Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Windows 8.1

Ще трябва да спреш сервизните услуги.

Малко ще ми е трудно да обясня, понеже не съм работил със осмицата.

Натисни един след друг бутоните /Знамето на Windows+R/

Във прозореца, който ще се отвори постави services.msc и натисниОК.

И във следващият прозорез, който се отвори, трябва да има нещо от рода Google Updat.

Трябва да са два сервиза.Направи ги да са Disable.

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я си карай на ФФ, за какво ти е тоя гигабайтовия боклук хром (след определено време ползване става толкова)? стартира амнайсе процеса още с пускането на компа и сере един куп ключове в регистрите... никак не е сигурен тоя браузър... всеки който седне на компа знае де си бил по часове и минути...

Налага ми се да го ползвам иначе- НИКОГА! Така 'убаво съм си настроил лисичката ,че друго ми не трябва :) ама както казах  се налага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ и за моя въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ и за моя въпрос

Еми не стана много ясно, какво питаш.И аз съм със последна версия но нямам реклами.

Незнам, може би защото съм си инсталирал Adblock Plus.

Може ли със снимки да покажеш за какво говориш?

Редактирано от ba4o_kiro64 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не стана много ясно, какво питаш.И аз съм със последна версия но нямам реклами.

Незнам, може би защото съм си инсталирал Adblock Plus.

Може ли със снимки да покажеш за какво говориш?

Публикувано изображение На всяка една спраница има тези реклами без Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да изключа известията в Google Chrome? Нямам предвид включване на опцията  "не безпокой", а изобщо да ги няма, барабар с тъпата иконка в систем трея :D

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да изключа известията в Google Chrome? Нямам предвид включване на опцията  "не безпокой", а изобщо да ги няма, барабар с тъпата иконка в систем трея :D

https://support.google.com/chrome/answer/3220216?hl=bg

Включване или изключване на известията

[*]Кликнете върху менюто на Chrome в лентата с инструменти на браузъра.

[*]Изберете Настройки.

[*]Кликнете върху Показване на разширените настройки.

[*]В секцията „Поверителност“ кликнете върху Настройки за съдържанието.

[*]В диалоговия прозорец, който се показва, превъртете надолу до секцията „Известия“. Изберете разрешението си по подразбиране при бъдещи заявки за известия:

[*]Разрешаване на всички уебсайтове да показват известия на работния плот: Изберете тази опция, за да позволите на всички сайтове автоматично да ви показват известия.

[*]Извеждане на запитване, когато сайт иска да показва известия на работния плот: Изберете тази опция, ако желаете Google Chrome да ви сигнализира винаги когато сайт иска да ви показва известия.

[*]Забраняване на сайтовете да показват известия на работния плот: Изберете тази опция, за да попречите автоматично на сайтовете да ви показват известия.

Кликнете върху Управление на изключенията, за да премахнете предоставени по-рано разрешения за конкретни сайтове.

Когато получите известие, ще видите съобщение в долния десен ъгъл на екрана на компютъра си, а в областта за уведомяване (наричана още „системна област“) под Windows и в лентата с менюта под Mac ще се покаже икона камбанка. Кликнете върху нея, за да отворите Центърa за известия в Chrome и да видите по-стари уведомления, които не сте отхвърлили.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си оправих проблемите като преминах на Опера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам проблем с браузъра и той е че когато си пусна някой клип в YouTube и започна да сърфирам в интернет, когато ми зарежда страниците и звука от клипа прекъсва за 1 секунда горе долу. На какво може да се дължи това?

Характеристика на машината:

Процесор: Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz

РАМ: 4GB DDR2

Windows 7 64bit

Видео карта: NVIDIA GeForce 8400GS (512 MB)

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам проблем с браузъра и той е че когато си пусна някой клип в YouTube и започна да сърфирам в интернет, когато ми зарежда страниците и звука от клипа прекъсва за 1 секунда горе долу. На какво може да се дължи това?

Характеристика на машината:

Процесор: Intel Core 2 Duo E8200 2.66GHz

РАМ: 4GB DDR2

Windows 7 64bit

Видео карта: NVIDIA GeForce 8400GS (512 MB)

Благодаря предварително на отзовалите се :)

Вероятно нямате инсталиран флаш плеър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрома вече е достатъчно тежък браузър за процесорите от сокет LGA 775. Нормално е да ти прекъсва клипа за около една секунда докато сърфираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Помолих някой да ми даде тема с правоъгълни табове за Хром - молбата ми на този етап потъна в трета глуха. Моля ако някой има решение чрез Стайлиш или чрез тема да го даде...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!  :(  Искам да запаметя паролата на определен сайт, но въпроса дали да запамети паролата не ми излиза или излиза прекалено бързо. Рових в запазените пароли в настройки, но не успях  :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!  :(  Искам да запаметя паролата на определен сайт, но въпроса дали да запамети паролата не ми излиза или излиза прекалено бързо. Рових в запазените пароли в настройки, но не успях  :shy11:

Пробвай по следният начин, дали няма да се получи:

Влез във настройките на хрома.

Намери реда във Пароли и форуми /Извеждане на предложения за запазване на паролите за мрежите/

Влез във маркирано в синьо /Управление на запаметените пароли/

Измести плъзгача надолу.Намери /Незапомнени никога/

Виж дали там е запаметен твоят сайт.Ако е запаметен, изтрий го и пробвай отново да се логнеш във сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай по следният начин, дали няма да се получи:

Влез във настройките на хрома.

Намери реда във Пароли и форуми /Извеждане на предложения за запазване на паролите за мрежите/

Влез във маркирано в синьо /Управление на запаметените пароли/

Измести плъзгача надолу.Намери /Незапомнени никога/

Виж дали там е запаметен твоят сайт.Ако е запаметен, изтрий го и пробвай отново да се логнеш във сайта.

Благодаря, ba4o_kiro64! Не, няма го там, защото аз си го имах в запаметени, излизаше ми паролата, но обновиха сайта и даваше грешка и на прекия път и на login-а. 

След като го изтрих отвсякъде започна да излиза прозореца за запаметяване на парола, но се скрива за секунда и няма как да я запаметя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ba4o_kiro64! Не, няма го там, защото аз си го имах в запаметени, излизаше ми паролата, но обновиха сайта и даваше грешка и на прекия път и на login-а. 

След като го изтрих отвсякъде започна да излиза прозореца за запаметяване на парола, но се скрива за секунда и няма как да я запаметя. 

Пробвай със заводските настройки на хрома.Трябва да слезеш още малко надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Аз също имам такъв проблем с Google Chrome.Без да искам издърпах кабелът на лаптопа си(при отворени страници в интернет) и след това,като го включих,Google Chrome изписва,че има блокирали страници и до там.Натискам да прекрати страниците или изчакване и няма реакция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да прекратиш процеса от task managera ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е решен с помощта на Revo Uninstaller и няколко съвета.Благодаря!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, преинсталирах Хрома и сега като цъкна върху магнит нищо не става, трябва да копирам линка в торент клиента, за да го тръгне. С qbittorent съм и има сложена отметка за магнитите, а до онзи ден работеше  без проблем.  :huh:

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен винаги е така на линукс вие с каква операционна система сте?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...