Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет на всички.Казвам се Павел на 23г. Завършил съм средното си образование в електротехникума в гр. Горна Оряховица. Станах електроинжeнер в техническия университет в Габрово където в момента си карам и магистратурата. Работя в един телевизионен сервиз и се занимавам с почти всякаква електроника която ми попадне в полезрението. Спортувам рядко и то три основни вида спорт (ако с водят за такива) - три по сто със салата, шах и риболов. Както повечето потребители във форума и аз съм пристрастен към компютъра ми :love_puter Мразя завистливите и злобните хора и се радвам че тук злобарите са много малко.

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Жорж на 29 карам последен семестър от магистратура Компютърни системи и технологии ( Мултимедия и компютърна анимация) и същевременно взех един CCNA на CISCO с което много се гордея (не беше лесно ). Обичам музика всякаква без опера чалга и хард метал обичам да помагам на хората стига да мога И искам да кажа че съжалявам че не можах да доида на събирането вчера макар че имах огромно желание

Редактирано от hexz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ме и мен! Казвам се Виктор и съм на 19 години . София - Люлин :)

Все още уча т.к. се излъгах да запиша и 13 клас в "Строителен техникум Христо Ботев" - тръгнал съм да ставам архитект но май ще се пренасоча кам стоматология и по точно заботехника. Интересувам се от компютри (въпреки че нищо не разбирам - поне така твърди Q-tech :bye: ) Обичам и хубавите книги въпреки че от много време не сам чел нищо. Общо взето това е :down:

Беше ми приятно :bye: :);):wors:

..... и УМНАТА!!! :yanim:

А ето ме и мен самия...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повелавам ти приятен престой Вичо :) сигурен съм че тук ще намериш много приятели и познати :conver: Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпитвам патологичен страх от извънземни-наистина.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами ние тука си имаме едно извънземно (G-YON), ама то е съвсем безобидно, така че няма да те стряска много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! От скоро съм във форума, но да се представя: казвам се Веселин Радев, от Варна съм и съм на 37 години. Занимавам се сериозно с компютри от '87-ма, а от '92-ра работя като програмист. Обичам екстремните спортове и съм един от основателите на клуб "Адреналин". Обожавам морето и плажа. Отглеждам у дома кротали (в момента имам 12 малки за продаване :)) и много обичам котките. Чета доста. Интересувам се от философия, психология и сравнителна религия. Имам меко казано богат опит с наркотиците :yanim: Като това не означава, че употребявам редовно или че имам зависимост. Не съм женен и не ми е известно да имам деца :wors: Не съм расист или нацист, но мразя циганите и евреите (някои). Не ям месо от 19-годишна възраст, защото не ми харесва насилието над животните. Атеист съм. Ако трябва да си избера мото, бих предпочел мисълта на Ницше:

Всичко, което не ме убива ме прави по-силен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Най-после и моя ред дойде. Казвам се Ангел, на 28 г. съм зодия Везни (най-хубавата) :) приятелите & познати ми викат Геле. Живея в Spain от 2 г. Харесват ми? Какво да ви кажа, много неща ми харесват. Харесва ми да спя, да седя пред рс-то :hush: и още много други неща. Ако някой се интересува повече от мен да ми пише. От скоро съм регистриран в този сайт, има интересни теми, интересни хора, а бе въобще е интересно!

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казвам се Мартина, от Пловдив съм, уча в ОМГ "Акад. Кирил Попов". Годините и интересите постоянно се менят, така че няма смисъл да ги казвам. Попринцип слушам всякаква музика, но съм изключително голяма фенка на Madonna! :) Ако някой иска да знае още нещо, да пита. http://omg-bg.com/gallery.php?img=96 Аз съм момиченцето с бежевата блузка, зад това със синята ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Димитър и също наскоро се регистрирах в kaldata.

На 20 години съм от град Хасково.

В момента уча "Компютърни ситеми и технологии" в Технически Университет - Пловдив (дори и в момента би трябвало да уча за изпит... уфф).

Интересувам се от всичко свързано с високите технологий, телекомуникаций, хардуеър абе май почти всичко което работи с ток:baby:

Зодия везни съм (което би трябвало да означава спокоен човек).

Публикувано изображение

Ако на някой му притрябвам за нещо да ми пише...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опа...май не съм се представила още...Здравейте,казвам се Регина,на 13 години от София.Най-обичам да си вися пред компа,въпреки,че нищо не разбирам от компютри...Зодия скорпион съм...Не съм суеверна и съм ужасно злопаметна...Е,това беше за мен... :baby

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Публикувано изображение ,и аз сум нов тук,така че ето на две на три кой съм.

Та значи казвам се Боян,на 19 години съм,уча 1ва год. више във Датски колеж по маркетинг,търговия и мениджмънт.

Какво да кажа още ми симпатяга :hush: висок съм 1.83 със зелени очи и т.н.

ае стига толкоз Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение:whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 28 от Бургас съм много и различни хобита и интереси имам работя в рафинерията и мноого обичам бира :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Красимир и съм 44 год. По образование богослов и историк ,но се занимавам с мрежи и системи ! Живея от 15 год. във Франция ! Трудно ми е да пиша на кирилица ,защото клавиатурата ми е френска ,но .....поне се старая ! Зодиа "Везни" ! Занимавах се с алпинизъм и спелео ,но района в който живея не е подходящ за това. Постоянно вися пред ПС-то ,но не ми омръзва ! Обичам да чатя и да дискутирам с интересни и весели хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

виж ти :whist: и аз съм спелеолог завиждам ти, че си във Франция - доста дълбоки дупки има там но и тук се откриват все нови и нови :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Hello friends.От скоро съм във форума,но реших и аз да се представя с няколко думи.На 23 години съм,казвам се Стоян и съм ;) ЧЕНГЕ :) . Това е :wub::P:P Редактирано от S.W.A.T. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение На 28 години сьм от град Оряхово :bye:И се радвам да сьм част от тоя форум. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!!!! Казвам се Камелия, на 26 години съм.

Интересувам се от много неща, но напоследък съм се отдала на четене на книжки :speak: , направо ги поглъщам една след друга.

Обичам сладолед, шоколад, мандарини и т.н. Мразя.........ами май не мога да мразя, просто някои неща са ми неприярни Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи сички сте много готинки-доколкото ви видях ;) :clap

Аз съм Ели от София ня 14 години ставам след 3 седмици Публикувано изображение

Зодия овен,слушам чалга,... ;)

А ето и една не много хубава снимка Публикувано изображение

тук сам с бившото ми гадже ;)

Е радваи те ни се Публикувано изображение:):wub:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стелиян се казвам и съм от Разград. Роден съм на 12 декември 1990 година, слушам предимно черно. :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Мария, родена съм в Грузия, но живея от много време в София, завършила съм СУ- руска филология. В момента работя във фирма за производство на дограма като управител на търговски отдел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Накратко аз сам Ванката от Хасково сам на 23 год. сам заваршил сам комуникационни системи(само средно специялно).Като всеки млад човек се интересувам от всичко ново и актуално.Слушам почти всякаква музика.За сега мисля че това е достатъчно ако някой го интересува нещо друго за мен нека пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! ;) Казвам се Деница Маринова.На 14 години,от град Варна.Уча в Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства "Константин Преславски",в класа на aaliyah_st(много яка мацка ако питате мен).Имам по-голям брат,с който сега сме в малка война,но иначе много се обичаме.Чао!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

hi казвам се Станислав и съм от Стражица(сигурно не знаете къде се намира).Почти на 13 години съм.Слушам почти всичко (изключение прави чалгата).Мания ми са моторите и колите.Това е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз да се представя Публикувано изображение Ивелина от Русе на 28г,наистина хубава темичка :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...