Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ееее хайде и аз...

Казвам се Дияна на 21 съм все още уча В СУ последна година, по същата причина си спрях второто висше, което започнах- да отлежи тази година и следващата ще го продължа. Работя по специалността си, но все си търся нова работа Публикувано изображение

И всичко друго най - банално важи и за мен- слушам всякаква музика, чета всякакви книги и гледам всякакви филми.

Обожавам котки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я,ама аз май още не съм се представил,пък вися тука от половин година... :)

С две думи - Аз съм Данчо,на 28 години (лелееее - егати дъртофелника!!!), от Велико Търново.

Завърших висшето си образование във Варна - туризъм.В момента работя като администратор в един търновски хотел,но това ще е до време,така че се оглеждам за нещо ново. Не мога без музика - MP3 плейъра винаги е с мен, слушам много неща - като се тръгне от електронна музика - дръмендбейс,брекбийт,ембиънт,чил-аут,транс, та до класически рок парчета и тежък съвременен метъл и хардкор,та понякога дори и класическа музика.Мразя чалгата и рапа,а също така и нахалството,простотията и липсата на култура - неща,които в днешно време често се срещат,особено в нашия "преход",продължаващ вече 17 години...Ужасно спокойна натура съм, ако някой иска да ме ядоса,голям зор ще види... :wors: Много държа на спокойствието и гледам да не се хабя за глупости,защото живота е кратък и държа да си го изживея както на мен ми харесва. Та това е от мен. Аривидерчи! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми е , Цветомир (цецо) 21 години 189 110 кг голям добик хахаха слушам метъл (заклет ) живея в милано италия емигрант ..........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми е Калоян. На 13 съм от Стара Загора ( ей ся да не ма баннете - имам 13 и съм " over " ). Много обичам компютрите както споменах поне 2-3 пъти!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми e - Никола, но някак си Еней, повече ми харесва Публикувано изображение. На 22 съм, но според мен годините нямат толкова голямо заначение, ако не мислите за брак деца или нещо по-сериозно (по тази логика явно съм малко несериозен Публикувано изображение ), ама какво да се прави - акъв съм си. В момента работя, иначе съм прекъснал студент от ТУ - София. Хоби - компютри и музика, като май първото преобладава ... Хм, в момента се опитвам да се сетя за нещо умно, тъй като искам да подчертая, че трябва да се мисли тая глава на раменете не ВИ е дадена случайно ! Публикувано изображение

P.S. На който все не му стига времето, зле борави с него.

Редактирано от Enei (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

It's time to re-introduce myself. My name is Ай --> Ви to the Оу ....ха-ха, демек Иво

нааа...24 години (извинете ме трябваше да сметна на пръсти че все забравям) :)

Завърших Икономическия във Варна - счетоводство и контрол и сега съм си пак Бак Ту Пловдив. Аааа да, иначе съм от Пловдив, работя в една жабарска фирма като счетоводител Публикувано изображение скучна работа викате ааа ? е на мен си ми харесва :P

Иначе съм фен на Хип-хопа, направо не мога да дишам без тази музика, всяка друг вид музика е на заден план... без чалгииката и разните там видове метъл...те не са ми и в най-задния план Публикувано изображение

Ааа, много обичам да танцувам по баровете, да знаете...ако видите някой да се е изпънал посредата на някой бар облегнат на някой щъркел и да си денси...това съм аз да знаете, хаха

Обичам и да пея, не мога, но си пея... най-вече си пея Ар енд Би и Хип-хоп, ама не на БГ щото нещо не ме кефииии....

МИ това е в общи линии.

П.С. Ако някой иска да му "видя сметката" да се обажда ;) в професионален смисъл го казвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емиии окс щом сте казали да се представим значи и аз съм ин ;) и такааа... Казвам се Димана и съм от Казанлък на 14 години съм и уча в ПМГ в града.Мога да кажа за себе си че съм мн добро човече и се опитвам да бъда полезна на всекиго с всичко,което май май не е мн добра черта!Обичам.... да играя волйбол,да се забавлявам и да излизам насам натам и от време на време поучвам хах!Иот скоро започнах да вярвам във философията на една приятелка която гласи:" В сравнение колко време ще съм умряла с това колкото ще съм жива по-добре да се забавлявам и правя каквото ми се иска на момента!"МХ който иска да пита нещо да шита иначе това съм аз на кратко ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами съгласна съм :question:

Казвам се Венера и съм от Видин,омъжена съм и имам една дъщеря на 12 год. :)

В момента съм безработна и си убивам времето в нета Публикувано изображение

Като натура съм весела,романтична...няма да изреждам всичките си качества :)

Ами това е засега в общи линии... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Амалия-Мария на 14 години съм. Май аз съм най-малката :rolleyes: Живея във Варна и Уча в Математическа Гимназия. Обичам да работя с графични програми и 3D програми също така обичам да гледам филми и бъбренето в различни чатове с приятели Публикувано изображение

Редактирано от samon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казвам се николаи.на 17 съм от софия интересите ми са горе долъ всзякакви.много съм марзелив.слъ6ам metal

И неможеш да пишеш

Редактирано от backata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казвам се николаи.на 17 съм от софия интересите ми са горе долъ всзякакви.много съм марзелив.слъ6ам metal

И неможеш да пишеш

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение Лошо те е срезал backata обаче Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук по често чета отколкото пиша,но все пак.........казвам се Росица(много си харесвам името),на 22 съм. Винаги се замислям преди да напиша откъде съм.За последните години съм сменила 4 града и ми омръзна да сменям среда и приятели,да се налага да свиквам и отквиквам.Родена съм в Стара Загора,в момента живея в Пловдив,а догодина в София.Искам дом,но знам че няма да спра да пътувам.... Завършвам висшето си и не работя в момента,макар да би било хубаво.Щастливо обвързана съм от кажи речи 5 години и дай боже скоро да си имаме бебе. Слушам,струва ми се чил-аут.....в най-голяма степен.Все по-малко хеви и блек метъл,но не съм се отказала съвсем.Не ми допада комерсиалната музика...както и всичко масово.Обожавам да чета,да творя-когато имам време и вдъхновение. Не забравяйте,че "суеверието носи нещастие".... :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз сам от скоро във форума и освен да се представя.Силвия на 21 години,не успях да стана студентка тази година.В момента съм безработна,убивам времето си в нет пространството.Мания са ми дрешките Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Ивелина на 18 години от Габрово. В момента сам 12 клас в Професионална гимназия по моден дизаин в Г-во> ми кво друго..... обичам да се ровичкам в И-нет, когато имам време, обичам цветята и обожавам кучета, обичам всякъква музика, а от всичко най-много обичам приятеля си с който ходя от 2 год. Ми тва е......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В превод името ми означава Слава на света (Мирослава), живея на най-красивото място в Галактиката - малък планински град. Радвам се на живота с цялата си душа и отпивам от него на големи глътки. Имам куче, приятел, любящи родители, верни приятели, работа и баба на 80 години. Смятам, че всичко това прави живота ми изключително интересен и изпълнен със смисъл. И да има нещо, за което да съжалявам - избягвам да го помня дълго, понеже знам, че винаги ще имам втори шанс да постъпя правилно. Обичам да помня щастливите случки в живота си, а такива (ако не си много взискателен - бол). Смятам, че усмивката е като слънчевия лъч - безплатна и нематериална, но жизнено необходима за живота. Толкова за мене. Пожелавам на всички успешен полет в мечтите им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм Цветомир. Роден и живял 18 години в Севлиево. Хубав и малък град. В момента съм студент в Габрово, специалност АИУТ. Целеустремен човек съм. Не позволявам да ме използват и тъпчат, неща които съм научил с цената на много усилия от своя страна. Не обичам да се хваля и да се изтъквам, за това позволявам на хората да ме опознаят и да си кажат мнението. Уважавам хората който са до мен и не умея да мразя. Толкова за моята особа за сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм от няколко дни във форума и е много хубав поздравления.На 22 съм,родена съм и съм живяла допреди 2 год в малко градче-Горна Оряховица,там съм завършила художествена паралелка с английски.От 2 години живея в Казанлък.Зодия стрелец.Това е от мен за сега. мнота хубава тема наистина :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 16 съм, почти 17, уча в немската в София (10ти клас)... Хобитата са ми купони, излизания с приятели, музика(чалга най-вече). МНОГО съм мързелив, което определно ми е в минус, но не ме бърка особено... Т'ва е основното........

Редактирано от ViR2aL (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте казвам се Дарина и съм на 17 години обичам да слушам музика и да излизам в свободното си време общо взето това е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Виктория, за приятелите - Вики или Кивс. На 14 години съм, от Русе. Уча в някогашната Руската гимназия, настоящо СОУЕЕ. Обичам да рисувам, да чета (предимно криминални романи), да слушам музика и да се ровя в Интернет. Смятам, че това е достатъчно засега. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Петър, приятелите ми ме наричат Пешо или Пешарата.

На 17 години съм, от Трявна. Уча в Профисионална гимназия по компютярни технологии и системи град Правец. Автомобилите са ми страст, иначе обичам да слушам музика и да се ровя в нета.

Толкова от мен Публикувано изображение засега :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен. Казвам се Михаел, харесвам името си и затова ми служи и като ник:speak: На 21 години съм. Зодия Лъв, уча Политически науки, работя като КА Мениджър в голяма компания за мобилни услуги. От София съм, живея в Лозенец. Обожавам да слушам музика и да излизам с приятели. Снимка имам в профила си, иначе при желание имам и други;)) Това е засегаа....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами на 15 съм от стара загора.обожавам морето и всичко свързано с него.страх ме от високо-много

голяма съм фантазьорка. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...