Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Понеже всеки един от нас,редовно посещава форума и води разговори и дискусии с останалите,мисля че е добре да знаем повече неща един за друг.Нека всеки,който иска де,да се представи с по няколко думи,да каже това,което смята че другите трябва да знаят за него :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз ли ще съм първи...

Казвам се Любо. На 24 години съм, от Видин. Завърших първо английската гимназия там, а след това "Прогнозиране и планиране на икономическите системи" в УНСС. Живея в София и работя в консултантска счетоводна фирма. Автомобилите са моята страст, освен приятелката ми. С нея съм от 4 години и половина. Слушам предимно HipHop и R&B...Ми друго не се сещам...Хайде вие сте :wors:

P.S. Dessito хубава тема, браво! Публикувано изображение

Редактирано от Diezel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Тони, на 12 години почти, зодия скорпион, от София съм. Имам си само начално образование все още Публикувано изображение , и аз като Diezel от мъничък ходя по автомобилите! Любимия ми спорт е Формула 1. Обичам да играя на PC, на Playstation, да си правя коли и гаражи от Лего! За друго не се сещам...

Много готина тема Desi, поздравления!!!

:clap :clap :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се представя. Казвам се Владо. От София съм и уча в 91 ГПНЕ известна още като Немската гимназия. Тази година ми е последна. Ноември ще стана на 18. Интересувам се много от компютри: програмиране, уеб дизайн, 3D. Също играя много баскетбол и не чак толкова много хек.За повече подробности може да видите моя сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре....ми аз се казвам Стела!приятно ми е!на 14год! тази година бях 7кл и учех в СОУ"СВ.Климент Охридски",а от септември ще уча в национална гимназия "Константин Преславски"!!! Имам няколко страсти-книгите и по-специално творчеството на Толкин,почти всеки ден ходя на кино или си взимам някой филм за вкъщи!!! обожавам животните,то си и личи от дом любимци!!! когато съм приятелка съм вярна да край,но ако ме предадат става ми много неприятно и много трудно го преживявам,но след като се съвзема разбирам,че не си е заслужавало(зависи от ситуацията)!!! ми..друго...като се сетя ще напиша!!!браво Dessito!!!много добра тема!!! :clapдопълнение-обожавам историята и бившата си учителка по този предмет!!!нощта и любимото ми време от цялото денонощие,защото ми носи спокоиствие и тогава се чувствам прекрасно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости DarkLight

Хехе, предлагам и по една снимка да прилагаме за по-пълна представа

Ето ме и мен:

Публикувано изображение

Казвам се Максим Крижановски, ноември ставам на 19, завършил съм националната природоматематическа гимназия, специалност Физика. Занимавам се с програмиране, като страст ми е писането на игри.

Автор съм на множество статии в kaldata.com, comexgroup.com, вестник "Бъг" (докато го имаше). Но кариерата ми тепърва започва. Разработвам игра за PCBit Software и имам и още някои проекти, за които е рано да споменавам. Освен това работя в Download.bg

Стига толкова автобиография

Пиша разкази, напоследък почти не пиша, но все пак все още се водя писател. Обичам да се разхождам сред природата. Обичам музиката - без нея просто не мога. Почитател съм на Axel Rudi Pell :-)

Обичам също така хубави заведения :wors: Преди ходих с приятели в "Helloween", но вече рядко го посещавам.

Обичам и да се запознавам с нови хора. Не пропускам събирания на форуми Публикувано изображение а, забравих да кажа, че съм пристрастен към самите форуми

Обичам да чета, а телевизия не понасям. Много рядко гледам телевизия, още по-рядко това е филм.

Работил съм какво ли не... предимно на свободна практика, но не само. И сега пак си търся работа за известно време. Искам (и смятам скоро да го осъществя) да създам собствена софтуерна компания

Стига толкова от мен, можете да ме намерите в ICQ, Yahoo, в IRC (канал #DarkLight - обикновено съм с ник ToDieFor, Darhazer или ADeadPoem), на лично съобщение или на e-mail

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен:

Име: Калин , години: 27 , семейно положение: не женен (все още) Публикувано изображение , професия: много са, местожителство: София, квартал: Люлин

В момента уча Икономика последна година ... малко късно се дипломирам ама не бях в България няколко години след като завърших средното си образование. Страст и хоби: то се вижда излишно е да го споменавам Публикувано изображение, Любима музика: Всичко без опера и хард метъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички.Аз от скоро знам за този форум,но ми хареса адски много и затова реших и аз да напиша нещо за себе си.Казвам се Кирил-на 18 години от Казанлък.Зодия водолей.Хобито ми е баскетбол и въпреки ръста ми(едва 174 см ) се справям доста добре.Занимавам се още с брейк-денс и творческа музика.Тази година ми е последна в професионалната гимназия "Иван Хаджиенов",град Казанлък.Ами общо взето това е от мен.Кого обичам? Семейството и приятелката си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки сериозната посока на която взе да отива тази тема аз мисля да напиша нещо за себе си. Та аз се казвам Орлин от София, Люлин съм.

В момента съм представител на СПГЕ Джон Атанасов. Занимавам се с асемблиране и сервизна подръжка в една голяма голяма компютърна фирма. Публикувано изображение Уча за специялнаст електронен техник по компютърни системи и праграмиране. (за по кратко- ел тех по комп сис и прог). Обичам хубавата музика и да се разкарвам с приятели. Ако се сета нещо друго ще си кажа :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да се представя и аз...казвам се Динко и съм на 25. Завършил съм Минно-геоложкия университет (специалност Информационна, компютърна и управляваща техника), където понастоящем работя. Занимавам се предимно с компютри, като програмирам на Perl, а в момента уча XML, XUL и други такива съкращения.

Не спортувам защото ме мързи (което пък оправдавам с "нямам време"). Музика слушам всякаква, стига да ми харесва.

P.S. Забравих да спомена нещо важно....пия бира.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Огнян.На 19 години съм.Уча за мениджър по национална сигурност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз... :-))

Казвам се Георги Смилянов, на 16 съм, от Пловдив

Уча в ЕГ Иван Вазов - 11д клас

Интереси:

-- software development: Win32, .NET, Windows APIs, Windows Messaging System, Hookin' & Subclassin' :-)), Visual Basic, Visual Basic Scripting Edition, ECMAScript, UI Design, HTML, XHTML, XML, eMbedded Systems...

-- skiing

Имам много проекти, като най-големият ми Tweak FX -- Представлява програмка за настройки на Windows с плъгини, който са написани на HTML и VBScript.

Вижте и www.smilianov.net за повече инфо...

Ето и една снимчица :-)):

Публикувано изображение

Правена е в Madame Tussauds, London :-))

Btw, оправете си снимките, че страницата се width-ва до ~1200px-ла!

P.S. G-YON, и аз съм малко пироман! :-)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И аз да се представя...:Аз съм с черния костюм

Казвам се Георги Петков

От гр.София квартал Люлин

На 21години съм

Завършил съм "организатор на дребен и среден бизнес-среден мениджър", сега уча ДВЕ виши:1-> "финанси и кредит" в Международен Славенски Институт(от където Калински се премести)" и 2ро "международни Отношения в Софийския.

Слушам ХАРДРОК и Хеви метъл, обожавам кучетата-->по-спецялно немски овчарки

Обожавам автомобилите (не повече от гаджето ми),и по-спецялно си падам по високопланински ралита.

Имам ГОЛФ2 и ДЕУ НУБИРА(което е такси).

За друго не се сещам.

П.С. Снимката е малко стара(на три години), но ще я актуализирам скоро.

П.С.2 май съм с най-големия пик ама сажелявам :wors::):whist:

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде и моя ред!! :wors: Казжам са Георги и сам от Пловдив.Наскоро наварших 19 години а също и завърших Професиуналната гимназия по електротехника и електроника(наскоро я преименуваха така).А иначе относно мен ще ви кажа че се интересувам от всичко,но най-много ми харесва да спортувам(или да бягам или да се счуквам с блеидовете). :)

П.С.:а сащо обичам да готвя Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дали пък не доиде и моя ред казвам се Наско, зодия скорпион съм, на 26 години съм. Живея в София но иначе съм от гр.Кула.какво друго да ви кажа обичам да правя диви неща ако ми е скучко веднага си намирам някое занимание което да ми оправи настроение.занимавам се с мода, шоопрограми и т.н. иначе съм фелдшър по занаята.та тва е.

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден/вечер/сутрин! Аз сега се регистрирах, и реших че тук е най-подходящото място да ви известя за присъствоето си, та нека се представя (кратко)...

Казвам са Олег, на 17 години, и съм роден в София (и тук живея де).

В момента уча, и не се занимавам с почти нищо странично (всъщност ученето се пада малко странично при мен), като личност съм много... абе различен съм на моменти, импулсивен съм често, но съм спокоен. Уффф и съм мързелив, та за сега само с толкова ще си останете :)

Ето ви и снимка да си имате:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Казвам се Станислав и съм от София надявам се, че ще бъде весело. На 20 и няколко години съм :) Най-забавното е че едновременно уча и преподавам ;) да бре гаден даскал съм :) Вервайте ми. Даже има и реклама в нета, която гласи: ако се чувствате млада, привлекателна и интелигентна, искате да учите англииски заповядаите при Стаси обещавам ви че ще ни бъде интересно :)

Редактирано от stasy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Силвина, на 21 години съм, от Пловдив, но в момента живея в Пазарджик. Интересувам се от компютри, занимавам се с Интернет, правя по някой и друг сайт. :wors: В момента работя в едно радио в Пазарджик - Hot FM, където правя и чета новините. Не съм на пълен работен ден, така че ми остава време и за заниманията с уеб. Също така, съм фенка на свободния софтуер и се занимавам и с него. Отскоро се и записах официално в Сдружение Свободен Софтуер. Ето и как изглеждам:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

макар да се регистрирах вчера - форума ми харесва , в тази връзка мисля, че е редно да се представя - казвам се Албена, икономист съм по образование - възраст над христовата Публикувано изображение

интересите ми варират от компютри и програми към тях, през музика, филми и книги до общочовешки теми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето доиде и моят ред казвам се Нели и на 30.11 ще навърша 13 години от Пазарджик сам сега сам 7 клас с кестенява коса сам и сини очи обичам животните и вски ден си взимам някоя комедия от видеотеката до нас спортувах на скоро но се отказах зодия стрелец сам какво друго да ви кажа за мен обичам много да флиртувам да се забавлявам да ходя на дискотеки почти всяка веер ходя там това е за мен ако се сетя още нещо ще ви пиша но ако искате да знаете още нещо питаите и вие

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се регистрирах отдавна, но чак сега видях тази тема.Казвам се Милен Метев, на 23 години съм, роден и живеещ в Севлиево. Икономист и информатик по образование като в момента работя в Американ Стандард Европа. Обичам много филмите, компютрите, волейбола и баскетбола, Формула 1 и други спортове. Обичам да практивума тези спортове, а относно Ф1 - когато мога карам картинг. Обожавам да пътувам и в момента сбъдвам една от мечтите си - пътувам доста извън страната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На скоро разбрах за този форум от приятел, хареса ми и смятам да ви се представя. Казавам се Мария и съм на 23. Родена съм и цял живот съм живяла в София. Завършила съм Публична администрация в СУ"Кл. Охридски", а скоро смятам с гордост да мога да кажа, че съм и икономист (остава само да завърша магистратурата си в Свищов). Интересувам се от психология и карти Таро, и всичко останало, което може да се случи в човешката душа. Мечтая да летя с делтапланер, да обиколя света по море и да живея в някоя страна с топъл климат...като цяло обожавам да мечтая....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мен няма много ... Момчил Людмилов Божинов на 21 от плевен--- по настоящем уча в МЕИ софия ма почти съм прекъснал

www.blast.data.bg

за последвалия интерес на дамите, след като видят снимките, с гордост ще заявя, че от 1.5 години съм щастливо зает с мис никопол, мис плевен и мис вършец Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

аре че ми се спи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се представя.

Казвам се Александър, на 19 (скоро ще стана на 20),

уча мобилни комуникации.

Интересувам се основно, преди всичко и през цялото време от музика - хеви, хардрок, спийд, траш, дет, блек и т.н., и т.н.

Другото ми любимо занимание са хубавите книги.

Надявам се тук да се запозная с готини хора - и момичета, и момчета.

Нещо не мога да си сложа снимка... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се представя.

Въпреки, че отдавна съм регистриран едва сега намирам време да пиша...

Казвам се Тодор, но всички ме наричат Тони, на 24 години съм.

През 2003 г. завърших "Социални дейности" във ВТУ "Св. св. Кирил и Методий", а в момента уча за магистър в НБУ, специалност "Маркетинг".

От Видин съм, но в момента живея в София.

Интересувам се от всякакъв вид спорт, хубави филми и black music Публикувано изображение

Друго не мога да се сетя... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...