Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да си актуализирам аз поста тук... Значи за който не знаят и не ме познават.. казвам се Мони Димитров... вече съм на 20 години... студент втора година във ИУ - Варна, Обичам да си пийвам Виски [както казват руснаците], по принцип обичам да чета и книжки, но напоследък не го правя често..., харесвам всякаква музика без траш, хеви и други такива извращения в метъла... стари рок групи също не харесва... всичко друго е добре дошло :D любима опера Кармина Бурана... за жалост не съм имал честта все още да я гледам на живо, но и за това има време... :D не обвързан съм така, че ако има желаещи [само от женски пол] могат да си пуснат молбата на ЛС[от Ямбол или варна или региона около двата града :D] мисля, че това е достатъчно...

Редактирано от ПеЧеН ЛиГлЮ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • Отговори 631
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте, аз съм Зари. На 99г. съм и съм рядка птица.

Мислех да направя копи- пейст на част от си ви- то си, но реших че това едва ли ще ме "представи" (още повече, че името и възрастта ми са видни от профила). Та, ето няколко думи за мен- пиша от 10 год

Млада чаровна дама на 37 години с едно висше образование, със СУМПС категория В, висока 150 см, тежи 43 кг,с рижава косас и много лунички обича българската музика , хубавите книги, хубавото ядене (сла

Казвам си Красимир и съм на 16 години.Обичам да лъскам бастуна по цял ден.....и това е от мене :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Казвам се Джесика от София. На 20 години съм, зодия кодзирог (24.12.1991г.), обичам да излизам с приятели, хобито ми е да играя тенис на маса, ако някой го интресува повече нека да пише. Общителна съм :P
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антон. 24. Варна. Интересувам се от всичко.. от бойни изкуства през механика/техника/електроника до история. Спорт - баскетбол и beerpong без топчето обаче. Слушам funk, jazz, downtempo, triphop и производни. Манчестър Юнайтед. Обичам всичко да ми е подредено ама само като съм трезвен. Още повече обичам пък да свалям пиратско съдържание от интернета. На повечето си приятели не държа, щото не заслужават. Тва е.. Nokia с фенерче форевър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз се казвам Марто и съм на 14 и живея в Варна и съм 8 клас в 3-та :) Интересувам се главно от компютри и каране на скейтборд. Карам скейт вече от 2 години и съм доста добър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Здравейте аз се казвам Марто и съм на 14 и живея в Варна и съм 8 клас в 3-та :) Интересувам се главно от компютри и каране на скейтборд. Карам скейт вече от 2 години и съм доста добър

Здравей Марто. Добре е, че се занимаваш със скейта си. Тренирай и не се отказвай (особено щом казваш, че си добър!) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,казвам се Вехел на 21 години съм от Турция съм от 2 години уча медицина тука в България :D мисля че това е достатъчно :D :D :D (ако има грешки се извинявам но правя превода с един сайт :))) )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Казвам се Евгения,от Димитровград съм,родена съм на 23 октомври 1976.г.,не знам коя зодия съм,защото напоследък чета,че от 23.10 е скорпион,а другаде везни е до 23.10 и ако някой знае коя е истината да ми каже,че вече се обърках съвсем.Семейна съм,имам две дечица.Обичам да излизам петък вечер с приятелките ми.

/редактирано на 22.05.2012г. / :

Вече не е така....

Имам голямо чувство за хумор.

/редактирано на 22.05.2012г. :) / :

Все още го имам :D

Много ми харесва в калдата,всичко което ти трябва го намираш тук.

Да така е и до днес .

Иначе интересите ми са във всякаква насока,всичко ми е интересно,особено програмки за сливане на снимки в клипче с разни текстчета с весело съдържание .

Вече съм напред с материала...но въпреки всичко пак ми е интересно :)

Вече съм "МОНТАЖИСТ" -по- скоро видеото ми е страст

Компютърът за мен беше като голям камък до миналата година и затова сега ми е много интересно да научавам ,малко по малко по важните неща за него.

Научила съм основните неща ...че и малко отгоре и ..някога оправях компютрите на всички дружки,преинсталирах ,почиствах от вируси/благодарение на знанията,които научих точно от тук- КАЛДАТА...но вече си плащам за да ми го преинсталират наистина хората,които това им е работата.,поради липса на време от моя страна...и когато ми звъннат дружки и ми кажат"абе,един лаптоп да ти донесем да хвърлиш едно око става ли или иска да го преинсталираш ?" им казвам: "не се занимавам с това ,но мога да ви насоча къде да отидете"

Обичам да слушам всякаква музика/зависи в какво настроение съм/,обичам да се разхождам с децата,ходя на фитнес.

Да все още е така :)

Не работя за сега,защото сина ми е първокласник и трябва да съм до него,да му помагам с домашни,да го вземам от училище.

/редактирано на 22.05.2012г. :) / :

Да сега малкия ми син е първокласник ,но вече работя и той е самостоятелен със собствен ключ и телефон и се прибира сам от занимална,а аз работя.

Общо взето това е за мен.

Почти ...общо взето "това е за мен" :)...само ,че не е ...но съм желязна и все още с много чувство за хумор живея и до днес :)

Благодаря на всички,които са ми помагали/по отношение на въпросите ми в калдата/,надявам се и за напред да е така. :wors:

Да и сега е така,благодаря отново на приятелите си тук ,макар и виртуални,само с един човек съм се виждала на живо,няма да цитирам кой е ,но много ми е помагал и се радвам ,че сме се запознали.

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Аз се казвам Калоян, на 16 години съм, роден съм на 30 ноември. Обичам да спортувам(фитнес и понякога street fitness, футбол) също така слушам рап и дъбстеп(малко странна комбинация нали). Огромен фен съм на Star Wars, любим футболен отбор е Manchester United и горе долу това е. Изучавам уеб дизайн и по-малко програмиране, тъй като нямам време, понеже съм зает човек. :D Форумът го намерих случайно и наистина ми харесва. :)

Редактирано от frozener (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм момиче! и не съм малък! много съм странен и още повече обичлив, упорит, наивен и патетичен! страшно съм доверчив (макар и много да си патя) забравям всичко лошо - мигновено ! адски много са нещата, които обичам... за това по-добре да напиша какво мразя: мразя да ме лъжат, да ме мамят, да ме заплашват, мразя земетресения! да ме прецакват, мразя песимисти, мразя измамници, лъжци, мошеници и шарлатани! мразя да спя (явно), мразя чалга! мразя президиални системи на управление! мразя времето да минава бързо! мразя трудния начин за изкарване на пари, мразя високо, цензура, вето, срам, лицемерие, омраза! всичко което мразя, дефакто съм го и преживял, и не го искам вече! Обичам всичко друго! има и неща, които не всеки харесва: щото съм малко перверзен, елементарен, безгрижен и не винаги грамотен! но се раздвам и на най-малките неща! реално обичам всичко, което не мразя ^^ (а не мисля, че мразя много неща) това за моя характер (общо-взето)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

Привет на всички,казвам се Венцеслав,от Пловдив съм и вече не помня на колко години съм и каква зодия бях...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте казвам се Кольо и съм от град Плевен зодия Везни ( 1999.10.01 )

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скорпион. Занимавам се с компютърна техника и софтуер от 18 години. Или както обичам да казвам - от времето когато уиндоус 3.11 беше лукс. Обиколил съм половин България. Към момента се подвизавам из столицата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Казвам се Илияна,  приятелите ми казват Яна. На 21 години съм и съм зодия Скорпион. Обичам да рискувам и според приятелите съм много дива.(не им вярвам много)!!!!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Я, не съм писал тука... Стъни (Станиш), от София, 23 години :) Зодия Водолей и като типичен такъв съм малко странен, отнесен в облаците, обичам да помагам. Не винаги чувството ми за хумор е разбрано, но не ми пречи да си се смея сам :D Уча в УНСС, работя и гледам да се занимавам с повече неща. Много обичам да пътувам,, обиколил съм сигурно половин България, но има още кътчета тук и в света, които искам да посетя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми е, bildera_! Ако ме питате защо с долна черта...ами защото навремето в чата не можах да си регистрирам името без долна черта :P  Май станах на 40...вече не помня, а и ми е трудно да броя до толкова. Какво съм учил, също вече не помня. Знам само, че имаше нещо като линейна алгебра,  аналитична геометрия, математически анализ, ИГМ, което не се сещам как точно се превеждаше, но го помня като "избрани гадости от математиката". А да, "глави" беше. Обичам да се заяждам, но не обичам да се заяждат с мен. Не търпя несправедливостта, затова постоянно спамя темите тук и на други места. Ако някой каже "А", аз непременно трябва да кажа "Б". Не е важно дали съм прав, важно е да съм прав за себе си. Мразя много компютрите, защото трудно се отделям от тях. Не пия, не пуша и по жени не ходя. Мразя политици, партии, политиканстващи граждански общества и т.н.н. Мразя тия, дето се опитват да ме ръководят и управляват, но пък най-много мразя, тоя дето ме ръководи, да иска акъл от мен.  Изобщо...мразя всичко, естествено и себе си.  И ако се питате, как с толкова омраза живея...ами чисто и просто блъфирам. Понякога ме питат...ти какъв човек си? А аз как да отговоря, след като самият аз не знам к акъв съм, кой съм, за какво се боря и живея? Мисля, че сър Стенли Ройс би отговорил вместо мен на тия жизненоважни въпроси за някои персони.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Семеен с деца зодия близнаци.Шофьор съм на 38 год и се паля лесно както и бързо ми минава.Обичам споровете в границите на нормалният тон но почнат ли да ме настъпват започвам да газя.Избягвам разправий и конфликти доколкото мога.По душа съм тих и скромен.Помагам на всички с каквото мога.Тренирал съм две години плуване и три години класическа борба.Ходил съм по окръжни и републикански състезания от които имам и първи и втори места.Обичам майтапите и шегите. :go ahead:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Андрей и съм на 14, живея и уча в Смолян. Знам английски и все още уча немски. Предимно се занимавам с софтуер и уеб програмиране - HTML, PHP, JS (+ jQuery), MySQL. Обичам и да поигравам на всякакви игри. Имам интернет радио в което постоянно въртят нови и ретро песни - Pop, Rock, Dubstep, Alternative и от части Metal.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се запиша и аз тук.Казвам са Павлина и съм зодия скорпион,по душа и сърце съм бургазлийка,но за голямо мое съжаление от много време не живея там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сакам да ви каам дека я съм от нашто село, онова до барата.

Сеги съм у Белгие, тукаа могу убаво, мене ми аресват ората. Далекоо ама дако, тамън съм делеко и от душманете ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Деница на 26 години. С бакалавърска степен съм по Стопанска логистика, работя в сверата на онлайн търговията (с 2 думи събирам за магистър :D ) Родом съм от Ямбол. Следното ще прозвучи малко като онези описания по сайтовете за запознанства, но... обичам спокойните слънчави дни, пия по 6 кафета, обичам да стоя и да наблюдавам кученцата в градинката (искам да имам, но нямам възможност да го гледам), имам големи абмбиции и малки възможности... ако някой иска нещо може да ме попита, разполагам с отговори на почти всичко :) 

П.П. Само не ме питайте как се сменям фасунка (например), защото нямам ни най-малка представа :shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...

Здравейте, казвам се Георги на 19 години от Пловдив. Безработен, живот и здраве догодина ще ида да уча. Зодия рак имам чуство за хумор, но някой хора не могат да го разберат. И яз както е казал колегата @quickJO , понякога се смея самичак. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване