Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте , казвам се Калоян. Живея в Габрово и уча във Велико Търново

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Здравейте и от мен!

Казвам се Стоян и съм от град Бургас,на 19 години. Публикувано изображение

.... аз съм Борис на 21 г. от Пазарджик :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... аз съм Борис на 21 г. от Пазарджик ;)

Тебе вече те знаем .. :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Димитър от Казанлък на 16. Приятно ми е ! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр. :laughing5: Казвам се Стела, но на галено ме наричат Стели. На 18 години от Монтана. Обичам да слушам музика без нея не мога :help wanted: Заниманието ми през свободното време е да играя тенис на маса, да рисувам или просто безцелно да се разхождам, за да си "събера" мислите :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ами,аз съм Йована(знам старнно),приятно ми е! Родена съм и живея в град Каварна(ака Rock City Kavarna Публикувано изображениеПубликувано изображение ).

Много ми е приятно в компанията на такива сладури и особенно когато почечето ми помагат в намирането на песничките които съм чула-недочула :}. : :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз малко поддържам мнението на "iCKATaAaAa", ама сега ми е скука, та да взема и аз да се представя. Та казвам се Павлин. Викат ми Павката. Обикновено казвам че съм от Пловдив, ама не е много вярно, тъй като живея в едно село Крумово на 9 км от града, а в Плд уча и т.н. То уж щяхме да ставаме квартал, ама взеха тъпото Коматево или нещо такова, та си останахме селяни тука. Случва се .. Та, до къде бях стигнал .. А да, име и местоположение. Др какво се казва ? Години май .. На 18 съм, ама понякога се мисля за много по-голям. Много се дразня ако някой ми каже 'малък', дори и да е на 30-40 и погледнато от негова страна си е вярно. Аз съм този който се обръща с 'младеж' към останалите :P Др какво да кажа за мен .. Преди много зарибявах по игри, там турнири, pwnage (ownage), някакви такива Публикувано изображение То до скоро беше тази мания "old school gamer 4 life" един вид, тъй като аз, за разлика от останалите, в игрите виждах освен нещо което да играеш там за 1-2 часа да ти мине времето, нещо много повече. Като др свят, ако може така да се каже. Вляза ли в игра и забравям за всичко. Винаги по-социални игри съм харесвал, в смисъл с интересна история, замисъл, неочаквано развитие и т.н. Разни простотии от типа на CS, влизаш блъскаш и се мислиш за велик, никога не са ме кефили. Само глупости разправям. Та до някъде ви запознах със старата си личност, тъй като сега вече съм на друга вълна. Не че ще оставя игрите, мен си ми е професионален дефект това, че не мога без тях, ама сега вече мисля и за др неща, които са много по значими от горе споменатите игри и т.н. Пфф, пак стана някакъв супер мазен роман, те хората пишат 2 реда и бягат, ама това съм си аз. Все ги раздувам едни .. Та до сега само глупости казах, да видим какво още ще изръся, та да ви затъпее тотално. По филмите си падам доста, в смисъл в тях виждам интересни ситуации, които иначе няма как да преживея (за драми става въпрос). Пък и обичам да изгледам някой филм и да се замисля над него. Дори и да ми е гадно понякога и да си мисля че имам проблеми, гледам нещо "тежко" и виждам къде по-зле може да е. Тя моята е откачена. Музика също слушам, като съм минал през почти всички жанрове и в крайна сметка нямам любим. В зависимост от настроението ми може да е Enrique Iglesias или Disturbed, а дори и Cannibal Corpse (въпреки че за тези последните, много трябва да съм се озлобил Публикувано изображение). Но не съм от типа хора, които постоянно слушат музика. В смисъл, когато ми е кеф слушам, но един вид повече харесвам, ако имам време, да изгледам някой филм, отколкото да пусна музика. Определено съм против чалга. Това не е музика, това е мъка .. Какво др да кажа. Не че съм се изчерпал. То аз все имам нещо да ръся, дали за мен самият или изобщо така по някаква тема, ама ще спирам сега, че наистина много стана и никой няма да го прочете :lol6:

Поздрави, Павката ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да допълня за Фиъра: МНООООГО ОБИЧА ДА ГОВОРИ Публикувано изображение Ама да говори дъъълго, дъъъълго. Спокойно, не си само ти Публикувано изображение

Аз съм във форума от доста време ама се чудя дали да не драсна няколко реда за новото ми Аз. Не, не съм емо, слушам много метъл, но не нося метълски дрехи (ся се сетих за една чалгарка от даскало, дет осе прави на метълка и понеже харесва 2 песни на LP вече се смята за 'вътре' в музиката, даже има тениска на BB, която искам да й взема), не обичам гримове. Е, обичам гланцове. Всъщност ги обожавам - имам си колекция, от които 4-5 сестра ми постоянно ги взима. Кака е регистрирана във форума, аз покрай нея се запалих. Предди беше много активана, ама вече не е. Само си проверява ЛСтата, отговаря и се омита.

Обичам вампири. Ако можех да бъда вампир щях да се кефя адски много Публикувано изображение

Добре, де, не съм толкова вманиячена. Публикувано изображение Сигурно се досещате, че съм се запалила от "Здрач". Ама вече почнах да се дразня, щото изведнъж всички се вманиячиха. Ся чета друга вампирска книга - Vampire Kisses. Готина е Btw

Много говоря, знам.

Много спамя също, но това не е спам.

Аз ще си пиша, пък после ако искате четете.

Странно е, че който чете това не се е отказал да чете тъпизмите ми още в началото.

А... забравих основното - казвам се Йоанна, викат ми Йо(всъщност само кака, един приятел и няколко приятелки ми викат така), Йони... такива екстри. На мене ми е почти все едно как ще ме наричате. Oт Варна съм. Уча в Първо СОУ, 7ми клас съм(на 12 съм, сега ще ставам на 13 през май. Тръгнах по-рано на даскало - на 6 годинки) ама нали сега ще кандидатствам и искам при кака в МГ (Математическа гимназия). Първо СОУ е онова даскало на центъра на Варна, близо до катедралата, с буквичките на него.

Обичам музиката. Най-вече рок. Алтернатив слушам като съм в лошо настроение. Това е постоянно. Та постоянно слушам алтернатив рок. Иначе слушам и всякакъв друг рок. Слушам и малко хип-хоп, ама само колкото да се пораздвижа. Малко да потанцувам такива работи...

Мразя надуфки. Такива дето смятат, че целия свят е в краката им. Е, да, ама не. Аз за това се скарах с 90% от даскалото. Не мога да си държа езика зад зъбите. За това искаха да ме бият. Както казах искаха. Ама само заплашваха и ми се правиха на голямата работа. Дойдоха и от други училища

Една от най-най-добрите ми приятелки се казва Луиза. Чудя се как ме търпи. Тя е регистрирана тук също - lizi13. Друга моя най-най-добра приятелка за съжаление си замина в друг град. От където дойде. Ама може скоро да дойде. Така каза...

А иначе ние си вървим заедно тричките жълти книжки - електрическо жълто(аз), бананово жълто(Луизказ - Луиза) и пилешко жълто(Аксой). Освен това аз съм Йосам, Аксой е косъм, а Луиза трябваше да е Сусам, но поради неизвестни причини кръстиха един идиот така Публикувано изображение

Големи глупости ръся. Ама нали трябва да ви се представя....

От мен да мине за момчета няма да говоря, че ще решите, че пиша сценарий за сапунен сериал Публикувано изображение

Щото нааистина смахнатото ми съществуване е като сапунка

Как изглеждам: момиче, с къса, светло кестенява коса до раменете някъде, с очи, които си менят цвета постоянно, но в последно време са тъмно зелени, макар и мама да не спира да казва, че са сини. Определено далтонистката не съм аз. Висока съм около 160см, тежа около 160 кг.. Публикувано изображение Бъзикам се. Не знам колко тежа, някъде около 45 май :super:. Aма не е много, да знаете!

Когато съм в добро настроение се лигавя и говоря много.

Всъщност алтернатив рок-а май не го слушам само като съм в лошо настроение.

Опа... попрекалих май...

Ааама не съм свършилааа :yanim:

Oсвен това аз съм психопатка, Луиза е психо патка и търсим някой психопат и някой психо паток Публикувано изображение

Редактирано от yosam (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука малко ме триинаха.

затова на кратко.

казвам се ХРИСТО.

те това съм аз Публикувано изображение

или с две думи - бат Ицо :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здрасти... аз съм Дони (цялото име не е от значение Публикувано изображение) , на 14 години от Варна. Така като гледам с yosam имаме доста общи черти :P Аз също тръгнах на училище на 6 и сега съм в осми клас на Варненската Търговска Гимназия. Ами... доста обичам музиката, слушам предимно рок и любимите ми банди са Breaking Benjamin, Nickelback и Three Days Grace.

Доста хора не ме търпят... твърде избухлива съм на моменти Публикувано изображение Имам доста различни възгледи и интереси и затова съм доста "странна" - повечето от приятелите ми биха предпочели да се гръмнат, отколкото цял ден да седят вкъщи и да четат... за разлика от мен. Водя се аниме фенка, но съм гледала само няколко анимета... Освен да чета по цял ден много обичам да играя на компютъра, естествено... Най-много си обичам стратегиите /Age of Empires 2 и Rise of Nations/ :P

Хмм какво друго... много обичам английския език и уж съм добра Публикувано изображение Покрай аниметата се запалих и по японския, но надеждите ми да го науча бързо се сринаха Публикувано изображение

По принцип съм доста приказлива... трябва ми само нещо интересно, за което да заговоря Публикувано изображение Но не мисля че чак толкова ще ви досаждам тук...

Ъмм май това е от мен за сега...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте аз съм Гошо на 21 съм,работя и тва е накратко.

Много ми харесва този форум скоро се регнах тук но ми хареса адски много Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, казвам се Иво Живея в Шумен и работя тук. нямам жена и може да си намеря тук,някоя чужда примерно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте аз съм Гошо на 21 съм,работя и тва е накратко.

Много ми харесва този форум скоро се регнах тук но ми хареса адски много Публикувано изображение

И аз съм Гошо нещо като "хубавеца" но малкоо порастнАл !

Гастарбайтер сАм и то от "простите"както се изрази един ДеПУТАтин,ама преживявам ГО(кво да прая)!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте, всички казвам се Огнян (Оги), на 20 години съм живея на 30км. от Лондон (Southend). Тренирах плуване ок.12 години завършил съм спортно училище (както се предполага) в момента работя и уча в кралството.. Мм друго не мога да се сетя. Много ми харесва форума на калдата и специално това, което ме грабна бяха бисерите Публикувано изображение..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!

Казвам се Геновева.От скоро съм в калдата.Зариби ме една колежка.Надявам се да да си прекарвам приятно тук с вас!!! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз съм Дари от гр.Асеновград на 14 години.Занимавам се с музика.Много ми харесва този сайт и днес се регнах и аз! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ето ме и мен. Пламена. От София. Завършила Икономика, след което Компютърни системи и технологии. Работя в частна фирма и ми харесва това, което правя иначе не бих го правила. Ще се радвам да намеря много позитивни хора тук, с които да се забавляваме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване