Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Благодаря на двамата колеги emil644466 и L&B които се опитаха да ми помогнат но проблемът по двата въпроса горе долу ми се изясни.Очаквах по голяма активност но за съжаление останах разочарован.По въпроса с падащият прозорец пробвах инсталация на по стара версия на Хром и проблемът го нямаше.Явно последната и предната актуализация са малко бъгави.Да се надявам че със следващите актуализаций нещата ще се оправят.По вторият въпрос с HP списъците които не се изтриваха и се увеличаваха,след дълго ровене успях да ги изтрия от настройки-Гугъл табло за управление-изтриване на синхронизацията.На снимката се вижда че вече ги няма.Лека вечер на всички!

Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , от около месец имам проблем с четенето на страници чийто съдържание е на Български език ( ще прикача снимка , за да видите проблема ми ) . Опитах какво ли не - изчистване на данни , на кеша , нулиране на настройките и нищо :( .. Моля ако някой има идея как мога да го оправя , ще съм много благодарна ако ми сподели :)

post-346483-0-64185100-1391215470_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по двата начина пробвах не се получава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И по двата начина пробвах не се получава

Тази ви настройка персонализиране на шрифтовете  вижте ,като моята настройка ли ползвате или е друга http://i.imgur.com/TUek9LG.jpg

ако не помогнеи това ще ви посъветвам да направите това http://i.imgur.com/aRx4kWa.jpg

Пишете дори да се управи за да знам , че е решен проблема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли да попитам , защо ми изчезна от опциите за търсене опцията " ДИСКУСИИ"

В Google Chrome ли има такава опция ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно са решили че потребителите нямат нужда от нея :s 

Някой има ли идея за друга търсачка която има такава опция - търсените резултати да не са от магазини,т.е търсим дискусия за продукт,обсъждането му а не къде се продава  и колко струва 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно са решили , че не трябва да водим дискусии , а направо да пазаруваме и да се съгласяваме с мнението от рекламите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

понякога имам проблем с Хрома - не иска да зарежда правилно страници т.е. не се зареждат целите, както се вижда на снимката.От какво може да е , дали от проблем с интернета или е от програмата?

post-107556-0-70493500-1392192227_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е в твоя телевизор.

Публикувано изображение

Почисти си кукита, временни файлове и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че е в моя телевизор но от какво се получава? 

Изчистих всичко и не се оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че е в моя телевизор но от какво се получава? 

Изчистих всичко и не се оправя.

Пробвай с преинсталация на флаш плеър/браузър дали има ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте

понякога имам проблем с Хрома - не иска да зарежда правилно страници т.е. не се зареждат целите, както се вижда на снимката.От какво може да е , дали от проблем с интернета или е от програмата?

Това става само със замунда нали? И при мен беше така преди 2-3 дена. Поразпитах познати, при тях нямаше проблем. На страницата на замундата във фейса имаше няколко човека, които имаха същия проблем, но не им беше отговорено защо се получава. Сега всичко е наред при мен. Но не е само с хорома се получава така, с мозила и IE също...

Редактирано от DYDK (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....дали от проблем с интернета или е от програмата?

Неотваряне на цялата страница или много бавно отваряне,от горе надолу,си е проблем с интернета.Можеш да провериш дали получаваш достатъчна скорост от тук Speedtest .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем с Google Chrome...

Примерно си пускам музика от youtube и започвам да сърфирам из други страници, докато си върви музиката, но като зарежда някоя страница и ми прекъсва за около секунда музиката и така при всяко отваряне/зареждане на страница. Проблемът не е нито от процесора, нито от рамта. Надявам се да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам следния проблем с Google Chrome...

Примерно си пускам музика от youtube и започвам да сърфирам из други страници, докато си върви музиката, но като зарежда някоя страница и ми прекъсва за около секунда музиката и така при всяко отваряне/зареждане на страница. Проблемът не е нито от процесора, нито от рамта. Надявам се да ми помогнете.

А какво не ви хареса в специализираната тема по въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следния - от време на време, през няколко дни да речем хром сам решава да си промени дефолт настройката при пускане. Сменя от това да продължи до където съм стигнал с отворените табове на това да отвори празна страница. После се чудя какво бях отворил и до къде бях стигнал с някакви страници. Адски досадно е. Не знам защо само се сменя и каква е причината? Това наблюдавам от много време и с всички версии на хром, даже в момента съм с последната бета и пак се получава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С други браузъри случва ли се нещо подобно?

Изчистете кеша на браузъра.

Изчистете системата с програмата CCleaner.

Ако е необходимо,посетете антивирусният отдел на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С други браузъри не. Кеша го чистя редовно както и всичко останало с CCleaner. Резултат няма. Няма защо да посещавам антивирусния отдел, такива неща на компа си нямам. всичко се следи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Много ми забива NO Respoding Версия 32.0.1700.107 m има ли някакво решение? Благодарско  предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега си реших проблема със всички браузъри голям проблем имах със сертификатите на всеки сайт. Проблема се изразяваше в това ,че не ми зарежда сайтовете нормално а орязани без снимки и флашове оказа се ,че не ми е свирен часа и датата след сверяване всичко вече е нормално дребна подробност но си помислих , че имам вируси на прясно иснталираното експи. Така че ако имате проблем със сертификата на сайтовете сверявайте дата и час.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е следния - от време на време, през няколко дни да речем хром сам решава да си промени дефолт настройката при пускане. Сменя от това да продължи до където съм стигнал с отворените табове на това да отвори празна страница. После се чудя какво бях отворил и до къде бях стигнал с някакви страници. Адски досадно е. Не знам защо само се сменя и каква е причината? Това наблюдавам от много време и с всички версии на хром, даже в момента съм с последната бета и пак се получава.

Явно имаш акаунт в gmail ,youtube браузърът е свързан с тях и ти качва настройките и Bookmarks в един Cloud за да може след като преинсталираш да не ги въвеждаш наново и да не пишеш паролите за всеки сайт в който си се логвал.

Ако някой е забелязал,че даже на чиста инсталация на хрома още докато се логнете и до 15-20 секунди ви възстановява всичко,примерно замунда като отворите ви въвежда име и парола автоматично.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да имам, но не схващам защо тая настройка се сменя сама?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...