Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Евреите управляват света?

Препоръчан отговор

Вие разделяли ли сте кучета когато се чифтосват? biggrin.gif

и аз нямаше да мога да го кажа по-добре ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 117
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Вие разделяли ли сте кучета когато се чифтосват?

... също знаехте ли че Сергей Станишев е евреи ? Соломон Паси също.

Дайте си мнението ... ?

Я си признай. Ти работиш теляк в мъжката баня и си търкал гърба на Сергей след като си сигурен, че е евреин. Червените бабички ще те плюнат, ако чуят/прочетат к'ви ги дрънкаш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То подобно нещо се твърдеше и за масоните...

Кой знае? Дали евреи или някои други - важното е да няма войни и размирици, но уви!

Според мен пък са масоните. Та нали именно Джак Изкормвача е бил масон biggrin.gif

Шегата настрана, ако питате мен, за обикновения, средностатистически човек, това кой управлява света, няма значение. На него му стига да не живее в размирни времена, за да може да си изживее живота спокойно (до колкото е възможно).

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Я си признай. Ти работиш теляк в мъжката баня и си търкал гърба на Сергей след като си сигурен, че е евреин. Червените бабички ще те плюнат, ако чуят/прочетат к'ви ги дрънкаш.

Я ти си признай!Тайно управляваш света и се гъбаркаш с простосмъртните! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна имам подозрения че Обама е еврейн :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Барак е име от тоя регион. Лени Кравитц е потомък на палав евреин и негърка или май беше на разюздана еврейка от сриите

Jew and Blackzilla. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е така наречената теория на комплота

мисля че е доста преувеличена

а тези които отричат 6млн жертви на холокоста отидете до освиенцим....

нека бъдем обективни и изкарваме само проверени факти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко мнението ми е изтрито, БЛАГОДАРЯ!

Редактирано от skylamer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
това е така наречената теория на комплота

мисля че е доста преувеличена

а тези които отричат 6млн жертви на холокоста отидете до освиенцим....

нека бъдем обективни и изкарваме само проверени факти

Не си занимавай мозъчето с такива проблеми.... :whist: За какво да ходя до Освиенцим,да гледам измишльотините дето на братушките им са трябвали 20 години да ги построят?С същия успех можеш да препоръчаш и да гледаме "Списъкът на Шиндлер",страхотен филм,ама приказка.... :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не си занимавай мозъчето с такива проблеми.... :angel19: За какво да ходя до Освиенцим,да гледам измишльотините дето на братушките им са трябвали 20 години да ги построят?С същия успех можеш да препоръчаш и да гледаме "Списъкът на Шиндлер",страхотен филм,ама приказка.... :angel19:

и как реши че е приказка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не си занимавай мозъчето с такива проблеми.... :ph34r: За какво да ходя до Освиенцим,да гледам измишльотините дето на братушките им са трябвали 20 години да ги построят?С същия успех можеш да препоръчаш и да гледаме "Списъкът на Шиндлер",страхотен филм,ама приказка.... :blink:

Как пък реши че ония от изток са го строили!!!Я вземи отиди,разгледай и после говори!!!!За Шиндлер-приказка,приказка ама че еврюгите са търгували в църквите,докато навън поляците са се били на смърт по време на Варшавското въстание си е параксаланс истина!Ти да не мислиш,че в Полша обичат евреите!Но дори там никой не е смее да отрече истина за Освиенцим!Така че твоето"мозъче"е май претоварено!Щото колкото и да не ти се иска -всичко е истина!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как пък реши че ония от изток са го строили!!!Я вземи отиди,разгледай и после говори!!!!За Шиндлер-приказка,приказка ама че еврюгите са търгували в църквите,докато навън поляците са се били на смърт по време на Варшавското въстание си е параксаланс истина!Ти да не мислиш,че в Полша обичат евреите!Но дори там никой не е смее да отрече истина за Освиенцим!Така че твоето"мозъче"е май претоварено!Щото колкото и да не ти се иска -всичко е истина!!!!

Руснаците са строили подобренията...газови камери и крематориуми.Да ти си бил там и знаеш,нали? cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Руснаците са строили подобренията...газови камери и крематориуми.Да ти си бил там и знаеш,нали? cool.gif

Всъщност съм бил драги и ми се наложи да го разгледам целия!!!С всички екстри на хотела!И тоя,който ти е казал че руснаците са построили камерите много лошо те е излъгал.Аз съм млад,но дядо ми (Господ да го прости!)ги е виждал действащи през 1944г.и то съвсем отблизо при това без да е евреин!!!!И въобще айде подготви се по темата,щото така да ми говориш на ангро не бива!А покойния ми дядо,който си отиде от тоя свят ,ми е казвал доста по въпроса.Бил е на два хотела,въпросния и Бухенвалд та имаше мнение за качеството на обслужване!След излизането му оттам освен без зъби и с разбито сърце,излезна и с много спомени,дори много за 24 годишен офицер от армията,който е оживял заради произхода си и офицерския си чин,който е бил зачетен от немски офицер от Вермахта,а не идиот от СС.Слава Богу немското офицерство винаги е презирало тези катили измислени от геносетата на Райха!Та така драги мой!!!Та този офицер незнайно как е попаднал в Освиенчим,е бил причината за това дядо да оцелее!Апропо дълги години след войната двамата прекарваха заедно отпуските си,до момента в който дядо Карл(аз така го помня)не се премести да живее в Швейцария.А го направи след като на така наречените офицери от СС им бе позволено да бъдат погребвани с военни почести в Федералната Република.Такива ми ти работи!Щото и на война има закони и то железни,които немското офицерство(особено пруското)ги е спазвало!!!!За разлика от СС и прочие диваци,чийто командваш Химлер е бил.......... преди Хитлер да дойде на власт!

P.S-Айде като толкова знаеш,кажи какво му е било цивилното занятие на Химлер!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Всъщност съм бил драги и ми се наложи да го разгледам целия!!!С всички екстри на хотела!И тоя,който ти е казал че руснаците са построили камерите много лошо те е излъгал.Аз съм млад,но дядо ми (Господ да го прости!)ги е виждал действащи през 1944г.и то съвсем отблизо при това без да е евреин!!!!И въобще айде подготви се по темата,щото така да ми говориш на ангро не бива!А покойния ми дядо,който си отиде от тоя свят ,ми е казвал доста по въпроса.Бил е на два хотела,въпросния и Бухенвалд та имаше мнение за качеството на обслужване!След излизането му оттам освен без зъби и с разбито сърце,излезна и с много спомени,дори много за 24 годишен офицер от армията,който е оживял заради произхода си и офицерския си чин,който е бил зачетен от немски офицер от Вермахта,а не идиот от СС.Слава Богу немското офицерство винаги е презирало тези катили измислени от геносетата на Райха!Та така драги мой!!!Та този офицер незнайно как е попаднал в Освиенчим,е бил причината за това дядо да оцелее!Апропо дълги години след войната двамата прекарваха заедно отпуските си,до момента в който дядо Карл(аз така го помня)не се премести да живее в Швейцария.А го направи след като на така наречените офицери от СС им бе позволено да бъдат погребвани с военни почести в Федералната Република.Такива ми ти работи!Щото и на война има закони и то железни,които немското офицерство(особено пруското)ги е спазвало!!!!За разлика от СС и прочие диваци,чийто командваш Химлер е бил.......... преди Хитлер да дойде на власт!

P.S-Айде като толкова знаеш,кажи какво му е било цивилното занятие на Химлер!!!!

Направо ми разби сърцето с тази история!Дядо ти значи е един от малкото хора дето са ги видели тия чудеса ....От коя армия е бил офицер?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Направо ми разби сърцето с тази история!Дядо ти значи е един от малкото хора дето са ги видели тия чудеса ....От коя армия е бил офицер?

Армия Krajowa!!!!Или сигурно и тя е била под командване на евреи!!!Щото само това остава някой да ми твърди.При това е бил в щабното разузнаване!Заловен е по време на самото въстание във Варшава,след като е командирован от Лондон,където е полското правителство!Не знам дали знаеш, но по това време броя на полските офицери е силно намален благодарение на другите геносета от изток!Между другото при капитулацията на поляците,те са били трактувани като военнопленници(тоест армия)Дядо ми е бил вече военен,но също е пратен в концлагер!А хората видели тези неща хич не са малко- има още доста живи и на североизток и на северозапад.И не ти ги разправям тия неща за да ти разбивам сърцето,а за да се освестиш малко!Не ми отговори апропо на въпроса!!!!

Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това пък откъде го измисли? Да, представи си, някои са били там и знаят, за разлика от теб. Има още живи хора, които разказват. А и по тези места като отидеш, още мирише на смърт на километри в диаметър от тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Армия Krajowa!!!!Или сигурно и тя е била под командване на евреи!!!Щото само това остава някой да ми твърди.При това е бил в щабното разузнаване!Заловен е по време на самото въстание във Варшава,след като е командирован от Лондон,където е полското правителство!Не знам дали знаеш, но по това време броя на полските офицери е силно намален благодарение на другите геносета от изток!Между другото при капитулацията на поляците,те са били трактувани като военнопленници(тоест армия)Дядо ми е бил вече военен,но също е пратен в концлагер!А хората видели тези неща хич не са малко- има още доста живи и на североизток и на северозапад.И не ти ги разправям тия неща за да ти разбивам сърцето,а за да се освестиш малко!Не ми отговори апропо на въпроса!!!!

Не се пали толкова.Интересува ме само дали дядо ти е видял как убиват и изгарят 1 100 000 евреи в крематориумите?Което според пропагандата било неоспорим факт!!!Никой не казва че са били хотели въпросните места,но това което ни пробутват са пълни глупости.Единствено 15 000 убити полски офицери са неоспорим факт,но в началото са се опитали да припишат това на немците.Не ти отговорих на въпроса защото няма нищо общо с темата.Нали се сещаш че почти всички хора си имат дядовци дето са преживели войната и всеки си има своя гледна точка.

Страшно яко са го измислили -изгорили са ги и няма следи.Те германците затова са изгубили войната явно,вместо да воюват са убивали и горили евреи-6 милиона че и половина -не е шега работа.За това говоря ,не че е било нещо хубаво и прекрасно гадната война.Въпроса е кой е имал най-голяма полза от нея и се е облагодетелствал най много.И тогава става пределно ясно кой е кукловода.Не виждам друг заподозрян освен управляващите в момента света.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се пали толкова.Интересува ме само дали дядо ти е видял как убиват и изгарят 1 100 000 евреи в крематориумите?Което според пропагандата било неоспорим факт!!!Никой не казва че са били хотели въпросните места,но това което ни пробутват са пълни глупости.Единствено 15 000 убити полски офицери са неоспорим факт,но в началото са се опитали да припишат това на немците.Не ти отговорих на въпроса защото няма нищо общо с темата.Нали се сещаш че почти всички хора си имат дядовци дето са преживели войната и всеки си има своя гледна точка.

Страшно яко са го измислили -изгорили са ги и няма следи.Те германците затова са изгубили войната явно,вместо да воюват са убивали и горили евреи-6 милиона че и половина -не е шега работа.За това говоря ,не че е било нещо хубаво и прекрасно гадната война.Въпроса е кой е имал най-голяма полза от нея и се е облагодетелствал най много.И тогава става пределно ясно кой е кукловода.Не виждам друг заподозрян освен управляващите в момента света.

А на твоето изказване му се вика "промит мозък" :P

Това, което е ставало в крематориумите дори е занижено като цифри - капацитетът им е бил дори и по-голям.

А света си се управлява от лемурите - потомците на Атлантида - те седят в тайните си градове под земята и дърпат конците на всички ни :) Какви евреи,какви пет лева ?

Евреите и с едни араби не могат да се оправят.И гъзовете си сами не могатда избършат.Евреите са си поплювковци- никойк не им обръща внимание.

Лемурите ни управляват - погледнете само как са се скрили !Само това трябва да накара дасветнат лампичките във главите ви!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А на твоето изказване му се вика "промит мозък" :)

Това, което е ставало в крематориумите дори е занижено като цифри - капацитетът им е бил дори и по-голям.

А света си се управлява от лемурите - потомците на Атлантида - те седят в тайните си градове под земята и дърпат конците на всички ни :) Какви евреи,какви пет лева ?

Евреите и с едни араби не могат да се оправят.И гъзовете си сами не могатда избършат.Евреите са си поплювковци- никойк не им обръща внимание.

Лемурите ни управляват - погледнете само как са се скрили !Само това трябва да накара дасветнат лампичките във главите ви!!!

:angry::speak::lol6: Ще ми наравиш плочи от смях!Аз винаги съм мислил че лемурите са едни симпатични полумаймуни,а то какво се оказа! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да се разберем от самото начало!Ти оспорваш че са изгорили 6 и половина милиона евреи.Свидетели има страшно много,има оживяли и от Бухенвалд,Дахау,Освиенцим,Поненсбург та включително и при комшиите в екс Югославия,където българския ми дядо,който си е жив и здрав и също е висш офицер от Българска Армия не само ги е скивал ами си е говорил с хора обслужващи пещите!Нали не смяташ,че немската прецизност ще допусне гаф!Не знам кой ти набива в главата тия глупости,но си в колосална грешка!По горе ти казват,че си промит мозък-искренно ми се ще да вярвам,че просто си се заблудил при прочита на историята,която някой хора редовно я "оправят".Истинските факти са категорични!Самата идея за изтреблението на евреите е заложена при геносетата!Не знам дали знаеш вица за това,кой е виновен за разгрома на Райха през Голямата Война-за велосипедистите и евреите!Та те били виновни за разгрома!При въпроса защо велосипедистите,отговора е защо пък евреите!Апропо аз не проумявам(без въобще да ги обичам)защо да няма еврейска държава???????Проблема е че няма палестинска такава!!!!!А самия Израел-да си живеят и да просперират евреите.Щом не ми пречат???Какъв ви въобще проблема?Тия световни конспирации пораждат само смях!Айде по сериозно!21век сме а продължаваме да живеем с тотално остарели представи!!!Някак не върви вече!Нали не смятате че шофьора на автобус в Тел Авив е с нещо по различен от тоя в Ливан или Дамаск!Управляли света!!!1Те с един Йерусалим не могат да се оправят 50 години!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо имам усещането, че на много хора им трябва външен враг, за да не видят врага вътре в себе си?

Браво! По същата логика съвсем удачно може да се каже, че и лемурийците управляват света. :speak:

Не лемури, а лемурийци - не горили, а горилийци, не маймуни, а маймунийци. :lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6::lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, пич, бъркаш се страхотно, като идеш в освиенцием ще ти разкажат дори че руснаците се знаели за тези камери но нищо не са направили първоначално така хитлеристите са имали време да покрият следите......Не се изказвай неподготвен както виждаш всички тук ти казват други мнения доста по аргументирани. Аз в никъкав случай не защитавам евреите защото не мисля че се държат хуманно с палестинците просто ти казвам исторически факти, които е добре да не се забравят за да не стигнем до нови лудости. Напомням също че Хитлер се е появил на този свят точно в периода да голяма икономическа криза когато бедните хорица са повярвали на популистките му изказвания и сега в тази световна криза доста ме е страх да не се появи нов Хитлер...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо имам усещането, че на много хора им трябва външен враг, за да не видят врага вътре в себе си?

Браво! По същата логика съвсем удачно може да се каже, че и лемурийците управляват света. :)

Не лемури, а лемурийци - не горили, а горилийци, не маймуни, а маймунийци. :clap::wors::):lol6::lol6::lol6::lol6:

Ти еврейка ли си ?

Отгвори ми на товя въпрос и на въпроса знаеш ли за инцеста между евреите ,че като тях нация няма , лемурийците не ги намесвай те нямат нищо общо с eвреите , някой трябва да прочете нещичко за евреите (Юдеизма) в Wikipedia и да види що за хора са.. нормално ли е инцест между майка и син , брат и сестра, баща и дъщеря и тнт.. и логото на евреите е да запазят единствената чиста нация (самите себе си) за това Хитлер им разказа играта... не защото е нацист а защото .. правете си изводите.

Редактирано от Stambini (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Днес имах възможността да посетя лагера в Дахау, респектиращ е..., нищо че 90% от бараките са съборени.

Голяма работа са били SS едно време, съжалявам, че са претърпели поражение от Русия, ако бяха спечелили войната немците тогава, сега щяхме да сме поне като Словения и Хърватска в развитието си, а не като циганите на сегашното ни дередже, ставайки за смях пред ЕС.

Редактирано от BenSherman (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване