Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Става въпрос за проблем, който се появява при отварянето на тази и само тази страница, и то на единия от двата компа, които ползвам: http://forum.flowersnet.info/. Въпросния комп е с XP, а другия, "безпроблемния" - със 7-ца. Преинсталирах Chrom-а, но проблема остана, а именно: Отварям въпросната страница и не правя нищо повече. Извиквам Task Manager-а на Chroma и виждам как потреблението на RAM за тази страница започва да се увеличава - в един момент достига около 1 GB, при което компа, който е с 2 GB и при пуснати и други приложения, започва да "забива". Пак повтарям - само на тази страница, на този комп и с този браузър. С Mozzila-та нямам проблем.

Идеи? Благодаря! :о)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеи?

Не използвай скапания гугъл хром!

Аз ползвам само Firefox и досега не съм имал никакви проблеми с него! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Когато разглеждам страница в някои сайт която не е на Български и поставя курсора на мишката ми се появява един прозорец  за превод.Може ли да кажете как да го изключа да не се показва.

Публикувано изображение

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябва да спрете да исключите автоматичния превод на страниците и те ще започнат да ви се показват по оригиналния начин т.е. на езика на който са публикувани и вече няма да ви излизат тея досадни прозорци .

Съжалявам ако не съм ви разбрал питането и съм отговорил незадоволително , но мисля , че ви отговорих правилно .

А сега по същество аз имам  английска версия на хрома и ще ви напиша какво правя с английска версия .

Давам сеттингс мисля , че на български е настройки превода и правя това на снимката като обърнете внимание онова с чертата не е отбелязано 

а най лесно можете да стигнете до менюто от снимката с тази команда chrome://settings/ , като я напишете  , като интернент адрес в хром и я заредите

ето я снимката 

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябва да спрете да исключите автоматичния превод на страниците и те ще започнат да ви се показват по оригиналния начин т.е. на езика на който са публикувани и вече няма да ви излизат тея досадни прозорци .

Съжалявам ако не съм ви разбрал питането и съм отговорил незадоволително , но мисля , че ви отговорих правилно .

А сега по същество аз имам  английска версия на хрома и ще ви напиша какво правя с английска версия .

Давам сеттингс мисля , че на български е настройки превода и правя това на снимката като обърнете внимание онова с чертата не е отбелязано 

а най лесно можете да стигнете до менюто от снимката с тази команда chrome://settings/ , като я напишете  , като интернент адрес в хром и я заредите

ето я снимката 

Публикувано изображение

Този отметка за която казваш е дали да ми изкарва запитване  под адресната лента за превод на страниците които не са на български.Прозореца които съм показал на снимката се оправяше по друг начин,но не помня как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте в последно време забелязах доста неприятни неща които се случват с браузарът ми?1- Излизат ми някакви реклами на "ADS by OnlineBrowserAdvertising" в всеки един сайт получавам реклами от това... Бъгва ми се YouTube и ми рестартира клипчетата по някой път...2- И последно е че БУТОНЪТ за връщане (Back Button-Стрелкичката назад горе в левият ъгъл) не работи в смисъл зарежда нещо но не ме връща а след няколко цъкания (2,3) ме връща на първноначалната страница която ми е отворило.....Някакви идеи за FIX ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си изтрий историята на браузъра но внимавай да не дадеш отметката за пароли и ще заминат или като цяло го преинсталирай със нова версия ако има налична 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте в последно време забелязах доста неприятни неща които се случват с браузарът ми?1- Излизат ми някакви реклами на "ADS by OnlineBrowserAdvertising" в всеки един сайт получавам реклами от това... Бъгва ми се YouTube и ми рестартира клипчетата по някой път...2- И последно е че БУТОНЪТ за връщане (Back Button-Стрелкичката назад горе в левият ъгъл) не работи в смисъл зарежда нещо но не ме връща а след няколко цъкания (2,3) ме връща на първноначалната страница която ми е отворило.....Някакви идеи за FIX ????

AdBlock Plus си сложи и всичко ще бъде блокирано. Само го понастрой малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте .....

Прочетете, какво са Ви написали: emil644466 и Adv BG

Не Ви препоръчвам този браузър, но щом Ви харесва, го използвайте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с Google Chrome. Първия е че ми излизат постоянно някакви РЕКЛАМИ на "ADS OnlineBrowserAdvertising" махнах от всякаде всичко и от контрол панел но продължават да се появяват..... А другият е с Back Button-a. Като гледам клип в Youtube и в Vbox абе на всякаде и като цъкна да върне назад неще само си показва горе че върти ама си остава.... Тря да цъкна поне 3 4 пъти за да се върне назад и то даже ме пуска на първата страница..... Някакви идеи как да го оправя???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си проставката AdBlock.

Хубаво е да посетиш антивирусният отдел на форума,за всеки случай.

Опитай и една преинсталация на браузъра,като междувременно почистиш регистрите с програмата CCleaner.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако и в официалната версия на Chrome са вградили Aura проекта, от това е. В Opera 22 като вградиха Aura (пълно ускорение на браузъра чрез видео картата , включително рамки, бутони и т.н) се получи този бъг, кликам 2-5 пъти назад и не връща, получава се основно докато гледаш онлайн видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай си проставката AdBlock.

Хубаво е да посетиш антивирусният отдел на форума,за всеки случай.

Опитай и една преинсталация на браузъра,като междувременно почистиш регистрите с програмата CCleaner.

Имам ADBlock и продължава но ще опитам сега с CCleaner и след това ще преинсталирам браузъра.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш,чистиш с Клийнър,и тогава инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш,чистиш с Клийнър,и тогава инсталираш.

Ааа след кат дам Run Cleaner и ми намери всичко какво трябва да правя????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип си синхронизирам телефона с лаптопа , но не знам какво се случи в момента, изтривам хисторито напълно , и като се логна в гоогле, ми излизат старите табове и старите влизания , а хронология няма, само история на устроиството , изтрих хронологията и в телефона , и пак табовете си седят, изключил съм всичко като , запомняне на историята в google acaunt-a, но не мога да е изтрия тази история 

post-350193-0-38794700-1404022644_thumb.

post-350193-0-61626800-1404022658_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте версията която имам сега 35.0.1916.153 (от една седмица) премахва табовете заедно с историята. При по -старите версии трябва вие да премахнете прозорчетата където сте набрали страницата. Като посочите едно от прозорчетата под логото на Google ви излиза хикче в горния десен ъгъл на прозорчето кликвате на него и се трие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С най новата версия съм на телефона и на лаптопа, изчиствам хронологията и от телефона и от гсм-а... логвам се на лаптопа и  се връщат някакви табове и история от преди...

Редактирано от Data66 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За телефона не знам, но за лаптопа те се чистят с историята, както споменах горе моята версия. ^

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф...трябвало е да изчистя табло за управление и вече го няма това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следният проблем.

Дълго време използвах Хром и във сайт който посещавах много често имам линк който автоматично ме вкарва,а сега линка ми стои но имам проблем с паролата забравил съм я и опитах всичко,но немога да си я възтановя,искам да попитам има ли някакъв начин да видя паролата защото ще преинсталирам и след това няма да мога да влизам във въпросният сайт.Опитах от секцията на Хром където ти показва запаметените пароли,но там няма нищо.Има ли някакъв вариант друг,защото след като ме допуска значи някъде има останал файл който трябва да е паролата.Благодаря предварително за съдействието на всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следният проблем.

Дълго време използвах Хром и във сайт който посещавах много често имам линк който автоматично ме вкарва,а сега линка ми стои но имам проблем с паролата забравил съм я и опитах всичко,но немога да си я възтановя,искам да попитам има ли някакъв начин да видя паролата защото ще преинсталирам и след това няма да мога да влизам във въпросният сайт.Опитах от секцията на Хром където ти показва запаметените пароли,но там няма нищо.Има ли някакъв вариант друг,защото след като ме допуска значи някъде има останал файл който трябва да е паролата.Благодаря предварително за съдействието на всички.

Темата ви се добавя към съществуващата за този броузер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lord_kik, защо не си я възстановите (или създадете нова) от Забравена парола в сайта?

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се извиня предварително ако някъде в темата е коментирано - не съм я чел .

От скоро като сбъгясаха мозилата  :) се върнах отново на хром , но съм неприятно изненадан от лакомията му за рам - това е първото и второто - във фейса по някой път като харесам нещо ме връща от началото на фейса и трябва да скролвам 10 минути после , за да се върна на същото място .

Второто е бъг - ясно ..... пробвал съм го на доста компютри , но ме интересува за лакомията за рам . Ползвам една машинка на която рама е 1 гб , спрял съм виртуалната , поради причини които няма да коментирам , търсих в настройките може ли да се ограничи кеширането  :( не намерих  :no-no: рамта от 700 мб които разполага лаптопа свободна , я цоца за 7/8 скролвания с мишока  :) и ми изкарва съобщение за недостиг . При други браузъри нямам проблем , но искам хрома да си ползвам .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...