Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз разбира се не мога да не се обадя щом става дума за WoW Публикувано изображение

Щом питате за добър ПвП сървър, ще ви кажа един много добър, наскоро почнах да го играя. Близард го бяха спрели, но сега отново сървъра е на линия, и то много подобрен. Някои може да са играли на стария: Chaos Crusade. Сега е Remnants Of Chaos. Няма смисъл да обяснявам какво представлява, който иска да го пробва.

А относно споровете кой герой е най-силен... Стига с тея спорове, така и повечето зарибени по WoW не разбраха че Близард се стараят да запазят баланса между героите след всеки пач. Няма най-силен герой и толкова. Всички са наравно, зависи единствено кой с какъв играе по-добре :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз разбира се не мога да не се обадя щом става дума за WoW Публикувано изображение

Щом питате за добър ПвП сървър, ще ви кажа един много добър, наскоро почнах да го играя. Близард го бяха спрели, но сега отново сървъра е на линия, и то много подобрен. Някои може да са играли на стария: Chaos Crusade. Сега е Remnants Of Chaos. Няма смисъл да обяснявам какво представлява, който иска да го пробва.

А относно споровете кой герой е най-силен... Стига с тея спорове, така и повечето зарибени по WoW не разбраха че Близард се стараят да запазят баланса между героите след всеки пач. Няма най-силен герой и толкова. Всички са наравно, зависи единствено кой с какъв играе по-добре :eek:

Ммм.. Сървара изглежда много добре - ще го пробвам! Относно това кой герой е най-силен , съгласен съм с отговора на @dilian , но аз лично най-добре играя с Night Elfes или по-точно с Death Knight, винаги съм за Алиансите, Хордите не ме кефят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето един БГ сървър.Няма лаг винаги е с най-новите ъпдейти.Бъговете са сведени до минимума.Версията е 3.1.3(9947).

Blizzlike. Drop Money, XP Kill, XP Quest и XP Explore са x2

Реалм лист на сървъра:

set realmlist wow.djidjibidji.com

set patchlist wow.djidjibidji.com

set realmlistbn ""

set portal us

За регистрация:

http://wow.djidjibidji.com/register.php

Влизайте няма да съжалявате Публикувано изображение

Редактирано от kris4o1993 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора , здравейте :) Имам следните проблеми в играта... Значи влизам си в ацц-то и като вляза с героя си си оправям настройките от Interface. Давам ок и си играя,но като изляза от играта и по-касно пак вляза всички настройки са реснати и пак трябва да ги правя.... Другия ми проблем е ,че в сървара в който играя(dragonfire) слагам си куест хелпъра който ми го прати един приятел на който му върви на 6 на мен не ми показва куестите... слагам го в Интерфейс/аддонс , показва ми че го имам като се логна в ацц-то и там от аддонс го включвам и като влезна с героя ми не ми показва куестите.казаха ми да напиша /qh level +100 пиша го и пак същата работа.. моля помогнете ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След Дълги и безсънни нощи успях да си оправя дб и всичко по Сървъра ми .Версията е 3.0.9 Ен/Ус Ратовете са високи.Сървъра има всичко ;) Кустом Итеми Телепортерр и Молл и много други работи оправил съм всички нови инстанции и арени.Заповядайте www.bladestorm.tk или http://212.233.244.166/wotlk Реалма е вътре в сайта :).За рег след каот я направите изчакайте 5 мин :).Успех и Приятна игра на всички ;) За Всеки Влязъл НАГРАДА ;]

Редактирано от divaka93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора , здравейте :)

Имам следните проблеми в играта...

Значи влизам си в ацц-то и като вляза с героя си си оправям настройките от Interface. Давам ок и си играя,но като изляза от играта и по-касно пак вляза всички настройки са реснати и пак трябва да ги правя....

Другия ми проблем е ,че в сървара в който играя(dragonfire) слагам си куест хелпъра който ми го прати един приятел на който му върви на 6 на мен не ми показва куестите... слагам го в Интерфейс/аддонс , показва ми че го имам като се логна в ацц-то и там от аддонс го включвам и като влезна с героя ми не ми показва куестите.казаха ми да напиша /qh level +100

пиша го и пак същата работа.. моля помогнете ми :)

За Quest Helpera - ако е Carbonite, ъпдейтни го и при мене се беше бъгнал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не куест хелпър си е .. а това карбоните варши ли работа ? и как да го ъпдейтна ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Carbonite Quest е отделен адон, подобен на Quest Helper-a.

Ето ти линк http://www.wowinterface.com/downloads/info...-Carbonite.html

много ми харесва. Админа на първата ми гилдия в Нептулон ми го препоръча. Мога да кажа че е най добрия Подмини файловете на адона в папка Interface/AddOns

http://www.carboniteaddon.com/

Редактирано от Andrian Ivanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте как мога да си върна играта до 3.0.9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Триеш в папката WoW.exe , стартираш Repair.exe.Автоматично ще върне играта ти до 3.0.1 и от там ще си я ъпдейтнеш до 3.0.9 (бързо става) :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При TBC-то се триеше един файл, ако не се лъжа беше Patch.mpq, после пускаш Repair.exe, то те връща на 2.0.0 и си слагаш наново пачовете, но за новия експанжън не съм се интересувал и не съм сигурен дали ще се получи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При TBC-то се триеше един файл, ако не се лъжа беше Patch.mpq, после пускаш Repair.exe, то те връща на 2.0.0 и си слагаш наново пачовете, но за новия експанжън не съм се интересувал и не съм сигурен дали ще се получи.

Лично при мен на WOTLK по гореописания начин ми се получи пИрфектно, за TBC-то - не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цаката е следната: триеш пач Mpq и пач Mpq 2,които са ти в папка Data, и след това даваш Repair. Връща те на версия 3.0.1 :sobbing:

Преди 2 дни за последно връщах версията по този начин.

Редактирано от Shadow_skill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора , здравейте :)

Имам следните проблеми в играта...

Значи влизам си в ацц-то и като вляза с героя си си оправям настройките от Interface. Давам ок и си играя,но като изляза от играта и по-касно пак вляза всички настройки са реснати и пак трябва да ги правя....

Другия ми проблем е ,че в сървара в който играя(dragonfire) слагам си куест хелпъра който ми го прати един приятел на който му върви на 6 на мен не ми показва куестите... слагам го в Интерфейс/аддонс , показва ми че го имам като се логна в ацц-то и там от аддонс го включвам и като влезна с героя ми не ми показва куестите.казаха ми да напиша /qh level +100

пиша го и пак същата работа.. моля помогнете ми :)

Ако си с виста трябва да спреш един сервиз ...на който му забравих името UCP или нещо подобно беше (не ползвам виста) и ще ти запазва настроиките.А за куест хелпъра - свали си някой, който е за твоята версия и е Up-to-date от www.wow.curse.com, или дай "load out-of-date add0ns".Успех ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с виста трябва да спреш един сервиз ...на който му забравих името UCP или нещо подобно беше (не ползвам виста) и ще ти запазва настроиките.А за куест хелпъра - свали си някой, който е за твоята версия и е Up-to-date от www.wow.curse.com, или дай "load out-of-date add0ns".Успех :)

не съм с виста обаче съм от лаптоп и може би е от това.... и не ми запазва настройките както каза.... например влизам си в пощата и ме пита дали да запомни името и паса и после като спра и пусна лаптопа мисля че пак ме пита ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение от каде мога да намеря този предмет Iridescent Pearl

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Stranglethorn Vale в морето има едни мърлоци който го дропват

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pro Tip:

Използвай Thottbot или WoWHead Редактирано от thedemonhunter (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок а как мога да направя така че да виждам кръфта и процента на моб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок а как мога да направя така че да виждам кръфта и процента на моб

За какъв ти е, като и без това не можеш да им направиш никакъв демидж ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какъв ти е, като и без това не можеш да им направиш никакъв демидж ?

защо така мислиш видях 1 аддон кадето се вижда крафта на моба и процента му ще мойе ли линк към този аддон за 3.0.9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за да виждаш кръвта на таргет-а ти потърси адона Mobinfo2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама аз искам и процента да се вижда нешто като този

http://195.149.248.189:8080/2009-03-22/6fa...e012a_920x0.jpg но само горе процентите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...