Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Така, от колко време съм тук, а въобще не съм се представил Публикувано изображение . Казвам се Димитър, на 16 години съм, живея в София. Признат съм по софтуер и дизайн (по програмирането не ме бива...). Иначе от спорт се интересувам повече от баскетбол. Нещо друго за мен винаги можете да откриете във форума. Хайде чао и приятно прекарване на новогодишната нощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Аз съм Руси, от Варна "..морето, сините вълни.."! Хобито ми е да човъркам нещо по хард и софт страната на моето комп-че! Мечтата ми е да обиколя света, но не за 80 дни! Успехи на всички, през 2006!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Димитър. Завършвам Българска и Английска Филология в Плодвиският Университет. Преподавам Английски език в един езиков център в града. Хобито ми е да слушам музика. Предимно джаз, дъб, рага и добрите стари неометъл хави от младините.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, името ми е Радостин, от Пловдив съм. Икономист по образование, на 28 години. Отскоро се занимавам с компютри и твърдо съм решил да науча всичко, което ще ми е нужно за бъдещата ми реализация. Пожелавам творчески успехи на всички.

Редактирано от radosstin (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Името ми е Илия Костадинов Костов на 14 години съм от град Пловдив.Уча в 45-то ОУ ''Димитър Талев''.След 8 клас съм се ориентирал в ''Професионалната гимназия по електротехника и електроника'' със специалност компютърни технологии и техники. Публикувано изображение (дано да ме вземат).Хобито ми е риболова и играта на билярд .

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Станислав и на 30.08.2006 ще стана на 14 . От Благоевград съм и ми предстои кандидатстване в някое от профилираните училища в града.Хобитата са ми Футболът и PC-то. :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Гергана Пламенова. На 22 години съм. Уча последна година в Русенския университет и като завърша ще ставам учителка по история или български и литература. А, от Русе съм. ;). Много обичам децата затова и искам да се посветя на тях. Обичам да слушам хубава музика, по-стара, обичам филомите, книгите, обичам и да понаписвам това-онова.

Редактирано от GABRIELA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никола Димитров на 19 години от морската столица. Уча в 5 ег 12 клас английски и немски. Широко скроен съм по отношение на музиката, но най на сърцето ми е метълът. Хоби-компютри, карти-нормални и MTG, водка, фентъзи, баскетбол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, май и аз ще трябва да се представя:help: Първо да кажа, че този форум е страхотно място.

Аз съм Любо. На 25 години съм от София. Всестранно НеРазвита личност съм. Мъча се да опозная компютрите. И постоянно ме дебне мисълта "чудовище или приятел е компа?" Иначе си имам разни хобита като скално катерене, планинско колоездене. Има и неща от които категорично нищо не разбирам. Това са автомобилите, политиката и лошото настроение. Ми освен да приложа част от физиономията си:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!!! И аз да кажа две думи за себе си. От съвсем скоро съм член на форума, но определено ме кефи и смятам да пиша активно. От Варна съм, на 19 години и уча Мениджмънт на туризма. От компютри не разбирам кой знае колко много, но се оправям. Обичам да чета книги, но напоследък нямам време, да гледам филми, да излизам с приятели и колеги. Алкохола му е майката!!! Какво друго да ви кажа...Наздраве!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами тя темата е доста подобна на лексикона, но айде.. :)

Казвам се Георги Гърдев, на 13 години съм и живея във Велико Търново.

През свободното си време посвирвам на китара и в големи количества стоя пред компютъра.

Занимавам се с Уеб дизайн и компютри от началото на 2005 година. Използвам html, css, js, php, mysql, pascal. Сега работя по 2 проекта и нямам време да си оправя личната страница, но ако искате вижте http://georgesg.belb.net/ Модератор съм в няколко форума.. айде стига.

Ако искате да се свържете с мен - пишете ми на e-mail: gogogardev[at]gmail.com или тук на PM.

Може и на ICQ: 206102728

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:clap:много хубава тема , а сега е мой ред (въоражете се с търпение :P ) Казвам се Радостина и ми е приятно да се запозная с всички от форума! Родена съм в София и съм отрасла тук! с черна коса нормална дължина и тъмнокафяви очи и с хубав тен(така казват) :baby: Зодия Близнаци съм, на 23 години, все още уча в Софийиския Университет, следвам испанска филология ! Приятелите ми ме наричат по различни начини : Раде, Радост, Ина, Тина, Ради :wors: ! както и вие ,така и аз съм запалена по компютрите, по игрите и вобще по информационните технологии. Много обичам животните (особено котките) , обичам да гледам анимал планет , дискавъри и дискавъри сайънс! Не мога да живея без да слушам музика или да пея! Харесва ми да се забавлявам , да ходя по дискотеки(и по мъже)(ами сега ми е времето :clap: ), да излизам, да се разхождам, да спртувам(когато имам време), падам си по карането на ски и на кънки(фигурно пързаляне). Обожавам да пътувам и се радвам ,че го правя често. Обичам приятелите си и мога да бъда приятелка не само с жени,но и с мъже! Мразя , когато някой човек , на когото държа ме предава по най - гадния и долен начин ! Обичам Испания и всичко испанско! Харесвам Пирин планина и македонските песни, но аз лично най- често слушам rap,hip hop, raggae, r&b, rock ballads, retro! Обожавам шоколад (особено линд и тоблерон), кока кола и банани :nono: Голяма мечтателка съм и човек с хъс, обаче колко съм разсеяна и представа си нямате :wors: Редактирано от mulatasabrosa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Жели и съм от Стамболийски (до Повдив, за незнаещите Публикувано изображение ). В момента съм студентка в Свищов. Страшно неориентиран и разсян напоследъ човек хахаххаах. Ми маи е тва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Казвам се Михаил но ми казвайте Мишо и съм от Шумен на 15 години съм.Който иска да ми види снимката да посети http://15655.sladur.com/ и ще ме види знам че не съм хубав но нищо,във Skype можете да ме намерите под името mi6o_007.Това е от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Иво.На 12 години съм.Главните ми интереси са компютрите,или по-точно софтуера.Живея в Пазарджик.Пиша във форума от чист интерес към новите технологий. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ем аз няаам мноо за представяне-пък и не че на некои му пука за мене де,ама казжам се пепи(на Петър спрях да се обръштам мноо отдавна,заради 1 реклама дет секи я знай 100%).От Шумен съм и уш уча в ПМГ(демек Природо Математическа Гимназия)"Нанчо Попович"маи се казваше не сум бил там от мноо отдажна!Както и да е пак са отвях-зодия Везни съм,мноо заядлив и кисел тип ама са разбирам със секи надявам са и с Вас да си допаднем!Аре спирам да досаждам!чао! ПС:Ште се върна-тва е ражно на заплаха! Снимки няаа да слагам че има и малки деца не шта да заекжат зарад мен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм Гери,уча за проектант на Ел.инсталций,от София съм,на 14 години :) ,от скоро съм във форума и имам желание да се приобщя към него :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте, казвам се Стела, от Русе съм и (може да ви се стори налудничаво) много обичам да чета; мъча се да понаписвам нещо от време на време, също така рисувам и както си личи се ровя старателно из нета поздрави на всички!:bedtime2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Първо искам да кажа че темата е страхотна! А сега да се представя: Казвам се Лина. От Пазарджик съм!На 14 години, зодия Водолей, без да обиждам бих казала най-готината!!! Обичам готините момчета, хубавата музика и съм голяма фенка на ПФКЛевски!! Също харесвам Анджелина Джоли, както и хубавите филми!!Обичам да гледам кеч!Любимците ми са Джон Сина, Рей Мистерио и Батиста!!! Ако ви допадам и имаме сходни интереси можете да ми пишете на eni_badgirl@abv.bg! Чао!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Дан4о,на 12 съм от Нова Загора.Уча,играя и спа.Това е характерно за мен Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светослав.Учител.Спортист.Зодия стрелец.Обичам компютрите макар да зная отвратително малко неща за тях,книгите,общуването.Това е . ;)

Link

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде и моят ред да се представя.Аз съм Стефи от Шумен.В момента не работя,защото съм се посветила на отглеждането на едно малко човече,тоест-в майчинство съм.Обичам компютрите,въпреки,че незная много,гледам да се уча.

А иначе обичам да рисувам,да плувам,да чета и още много неща,но мразя да готвя. :) Ами тва е най общо за мен,а ето и снимки

Публикувано изображение-Ивчето

Публикувано изображение-аз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами здравейте, казвам се Галя. На 26г.,от София.Накратко обичам много животни, сладолед и шоколад,и много ,много да спя.зодия везни.Мразя да ме лъжат и за разлика от повечета от Вас изобщо неразбирам от компютри. А като си кача снимка ще ви се покажа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко тъпо ми се струва това - Да се представим - но както и да е : аз съм Снежанка и съм от Северния полюс ето вече сериозно - казвам се Красимира и се интересувам от компютри ( колкото и да е странно - момиче което се интересъва от компютри ) искам да кажа че това на снимаката съм аз ( моля спрете да ме питате постоянно - това на снимаката ти ли си ) неискам да кажа от каде съм.. по простата причина че доста се мрази моят град и неискам да слушам обиди за него... ами това е от мене , ако има някви въпроси , възражения и хвалби - моля на ЛС.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...