Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за Google Chrome (обединена)

Препоръчан отговор

Много добър браузър ... поне според мен. Вярно е че началните му версии бяха малко зле спрямо възпроизвеждането на видео файлове и сайтове понатоварени с анимациики, но това е вече мираж. Допада ми адски много! Супер лек ,с по-голям изглед на страниците. А бе с него съм и си ми е супер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм, няма от какво да се жалвам чак толкова. За разлика от конкурентите си, този браузър видимо се променя. Не знам кога ще има финална версия, но може би няма да е чак толкова далеч във времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

On Windows Vista, updates from the About box require Service Pack 1. With 0.2.149.29 (the current release), on demand updates do not work in Vista SP1 if User Account Control is disabled. ето 1 полезна информация пък аз все се чудя защо не ми бачкат девелопър ъпдейтите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Since we first released Google Chrome, the development team has been hard at work improving the stability and overall performance of the browser. In just 100 days, we have reached more than 10 million active users around the world (on all seven continents, no less) and released 14 updates to the product. We're excited to announce that with today's fifteenth release we are taking off the "beta" label!

Google Chrome is a better browser today thanks to the many users who sent their feedback and the many more who enabled automatic crash reports, helping us rapidly diagnose and fix issues.

Google Chrome 1.0.154.136 Final

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доволен съм. Много бързо изкараха финална версия? От 0.4 на 1? Или съм проспал ъпдейтите?

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две неща не ми допадат: 1.Досадния google update,който се самостартира непрекъснато. 2.И почти пълната липса на настройки. П.П.Напълно е възможно и аз да не съм догледал нещо.:rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3. При писане на СМС в сайта на Мтел ако си изразходвате броя на символите и опитате да изтриете нешо чрез маркиране няма да успеете. Само Backspace-а работи в този случай. Всъщност Хрома има проблем с писане в някои форуми. Текста трудно се редактира в кутийката за писане на мнения. Във форума на http://www.vwclub-bg.org/ дори текста в мненията не се вижда.

Май-май избързаха с "финалната" версия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3. При писане на СМС в сайта на Мтел ако си изразходвате броя на символите и опитате да изтриете нешо чрез маркиране няма да успеете. Само Backspace-а работи в този случай. Всъщност Хрома има проблем с писане в някои форуми. Текста трудно се редактира в кутийката за писане на мнения. Във форума на http://www.vwclub-bg.org/ дори текста в мненията не се вижда.

Май-май избързаха с "финалната" версия...

Потвърждавам писаното .Освен vwclub-bg.org има и други форуми които не мога да отворя.Така,че му е малко рано този браузър да застава редом с другите. Поради тези причини го премахнах. Когато стане пълноценен тогава мога и да го погледна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки отворен прозорец отваря отделен процес- това добре. Но не е добре, че всеки процес натоварва процесора с 10-30 % и черпи памет колкото за една Опера. Поне при мен е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ко праим ся? Още на първото пускане ни дума ни вопъл ни стон, картина пък хич.

Редактирано от AleksiiVrana (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно се държи различно при различните потребители:

- за разлика от rvp и dred, аз виждам въпросния сайт, но не знам къде е причината:

Публикувано изображение

- AleksiiVrana не вижда нищо - странно е

- Joll1Roger се оплаква от ъпдейти, а при мен винаги дава грешка:

Публикувано изображение

- вярно, че понатрупва рамец, но е нищо пред FF 3.0.4

- при copy/paste продължава да връща курсора с "1 назад" и изобщо интервалите са му проблем

- няма проверка на български език, всъщност не намирам вече и на останалите (изтървам ли я?)

Явно има какво да се работи още по този браузър, но пък блокира разни досади за разлика от FF и при това без добавки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Очевидно се държи различно при различните потребители:

- за разлика от rvp и dred, аз виждам въпросния сайт, но не знам къде е причината:

Публикувано изображение

- AleksiiVrana не вижда нищо - странно е

- Joll1Roger се оплаква от ъпдейти, а при мен винаги дава грешка:

Публикувано изображение

- вярно, че понатрупва рамец, но е нищо пред FF 3.0.4

- при copy/paste продължава да връща курсора с "1 назад" и изобщо интервалите са му проблем

- няма проверка на български език, всъщност не намирам вече и на останалите (изтървам ли я?)

Явно има какво да се работи още по този браузър, но пък блокира разни досади за разлика от FF и при това без добавки.

Наистина странно!!! А как се държи сега ,ако взема да отворя 4 или 5 таба едновременно ? По-рано замръзваше, и ме изскарваше от равновесие. Ще изчакам да го пооправят.

Странното е и,че при използването на Safari отново не виждам текста във форума на Фолсваген,като настройките са по дефолт. При ИЕ7 и Firefox и Опера текста е видим.

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

hlevoust, проблема не е пстоянен. Някои мнения в една тема се виждат други не. Отделно има теми, в които нито едно мнение не се вижда... dred, ами и двата са с един и същ енджин (или каквото там се казва при браузърите), няма друго обяснение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

hlevoust, проблема не е пстоянен. Някои мнения в една тема се виждат други не. Отделно има теми, в които нито едно мнение не се вижда...

Странно, току що установих и аз това, преди отворих една тема наслуки и тя се оказа от четящите си. Дяволщина някаква...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има още много да пипат по него докато изчистят повечето проблеми. И поне за мен е странно, че я нямаше лентата ( не помня точно как се казваше) с File, View.... Все едно казва "No more Bil Gates!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си сложих версия портабле 1.0.154.36 -забелязах нещо странно с "тестовия" ми форум http://www.vwclub-bg.org/forum/index.php

Поставих и версията Google Chrome 1.0.154.36 изтеглена от Kaldata.com.

При тази версия вече може да се отварят форумите на фолсваген клуб САМО,АКО ГИ ОТВОРИТЕ В НОВИ ТАБОВЕ/или в превод раздел/ ,а не в същия или нов прозорец.

Все пак е напредък.Мисля си ,че проблема е във времето на отваряне на страницата,но няма за съжаление такава настройваема функция или поне аз незнам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна чаках финална версия и очаквах с нея да се пооправи и да заработи по-сносно и общо взето така стана, но все още не мога да се логна в замундата и не мога да разбера защо е така. Дава ми някаква непозната грешка и толкова :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз не виждам какво толкова му харесвате на браузър орязан от всякакво подобие на функционалност? единственото хубаво нещо за мен е темата - самата идея че може да липсва RSS четец в браузър в наши дни е меко казано немислима как няма да зарежда по-бързо като няма какво да го товари няма WMP=>половината клипове из интернет не могат да се гледат онлайн не може да се справи с поне 80% от най-разпространените файлове=>трябва непрекъснато да ги запазвам някъде си а опции за финна настройка няма никъде...поне като меню, ако не като скрита опция и всички оФчици се втурнаха да го ползват огромна част от джава приложениата не работят особенно ако не сте си ъпдейтнали джавата и на обратно да тича ще му е трудно да настигне номер 1 и 2 побеждава ИЕ само заради факта че е малко по-сигурен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако изключим , процесите , които се стартират с него , без да си ги разрешил , и свалят ъпдейти без да ги желаеш , би могло да се ползва . Иначе според мен н е предлага нищо кардинално по различно , , лично мнение ;)

Редактирано от thejoro (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...но все още не мога да се логна в замундата и не мога да разбера защо е така. Дава ми някаква непозната грешка и толкова...

Логването не е проблем, някъде другаде ти е причината:

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване