Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет и от мен Казвам се Александър и съм на 16 години, живея в Слънчев бряг, обичам спорта и морето.Висок съм 1,85 и тежа 85кг, фен съм на Vin Diesel и черната музика.Тва е от мен, чао.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

такааа.. много народ се изреди, а аз още не съм изгряла.. е време му е! таа както виждате съм сравнително ново попълнение във форума, но пък доста ми допадна тука и няма да се отървете лесно от мене.. никога не се предавам без бой! ;) казвам се Искра (не много често срещано име, което по някаква лоша случайност не ми допада особено :P ) излъгах се да си напиша рождената дата в профила, тъй че ако ви трябват години -- вземайте калкулатора и изчислявайте! Уча в една гимназия с първи немски (не питайте.. голяма грешка!) и втори английски език в родния ми град Добрич(доста малък и безизвестен, ама пък приятен и си ме кефи.. особено сега като го поуправиха :) ) Няма да ви казвам кви съм ги вършила преди да стигна до тук, защото едва ли ви интересува.

Всекидневно активно се занимавам с губене на времето си, което общо взето никога не ми стига. Много откровен човек съм, което често не се нрави особено на останалите (въпреки че друго казват.. уж ;) ) Обичам и хората, които ме заобикалят да ми казват винаги истината (ама трудно можеш да ги накараш.. инати хорица) Обожавам котки.. просто съм луда по тях! естествено си имам едно вече леко пред пенсия и доста мързеливичко, ама за мене си е все същия сладур! :) пред другите се старая да съм винаги в добро настроение, за да не ги натоварвам с проблемите си (все пак за какво е най-добрия ми приятел) По принцип не се доверявам напълно на никого, но пък стига да ми е по силите съм готова да помагам на всеки(поне така разправят другите)..

май се водя за нещо като блондинка, но както виждате наскоро се научих да пиша и чета и съм много горда със себе си :) обожавам криминалните и научните филми и книги, трилъри също. Преди време леля ми ме запали по един бих казала страхотен автор -- Тери Пратчет, който в момента ми е любимец.. слушам най-често рок и готик и си падам доста по лудориите (демек съм откачалка.. така отново разправят приятелите ми -- забележете какви приятели само!!) Но пък на мене не ми пречи и си харесвам лудичките хора Публикувано изображение

уфф то много дълго стана бе! еми тъй значи.. направих си рекламата и ако някой е заинтересован (дълбоко се съмнявам) да пише! Публикувано изображение

ПП : хмм абе свободна съм ама и не си търся гадже, че много неприятни спомени ми се насъбраха нещо Публикувано изображение

ППП : форума е страхотен наистина.. евалла на тея които са се бъхтили до ся за да стане такъв и които в момента се бъхтят над него!! :)

Редактирано от kitty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте :bye: казвам се Мария на кратко ми викат Мери, Муму или Мимси, на 16 години съм и съм от Бургас Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте: Казвам се Иван,на 13 години съм, от Асеновград, уча в О.У Христо Ботев Хоби: компутари, понякога да ходя на фитнес (или тука в очилишето да тренирам на успоретката и лоста) и обичам да слушам много музика (всяква само без чалга и техно).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз съм ваше прясно попълнение. Едва днес открих тази темичка, която наистина вного ми хареса.

Преди да започна бих искала да поздравя всички dudes виновници този форум да съществува 10х :yanim:

И така аз съм Славена/нищо че ник-а ми е Габриелка, просто моето леко не ми харесва а Габи ми е много благозвучно/ Може би това ще ви хвърли в шаш ам аз съм си такава Публикувано изображение Живея на две места, като разкикерчено жабче съм - Силистра/София бая път удрям, но не ми пречи. Обичам да пътувам а и за скромните ми 16 години на сън да ме бутнете ще ви покажа верния път:))) Аз съм една луда за връзване мечтателка, понякога в прекалени дози. Забравям се и понякога ме подсещат, че все пак трябва и аз да кажа нещо, докато си пйивам кафето. :ph34r: В други случаи съм толкова приказлива, че и аз не мога да си го представя - трябва ми само добра компания. Виждам, че някои са си сложили снимчици, аз имамедничка към профилчето турната. Скарана съм с компютрите :hush: Мога да правя елементарните неща, но ако се понапъна мога да го разнищя. Просто не съм заинтересована, не ми е страст. Музиката - боже не мога без нея. Слушам почти всичко. Но не понасям чалгата и БГ поп фолка/аз не намирам и разлика де//да ме извинят всички почитатели/. Но ето едно парадоксче - най-добрата ми приятелка слуша точно такава музика. Признавам си има хубави мелодии, ама текстовете ме разбиват от всякъде Публикувано изображение

Не се сещам какво друго бих могла да добавя, пък и това мисля е достатъчно :)

P.S.:"Лека поправка в горе казаното - живея вече в София. Иначе все още няма поправки по други въпроси :rolleyes: "

Редактирано от Gabrielka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Александър Киричев от Пазарджик. Студент в НХА специалност скулптура. Занимавам се още с уеб дизайн (доколкото мога). Обичам кучета и всички животни по подразбиране за това не ям месо. Не пия алкохол, не пуша и взех да усещам да ми поникват меки пера по раменете.

www.xsakex.hit.bg

същото само, че в друг хост

Айде тфа е от мен - лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм много от скоро във този форум, но смятам, че е страхотен.Казвам се Данка, но всички ми викат Дани. На 26,родена в Бургас, понастоящем живееща в Плевен.Завършила съм ТУ-Варна.Омъжена,с едно страхотно момченце на 11мес. Това е. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет на всички! Аз съм Моника. Това е първият ми ден, в който влизам по-сериозно, нищо че съм регистрирана от преди. На 20 години съм, родена съм и съм живяла в Севлиево, в момента съм студентка в Икономическия Университет, Варна. Живея тук от почти една година и все повече се влюбвам в този град. Специалност "Маркетинг" съм, след месец започвам втори курс. По отношение на науките харесвам математиката, психологията, философията. Много искам да науча поне 3 езика, засега наблягам само на английския. Като всеки млад човек, и аз много обичам да се забавлявам, да танцувам, да пея (далеч от благозвучното), любимото ми занимание е да пътувам, обожавам да карам кола, имам книжка от 2 години и още щом я взех започнах да карам редовно. Доста приказлива съм, често повече от необходимото, любопитна съм да знам "как стават нещата" (обичам да разнищвам всичко, което ме е заинтересувало). Като цяло съм човек на настроенията и често на крайностите, много енергична и често разсеяна. Не харесвам в характера си бъбривостта, прекомерното откровение, честата смяна на настроениято (това се дължи най-вече на зодията ми - Рак). Надявам се че не съм отегчила никой с дългото си представяне :wors: И все пак има още много неща за казване, но всичко с времето си ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема май съм я пропуснала до сега :) ,та да кажа и аз няколко думи за себе си.На 24 години съм от Севлиево,имам няколко страсти и те са: на първо място котките,после мога да кажа футбол и въобще спорта като цяло,обичам да чета книги и да гледам комедийки.Мразя да ме лъжат и затова се опитвам и аз да не лъжа,мразя да чакам и затова не закъснявам.Е за сега това стига,все пак една жена трябва да е потайнствена,нали :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! ;) Аз съм Теди на 23 от Д-ч. Аз се регистрирах вчера, но съм ползвала няколко пъти форумите и по-скоро тези за музика :) Какво да ви кажа за себе си :rolleyes: По професия съм психолог и с това се занимавам, иначе семейството ми се занимава с Организация, видео и фото услуги, за сватби, кръщенета, както и за всякакви други тържества! Моите хобита са музиката, фотографията, обожавам танците, бързите скорости, екстремните преживявания-скачания с бънджи, парашути, стрелянето с различни огнестрелни и не такива оръжия... ;)

Фенка съм на книгите на Свирепия-Ричард Марчинко- не безизвестния създател на Seal Team 6 от военноморските сили на САЩ. Страстен играч съм на Counter-Strike и съм доста добра! Публикувано изображение

Все още съм неомъжена и най-вероятно още дълго няма да бъда, защото както все по-често се среща вече сред българските дами-аз съм една Еманципирана (но в нормални граници) млада жена! Знам какво искам от живота и по какви начини да го получа! А и като психолог... виждам света, себе си и всички останали по един друг... труден за обяснение начин :speak:

Това е за мен, със сигурност има и други неща за мен, които биха били интерес за някой от вас и за това съм оставила e-mail адрес за контакти :)

Не приемам предложения за женитба! Публикувано изображение;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа-1во казвам се Мария(което,Искра,на мен също не ми допада кой знае колко,защото всяка втора жена на планетата се казва така).На 17 години съм от Варна и все още уча в 5ег,нямам много време за форума,защото брат ми обикновено нещо играе на компа,когато съм си у нас Публикувано изображение Страшно ми харесва,че дори нещо да сгафя,ако пиша да речем веднага някои от модераторите ми изяснява грешките(чисто приятелски,разбира се). :clap: Определено ми е доста интересно и научавам разни неща,също така много ми харесват различните идеи на повечето за разни анкети и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здрасти аз съм влади на 11 съм и съм от монтана.Оби4ам да играя на компютара ми и ммого да пиша :yanim: :love_puter:аз много оби4ам да играя.регистрирах се днес но чесно да ви кажа много ме кефи тоя фором и се чудя кои ми прати супштението за да доида тук.ето моето описние.Аз съм висок с руса коса сини учи мисля че съм умен тренирам фудбол имам сестра по голяма от мен но е много добра.имам маика и баща също са добри

Редактирано от mic_mic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Михаела,на 13 години съм,зодия Козирог!Уча в 133 СОУ-Александр Сергеевич Пушкин.Тази година бях 7 клас и кандидатствах с БЕЛ и Матеметика.Тренирам художествена гимнастика от 7 години.Нямах много приятели в училище,но се надявам тази година да е по-различно.В свободното си време(което е много рядко) обичам да гледам ТВ,да си почивам и да излизам с приятелки!Обичам да помагам на хората,колекционирам салфетки,прасенца и си режа от вестник гимнастички.Девизът ми е "Победи себе си,за да победиш целия свят!" и "Дори когато ти е много трудно,когато ти идва да зарешеш всичко,трябва да погледнеш напред и да продължиш-Успехът е близо!"Мисля че накратко ви разказах за себе си!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте казвам се Мирослав, но всички приятели ми викат Мирки. На 22 съм , от Вятово съм, но от 9 години живея в Русе. Уча магистратура в Русенския - специалност Комуникационна техника ( днес разбрах че съм приет и много се кефя ). Работя в една фирмичка за компютърна техика. Хобита- компютри , футбол ( абе спорт като цяло), киноманяк съм . Ами мисля , че това е за мен. Аре и умната Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Казвам се Грета,от Варна,на 36 години.Попаднах в kaldata ,заради aaliyah_st. :down: Обичам литературата и се интересувам от кино, музика и др. :P

А работя съвсем друго - доста по- силово. Харесвам споровете ( разговори) с любимата си компания и доста често излизам права. Емоцонален и оптимистичен човек съм. Обичам нещата да стават както искам. Публикувано изображение

Това е скромното ми представяне...Сега сте Вие!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Казвам се Николай . От София съм . В kaldata.com попаднах случайно докато си търсехе дна песен :eek: ! Уча в Национално Търговско-Банкова Гимназия ( НТБГ ) ! Ми това е Публикувано изображение :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет :rolleyes: казвам се Мария на 17 години от Поморие харесвам рап и хип-хоп моторите и бързите скорости :P незнам кво да кажа за мен ако се сетя ще добавям :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Казвам за Бобина Попова,майка ми е от Чехия баща ми "нашенче от село",на 26 съм.Родена съм в Табор ,израснах в Прага и от 2000г. съм в София. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,казвам се Ивайло на 25 години съм,студент-компютърни мрежи.Харесвам тежкия метъл,студената бира и хубавите жени...но за сега толкова Пздрави :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички! ;) Казвам се Митко и по стечение на съдбата, работя извън България, но се прибирам в къщи на всеки три ;) месеца! Голям фен съм на жена си, както се казва лудо влюбен :kiss2: и затова ми е мнго трудно, когато съм навън! Абсолютно случайно попаднах на този форум и за пръв път се регистрирам и редовно ще участвам, много интересни теми и участници! Това е моята връзка с България, да не губя пулса на живота :P :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз съм Надето. Новак съм и във форума и в мрежата. Регистрирах се преди време, но чак сега попаднах на темата. Форума ми харесва много - страшно съм впечатлена от добрия дух на отношения. Мисля че идеята ти е страхотна, Деси ;))) На 31 съм - симпатично човече от София. Бих сложила и снимка, но не знам как. Работя във фирма, производител на биричка, но всъщност обичам да си пийвам винце. Обичам момиченцето си и мъжа на моя живот, имам си черно коте (Нана) и кученце коли (Кристи) - не мога без тях , обичам книги (и особено много Толкин), хубавата музика (стила е почти без значение - от класика до хеви и чалга). Е, като че ли това беше по-важното ;))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Казвам се Димитър Стоянов,на 39 години съм,женен с един прекрасен син/който ме учи на компютри/,от София съм,и по професия/призвание/ съм полицай ! Обичам в свободното си време да разучавам магията на компютрите,защото,като малък,бях най-щастливият,когато ми подариха калкулатор/ЕЛКА/. Когато ми е тъжно,слушам гръцка музика,а иначе обичам свойте приятели,с които сме заедно вече 30 години. Харесва ми и да съм тук,защото,е по-различно и защото научих доста , ама доста неща ,за което Ви благодаря ! Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се представя :P Значи казвам се Паола на 17 години от гр. Пловдив. Уча икомика. Обичам да излизам с приятели на сам, на там. От компютри много много не разбирам, но горе долу се справям ... Надявам се, че с ваша помощ :) ще започна да се справям и по-добре ... Иначе бих казала, че в музиката ми е стихията :) просто немога да живея без музика ... Ми какво друго да кажа за мен Публикувано изображение в момента не се сещам, ако има нещо, което ви интересува питайте :)

Редактирано от I`m_No_Angel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятно ми е,аз се казвам Антоанета,но приятелите ми ме наричат Тони. От София съм. Семейството ми се състои от 3-ма мъже и мен. Работя в сферата на социалните дейности. Не мога да кажа,че съм на ТИ с компютрите,но благодарение на уроците на Юнак,търпението на Траджеди и постовете на всички в целия форум лека-полека започнах да се ошлайфам... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...