Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Красимир 18г. Стара Загора :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет съфорумци и съфорумки, името ми е Венци, на 20 години, от Русе. Зодия рак съм (най-странната от всички). Интересите ми: хардуер, софтуер, анимация, компютърни игри, филми, анимация, музика, качествен звук, анимация. Само да не изтърва нещо... анимация споменах ли? Въпреки че рядко получавам признателност, обичам да помагам на хората и ще го правя, защото ме кара да се чувствам добре. Това е в общи линии. :rolleyes: За контакти - ЛС, е-мейл или ICQ - има ги в профила ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Гочето от Пловдив на 11 години съм! Приятно ми е да се запозанем!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Казвам се Атанас, на 16 години съм, от Пазарджик. Обичам да кисна пред компютри и да си скапвам очите. Обичам да ям много въпреки, че не ми личи изобщо. Кефа се на тунинговани коли и хубави момичета, който не се смятат за нещо повече от това, което са в действителност. Не пуша, пия с мярка (има изкючения, в които мярката е игнорирана, но това са редки случаи). Екстремен тип човек съм. Лигавя се повече от достатъчното. Тфа е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчил Алеександров 10 г. Не съм завършил нищо. Везни. София Не работя не съм женен. Ей бе аз си живея животеца с изключение на ученето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:bye: Името ми е Венци.От така нареченето "село" Пловдив.На 15 години.Интересувам се от хардуер,софтуер (които тепърва се запалих и още се уча),също и комп. игри и филми. :)

Редактирано от vincenzo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламен от Варна.Женен с две деца.Работя в склад за авточасти.Обожавам морето,а хобито ми е риболов(макар и да не ми остава много време за него)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

казвам се Криси на 13г.обичам шоколад,сладолед,готини момчета,също обичам да спортувам и това е :rolleyes::):)

Редактирано от talia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет ... след като ме принуждават да пиша тук, ще пиша Публикувано изображение / във форума изобщо, който всъщност изглежда доста приятен/

Та аз съм newbie тук, казвам се Хриси и държа на това Публикувано изображение /Защото означава златна , и не , не се пише с К , и не , не ми е приятно да ме наричат Криси!/

На...20 годинки съм / ужас /... От София по документи и по сърце, уча в СУ / страх и ужасТ/ специалност ИФ във ФКНФ :P

Имам едно прекъснато висше , което е МИО и не се знае дали някога ще го продължа, божа работа :P

Вманиачена съм по всичко испанско :P

Гадже , май вече нямам , но така или иначе е доста трудно да харесам някого, а е трудно и мен да ме харесат :)

Та...това е , знам ли ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хриси, драго ми е да те срещна в този приятен форум Може и да не се сещаш, но се познаваме лично Между другото и аз винаги съм си мислила, че си с К

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хриси, драго ми е да те срещна в този приятен форум

Може и да не се сещаш, но се познаваме лично

Между другото и аз винаги съм си мислила, че си с К

<{POST_SNAPBACK}>

Мммм...припомни ми :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропусна да кажеш от къде си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички!Казвам се Герман Киров,на 18 години съм ще правя 19 на 08.10.2006 :speak: роден съм в гр.Габрово и живея все още тук ;)!Имам основно образование,след месец и половина горе долу ще си завърша и средното си образование.Можете да видите снимката и информацията за какъв уча ТУК

Беше ми приятно :down:

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye:

Здрасти на всички. Аз съм Ив зачената, родена и живееща в София, ЕГН-то ми се опитва да ме убеди, че юли ще навърша 20 години, но не му вярвам..подозирам го, че иска да ме излъже Публикувано изображение

Уча Журналистика в УНСС и вместо да пиша курсовата си работа полазих форума...( :) )

Имам доста разнообразни интереси, като само няколко се въртят около журналистическата сфера, в която искам да работя. :clap:

Денят ми не може да започне без чашка нескафе капучино и силно тонизиращия звук на Godsmack и не може да свърши без откраднати 30 минути за някоя любима книжка.

С удоволствие отговарям на всякакви питанки, чуденки и т.н. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз малко се позабавих Казвам се Атанас , на 31 г съм , семеен , с две деца ( момчета ) Занимавам се 10г с продажба на компютърна техника , а хобито ми ( по-точно занаята е да поправям повредени и дефектирали хард дискове) Създадохме консорциум "HDD and Data Рecovery Group" с още трима специалиста и обслужваме хора от цялата страна )

Редактирано от Mr.TECHNO (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите всички ! Аз съм Златина, или на кратко Зузу. Родена и учеща в Бургас, живееща в Несебър.Уча във Френската гимназия в Бургас, 11 клас... Интереси и хобита...ама те са толкова много...На първо място Китарата ми, която обожавам...После идва рисуването, особено на модели...След това идва писането ... Да не забравяме и приятелите и любовта...много са важни... Забравих да кажа че обожавам да пътувам...някаква мания ми е...Както и шаловете и шапките... Е това съм аз...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:bye: здравей те аз се казвам Светла на 23 г. и от четери години живея в Германия! преди три седмици се омъжих, но не е кой знае какво :)

Публикувано изображение в момента нито уча нито работя.....

а ми това е нищо друго интересно. Ако имате въпроси питай те!!!!! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! :)

Казвам се Петър, на 26 години съм, роден съм в Чирпан, после изкарах математическата гимназия в Пловдив, преместих се да уча висше в Техническия университет в София (което някога ще завърша) и от тогава живея тук.

Работя като програмист.

Интереси : Приятели (трудно се сприятелявам и много трудно пускам някой след това ;) ) компютри (абсолютно всичко свързано с тях), книги, музика и още по малко от всичко.

Сайта Kaldata.bg и форума намерих случайно ровейки се из мрежата и оттогава няма ден (в който съм имал достъп до комп) през който да не съм го посетил поне няколко пъти.

ами май е това. :-P

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите. Казвам се Иван Илиев, но маи не е голяма таина след като ми видите nick-a. Роден съм в прекрасният град Велинград, завърших гимназия в Пазарджик, и следвам в ТУ-София. Интересувам се от всичко различно, всичко което е непознато или малко познато. Мразя общоприетото като мода(облекло,музика,изкуство и техника), но съм привърженик на общоприетите морални правила.Попиивам си и пуша. Маи това са ми само радостите. Но иначе се опитвам винаги да гледам позитивно,ама винаги и на всичко. На 20 години съм и имам чуството че живота ми свършва. И ако спра да пиша в форума значи съм умрял. :angry: Ха ха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, казавам се Любомир и съм от Асеновград (и Пловдив). Казвам и Пловдив, защото голяма част от времето си прекарвам там. Живял съм на много места, но родината не я заменям за нищо на света. На 26 години съм, а в момента завършвам висшето си образование. От няколко месеца съм във форума и смятам, че хората тук са доста интелигентни, ерудирани, толерантни, отзивчиви и прочие, поради която причина го посещавам толкова често и ви поздравявам :);)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет от Варна, Ами почти на Христовата възраст съм. През август ще навърша 33. Омъжена съм от 9 години. Намерих мъжът си чак в Африка :) Заминах за там когато бях на 22, уж за малко и взех, че поостанах към 7 години. Живях в Йоханесбург и около 1 година в Кейп Таун. Ама нали съм си българче, навих съпругът ми да живеем в България. И ей ни тук вече 3 години. Той е с английски произход, но е роден в ЮАР. Работила съм какво ли не......космонавт не съм била май. Ама може и да стана, имам завършен курс за стюардеса. Само тая пуста математика, никак не я разбирам :) Ама един ден, може да има космически стюардеси и да взема да пробвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми казвам се Люси и съм на 14год.и съм от София.Слушам всяква музика.Утре свършвам у-ще,а на 19 и 23 юни имам изпити за некоя готина гимназия.Ей ще ви помоля нещо стискайте ми палци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, всички. Аз се казвам Стоян, на 17 ненавършени години, от Бургас съм и уча в Немска Езикова Гимназия. Обичам семейството си, приятелите си, дългите разходки по плажа, летните флиртове и изморителните купони. Твърдо против наркотиците съм, въпреки че пуша; смятам, че всеки един от нас има право както на пороци, така и на лош вкус, затова използвам тези си права. Иначе съм много общителен, отворен към хората и активен в ежедневието си. Еми, май това е :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я и аз вече:

Явор ,26 - София.

право в СУ,имам още 2 държавни да взимам. Не знам после какво ще правя.

Яд ме е ,че нямам време за четене на книги. Затова пък лапам филми на корем. Имам голяма слабост към жениПубликувано изображение

Обичам:

- всичко на Смирненски

- ракия с туршия (ама спрях пиенето)

- руски филми

- колата си

Искам да приличам на: Малкия принц.

Пожелавам си: Живи очи

Не обичам: Тъпи реклами,елементарни хора,да ми казват какво да правя и да ми гледат у паницата.

Туй то.

Едит: Е ме,за който не ме е виждал в профила:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега е мой ред Публикувано изображение

Казвам се Ивайло(Иво) Димитров,на 28 год.,родом от Червен бряг,от 2 год.живея и работя в София.Работя като търговец във фирма за офис техника,прекъснал студент в ТУ-София,но мисля да продължавам и сега се занимавам с Математика за изпита.Това е от мен за сега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...