Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Казвам се Нина,споменах вече някъде из форума,че съм учител,обичам различното, нестандартното, креативното - всичко онова, което те откроява от останалите. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Краси и съм от гр.Костенец. От 4г. живея и работя в Англия със семейството си. Автомобилите са ми страст (и професия) и от 1г. работя в център за годишни технически прегледи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Ели(Елица) и съм от Варна,но живея,работя и уча в София с изключение на лятото когато морето е незаменимо!:yanim: Обичам живота и гледам да си го изживявам пълноценно и готино!На 20 години съм и съм кариеристка!Свиря на цигулка и съм решила да драпам към върховете на слава!:eek: Стискайте ми палци!Зодия скорпион съм и когато ме настъпят по опашката или не стане на моето е кофти тръпка!:) Стига толкова,че ще стане много,а не искам да ви доскучавам Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:) Хилоу баш бай брадърс и систърс. Май са ми трябвали 2 години за да видя тази тема... :)

Казвам се Иво, на 34 г., рак от Враца. Като гледам всички сте завършили някакви ВУЗ-ове, демек учени хора. Аз съм учил за стругар, после бях във флота, а после почнах да се занимавам с хазарт, та така до преди 2 години. Бил съм на доста места във и извън БГ, предимно в соцлагера, като най-много време в Белград - 5 г. Компютрите са ми хоби откакто се появи първият осем битов комп. в северозападналото ми градче. От тогава не съм се спирал да се занимавам с тях. Много обичам да готва, особено на скара :) Гарантирам, че никой не е опитвал по-вкусна скара от моята :) Много обичам бира, но не се отказвам и от ракия със салата и много мезета с приятели :) Жена, деца и т.н... не съм се тунинговал още Публикувано изображение

Редактирано от nighty (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм казвам се Валентина, на 18 г. съм, зодия рак..ам ам..какво друго....аааа да си кажа че съм голяма фенка на КариZма :) хахах еми така да знаете :) дамм...уча в Професионална гимназия по икономика (аууу че тежко звучи)...ще бъда 12 клас, предстои ми тежка година, много учене, курсове ала бала чееее Варна и ВИНС-а ме чакат :P ахахха ;) айде това е от мен..а не сигурно трябваше да кажа че съм готин човек това онова..абе който иска да разбере повече да се свърже с мен :wors: айде бай ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда аз съм последен. Публикувано изображение Казвам се Стоян на 29г.Завършил електроника.Работя в сферата на електрониката и в частност”Промишлени контролери” .Не мога без компа си и без музика.Може да се каже,вече бивш D.J. Престанах да пускалубове,но

продължавам в свободното си време да се занимавам с музика,като се опитвам да композирам.Харесвам?Харесвам много неща и най-вече това което е присъщо за нас хората да харесваме,а именно това ,което не можем по една или друга причина да притежаваме.Мразя лицемерието,излишната гордост и двуличието.Радвам се,че има

такъв форум,като ”Калдата”.Тук понякога намирам решения на въпроси за които нямам решение,а и ми харесва и обичам да помагам когато мога.Имам добро чувство за хумор и това много често ми е помагало.По принцип съм си веселяк,но харесвам сериозните теми и хора.За някой ситуации в ,които ни поставя живота обичам да казвам: ”ПРОСТО СЪДБА”!!! ;)

Редактирано от Features (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! Казвам се Катя и съм на 28 г.. Работя като начален учител и обожавам професията си. Обичам да спортувам, както и да гледам футбол. Тренирала съм 12г. баскетбол. Харесвам да се разхождам и да съзерцавам природата. Зареждаме с много положителна енергия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, аз съм Мария, на 16г. съм и съм от София.Много обичам да слушам музика, да танцувам(ама не по мелетата в дискотеките),да гледам филми.Цялата ми стая е в плакати на филми ,групи,карикатури и др., за да не си личи откога не е боядисвано ;) 11кл. съм и тая година взимам стипендия(а миналата имах 2 последни предупреждения),което си е перфектно,оказа се по-лесно ако те харесват даскалите, а не те мразят . Почти нищо не разбирам от компютри и постоянно пускам глупави(за вас)теми ,защото освен всичко компютъра е срат и скапан, а аз просто искам да гледам филми и да слушам музика,вярвайте ми, нямате представа колко е сложна операцията!Нищо, гордея се, че вече гледах цееели 2 филма на компа,субтитри не слагам да си нямам повече ядове. Любимите ми книги са:Мечо Пух,Граф Монте Кристо,То,Без Дом. Любимите ми филми са:Страшен филм,Предизвестена смърт,Убийствен пъзел,Последен изход,Фреди с/у Джейсън,Купон на борда, Догма,Джей и Мълчаливия Боб,Хвани ме ,ако можеш, Клопка,Адвокат на дявола... За вида трябва ли да се говори?Добре,аз съм 169см висока, с червена коса и кафяви очи,с нормално телосложение. Ох, друго няма какво да напиша ... :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм така.

Какзвам се Мартин на 15 години,живея във Варна,уча във Гимназия Димчо Дебелянов (природоматематически профил).Прекарвам свободното си време пред компютъра,с приятели,на плажа.Не обичам да чета много много книги,но тъй като работата го налага чета компютърна литература.

Висок съм 1.76 тежа 60 кг светлокафеви очи,кестенява коса.Слушам предимно рок метъл и хард рок .. мога да кажа че доста добре свиря на барабани .. може би е нещо като хоби .. но не смятам да се прехранвам с музика все пак знаете поговорката че "музикант къща не храни" Публикувано изображение.Но според мен е нормално да ме влече баща ми е бивш музикант 20 години обикаляше Германия Норвегия Австрия Швеция Швейцария.Сега барабаните (TAMA) са мой и ги ползвам в мазето на баба ми.

Мм друго какво мога да кажа за себе си нямам домашен любимец,но много искам да имам куче (Хъски).Любима порода са ми просто толкова умни и красиви кучета не съм виждал. ;)

Занимавам се с компютърна техника от 3 години и мисля че затова време доста съм понаучил. Публикувано изображение

Любимите марки коли са ми германските дечица .. опел мерцедес bmw .. като стана на 18 и си взема книжка мисля да си взема една Астра 1.6 ако баща ми не я продал сегашната до тогава.

Любима песен - Deep Purple - Any Fule Now That и Sometimes I Feel Like Screaming.

Любими филми са ми The Girl Next Door,Inside Man и всички филми на Джим Кери както и филми(сериали)с участието на прелестната Елайша Кътбърт. :clap:

Толкова от мен за повече информация (дамите са добре дошли) на лични. Публикувано изображение

Редактирано от superfly (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ми ок аз сам натали на 14 години сам от софия..... :baby: а останалото ще го разберете с течението на времето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Ивайло и съм на 16 години. Родом съм от Карнобат, но в момента живея в Бургас, където смятам да се задържа жъзможно най-дълго. :clap: Уча в английска езикова гимназия. За по-нататък нямам планове. Най-много от всичко обичам да се мотам по улици, магазини и заведения с приятна компания. Обичам също рисуването и баскетбола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да се представя. Казвам се Юксел и живея в едно приятно и забравено местенце от господа и управляващите местенце Кърджали. На 17 години съм. Интерсесите ми се простират в областа на уеб дизайна (въпреки че все още едва прохождам). От следващата седмица съм и Cisco студент :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Вени, на 19 години съм. Тази година завърших гимназия с хуманитарен профил, миналата садмица ме приеха и на двете места, където кандидатствах - Благоевград и Пловдив. Пиша стихове от време на време, обичам да чета (въпреки че нямам много време) книги и есета. Предпочитам планината пред морето (за почивка) и домашните партита пред дискотеките и кръчмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, здревейте в такъв случай. Аз се казжам Николай, от София, и току-що се регистрирах. На 13 съм и тази година бях приет в 91-ва ГПНЕ. По отношение на музиката съм :) (Sevendust, Slipknot, Koяn, Mudvayne, Static-X и т. н.) ,ама много не ми личи. Обичам анимета (сега че почти не мога да се добера до какжито и да било си е друг въпрос), да рисужам, не че мога, но се опитжам поне. Също така съм гордия автор на 1 фенфикция на тематика Тeen Titans и благодарение на тази чудна анимация се запознах с голям брой чужденци. Като личност съм абсолютен пъзел, сега няма да ви обременявам допълнително, пъро разгадайте как в името на Св. Петър метъл е влязъл в немската... Яяяяяяяяяяя, стена! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дойде и моят ред да се представя :down:.

Казвам се Траян, на 20 години съм, от Варна. Завършил съм Първа Езикова Гимназия Варна.

В момента съм студент 1 курс по специалност Компютърни Системи и Технологии в Технически Университет Варна.

Обичам футбола, компютрите и хубавата музика.

Толкоз от мен Публикувано изображение.

Редактирано от myd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Севдалина, но приятелите ми казват Ина, на 19 съм от Пловдив. Тази година завърших, и след изтощтителни изпити ме приеха Компютърни Технологии в Техническия Университет в Пловдив. Обичам да се занимавам с Видео и Фото обработка, обожавам животните и Българската История Публикувано изображение

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Мисля че доиде и моя ред да се представя.Казвам се Петър и съм от Пловдив на 19 години съм.Тази година завърших и сега съм студент във Пловдевския университет специалност макроикономика.Обичам музиката и да купонясвам с приатели.Редовно ходя на фитнес и съм маниак на BMW. E стига толкова подробности :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз се казвам Таня. На 18 години съм и съм от София. Харесвам се твърде много Публикувано изображение Уча технологичен туризъм... Слушам всякаква музика, приспособявам се лесно, така че в зависимост от копанията и настроението :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето я и моята особа!Не се притеснявам да кажа,че съм много забавен(за 17 си години) и много обичам да ръся бисери пред родители,учители,директори и министри(имах случка,може да се посмеете).С myd сме от един отбор - Аз съм също ученик на Първа Езикова Гимназия Варна (засега) и много се кефя на хората с които си прекарвам времето там.Много се кефя на футбола , тениса на маса и WRC (онуй с количките бе!).

По отношение на музиката искам да се похваля , че от 1 месец вече не слушам чалга и съм си изтрил почти всички кючеци и чалгийки. Обичам да излизам с приятели,особено вечерта.

Е не съм ли готин а? Публикувано изображение Напрао да ви дойде телефона на ЛС да ми поискате Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се представя.Казвам се Михаела,но почти всички ми викат Мишо(от един майтап и си остана).На 16 съм и уча в Музикалното във Варна,специалност изобразително изкуство.Слушам всичко,лесно се сприятелявам.По принцип съм спокоен човек,но... :nono: Айде стига толкова :):)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам доста хора са се представил и явно сега е дошъл и моят ред :down: Казвам се Иван и живея в град Червен бряг нямам сестра или брат и да ви кажа така си е направо супер Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каэвам се Пепа,родена съм на 13 септември 1989 г,эодия дева,от Несебър съм. П.С.Днес имам рожден ден

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каэвам се Пепа,родена съм на 13 септември 1989 г,эодия дева,от Несебър съм.

П.С.Днес имам рожден ден

Честит да ти е! :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам се Теодор,но всички ми викат Киро.Остана ми още от даскало.На 21 години сЪм,роден сЪм в София,но сега живея в Белово(малкия град,за който се изказах толкова "положително" в темата "Обичате ли мястото,кЪдето живеете"). Обичам да слушам музика,но не каква да е.Най-много се кефя на дед,нео,готик и блек метЪл;габа,рага,реге,пЪнк.Ако постоя по-дЪлго без музика просто откачам.Искам да избия всичко,което надува чалга или просто всичко,което не може да ми пусне музика,която харесвам. Аз сЪм злобно хлапе,което казва на хората какво мисли без да го е грижа дали това им харесва или не.Ето защо всички ме мразят,както вече сте забелязали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко много хора са се представили, не мога и аз да пропусна ;) Казвам се Цвети, от София съм. На 21 години съм (почти). Зодия скорпион съм. Уча в Софийския университет. Имам много различни интереси - музика , кино (мъничко), книги, по малко се интересувам и от политика, религия, мистика ... такива неща - по малко от всичко, важното е разнообразие да има :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...