Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, всички!

Приятно ми е, Васил се казвам. Студент съм първа година, тоест 20 лета съм преживял. Интереси - компютри, музика, мотаене, спане, пилеене на време (за последните 3 имам магистратура).

Както можете да видите от аватара - голем съм сладур! Публикувано изображение

Който иска повече информация - да пише ЛС или в ICQ-то, обикновено отговарям, особена ако nick-а ви е ognenata, gore6tata, lilly88 и т.н. (т'ва в кръга на шегата).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Дойде и моят ред. Казвам се Стоян, на 22, студент последна година в ТУ-София. Завършил съм АЕГ Бургас. Интересувам се от компютри, Линукс, CAD/CAM системи. Обичам да слушам музика, да посещавам различни места, карам колело, ходя за риба, поркам с приятели и така натам.

Ето една снимка от последната есен, аз съм в средата.

снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен!

Казвам се Даниел.На 23 години съм, от Плевен.В момента съм студент последна година в Русенския университет, специалност "Комуникационна техника и технологии". Имах възможността да кандидатсвам по програма "Сократ" в университета и сега пиша магистърската си дипломна работа в университета в град Турку, Финландия!

Обичам много да пътувам.Слушам музика - хубава! ;)

Спортувам, много! Традиция в семейството и нещо повече от хоби ми е ловът.

Не мога без него Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Найден и съм от Варна. На 15 години съм и уча във 5ГПЧЕ(Гимназия с преподаване на чужди езици ) "Йоан Екзарх" или просто пета езикова . Сега съм 9-ти клас с първи език немски. Срашно съм зарибен по фентъзито във всичките му форми (в сърцето ми има специално място за Толкин и Star Wars).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко и за мен за да не се чудите ;) както се вижда от скоро съм във форума и доста се запалих, та да карам по темата. Казвам се Иван но доста от давна не съм си чувал името, защото всеки ми вика Давидов между другото това ми е фамилията, но не знам дали имам нещо общо с марката цигари Публикувано изображение . На 23 год. съм завършил съм средното си образование в града където съм роден и в момента живея а той е Севлиево, вишото си завърших в Габрово спец. Електроенергетика и ел.обзавеждане в момента карам магистратура. Обичам да седя пред компютара и да научавам колкото се може повече за него, искам да скоча с бънджи ;) и ще го направя ако ми се отдаде възможност. Вярвам че не сме сами във вселената и че нищо което ни се случва не е случаино. Стига толкова инфо които иска повече знае как да ме намери :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, казвам се Петър, на 27г. от Пазарджик, студент в ТУ задочно. Имам си една малка сладурана на 7 месеца :baby: , която ме прави най - щастливия човек на Земята :clap: И има най - готината мама :kiss2: Е-е-е-х, това се казва живот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте - Аз съм Ива ....скоро станах ан 18 и много внимавам да не наруша закона, защото вече могат да ме съдят:P.... Родена съм в Севлиево и там живея...и уча. Обичам биологията и химията и горе долу към това съм се насочила после. Много искам да мъча хората, затова и съм се насочила към стоматологията:baby: Обичам да слушам музика и май без нея не мога. Най се кефя на готик.... Обичам да вися пред компютъра - всеки ден го правя:blink: Занимавам се с губене на времето си;).... Май е това....като цяло(а и също обичам да бърникам из компютрите;) и се мъча от време на време да оправям:), ама повече развалям:) Ако някой се интересува....да се обади:)(надали има такива опастности:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти :bye: ! Казвам се Симеон на 20г. от този семестър уча информатика в шуменски университет, но съм от Варна. Напоследък хобитата ми са да програмирам, да слушам електронно и да пия водка с кола от време на време. Който иска да ми види снимката. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, най-сетне дойде и моят ред! :sobbing: Казвам се Ирина, на почти 16, уча в НПМГ/химия, София, което и DarkLight е имал 'късмета' да завърши.Каз :sobbing: Имам няколко големи слабости и това са: приятелите ми, колите, моторите, Оръжие (нещо за което не могат да ми се начудят) и Гаджето ми, без когото не мога! :sobbing: Слушам всякаква музика, а когато сме се разбили от пиене на някой купон, дори чалгата не прави изключение. обичам големите и шумни компании, неколко дневните зачезвания на хижи и по екскурзии. Най-много се ядосвам на неграмотността на повечето потребители, но иначе хората са си готини! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Публикувано изображение Това ми е първият пост в този форум и затова реших да е точно тук :sobbing: Казвам се Нели, след 2 дни навършвам 18/отврат :sobbing: /, от Бургас съм и уча в ГЧЕ"В.Левски"-руски и английски.Обичам да слушам retro,house,а също така комерсиална/без чалга/,да не забравя и любимата ми музика,когато съм тъжна-баладите.Не мога без музика!!! :)Падам си по екстремните преживявания,по йогата и философията.Много голямо желание имам да се запозная културата на будизмът и да отида в Тайланд.Особен характер съм и затова ми е малко трудно понякога :sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм от вчера регистрирана, но надявам се не е проблем да пиша. Казвам се Джиджи, на 17г., уча в Нгдек (класическата гимназия). Обичам да чета фентъзи, мразя птици, имам фобия от гълъби и обичам повече котките от хората! Освен това..не мога да седя дълго на едно място.. винаги трябва да има движение. философията ми е "панта рей панта кинетай", за тези които не разбират- всичко тече, всичко се движи! Не обичам стандартните работи и винаги правя това, което аз реша, дори и напук в повечето случаи! и тн...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм нова....Казвам се Габи и съм от Пловдив...на 18 години и уча в английската гимназия. Писнало ми е от много неща, но се налага да ги правя. Но имам мечтите си да ме обнадеждават и помагат да вървя напред. Искам много неща...наистина искам всичко...някой го беше написал тва и ми хареса. Но най-вече искам да съм щастлива. Великата тайна на живота.....който научи как да е щастлив...е овладял приливите и отливите на живота, вилнял е с неговите бури и е почерпил от неговата сила. Може би в 1 момент от живота човек разбира тази тайна и цената й, но този момент не е дошъл за мен. Засега отчасти отпивам от тайната на живота с надеждата усещането никога да не ме напусне, но уви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Айде и аз да се представя. Казвам се Биляна от София съм. Кефя се на Ф1, картинга, екстремните спортове и щуротиите общо взето ;)

Редактирано от skokundrelcheto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също съм от Видин,казвам се Иво на 29г.Женен с 1 дете на 1,10г.Работя в МТиС,хобито ми е Риболов. Публикувано изображение

Редактирано от ivcho1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички

Казвам се Виктор и съм от София на 15год

Неам снимки иам само сайт Публикувано изображение

Харесвам "канабисче"

Аиде със здраве ! Публикувано изображение

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казвам се Невена и съм от Буграс Публикувано изображение имам сестра на 23 год.[аз съм на 16].... ;) друго какво да кажа...уча в Стройтелен Техникум в Бургас...еми това е за сега от мен ;)

снимка ще ви покажа само,ако искате няма да качвам тук ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Казвам се Галин. От Шумен съм. На 19 години, зодия Стрелец. Имам сестра, Пламена, която често използва ника ми, така че може да се каже, че сме двама. Както си личи, фен съм на Линкин Парк. Харесвам също Еминем и общо взето готината музика. Кино-маниак съм, особено обичам ужаси и фантастика. Ами, общо взето, това е. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е наричайте ме Аxxis , от София на 27 съм и пердаша второ висше Публикувано изображение уча програмиране и може и да съм идиот ама поне не съм от ония...... свестните Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Владимир, на 19 (днеска ги навърших, ъъъъъъъъъъъ всъщност вчера :clap: ). Несъм много нов тук, но рядко поствам (т'ва заради бавната ми връзка, сега си прекарах нова и ще се мяркам по-често) прекарвам много време пред таратайките си (общо са 4 на брой, активно се ползват 2), несъм пред тях само когато спя, ям, ходя на даскало (т'ва временно отпада) или съм навън с приятели (и приятелки, т'ва време взе да нараства). Учил съм в ТУЕС, жертва на "Синдрома Башева" и затова сега уча във 138СОУ (който знае какво е ТУЕС и коя е Башева, ще разбере за какво иде реч). Идиот по дужа, откачен по характерер. Айде стига толкова че заприлича на обява във сайт за запознанства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами аз днес се регистрирах много здраво форумче та.... аз съм Николета много лудичко моменце та кво да ви кажа радена съм на 3.5.90год поне така твърдят мама и тате висока съм 165 и тежъ 46 килца обичам котенца и кученца е аре ще спра явно не ви е забавно май ви надух главите ми се струва :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми начи аз за първи път пиша тука.... Казвам се Бояна,всички ми викат Бубс! Уча в 1 СОУ "Пенчо Славейков" сега съм на 13! Слушам рап,луда съм по West COasT! слушам и алтернатив и нео метал! Карам скейт и съм побъркана по Globe Billabong MatiX i SPitfire :) седя почти по цял ден на компа! Друго няма какво са кажа за мен... засега ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е като сме тръгнали да се запознаваме добре. Аз се казвам Павел от София на 20 години съм. В момента работа като сисадмин на един от официялните представители на Нестле България. Полу женен (насемейни начела)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа за себе си .....На 18 години съм, зодия Риби, полублондинка както виждате на снимката,нямам си вече сериозен приятел - в търсене съм на голямата любов... Определят ме като много забавна личност, обичам приятелите си, много държа на образованието си и се стремя да постигна нещо в този живот и точно поради тази причина мога да се похваля с това, че не съм посредствена личност! Сериозна съм и по отношение на любовта - мразя краткотрайни връзки! Пуша и пия умерено, обичам весели компании, каквато е и моята ... :hush:Публикувано изображение

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye: Привет и от мен :bye:

Аз съм Албена,от София съм,и съм на 23658 години :) ако това има значение.Щура съм като Пипи Дългото чорапче,усмихната съм като Слънцето,обожавам дъжда - защото понякога небето плаче вместо мен... Публикувано изображение

Имам вече 3 котки,персийчето ми се роди на 22.07.,а бащата се казва Haiduk Pikaso ;):clap: Кръстен е на песента на O-Zone,която беше хит миналото лято и когато го взех ;)

Енигматик съм,това и работя - съставям кръстословици за вестници и списания Публикувано изображение

Обичам хората с чувство за хумор,защото самата аз съм такава,с мен не е скучно никога Публикувано изображение и мога да бъда приятел със всеки - стига някой да поиска един СТРЕЛЕЦ ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...