Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

кво да ви кажа на 16 съм, които го интересува имам сайт които си направих сам но е много простичак Публикувано изображение живея в един град близо до Козлодуй, карам си весело, интерисувам се от компютри хакерство и ОТ ХУБАВИ МОМИЧЕТА РАЗБИРА СЕ :down:

Редактирано от aaliyah_st (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деа какво съм изпуснал представянето във Форума ли бе ХАхахха И Кал си е сложил и снимка леле майко :down: ХАхХАхХА Ами аз какво Уча Информатика в УНСС И работя В Хоме Лан :) Бивш колега на нечовека а ламаринката Кал и такива ми ти неща. Дете на 20 което все още не се е оженило ( Кал кажи кога ще се женкваш и аз да се намеся Да се чете Като предложение ;) ) ТА така снимка си имам да се гледа профила ЙАйаЙйАЙйЙ Ай пък когато се съберем пак ще се упознаем повечко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добро решение наистина. Аз преди 2-3 дни се регистрирах в този форум. Мисля, че е редно сега да се представя. Та... Казвам се Мария, на 18 години от Пловдив. Уча в ОМГ "Акад. Кирил Попов", специалност Програмист. Програмирането не ми е стихията, но обичам да 'човъркам' компютрите (често и да ги развалям :ph34r: ), но след това се старая да ги оправям :) Обичам котки, хубаво ядене, зеления цвят, музиката, на баба ми манджите, приятелите си, леглото си, да играя пинг-понг, да ходя по магазините, да шофирам, да бъда себе си и не на последно място обичам гаджето си. Мразя магданоз, кучета, супа 'топчета', да ми мирише на манджа, шума от вентилатора на процесора, да ме събуждат рано рано сутрин по телефона, да ми казват какво да правя, даскалката по английски :hush: и т.н.Мога да говоря много за себе си за разлика от някои хора, които идея си нямат кво да кажат, но спирам до тук, за да не отегчавам тези, на които не им е интересно. Ако някой иска да знае още нещо, може да ме потърси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте все се каня да ви се представя ама сега му дойде времето.

Казвам се Тихомир на 28 години зодия Овен, но моите приятели ми казват че изобщо не си приличам по характер на зодията. От Стара Загора съм и тук си живея и работя. Завършвам Компютърни системи и технологии в Габрово. Интересувам се от спорт, филми, готина музика и естествено компютри. Обичам да излизам с приятели, да си правим купони. Все още не съм семеен ама май наближава времето Публикувано изображение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да се представя и аз. Казвам се Соня, приятелите ми ме наричат Съни / слънчева / .Изглежда с аlbenad сме най- големите.Работя като ситемен администратор. Интересите са много разнородниХубава музика ,филми макар че почти нямям време за удоволствия :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои поискаха снимка, така че..ето ме, на това URL можете да ме видите http://atol.bg/atol/photo/15864-1-a.jpg Доста е големичка(мързеше ме да я оправям(ей мързела е велико нещо) :yanim: ), затова не я слагам тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз съм съвсем нова и още разглеждам форумчето нооо ми хареса.Да се представя казвам се Ваня, на 22год. от Варна съм. Преди доста годинки се изселих от Пазарджик за което не съжалявам. Работя в рекл. агенция като графичен дизайнер - недипломирал се инженер съм ( ТУ-Варна).Хоби ми е да рисувам, и да се срещам с приателите си те са мога да кажа почти на 1-во място в живота ми.Обичам разходки на въздух и мноого обичам да танцувам.неомъжена съм все още :) амиии засега това е! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите,аз сам на 26 години наи готиния пич на света. :clap :clap :clap :clap

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че дойде и моят ред да се представя.

Казвам се Цветомир почти на 22 съм. Роден съм в Монтана, живял в Лом, завършил съм средното си образование в Горна Оряховица (ССЖПУ), а сега по стечение на обстоятелствата живея и работя в София.

Работя към БДЖ-ЕАД като помощник локомотивен машинист на електровози, и общо-взето съм доволен.

През свободното си време (което е доста зле разпределено Публикувано изображение благодарение на работата ми), обичам да слушам музика (всякаква), и да правя нищо :yanim:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраво живо...За сега ще кажа, че съм на 26... - пич!Който търси - намира! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами забавил съм се с представянето, ама какво да се прави, пък и за хубавите неща е нужно търпение ;) . Та.. по темата , казвам се Стоян Стоянов, роден съм и живея във Варна - любимия ми град (защо ли :P ) . На 17 години съм, януари ще врътна още една. От малък пампаец съм любител на компютрите и всичко свързано с тях ( в тая връзка.. крайно време е да си сменя клавиатурата) . Занимавам се непрофесионално с html , javascript, дизайн, линукс. Силно против съм против големите софтуерни и хардуерни корпорации (въпреки , че ползвам MS Windows) . Винаги предпочитам алтернативите, и вярвам в успеха. От известно време (както силно се надявам сте забелазали :P ) публикувам новини в kaldata. Силно се възхищавам на постигнатото от Кал и помощниците му :yanim: . За сега проектите ми са насочени към некомерсиално, в знак на добра воля дизайнерство - разработил съм (не сам) и поддържам (пак не сам) локален уеб сайт, irc server, dc hub, game servers, фтп сървър и .. други благинки.

Зодия козирог съм, мечтая в бъдеще да се занимавам с компютри и интернет - професионално. Обичам да гледам филми на комптъра си - най-много ме кефят "ужасите". Слушам музика в свободното си време, а и не само в него. Харесвам музиката на Eminem, Dr. Dre, Chingy, 50 cent J LO, Britney Spears, Anastacia, Black Eyed Peas и други.. - предимно денс и рап.

Обичам природата и животните. Много съм чуствителен, за което много пъти съжалявам, но не мога да го променя. Верен приятел съм, но съм се уверил много пъти, че не всички хора са такива.

За сега.. толкова , пък и хич не е малко, ако сте жадни за още.. ;)

Снимка имам в профила, скоро ще дам линк до нова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно се вижда, че се регистрирах днес. ;)

Аз съм Деси, на 23 год. от Варна.

Обожавам състезателните танци. Занимавах се с тях около 2 години, но не беше професионално, а за удоволствие. Липса на кавалери! Публикувано изображение

Работя в рекламна агенция във Варна.

Утре започвам лекции в Икономически университет - Варна за магистърска степен "Реклама и връзки с обществеността".

Обичам хората да се обичат и често играя ролята на Амурче, за да ги събирам!

:bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм от най-редовните посетители, но реших и аз да се включа в темата...Казвам се Георги. От Бургас.Приключил съм с ученето и всякакви други образователни процеси. Вече съм в потънал в опитите да оцелея в скапаната ни държава.Виж, Родината си обичам !Обожовам хубавата литература и музиката. Нямам стилови ограничения и в двете изкуства.Също така, лятото и хубавите плажове по южното черноморие !Друг път повече че си излях компот на клавиатурата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мира,преди малко се регистрирах :) на 24 от София съм в момента в САЩ.....специализирам тук психология.... може и снимка да сложа ако разбера как естествено :eek

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах, че не съм се представила и бързам да коригирам пропуска..

Казвам се Елена Валентинова и съм на 18 години

А това съм аз, дам..Сходна съм с аватара си Публикувано изображение

Публикувано изображение

Занимавам се с изкуство, по точно живопис..Тази година имам амбиции това да е и специалността на вишето ми образование, но.. Има време, дай Боже да ме приемат..

Тренирам йога, можеби защото ми харесва, че се уейдинявам по този начин, а не толкова заради физическите упражнения.

Работя в компютърен клуб, името няма да го споменавам никой не го знае сигурна съм, да не говорим, че е смешно..Но скоро и това ще се промени.

Много обичам да слушам музика, свиря на пияно, не професионално разбира се..Музикална съм така да се каже..Имах и някой подвизи, но то и това няма да го казвам и то е смешно..ахахахах;)

Имам известен афинитет към mIRC, меко казано като пристрастена съм..Там имам някой отговорности..

Пиша стихове..(Това много малко хора го знаят)

Като характер съм на двете крайности..Е с един и същи корен така да се каже..Принципно съм добър човек, не съм интригантка, лъжкиня, и тнт..

Обикновенно съм много контактна, малко се смея като- (цитат Калин)"Изгубена буонка" и създавам първоначално мнение на не много задълбочен човек..

Зависи какво точно искам да видят в мен хората..Попринцип обичам да мълча, тишината много ми допада..Обичам да си мисля Наум, и то за важни неща за мен, за маловажни дори не се замислям.Харесва ми да не присъствам когато другите хора си говорят, а да съм с тях.Определят ме много хора за депресарка, черногледа, критична..Все да има някаква истина.

А..Немога да измисля нищо..Много писах..

Конец

Редактирано от Romantichkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да се вмъкна в темата......Значи Марио се казвам, уча в Технологично Училище Електронни Системи към ТУ-СОфия, общо взето в хобитата се ИЗКЛЮЧВАТ игрите (нещо много ми лазят по нервите), хоби си ми е писането по форуми (до скоро във FENBG и сега и в още един новичък форум, а сега и в този: досега само си чета постовете, без да съм се регвал но просто не издържах ;) ), също така ми е интересно сравняването на езици за програмиране и design,чета за който език ми попадне и го сравнявам с другите (яко тъпо, ама мен си ме радва). Такаа още тествам софтуер (и хардуер като се намери), снимка няма да ви оставям, защото ще се закрие темата.Музика - общо взето каквото ми хване ухото, но 85% метал. MIRC ми е слабост, да, ще гледам да я спра стига да мога; обичам от време на време да съм си сам и да си размишлявам над живота като цяло.. Абе всъщност съм доста странна птица и трудна за изучаване.Ако нещо искате допълнителна информация или подобно, обикновено машината си е редовно в IRC ( #streep ), или от време на време ICQ 298915119. До скоро дискутиране!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,Време е май и аз да се предствя. Казвам се Николай. На 38 години съм. Семеен с едно дете. Завършил съм Национална военна академия/ новото название на бившите военни училища / Цивилната ми специалност е електроника, радиоелектроника и информационни системи, а военната е радарна и ракетна техника. Бил съм 3 години офицер в база на зенитно ракетни войски. След това съм работил в частна фирма за земеразделяне. Бил съм системен администратор в банков клон и управител на банков клон. Пет години бях управител на фирма за компютри и офис техника. За малко работих в един Интернет център по проект "Читалища" на ПРООН,Matra и USAID. В момента съм старши експерт "Инвестиционни програми и проекти" в общинска администрация в една община. Опитвам се заедно с колегите ми да направим колкото може повече неща за населението. Мисля, че успяваме, след като за една година сме разработили и защитили проекти на стойност 1 300 000 лв.Обичам семейството си. Те са най-хубавото нещо, което е около мен.Обичам компютрите. Чета много. Библиотеката ми е доста голяма. Гледам доста филми. Падам си по Discovery.Спортувам за здраве. Имам си направен фитнес кът у дома с подръчни средства.Обичам да зилизам с приятели на кафе. Не пия алкохол.Ами в общи линии това е. надявам се да не сам бил отегчителенP.S. Пропуснах да кажа, че обичам да рисувам. Малко несбъднал Архитект съм заради математиката. Мразя математика, нищо че ми се отдава и съм инженер.Слушам хард рок.А, и съм от Ямбол. Не е лош града, ама не случва на управници. Работя в Община "Тунджа" - Ямбол, която няма нищо общо с община Ямбол, освен, че административната ни сграда е в Ямбол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да се представя и аз като един нов потребител :) Казвам се Орчун живея в град Варна , като по малак сам живял и малко в Бурса,Турция. на 19 години съм в момента съм първа година студент в Българо-Амеркинаски Бизнес Колеж "Иком Интелект" с специалност Компютърни Системи и Технологии. И аз също съм запален по компютрите , Футболист съм в едно отборче в окръжните групи ;) обичам всъщо да играя много тенис на маса , обожавам турската музика и общо взето слушам етно "Турско , Гръцко , Арабско всъщо и Black music :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уау , уау , уау , Кал много готин и чист форум сте си спретнали тук , не бях влизал доста отдавна и тази нощ реших да поразгледам , и останах очарован на това как се пише в форумът ви и какви са взаимоотношенията между потребитеите тук.

Правя сравнение с други 2 големи форума в Българското интернет пространство , и мога да кажа само едно голямо БРАВО.

Съжалявам за оффтопика , но тук ми се видя най подходящото място да пусна първият си / надявам се и не единствен/ пост в този форум :-)

Пожелавам ви искренно успех и на сайтът и на форумът :-)

форум администратор

на форумите на Евро.нет

Auckland

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От скоро сам регистриран и мисля че се постват много интересни теми в този форум,най-вжаното според мен е,че това е едно от малкото места кадето потребителите подържат добрия тон по между си та си мисля че е редно и аз да се представя: ;) Казвам се Антон на 23 год. от гр. Варна завършил съм ТЕ-Варна,интерсувам се от авиация и всичко свързано с нея.Много ме боли че родната ни е на изчезване като изклюим леката и бизнес авиацията която тепърва почва да се развивива у нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здр, аз съм Павел и съм на 22 г. от София.Падам си реалист (клонящ към песимизъм, няма как в БГ сме всепак) - оттам и тази моя критичност.Прехвърлил съм много форуми преди да намина тук (и редовно съм ги сменял като се появи някой като Screamer или fefe) и дано се задържа за по-дълго :). Често, хората мразят да им свалям розовите очила - но винаги съм смятал, че най-силното оръжие е истината. Затова не ми се сърдете ако съм от другата страна на барикадата - просто мразя да се гледа едностранно на нещата (не смятам че живота е чак толкоз елементарен).П.П. Кал, спомням си когато пусна първата новинарска страничка в Data.bg, а вече държиш портал... Ехх, как бързо минава времето :'(П.П.П. Ника ми е съкращение на "Quaint Technology", в превод - "необикновена/старинна технология".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.П. Кал, спомням си когато пусна първата новинарска страничка в Data.bg, а вече държиш портал... Ехх, как бързо минава времето :'(

:) Q-tech радвам се да те видя тук ... наистина времето минава бързо и малките неща понякога прерастват в по - големи , изобщо не съм предполагал дори в какво ще се прерастне този сайт, но с много труд и безсънни нощи явно нещата могат да се получат, не можете да си представите колко лишения сме направили всички от екипа за да сме това което сме .. колко , време, сън , средства и т.н. сме загубили ... за това искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички които допринасят за този сайт , Благодаря: BLAST, DarkLight, dEmON, ebrary, EmineM, G-YON, jean_lesn, Romantichkata, Wankata, zazzko... 10x и на всички вас които ни посещавате и ни вярвате, и с топлите си думи ни давате сили да продължаваме напред ...10x :P:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите!от доста време посештавам този форум но не сум писал много по теми е нека се представяказвам се Любо на 15г. съм уча в ПМГ (г. София) страста ми е всичко свързано с PC съшто харесвам и колите Но се занимавам най-много с чат mIRC играя съшто и малко игрички като CS-1.5 i 1.6 както и Diablo II като гледам аз съм наи малкия посетител на този форум :clap Е това беше от мен :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :bye:

от нямане какво да права в момента реших да се представя на аудиторията или поне на тази част която не ме познава. Като начало да похваля Dessito за готината тема това си е един своеобразен лексикон на форума и като цяло е много свежа идея .

Казвам се Венцислав на 22г. от София. не уча защото ме мързи (най-големия мой порок) в момента работя в SIA Advertising. Нещо повече за мене ..... ами бих определил като човек с изградени ценности - най-важното нещо за мен е семейството и приятелите , стремя се чрез съществуването си не преча на другите като очаквам и това от тях. Бих казал че си падам малко тип бохем. падам си по компютрите но само като средство за развлечение или по-точно казано за приятен начин за губене на време.

Харесвам "истинските" и откровенните хора, обичам да ми се казва истината в очите , дори и да е болезнена.

Много хора ме определят като чудесен събеседник но аз все още не мога да разбера защо :)

Обичам да наблюдавам хората - реакции , движения , смях , общуване , начин на изказ ...... някой може да ме нарече воайор ... и до някъде с право

Много любознател човек съм любимата ми дума като малък беше "защо" ... то май и сега се е тази Публикувано изображение

Забравих да спомена че съм фен на стойностните филми и на хубавите книги :wors:

бих метнал някоя друга снимка но не успявам да ги кача на нито един сървър

Айде стига толкова :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

казвам се диян от елхово на 22 обичам да седя пред компаси кат имам време иначе работя е това за мене аре и весели празници :)

Редактирано от DIDO-DI (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...