рейтове отр х1 до х10 (даже х10 ще ти е много) Публикувано изображение

аз играя тука ме е много бърз но става http://www.neverendless-wow.com/usercp/vote/

Е никой не се е родил научен!
Редактирано от b0928 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли от каде мога да си изтегля мапове с кампания за "Frozen Trole" защото са ми много интерсни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П ето какво ми излиза като пусна X-Pearl http://img33.imageshack.us/i/wowscrnshot071009081921.jpg/

най-вероятно е да имаш сложени повече от един адон за коригиране на Unit Frames и затова се е получило така. Изтрий всички адони от папката и сложи само X-Perl UnitFrames за тест

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Options -> Display -> най-отдолу махаш отметката на Display lua errors, но защо не ти се виждат името и статс нещо не ми харесва - да не би версията ти да е стара? http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/xperl.aspx - линк за последните версии за WOTLK Редактирано от martinez (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз съм с 3.0.9 скоро ще упгрейтнат сървара до 3.1.3 пак е така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм, до сега не го бях слагал X-pearl на wotlk и сега при мен е както и при теб bо928

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... става ли ако разбереш как се оправя да ми кажеж сега и аз почвам да ровя из гоогал да търся...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами сега тествах друг адон който съм ползвал преди и останах доволен - http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/...oad/348919.aspx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

този става но няма % аз монинфо го нагласих как да виждам % П.П или ли аддон които показва колко време е респална на даден моб П.П получими се станнен бъг с друида ми като вляза виждам хората само за 1 секунда слет това всичко изчезва само зградите остават...А с другите ми герои се вижда всичко.Истрих чаче папката и пак нестана дадох репаир но пак нестана... ГМ-ма само това ми каза...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Един приятел ми обясняваше как да се регистрирам в WoW безплатно в някой от тези сървъри,но аз пробвах ама не стана (регистрацията стана ама в играта пише че няма такъв акаунт).Пробвах с тази версия на играта без да инсталирам TBC.Какво да направя,за да мога да играя WoW безплатно?Ако трябва друга версия да изтегля?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, използвам WoW 3.0.9 и бях баннат по IP без да съм направил нарушение, IP ми е статично и се чудя дали не е грешка при самата промяна на IP. Има ли някакъв начин за смяна на IP. Моето започва 212.91.xx.xxx. Това което искам да знам дали това IP се води реално или ми е статичното и дали мога да го променя. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...