Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

При мен винаги е така на линукс вие с каква операционна система сте?

Windows 8.1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:

С google chrome съм и като отворя facebook автоматично влизам без да пиша парола но като влзена в настройки управление и извеждане на пароли в браузера там няма никъква информация.

Някой имали идея как да видя каква е паролата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си паролата и ще си я знаеш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте:

С google chrome съм и като отворя facebook автоматично влизам без да пиша парола но като влзена в настройки управление и извеждане на пароли в браузера там няма никъква информация.

Някой имали идея как да видя каква е паролата?

Здравейте пробвайте така отваряте хрома и на място на интернет адрес пишете това chrome://settings/passwords и удряте ентер .

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пробвайте така отваряте хрома и на място на интернет адрес пишете това chrome://settings/passwords и удряте ентер .

Не се получава излиза ми това Тук ще се покажат запазените ви пароли. Научете повече

Там се записват паролите когато си натиснал запази в самия браузер а моята парола е записана по следния начин като влизаш в facebook нали има отметка Запомни ме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да триете браузара истеглете хром затворете вашия хром и инсталирайте хрома който истеглихте.След това пробвайте да си видите паролата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да триете браузара истеглете хром затворете вашия хром и инсталирайте хрома който истеглихте.След това пробвайте да си видите паролата.

Без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна изтрих тая простотия наречена Chrome

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без резултат.

Искам да ви питам имате ли акаунт в 

Gmail 

Ако имате можете да си синхронизирате отметките и запазените пароли и се запазват на сървара на хром.

От там вече дори да си преинсталирате компа можете да си влезете в акаунта и да изберете възстановяване на отметки и на пароли

това на много компютри ми е импортирало паролите и отметките работи много добре  .

Другия вариант е истегляте програмата за бекъп и рестор от тук  http://www.parhelia-tools.com/products/gcb/googlechrome.aspx  на хром правите си копие после деинсталирате с http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1277 хрома и си го инсталирате на ново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отдавна изтрих тая простотия наречена Chrome

Простотия,която и 8 годишно дете ще разбере.Затова го използва половината и повече потребители в интернет и затова и е на първо място сред всички браузъри щото е простотия.Това,че ти се правиш и не можеш да го разбереш според мен си е лично твой проблем,това че ти искаш да ти е всичко сложено като на 2 годишно дете да го виждаш и разбираш просто...

Ползвай си ся mozilla,която има далеч повече опции и работи,които трябва да разучаваш или някой друг браузър.

Просто според мен мнението ти е напълно излишно тук,разбирам да беше обяснил защо е простотия и т.н. но ти и това не си направил.

И също така на тази простотия са базирани още към 100 браузъра сигурно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се направи автоматично да записва паролата без да изкача въпроса да запиша ли паролата или никога за този сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може ли да се направи автоматично да записва паролата без да изкача въпроса да запиша ли паролата или никога за този сайт?

Може но при вас мисля не работи организатора на пароли и това ще е проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да направя да ги запомня автоматично без да се натиска бутона запомни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Как да направя да ги запомня автоматично без да се натиска бутона запомни?

Ми истеглете си гугъл хром портабле и вижте тея настройки Публикувано изображение

Редактирано от Gangosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрома удари Антивируса ми!!!Преди малко ми изкара едно съобщение, че ми спира Kaspersky Anti-Banner и URL-Advisor защото според Гугъл били malware, като не ми даде възможност да откажа - типично в западнодемократичен стил имаше само една опция - "ОК"! Влязох в менюто с разширенията да опитам да ги включа ръчно но не става нищо! Потресен съм. И Гугъл започнаха да прилагат мутренски похвати! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрома удари Антивируса ми!!!Преди малко ми изкара едно съобщение, че ми спира Kaspersky Anti-Banner и URL-Advisor защото според Гугъл били malware, като не ми даде възможност да откажа - типично в западнодемократичен стил имаше само една опция - "ОК"! Влязох в менюто с разширенията да опитам да ги включа ръчно но не става нищо! Потресен съм. И Гугъл започнаха да прилагат мутренски похвати! 

Хм интересно това може да  са действия на вирус , може и на хрома да са .

Може наистина касперски да ви шпионира много предположения имам според мен е най добре да пратите по един имейл на касперски и на гугъл представителите да направят експеримент и да ви кажат или излъжат защото според мен всеки ще защити името си и няма да се даде с признание ние сме  виновни след представените от вас логове които поискахме и вие ни дадохте стигнахме до извода , че имаме пропуск във написания код и сме ущетили много хора нали не вярвам да ви кажат така може гугъл хром да са избързали с пускането на бъгав антивирусен адон мениджър ли кво ще да е

пък както знаете 2 антивирусни има ли на една система се засичат за вирус една друга може хромаджиите да са пуснали антивирус с защита в реално време и да са се сбили с касапа и да са го победили и ако е така ще очакваме по добрата антивирусна на Хроме  , но има много предположения и не искам да се исказвам сигурно и да твърдя че квото кажа е истина .Предпочитам по предпазливите и неконкретизирани исказвания защото обхващат много повече материя отколкото сигурното, но самотно твърдение истината е някъде там ,но ако следвате елементарната логика ще стигнете до правилния отговор .Пожелавам ви бързо намиране на истинския отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aбе да ти кажа все съм по-склонен да се доверя на Касперски. Ше се радвам някой ако измисли как да включа отново поразените му компоненти (които иначе в контролния панел на самата антивирусна са си активни)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разширенията, които не са от Google Play, са спрени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разширенията, които не са от Google Play, са спрени.

А има ли начин да си ги активирам защото след всяко излизане от хром ми ги трие ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли начин да си ги активирам защото след всяко излизане от хром ми ги трие ???

Здравейте, аз се сещам за един начин. В горния десен ъгъл на менюто с приложенията на Хром трябва да има опция "Режим за разработчици". Пробвайте да я включите.

Източник: http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Google-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B2-Chrome-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%82-90175.html

Поздрави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го но след рестарт на хрома отново ми деактивира разширението   :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, от определено време Google Chrome непрекъснато забива. Като цъкна на иконката се отваря бавно (понякога чакам 1 минута) и на всичкото отгоре ми използва почти 2 GB рам. Пробвах да пеинсталирам програмата, да изчистя данните за сърфирането, но проблемът си остава. И от време на време, докато си отварям страници, програмата забива за около 10-15 секунди, но после се оправя.

Характеристиките са следните:

Lenovo G580

8 GB RAM

процесор Intel Core i3 3110M Ivy Bridge 2.40 GHz

А версията на браузъра е: 35.0.1916.153 m

Извинявам се, ако информацията е недостатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем но параметрите са ми по-добри какво да правим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вижте какви добавки и разширения сте инсталирали и дали ако ги спрете проблема изчезва.

Сканирали ли сте за зловреден софтуер с (adwcleaner, junkware removal tool и Malwarebytes' Anti-Malware)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...