Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

И какво стана с новият ви компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми те тия пачове са пълни с бацили :D Теглите от където и каквото ви падне и още при инсталацията само next>next :D  Има ,,програми,, и прочее които още при инсталирането инсталват какви ли не ненужни,,простотии,, ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бях сигурен точно къде да я публикувам, така че ако може да бъде преместена ще съм благодарен, какво да правя сега, гледам че сте заключили темата за "Системата ми е инфектирана, какво да правя" ?

Не си спазил правилата явно за публикуване. Трябва да опишеш проблема си подробно и да предоставиш на колегите от HJT логове от програмите които ги има във важната тема,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си спазил правилата явно за публикуване. Трябва да опишеш проблема си подробно и да предоставиш на колегите от HJT логове от програмите които ги има във важната тема,

Как да стане това гледам че сте заключили темата за инфектираната система...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Създайте си нова тема в раздела за борба с вирусите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам ако махнем версия 30 и си инсталираме версия 29 дали няма да си върнем стария хроме 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Проблемът ми е с браузъра. Когато инсталирам някое приложение или тема при следващото включване на компа вече няма нито приложение нито тема и трябва всеки ден да инсталирам едно и също. Какъв може да е проблема! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте браузъра.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за съвета :)

Редактирано от Betty Collar Keller (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дни не мога да стартирам хром, нормално. С уин 8 съм, и до сега всичко си беше ок. Обаче, сега, като искам да го стартирам и натисна иконата, излиза надпис

"this app can't open", след това;

"the screen resolution is too low for google chrome to run" ,  и накрая:

"change your screen resolution"

Сега стартирам, като дам десен бутон на мишката върху иконата на хром и натисна - "run as administrator"

Как да оправя проблема и Хрома се стартира нормално?

Благодаря,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а като вдигнеш резолюцията на монитора какво става ?

На този уиндос не знам как да я вдигна?

На този уиндос не знам как да я вдигна?

Намерих от къде, но има жълт триъгълник с удивителен знак и бутона за промяна на резолюцията не е активен. В момента е 1024 X 600. Има надпис:  "your resolution is lower than 1024x768. Some items might not fit and apps might not open"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека позная: нетбук, който не е предвиден за работа с Win 8? Ето тук е обяснено как може да се заобиколи това ограничение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека позная: нетбук, който не е предвиден за работа с Win 8? Ето тук е обяснено как може да се заобиколи това ограничение.

Сега ще погледна, но се чудя, как до сега /1 г./ работи без проблеми, а от скоро почна да ги прави?

компа е;

Acer Aspire one D270,

10.1, intel Atom N 2600, 1.6 Ghz, 1 MB L cache

memory 2 GB, DDR 3 memory

Сега ще погледна, но се чудя, как до сега /1 г./ работи без проблеми, а от скоро почна да ги прави?

компа е;

Acer Aspire one D270,

10.1, intel Atom N 2600, 1.6 Ghz, 1 MB L cache

memory 2 GB, DDR 3 memory

Как да отида в този регистри едитор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш старт меню там където пише търсене на програми и файлове пишеш regedit натискаш enter и си в регистри едитор.

Редактирано от zorge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отваряш старт меню там където пише търсене на програми и файлове пишеш regedit натискаш enter и си в регистри едиторМер

ОК. Има ли шанс, нещо да се прецака, защото след това ще остана без комп, а ще ми трябва за седмицата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с някои сайтове, ето пример с базар.бг:

http://prikachi.com/images/816/6724816h.png (това е когато кликна на "Нова обява")
http://prikachi.com/images/817/6724817K.png (това е когато кликна на моите обяви)
Като пробвах да им пиша през формата за контакти ми иска да въведа атни-спам код но няма откъде да го видя - http://prikachi.com/images/822/6724822q.png

Позволил съм приставките за страницата и съм спрял AdBlocker за нея  каква може да е причината за това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те ... не знам дали на някой се е случвало но когато днес опитах да актуализирам google chrom  ми изписа следното нещо 

Версия 30.0.1599.101 m

Актуализациите са деактивирани от администратора

Как да го оправя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те ... не знам дали на някой се е случвало но когато днес опитах да актуализирам google chrom  ми изписа следното нещо 

Версия 30.0.1599.101 m

Актуализациите са деактивирани от администратора

Как да го оправя ?

start->run->regedit->намери HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesGoogle-промени стойността на UpdateDefault or DefaultUpdate от 0 на 1

Имам проблем с някои сайтове, ето пример с базар.бг:

http://prikachi.com/images/816/6724816h.png (това е когато кликна на "Нова обява")
http://prikachi.com/images/817/6724817K.png (това е когато кликна на моите обяви)
Като пробвах да им пиша през формата за контакти ми иска да въведа атни-спам код но няма откъде да го видя - http://prikachi.com/images/822/6724822q.png

Позволил съм приставките за страницата и съм спрял AdBlocker за нея  каква може да е причината за това?

като гледам си забранил бисквитките за този сайт,не трябва ли да ги разрешиш,след като имаш регистрация.не знам дали е от това проблема,но пробвай и да изчистиш кеша.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

start->run->regedit->намери HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREPoliciesGoogle-промени стойността на UpdateDefault or DefaultUpdate от 0 на 1

като гледам си забранил бисквитките за този сайт,не трябва ли да ги разрешиш,след като имаш регистрация.не знам дали е от това проблема,но пробвай и да изчистиш кеша.

Странно... показва ми ги като разрешени а същевременно вади иконка за забранени:

http://prikachi.com/images/818/6727818U.png

http://prikachi.com/images/819/6727819f.png

Изчистих кеша и пак същото..

Редактирано от Krasimir Trifonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тогава изчисти бисквитките и направи ъпдейт,ако не си с последната версия или евентуално преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да си сортирам отметките по някакъв начин? (за предпочитане падащо меню на отметките?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин да си сортирам отметките по някакъв начин? (за предпочитане падащо меню на отметките?)

Може и да не съм ти разбрал въпроса.

За това ли питаш?

http://prikachi.com/images.php?images/624/6731624J.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да не съм ти разбрал въпроса.

За това ли питаш?

http://prikachi.com/images.php?images/624/6731624J.jpg

Не. Да сортирам отметките, примерно от падащото меню да се появяват 2-3 форума от друго падащо меню да се появяват социални мрежи и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. Да сортирам отметките, примерно от падащото меню да се появяват 2-3 форума от друго падащо меню да се появяват социални мрежи и така.

В лентата с отметките може да си създадеш папки, на които да дадеш определени имена - форуми, социални и т.н. и в тези папки сложиш съответните линкчета. :))

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от DarkEdge
      В тази тема ще поддържам актуализирането на преносимите версии на браузъра

За всичко свързано с инсталираната версия на браузъра - тук

Излезе портативното издание на последната стабилна версия на въпросния браузър за Windows платформа.
      39.0.2171.99
    • от Славчо Хаджийски
      Здравейте, фенове на Puppy Linux! 
      Свалих си на флашка Slacko64-6.3.0. Свалям Chrome.deb и той се инсталира автоматично на флашката, но не мога да го стартирам, въпреки че иконката му се появява в папка Интернет. Не зная кода за стартиране от терминал на Puppy Slacko6.3.0. 
      Моля, помогнете! 
    • от Sarditata
      Днес имаше ъпдейт на Хрома и оттогава не може да се включи wi fi Помощ!!!!
    • от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• от bumblebee
      Здравейте,
      след преинсталация на Windows (10) имам странен проблем с google chrome. Допреди преинсталацията си седях логнат във всички сайтове, които посещавам - Youtube, facebook дори и тук във форума, но сега всеки път като затворя Chrome и вляза пак трябва да се логвам отново.
      Някаква идея?
  • Дарение

• Добави ново...