Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Що не пишете по темата?

И в осмата минута от мача идва Инфинити и раздава бой, шамари и кори с яйца в опит да възроди дисциплината в спамърския раздел, но спамърите са прекалено много, а тя в сама в борбата срещу тях.... Публикувано изображение

По темата:

Аз съм Бианка и съм пълнолетна ;)

П.П: Сложете ми един БАН за два-три дена....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Казвам се Петър на 26 години. Завършил съм икономика, магистратура международни финанси. Занимавам се професионално с Капиталови пазара, взаимни фондове, фактуринг, фирмено кредитиране, т.е. как с пари да направим още повече пари. Работя в една от водещите банка в европа. Като хоби приемам нужадата да бъда информиран за това което ме интересува непрекъснато и да научавам по нещо ново всеки ден/нощ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

аз се казвам Деси на 19 г. съм живея в Германия тук уча и работя хобито ми е да рисувам не мога без музика :lol6: имам мания към автомобили бързите и скъпи коли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да си цапна аз един ъпдейт, че и без това се позабравихме вече(то аз съм си виновен щот ме няма) Казвам се Петър на 17 години съм от Шумен и уча биология и химия в ПМГ"Нанчо Попович" ама едвали ви пука за това.Занимавам се с първа долекарска помощ....к'во още да ви кажа.... Мотая се из наоколо от бая време ама се пак ако някой нещо иска да ме пита сега е момента, че не знам кога пак ще имам време да се поразровя из любимата калдейта.

Редактирано от peps (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Офелия, на 24 години съм.

Живея и работя в Стара Загора. Обичам стихове и музика. Радвам се да се запознаем!

Здравей Офелия Публикувано изображение И аз съм от най-страхотния град в Бълагаия- Стара Загора :rolleyes:Публикувано изображение . Добре дошла в kaldata. Надявам се да ти хараса при нас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, аз съм Малчо Галчо на 20 години съм от София. Имам прекрасно семейство и приятели. Обичам животните, книгите и българската природа. Не знам какво друго да ви напиша за себе си ако някой прояви интерес нека ми пише :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно "Здравейте" и от мен, казвам се Атанас, от София съм ,занимавам се с програмиране, интересувам се от абсолютно всичко свързано с софтуерната част на компютрите, на 22 години съм, зодия Водолей ако някой го интересува! :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! От доста време съм във форума и е крайно време и аз да се представя. Казвам се Силвия, на 38 години, от Шумен, работя като технолог в мебелното производство. ЗАвършила съм Лесотехническия университет, после и Шуменския университет - информатика. Имам две дъщери. РАботя с компютри от 20 години, още от времето на "осмиците", като най-обичам да се занимавам с компютърна графика, мултимедия и напоследък - уебдизайн. Ако още нямам собствена страница, то е защото не смятам, че физиономията ми е чак толкова ценна, че да я разхождам из Интернет. Така, че продължавам да се уча и да откривам нови неща за себе си в тази област, която няма начин да ми омръзне. Иначе обичам да слушам всякаква музика - от класика и джаз до метъл и рап. Не слушам чалга и попфолк, но не мразя тези които слушат такава музика. Любима певица ми е Йорданка Христова. Обичам да чета книги, да гледам филми (обожавам класическите мюзикли). НЯкога пишех стихове, но вече като че ли доста загрубях. Смятам себе си за толерантен човек и уважавам мнението на хората, независимо дали съвпада с моето. Което не означава, че не бих спорила. Напротив. Кусурите ми са, че съм нетърпелива и на моменти - доста проклета. ХАресва ми този форум, защото няма простотии и обиди, а се води интелигентен диалог между потребителите. ТОлкова от мен. Повече - четете постовете ми.

Редактирано от Sessily (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички и поздрави за прекрасния форум, за който само бях чувала ! Аз съм Мистрес Линда. Едва ли има нужда да се представям ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми е- казвам се Галина:angry:

Скоро ще навърша 28г. и май вече

започват да ми личат :clap:

Работя в сферата на търговията

и адски си харесвам работата.

Обичам морето, харесвам всякаква музика,

май и чувство за хумор имам!!! Публикувано изображение

Редактирано от geri80_1980 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ами казвам се Максим, за момента съм на 13 години, от Перник... Занимавам сеглавно с компютри, програмиране... 7 клас съм, ще кандидатсвам в ТУЕС, доколко ще стане това - не знам... Та... Тук асъм от достаа време, чак 2005 година... Всъщност когато ми вкараха нет... Та оттогава не минава ден без да вляза в Калдата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! Дойде време и аз да се представя. казвам се Виолета и съм от Сливен уча в ИПФ Сливен-ТУ София и работя в сверата на продажбите. Аз също си харесвам работата. ако някой се интересува за мен и иска да научи нещо повече, да ме пита :) P.S. ЗАщо не виждам други потребители от Сливен? Аз ли съм единствения представител на града?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааа...казвам се Пламен,фитнес инструктор съм,член на C.O.R.F.I.T.на 26 години,живея в София....май е тва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Казвам се Емил.На 16 години съм и може би виждате в заглавната страница най долу във форума кои имат рожден ден.има 2 имена "Po_nishto_ne_otstapvam" и едно друго "emil01... нещо си такова.Тези имена вече не ги ползвам,защото си загубих 2 пъти последователно паролата бях си записвал и двата пъти паролата на листче и след няколко пъти кат съм влизал във форума след това съм ги губил.Та значи тия 2 мои бивши потр.имена демек е едно и също защото това ми е най новата регистрация в момента.Регистрирвам се точно на рождения ми ден който е на особена дата се забелязва в която я има само на 4 години 29.02.и сега имам честта първия си пост да го направя тук.Въпреки както казах че и преди съм посещавал форума отдавна и съм писал с други имена и така надявам се всичко разбрахте дотук. Това бяха лични работи сега по темата. Както ви казах Емил се казвам,На 16 съм вече от днеска,от Варна съм,там имам апартамент,но от над 10 години съм в София и ходя във Варна само през лятото за съжаление,В София уча в момента в "НМУ /Национално музикално училище/ Любомир Пипков".Обичам поп музиката,хип хопа,техното и др.Не слушам поп-фолк.Имам интерес също и от компютри,форуми чета,любопитен съм да знам все повече и повече за операционните системи.Не съм изобщо някакъв специалист в тази материя,но съм начинаещ към напреднал в нивото на компютрите реално казано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Казвам се Емил.На 16 години съм и може би виждате в заглавната страница най долу във форума кои имат рожден ден.има 2 имена "Po_nishto_ne_otstapvam" и едно друго "emil01... нещо си такова.Тези имена вече не ги ползвам,защото си загубих 2 пъти последователно паролата бях си записвал и двата пъти паролата на листче и след няколко пъти кат съм влизал във форума след това съм ги губил.Та значи тия 2 мои бивши потр.имена демек е едно и също защото това ми е най новата регистрация в момента.Регистрирвам се точно на рождения ми ден който е на особена дата се забелязва в която я има само на 4 години 29.02.и сега имам честта първия си пост да го направя тук.Въпреки както казах че и преди съм посещавал форума отдавна и съм писал с други имена и така надявам се всичко разбрахте дотук.

Това бяха лични работи сега по темата.

Както ви казах Емил се казвам,На 16 съм вече от днеска,от Варна съм,там имам апартамент,но от над 10 години съм в София и ходя във Варна само през лятото за съжаление,В София уча в момента в "НМУ /Национално музикално училище/ Любомир Пипков".Обичам поп музиката,хип хопа,техното и др.Не слушам поп-фолк.Имам интерес също и от компютри,форуми чета,любопитен съм да знам все повече и повече за операционните системи.Не съм изобщо някакъв специалист в тази материя,но съм начинаещ към напреднал в нивото на компютрите реално казано.

Чистит рожден ден Емиле! Все хубави работи да ти се случват! И мноооого здраве ти пожелавамм!

;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирвам се точно на рождения ми ден който е на особена дата се забелязва в която я има само на 4 години 29.02.и сега имам честта първия си пост да го направя тук

да, наистина е кофти да си празнуваш рожденния ден на

всеки 4 години.

От мен - здраве, късмет, и повече положителни емоции ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Евгения,от Димитровград съм,родена съм на 23 октомври 1976.г.,не знам коя зодия съм,защото напоследък чета,че от 23.10 е скорпион,а другаде везни е до 23.10 и ако някой знае коя е истината да ми каже,че вече се обърках съвсем.Семейна съм,имам две дечица.Обичам да излизам петък вечер с приятелките ми.Имам голямо чувство за хумор. :) Много ми харесва в калдата,всичко което ти трябва го намираш тук. :) Иначе интересите ми са във всякаква насока,всичко ми е интересно,особено програмки за сливане на снимки в клипче с разни текстчета с весело съдържание :rolleyes: .Компютърът за мен беше като голям камък до миналата година и затова сега ми е много интересно да научавам ,малко по малко по важните неща за него.Обичам да слушам всякаква музика/зависи в какво настроение съм/,обичам да се разхождам с децата,ходя на фитнес.Не работя за сега,защото сина ми е първокласник и трябва да съм до него,да му помагам с домашни,да го вземам от училище.Общо взето това е за мен.Благодаря на всички,които са ми помагали/по отношение на въпросите ми в калдата/,надявам се и за напред да е така. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

родена съм на 23 октомври 1976.г.,не знам коя зодия съм,защото напоследък чета,че от 23.10 е скорпион,а другаде везни е до 23.10 и ако някой знае коя е истината да ми каже,че вече се обърках съвсем.

И аз съм на 23-ти, обаче съм късно вечерта и определено се причислявам към Скорпиона... пък и притежавам типичните му белези, така, че няма съмнение :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Васил, зодия Телец, на 16 години (23.04.1991) и уча в Софийската Математическа Гимназия. Имам многобройни интереси ... но не знам какъв искам да стана като порасна ;) Повече информация - вижте профила и сайта ми. Сега остава да изчета всички постове в темата, за да се запозная с всички останали, които са се представили :P

Редактирано от xactoR (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Питон,викат ми 357,инженер, лазерна техника,по професия бияч четвърти дан и лихвар,интроверт,отглеждам,тренирам и продавам питбули за лична охрана(терминираща,идва от терминатор Публикувано изображение ),добавям няколко хиляди месечно с екстремно катерене на места,където се налага интервенция,правя грешки непрекъснато,оставям скромността на тези,които нищо друго си нямат.Забавлява ме овърклока,печеля неприлично добре и не ми пука от нищо-и никого.Искрено ваш-

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване