Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Виж в task manager, когато си с google chrome кой процес товари.

ето немога да разбера          

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето немога да разбера          Публикувано изображениеScreenHunter_06 Apr. 22 14.27.jpg

Така като гледам всичко е нормално. Пробвай да деинсталираш google chrome и да го инсталираш отново. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така като гледам всичко е нормално. Пробвай да деинсталираш google chrome и да го инсталираш отново. 

поне 10-пъти съм го правил това и никакъв ефект слагах и мозила и пак  насича само с IE ненасичат странна работа а съм свикнал с хромето и не ми се минава на IE 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне 10-пъти съм го правил това и никакъв ефект слагах и мозила и пак  насича само с IE ненасичат странна работа а съм свикнал с хромето и не ми се минава на IE 

Как ги деинсталираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ги деинсталираш?

с Unіnstall Tool

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с Unіnstall Tool

Тоест деинсталираш, след това рестартираш компютъра, после сваляш последната версия на Google Chrome и инсталираш отново. И проблема е пак налице.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест деинсталираш, след това рестартираш компютъра, после сваляш последната версия на Google Chrome и инсталираш отново. И проблема е пак налице.да

да само не рестартирам сега ще опитам с рестарт и ще пиша

сега опитах и с рестарт няма никаква промяна :brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пази ли някъде резервно копие google hrom от вече изтрита история , и има ли начин да се види някъде изтритата история на посетените сайтове 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера защо не мога да сваля Adblock Plus от тук.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да даде линк за тема или начин по който табовете да са правоъгълни а не трапецоидни. Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е ,като се пише на различни езици в различни табове,да не се налага ръчно да сменям езика за всеки таб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори табовете в различни прозорци и ще може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така не ми е удобно за съжаление.Остава вариант с добавка...Потърсих някакви със tab lang и други подобни ,но не можах да открия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо!?! за лисицата има...

Това е най-удачното решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро имам проблем с браузъра Google Chrome.Когато го отворя не ми зарежда никакви страници. Изтеглих си Mozila и Internet Explorer, но при тях всичко е както трябва.Попринцип проблема се оправяше когато ресна браузъра, но от 2-3 дена вече колкото и да го ресвам пак не зарежда. Бих се радвал ако някой ми помогне и ми даде отговор на проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша и данните от сърфирането от опциите на браузъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пак да си питам че не ме отразиха - ако случайно сега се намери някой който знае какво може да се направи:

Изтеглих си една много яка нова тема: http://prikachi.com/...56/7259556F.png
Проблемът е че ми развали настройките за размера на изгледа. Влязох в настройките на контрол панела - Message box - увеличих размера на шрифта табовете и отметките станаха по-големи. Проблемът остана в трите бутона в горния десен ъгъл които останаха много мънички. Някой знае ли как да ги уголемя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И кво я, няма такова животно за прехваленият хром?!? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

я си карай на ФФ, за какво ти е тоя гигабайтовия боклук хром (след определено време ползване става толкова)? стартира амнайсе процеса още с пускането на компа и сере един куп ключове в регистрите... никак не е сигурен тоя браузър... всеки който седне на компа знае де си бил по часове и минути...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в последния ъпдейт пуснаха много нежелани реклами в хрома...въпроса ми е как да ги махна?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да спра стартирането на Google Update процеса когато си включвам компа? Искам да не се стартират /....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как мога да спра стартирането на Google Update процеса когато си включвам компа? Искам да не се стартират /....

Със коя ОС си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...